28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 200m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź 25.82 2.2 25.26 972
2 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin 32.49 2.2 31.79 563
3 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 34.42 2.2 33.68 464
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa 25.87 2.2 24.32 1040
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń 28.60 2.2 26.88 860
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin 31.44 2.2 29.55 691
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 31.71 2.2 29.80 676
5 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki 32.90 2.2 30.92 611
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 36.93 2.2 34.71 415
- Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie 28.15 2 25.41 963
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa 30.94 2 27.93 793
3 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard 31.53 2 28.46 759
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 33.33 2 30.08 660
5 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła 33.96 2 30.65 627
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka 32.17 2.5 27.87 793
2 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin 32.46 2.5 28.12 777
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn 35.20 2.5 30.49 634
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa 36.00 2.5 29.91 667
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 36.82 2.5 30.59 628
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza 43.88 2.5 36.46 335
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken DNS - DNS 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 45.52 1.4 36.23 351
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 44.40 1.4 33.67 470
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 50.41 1.4 31.36 591
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 22.97 2.2 22.57 852
2 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki 23.43 4.6 23.03 779
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard 23.66 4.6 23.25 752
4 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 24.35 2.1 23.93 686
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 24.68 4.6 24.26 633
6 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 24.74 2.1 24.31 643
7 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia 24.81 2.1 24.38 635
8 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew 25.53 2.1 25.09 558
9 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa 25.67 4.6 25.23 529
10 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 25.68 2.1 25.24 543
11 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój 26.04 4.6 25.59 492
12 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las 26.84 2.2 26.38 430
13 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 26.99 4.6 26.53 402
14 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń 28.89 2.2 28.39 264
- Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock 23.66 1.8 22.45 870
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 24.33 1.8 23.08 790
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 25.15 1.5 23.86 698
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL 25.18 1.5 23.89 694
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka 25.78 1.8 24.46 628
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 26.03 1.8 24.70 601
7 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków 26.16 1.5 24.82 590
8 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków 28.99 1.8 27.51 335
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń DNS - DNS 0
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko DNS - DNS 0
- Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań DNS - DNS 0
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba 25.48 1.6 23.34 759
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 25.58 1.6 23.43 748
3 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów 26.19 1.6 23.99 682
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica 26.46 1.6 24.23 655
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 26.60 0.8 24.36 645
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 27.05 0.8 24.78 599
7 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi 28.00 1.6 25.65 504
8 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 28.03 0.8 25.67 507
9 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola 28.69 1.6 26.28 443
10 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg 29.22 0.8 26.76 404
11 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. 30.31 0.8 27.76 321
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.18 1.2 24.03 680
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 27.39 1.2 24.21 659
3 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa 29.45 1.2 26.03 469
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek 30.61 1.2 27.06 376
5 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa 31.09 1.2 27.48 341
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 26.29 2.8 22.43 866
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 26.77 2.8 22.84 814
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock 28.08 2.8 23.96 678
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica 28.39 2.8 24.22 649
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 30.13 2.8 25.70 492
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń 25.98 2.5 21.37 1012
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem 26.54 2.5 21.83 948
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 27.96 2.5 23.00 796
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 29.83 0.8 24.54 625
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 29.99 2.5 24.67 601
6 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 31.48 0.8 25.90 484
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice 31.77 0.8 26.13 462
8 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź 32.46 0.8 26.70 410
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle 28.13 3.6 22.21 890
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków 28.88 1.9 22.80 824
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 29.10 1.9 22.97 803
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 30.57 1.9 24.14 663
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 31.42 1.9 24.81 589
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 31.66 3.6 25.00 559
7 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław 37.72 3.6 29.78 164
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 37.85 1.9 29.88 168
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice DNS - DNS 0
- Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 32.46 2.5 24.43 627
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno 33.10 2.5 24.91 575
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 35.20 2.5 26.49 419
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 35.93 2.5 27.04 370
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 53.48 2.5 40.24 0
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec 31.92 1.3 22.71 839
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź 38.35 1.3 27.29 356
3 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 56.13 1.3 39.94 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin 43.78 1.3 29.18 215
2 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot 44.27 1.3 29.51 194
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice DNS - DNS 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko 25.01 2.2 25.01 566
2 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com 25.42 2.2 25.42 523
3 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów 29.79 0 29.79 690
4 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Toruń 41.80 0 41.80 160
- Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web