28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 400m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa 51.97 - 50.37 863
2 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki 53.47 - 51.83 785
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 55.08 - 53.39 706
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola 55.92 - 54.20 666
5 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa 57.34 - 55.58 602
6 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój 01:00.16 - 58.31 484
7 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las 01:00.35 - 58.50 476
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 01:00.48 - 58.62 471
9 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek 01:03.25 - 01:01.31 369
- Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka 55.96 - 52.51 750
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 56.29 - 52.82 734
3 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica 57.83 - 54.27 663
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL 57.94 - 54.37 658
5 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław 01:01.02 - 57.26 528
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 01:03.29 - 59.39 441
7 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków 01:07.83 - 01:03.65 290
- Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba 58.51 - 53.07 722
2 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica 01:00.30 - 54.70 643
3 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice 01:00.56 - 54.93 632
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 01:02.89 - 57.05 537
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 01:04.08 - 58.13 491
6 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 01:05.80 - 59.69 429
7 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola 01:06.14 - 01:00.00 417
8 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team 01:08.72 - 01:02.34 333
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. 01:14.52 - 01:07.60 178
- Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok DNS - DNS 0
- Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy 58.51 - 51.20 818
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 58.84 - 51.49 803
3 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 01:01.94 - 54.20 666
4 Świerczyński Zdzisław 1963-09-06 Kościerzyna 01:07.57 - 59.13 451
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 01:09.58 - 01:00.89 384
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 59.72 - 50.28 868
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina 01:01.58 - 51.85 784
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock 01:02.74 - 52.83 734
4 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn 01:06.32 - 55.84 590
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko 01:06.33 - 55.85 590
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica 01:06.88 - 56.31 569
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 01:09.89 - 58.85 462
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 01:03.02 - 50.88 835
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 01:07.34 - 54.36 659
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 01:09.33 - 55.97 584
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 01:11.49 - 57.71 509
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo 01:12.32 - 58.38 481
6 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok 01:15.24 - 01:00.74 390
- Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn 01:04.07 - 49.36 919
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków 01:07.97 - 52.36 758
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 01:11.00 - 54.70 643
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 01:13.17 - 56.37 566
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 01:18.11 - 01:00.18 410
6 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław 01:27.12 - 01:07.12 191
7 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń 01:53.27 - 01:27.26 0
- Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 01:15.28 - 55.00 629
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 01:31.99 - 01:07.21 188
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 01:33.95 - 01:08.64 154
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 01:27.19 - 59.91 421
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 01:43.07 - 01:10.82 107
3 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 02:34.05 - 01:45.85 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko 56.18 - 56.18 575
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web