28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 400m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa 53.69 - 52.04 774
2 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM 54.08 - 52.42 755
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 54.58 - 52.90 730
4 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa 54.64 - 52.96 727
5 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew 55.84 - 54.13 670
6 Holly Piotr 1983-09-07 sportfuel.pl 59.26 - 57.44 520
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 Ząbki 59.64 - 57.81 504
8 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl 01:01.04 - 59.17 449
9 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 01:01.36 - 59.48 437
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka 55.79 - 52.35 758
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 55.87 - 52.43 754
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 56.84 - 53.34 708
4 Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków 57.60 - 54.05 674
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega DNS - DNS 0
- Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa 56.65 - 51.39 808
2 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo 56.92 - 51.63 795
3 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica 58.18 - 52.78 736
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 59.87 - 54.31 661
5 Tereszczuk Karol 1972-02-22 Piła 01:00.57 - 54.94 631
6 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki 01:02.83 - 56.99 539
7 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 01:07.90 - 01:01.59 359
- Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gościniak Włodzimierz 1965-02-18 Wilkowyja 59.88 - 52.40 756
2 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów 01:00.46 - 52.91 730
3 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo 01:00.48 - 52.93 729
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 01:02.32 - 54.54 650
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:03.03 - 55.16 621
- Jachimowicz Ryszard 1965-06-11 Lidzbark Warmiński DNS - DNS 0
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień DNS - DNS 0
- Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin DNS - DNS 0
- Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa DNF - DNF 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy 58.07 - 48.89 946
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 01:00.48 - 50.92 833
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo 01:06.44 - 55.94 586
4 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 01:08.76 - 57.90 501
- Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina DNS - DNS 0
- Werner Czesław 1962-12-19 Malanów DNS - DNS 0
- Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 01:00.48 - 48.83 949
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 01:05.19 - 52.63 744
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo 01:08.49 - 55.29 615
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 01:09.13 - 55.81 591
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM DNS - DNS 0
- Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków DNS - DNS 0
- Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk DNS - DNS 0
- Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn 01:06.09 - 50.92 833
2 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 01:08.25 - 52.58 746
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 01:10.55 - 54.35 659
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz 01:15.76 - 58.37 481
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 01:18.62 - 01:00.57 396
- Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków DNS - DNS 0
- Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 01:12.84 - 53.22 714
2 Kowalski Tomasz 1948-09-12 AZS-AWF Kraków 01:20.96 - 59.15 450
- Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice DNS - DNS 0
- Popławski Janusz 1948-08-30 Radom DNS - DNS 0
- Skąpski Ryszard 1946-03-04 Stargard DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 01:28.89 - 01:01.08 377
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 01:42.16 - 01:10.19 120
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 02:06.35 - 01:26.82 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piliszek Grzegorz 1987-09-23 Warszawa 52.15 - 52.15 768
- Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 Giżycko DNS - DNS 0
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web