29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - 400m - Wszyscy

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków DNS - DNS 0
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów DNS - DNS 0
- Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brooks Dominika 1978-11-05 Katowice 01:05.85 - 01:01.16 849
2 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 01:08.53 - 01:03.65 778
3 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów 01:12.49 - 01:07.33 680
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock 01:15.32 - 01:09.96 614
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 01:25.79 - 01:19.68 398
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics 01:07.22 - 01:00.01 882
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa 01:08.45 - 01:01.11 850
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego 01:09.50 - 01:02.04 824
4 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa 01:11.44 - 01:03.77 775
- Kamień Dorota 1972-01-08 AWF Warszawa DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 01:21.42 - 01:06.60 699
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 01:44.52 - 01:25.50 291
3 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy 01:56.79 - 01:35.53 146
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko 01:33.21 - 01:08.68 646
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 01:55.14 - 01:24.84 303
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki 52.98 - 51.35 810
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 53.50 - 51.86 783
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 53.78 - 52.13 769
4 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa 54.77 - 53.09 721
5 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów 54.95 - 53.26 712
6 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów 58.03 - 56.25 572
7 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia 58.49 - 56.69 552
8 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek 59.92 - 58.08 493
9 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 01:04.91 - 01:02.92 314
- Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 53.62 - 50.32 866
2 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice 54.37 - 51.02 828
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 54.84 - 51.46 804
4 Strzelecki Andrzej 1978-02-23 Pabianice 56.77 - 53.27 712
5 Prokopiuk Robert 1975-03-25 LIDER Grodzisk Maz. 57.24 - 53.71 690
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 57.83 - 54.27 663
7 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik 59.85 - 56.16 576
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowacki Andrzej 1971-11-26 Białystok 57.72 - 52.36 758
2 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica 58.34 - 52.92 729
3 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź 01:01.20 - 55.51 605
4 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań 01:07.17 - 01:00.93 383
- Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki DNS - DNS 0
- Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 59.72 - 52.26 763
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 59.95 - 52.46 753
3 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów 01:01.90 - 54.17 668
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. 01:00.89 - 51.27 814
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 01:07.04 - 56.45 563
3 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 01:10.65 - 59.49 437
4 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń 01:15.24 - 01:03.35 300
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 01:04.40 - 51.99 777
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 01:06.04 - 53.31 710
3 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo 01:11.95 - 58.09 493
- Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice DNS - DNS 0
- Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań DNS - DNS 0
- Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec 01:06.13 - 50.95 832
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 01:09.79 - 53.77 687
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 01:09.80 - 53.77 687
4 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 01:10.04 - 53.96 678
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz 01:21.46 - 01:02.76 319
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 01:16.97 - 56.23 573
2 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 01:17.65 - 56.73 551
3 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa 01:28.43 - 01:04.61 260
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków DNS - DNS 0
- Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 01:23.40 - 57.30 526
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 01:25.43 - 58.70 468
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 01:47.14 - 01:13.62 60
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 02:28.30 - 01:26.56 0
2 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice 02:28.31 - 01:26.57 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarz Patryk 1994-02-06 Sprinterzy.com 52.02 - 52.02 775
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 01:09.20 - 01:09.20 633
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web