28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 800m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk 02:04.39 - 02:00.88 748
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 02:05.49 - 02:01.95 722
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź 02:06.64 - 02:03.07 697
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola 02:09.17 - 02:05.53 641
5 Seweryn Jarosław 1978-08-01 Wysoka 02:10.44 - 02:06.76 615
6 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin 02:11.24 - 02:07.54 598
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń 02:16.29 - 02:12.45 499
8 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew 02:29.32 - 02:25.11 284
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński 02:06.15 - 01:58.44 807
2 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa 02:07.12 - 01:59.35 784
3 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica 02:10.20 - 02:02.24 716
4 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki 02:12.62 - 02:04.52 664
5 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło 02:15.52 - 02:07.24 604
6 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław 02:16.73 - 02:08.38 580
7 Kamiński Piotr 1978-02-26 Toruń 02:16.86 - 02:08.50 578
8 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka 02:19.43 - 02:10.91 529
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa 02:04.68 - 01:52.91 949
2 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice 02:23.95 - 02:10.36 540
3 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin 02:28.90 - 02:14.84 453
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała 02:31.54 - 02:17.23 410
5 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła 02:31.75 - 02:17.42 407
6 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 02:40.94 - 02:25.75 274
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa DNS - DNS 0
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin DNS - DNS 0
- Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień 02:20.45 - 02:02.42 712
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 02:22.14 - 02:03.89 678
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:23.60 - 02:05.16 650
4 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:23.94 - 02:05.46 643
5 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa 02:24.83 - 02:06.23 626
6 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew 02:48.10 - 02:26.52 263
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 02:24.12 - 02:00.56 755
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław 02:25.65 - 02:01.84 725
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo 02:31.53 - 02:06.75 615
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty 02:38.10 - 02:12.25 502
5 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań 02:43.74 - 02:16.97 415
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica 02:51.91 - 02:23.80 303
- Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn DNS - DNS 0
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka DNS - DNS 0
- Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew DNS - DNS 0
- Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 02:21.59 - 01:53.24 940
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 02:39.03 - 02:07.19 606
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 02:46.07 - 02:12.82 491
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda 03:09.91 - 02:31.89 193
- Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 02:49.13 - 02:08.69 574
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 02:58.23 - 02:15.62 439
3 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki 02:59.60 - 02:16.66 420
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 02:42.80 - 01:57.07 841
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa 03:37.35 - 02:26.41 265
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 03:38.51 - 02:27.19 254
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 03:41.58 - 02:29.26 226
4 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 06:07.12 - 04:07.29 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web