29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - 800m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 02:35.31 - 02:30.15 680
2 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok 02:36.22 - 02:31.03 668
3 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock 02:44.58 - 02:39.12 563
- Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 02:40.41 - 02:29.00 696
2 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów 02:45.52 - 02:33.75 632
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock 02:49.52 - 02:37.47 584
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM 02:41.11 - 02:23.48 774
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego 02:46.57 - 02:28.35 705
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 03:02.28 - 02:42.34 524
- Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki DNS - DNS 0
- Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy DNS - DNS 0
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard DNS - DNS 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wolna Aleksandra 1956-01-30 Poznań 03:46.60 - 02:54.44 389
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 04:14.20 - 03:04.52 292
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice 07:12.01 - 04:07.67 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mróz Artur 1984-01-11 Szprotawa 02:02.61 - 01:59.15 789
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 02:02.81 - 01:59.35 784
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź 02:02.98 - 01:59.51 780
4 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM 02:05.18 - 02:01.65 729
5 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa 02:09.35 - 02:05.70 638
6 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów 02:22.25 - 02:18.24 393
- Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów DNS - DNS 0
- Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa 02:04.46 - 01:56.86 846
2 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki 02:15.53 - 02:07.25 604
3 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock 02:21.19 - 02:12.56 496
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń DNS - DNS 0
- Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa 02:05.42 - 01:53.58 931
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa 02:08.44 - 01:56.32 860
3 Zawadzki Tomasz 1969-06-30 Marki 02:15.12 - 02:02.36 713
4 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki 02:31.15 - 02:16.88 416
- Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy 02:13.76 - 01:56.59 853
2 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin 02:18.87 - 02:01.04 744
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa 02:19.29 - 02:01.41 735
4 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki 02:22.11 - 02:03.86 679
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:25.30 - 02:06.64 617
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:20.99 - 01:57.94 819
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław 02:25.36 - 02:01.59 731
3 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 02:29.08 - 02:04.71 660
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo DNS - DNS 0
- Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Maćkowice 02:18.68 - 01:50.92 1002
2 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 02:39.83 - 02:07.83 592
3 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo 02:45.27 - 02:12.18 504
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo DNS - DNS 0
- Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola DNS - DNS 0
- Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań DNS - DNS 0
- Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin 02:49.37 - 02:08.87 570
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 02:51.15 - 02:10.23 542
3 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki 02:51.70 - 02:10.65 534
4 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 02:52.15 - 02:10.99 527
5 Kogut Zbigniew 1952-04-06 Jelenia Góra 03:34.20 - 02:42.98 82
- Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź DNS - DNS 0
- Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 02:53.84 - 02:05.01 653
2 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 03:04.24 - 02:12.49 498
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola 03:06.55 - 02:14.15 466
4 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice 03:15.58 - 02:20.64 353
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 03:15.09 - 02:11.41 519
2 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa 03:36.98 - 02:26.16 268
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 03:52.81 - 02:36.82 138
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec DNS - DNS 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzki Mateusz 2001-10-19 Marki 02:20.27 - 02:20.27 359
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web