28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 1500m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor 05:01.77 - 04:54.77 805
2 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor 05:03.13 - 04:56.10 797
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 05:14.18 - 05:06.89 728
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa 05:25.85 - 05:18.29 658
5 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald) 05:53.97 - 05:45.76 505
- Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor 05:07.14 - 04:48.13 850
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 05:19.32 - 04:59.55 774
3 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń 05:40.07 - 05:19.02 654
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock 06:31.18 - 06:06.97 401
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:42.32 - 06:17.42 354
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 06:59.21 - 06:33.26 288
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor 05:43.85 - 05:09.12 714
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 05:56.37 - 04:51.62 826
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 08:45.74 - 07:10.21 161
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa 07:47.38 - 06:02.59 421
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto 08:45.74 - 06:47.87 233
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor 09:00.23 - 06:34.96 281
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk 09:26.91 - 05:58.40 441
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk 04:21.43 - 04:16.65 669
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica 04:24.73 - 04:19.89 636
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź 04:29.69 - 04:24.75 587
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński 04:11.67 - 03:58.56 871
2 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola 04:20.40 - 04:06.83 776
3 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa 04:21.24 - 04:07.63 767
4 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński 04:22.00 - 04:08.35 759
5 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce 04:25.77 - 04:11.92 720
6 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap 04:29.38 - 04:15.35 683
7 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa 04:31.93 - 04:17.76 658
8 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki 04:34.48 - 04:20.18 633
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło DNS - DNS 0
- Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok DNS - DNS 0
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice DNF - DNF 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 04:54.69 - 04:29.26 544
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała 05:20.10 - 04:52.48 348
3 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła 05:22.23 - 04:54.42 333
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:28.56 - 05:00.21 292
5 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 05:40.60 - 05:11.21 221
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień 04:43.00 - 04:08.70 755
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa 04:56.98 - 04:20.99 625
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 05:05.30 - 04:28.30 553
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 05:57.83 - 05:14.46 202
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 04:47.48 - 04:02.29 828
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław 04:49.05 - 04:03.61 812
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 05:07.85 - 04:19.46 640
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty 05:27.13 - 04:35.71 485
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 05:44.54 - 04:50.38 364
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna 05:57.83 - 05:01.58 282
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa DNS - DNS 0
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo DNF - DNF 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice 05:06.84 - 04:07.07 773
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 05:21.98 - 04:19.26 642
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna 05:42.26 - 04:35.59 486
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda 06:30.85 - 05:14.71 200
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin 05:25.85 - 04:09.41 747
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 05:33.52 - 04:15.28 684
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola 06:06.82 - 04:40.76 441
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice 06:29.29 - 04:57.96 308
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 05:31.64 - 03:59.68 858
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice 06:03.09 - 04:22.41 611
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik 07:54.48 - 05:42.91 72
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 07:16.72 - 04:55.35 326
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 12:02.18 - 08:08.41 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web