29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - 5000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 19:26.48 - 19:16.33 734
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 19:40.20 - 19:29.93 713
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa 21:20.46 - 21:09.32 568
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów DNS - DNS 0
- Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor 19:28.89 - 18:33.37 802
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 19:40.93 - 18:44.84 783
3 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 20:05.21 - 19:07.96 747
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM 20:19.58 - 18:33.84 801
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 22:54.66 - 20:55.48 587
3 Szymańska-Kierzynka Lidia 1969-11-17 Międzychód 25:02.68 - 22:52.40 436
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 22:18.66 - 18:34.30 800
2 Jezierska Teresa 1959-11-03 BBL Olszewo-Borki 30:56.33 - 25:45.21 253
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard DNS - DNS 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto 31:51.35 - 25:09.58 287
- Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok DNS - DNS 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa 16:05.93 - 16:02.36 657
2 Kuśmider Andrzej 1983-09-23 WMLKS POMORZE STARGARD 16:11.92 - 16:08.32 641
3 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor 16:32.77 - 16:29.10 588
4 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon 16:46.71 - 16:42.99 554
5 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team 17:28.89 - 17:25.01 457
- Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejuk Bogusław 1975-04-11 KS Podlasie Białystok 15:35.77 - 15:00.59 830
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock 17:12.03 - 16:33.23 578
3 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 17:56.04 - 17:15.58 478
4 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 - 20:09.98 - 19:24.48 231
- Łuc Andrzej 1978-05-19 POLSKA RUNNING TEAM DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary 18:52.57 - 17:31.14 443
2 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team 19:46.93 - 18:21.59 340
3 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team 20:03.08 - 18:36.58 313
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 20:43.96 - 19:14.52 247
5 Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team 21:22.79 - 19:50.56 192
- Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola DNS - DNS 0
- Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała 20:12.07 - 18:02.50 378
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 22:23.63 - 20:00.00 179
3 Hoffman Marek 1969-06-16 Białystok 23:02.90 - 20:35.07 134
- Malinowski Piotr 1968-12-31 PTT DELTA PŁOCK DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 19:37.27 - 16:48.92 540
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 19:43.58 - 16:54.33 527
3 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze 21:27.95 - 18:23.77 336
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES 22:35.59 - 19:21.74 236
- Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów DNF - DNF 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola 18:35.39 - 15:13.84 791
2 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 18:57.56 - 15:32.00 739
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn 21:11.31 - 17:21.58 464
4 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok 21:37.79 - 17:43.28 417
5 Pianka Krzysztof 1959-06-08 Kleosin 28:10.77 - 23:05.25 14
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 21:10.10 - 16:29.92 586
- Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice DNS - DNS 0
- Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski 21:51.09 - 16:05.75 648
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice 22:43.01 - 16:43.99 551
3 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin 25:55.34 - 19:05.66 262
4 Gańko Aleksander 1949-04-25 Wesoła Warszawa 26:37.06 - 19:36.39 213
- Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okurowski Jerzy 1941-09-03 Supraśl 23:55.62 - 16:30.72 584
2 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 24:09.04 - 16:39.98 561
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 27:11.32 - 18:45.77 296
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web