28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 5000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor 19:01.52 - 18:51.59 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 19:38.09 - 19:27.84 716
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 19:50.82 - 19:40.46 696
4 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock 22:00.89 - 21:49.40 515
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa DNF - DNF 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor DNF - DNF 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor 19:33.85 - 18:38.09 794
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola 19:41.32 - 18:45.21 783
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 26:55.37 - 25:38.64 259
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor 21:27.81 - 19:36.16 703
2 Karewicz Katarzyna 1973-04-19 Warszawa 24:47.03 - 22:38.10 453
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 21:08.07 - 17:35.54 899
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 29:12.81 - 24:19.04 338
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto 31:13.25 - 24:39.49 317
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kania Krystyna 1950-04-01 Bielsko-Biała DNS - DNS 0
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk 34:22.56 - 22:12.21 485
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piasecki Radosław 1978-07-17 Głogów 16:24.48 - 16:20.84 609
2 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań 16:50.15 - 16:46.41 546
3 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock 17:04.54 - 17:00.75 512
4 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik 17:37.12 - 17:33.21 439
5 Trzebiatowski Jerzy 1979-04-15 Gdynia 17:48.84 - 17:44.89 414
6 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew 19:43.05 - 19:38.67 210
7 Burzyński Marcin 1983-03-04 Toruń 22:25.84 - 22:20.86 37
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor DNS - DNS 0
- Stawski Paweł 1981-11-25 Płock DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola 16:05.41 - 15:29.11 748
2 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński 16:27.18 - 15:50.06 690
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice 16:28.05 - 15:50.90 687
4 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce 16:32.14 - 15:54.84 677
5 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek 18:54.21 - 18:11.56 360
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek 18:54.26 - 18:11.61 360
7 Krankowski Sławomir 1975-03-26 Złotoria 20:58.95 - 20:11.61 163
- Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań DNS - DNS 0
- Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński DNS - DNS 0
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło DNS - DNS 0
- Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega DNS - DNS 0
- Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap DNF - DNF 0
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa DNF - DNF 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo 17:31.18 - 16:15.60 622
2 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec 18:24.57 - 17:05.15 501
3 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team 19:17.52 - 17:54.29 394
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 20:02.01 - 18:35.59 314
5 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów 21:32.80 - 19:59.85 179
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa DNS - DNS 0
- Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień 18:32.38 - 16:33.47 577
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń 20:20.45 - 18:09.98 363
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn 18:36.26 - 15:56.63 672
2 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 18:46.66 - 16:05.55 648
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko 19:51.63 - 17:01.23 510
4 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew 20:11.06 - 17:17.88 472
5 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła 20:18.56 - 17:24.31 458
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 20:44.38 - 17:46.43 411
- Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy DNS - DNS 0
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola 18:47.90 - 15:24.09 762
2 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec 20:52.33 - 17:06.03 499
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna 21:19.16 - 17:28.02 450
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna DNS - DNS 0
- Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin 20:27.20 - 15:56.48 672
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 20:40.54 - 16:06.88 645
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola 21:34.62 - 16:49.03 539
4 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław 25:35.57 - 19:56.82 183
- Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia DNS - DNS 0
- Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice 22:08.67 - 16:18.70 614
2 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik 27:26.19 - 20:12.58 162
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 26:51.40 - 18:32.03 321
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web