29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - 10000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 42:07.46 - 42:00.89 682
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa 43:55.19 - 43:48.34 610
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM DNS - DNS 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 56:41.32 - 47:30.65 473
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malewicka-Wróblewska Lilia 1954-10-11 Białystok 01:00:50.25 - 48:23.41 444
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bernardelli Michał 1980-03-21 Warszawa 34:20.65 - 34:20.65 629
2 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor 34:24.37 - 34:24.37 625
3 Dukała Piotr 1984-02-24 Kalenji by Decathlon 35:28.52 - 35:28.52 553
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team 35:33.29 - 35:33.29 548
- Osior Bartłomiej 1983-08-01 wioskabiegaczy.pl DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc 35:26.44 - 34:18.18 632
2 Grygo Paweł 1976-08-26 Łomża 35:33.96 - 34:25.46 624
3 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 37:14.97 - 36:03.23 516
4 Bołtuć Piotr 1975-05-14 Białystok biega team 41:41.68 - 40:21.38 281
5 Kondraciuk Piotr 1976-03-15 - 41:51.38 - 40:30.76 274
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary 38:07.81 - 35:35.21 546
2 Jędrzejowski Jarosław 1973-05-16 PZU Sport Team 42:10.71 - 39:21.91 329
- Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team DNS - DNS 0
- Morawski Jacek 1969-06-30 Morawski Team DNS - DNS 0
- Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Opiatowski Ryszard 1969-06-09 Kobyłka 42:34.94 - 38:14.34 388
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 46:51.55 - 42:04.77 207
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 40:18.70 - 34:43.95 603
2 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów 40:47.53 - 35:08.79 575
3 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze 43:39.23 - 37:36.73 423
4 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko 44:01.08 - 37:55.55 405
5 Sawicki Stanisław 1962-11-01 Pędziwiatr Białystok 50:15.41 - 43:18.08 161
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn 43:06.43 - 35:30.18 552
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz 52:20.83 - 43:06.79 168
- Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Janucik Tadeusz 1949-12-09 Biegamy Dla Zdrowia 49:01.01 - 38:23.99 379
- Ferenc Janusz 1954-01-17 UKS Ludwikowice DNS - DNS 0
- Gańko Stefan 1950-09-19 Cyganka DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ostrykiewicz Henryk 1949-01-01 Tomaszów Lubelski 45:23.76 - 33:36.40 682
2 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola 45:38.78 - 33:47.52 668
3 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice 46:00.57 - 34:03.65 649
4 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin 52:57.34 - 39:12.18 337
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 46:57.85 - 32:34.18 759
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 54:54.80 - 38:04.94 397
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód 47:46.20 - 47:46.20 42
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web