28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 60m - Mężczyźni

 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Białota Ewa 1975-05-23 Skawina DNS - DNS 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom 7.14 - 7.05 932
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań 7.32 - 7.23 849
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard 7.52 - 7.42 765
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka 7.61 - 7.51 727
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 7.69 - 7.59 694
6 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk 8.38 - 8.27 445
7 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark 8.61 - 8.50 373
8 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków 8.88 - 8.77 297
- Papuga Łukasz 1983-12-28 Łowicz DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock 7.25 - 6.92 994
2 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL 7.43 - 7.10 908
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 7.48 - 7.14 890
4 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki 7.57 - 7.23 849
5 Garbicz Krzysztof 1978-03-21 Skierniewice 7.65 - 7.31 813
6 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński 7.82 - 7.47 744
7 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec 7.87 - 7.52 723
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 7.90 - 7.54 715
9 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów 7.93 - 7.57 703
10 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań 8.13 - 7.76 627
11 Kielar Mirosław 1978-02-26 Górnik Wałbrzych 8.28 - 7.91 570
12 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń 8.41 - 8.03 527
13 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków 8.68 - 8.29 438
14 Kujawiński Artur 1976-03-13 Poznań 8.72 - 8.33 426
15 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 8.96 - 8.56 355
- Białota Rafał 1975-05-23 Skawina DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia 7.80 - 7.21 858
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 8.02 - 7.41 770
3 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka 8.06 - 7.45 753
4 Górny Jacek 1971-07-03 Biegi Grodzisk Mazowiecki 8.27 - 7.64 674
5 Jasion Artur 1972-10-21 Toruń 8.40 - 7.76 627
6 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 8.41 - 7.77 623
7 Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź 8.46 - 7.82 604
8 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team 8.71 - 8.05 520
9 Basaj Paweł 1971-05-19 Suwalki 9.00 - 8.32 429
10 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 9.31 - 8.60 344
- Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin 7.94 - 7.10 908
2 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn 8.03 - 7.18 872
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 8.11 - 7.25 840
4 Chabraszewski Wiesław 1968-01-10 Goleniów 8.29 - 7.41 770
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa 8.85 - 7.91 570
6 Lubiatowski Ireneusz 1966-01-13 KS Metraco Polkowice 8.96 - 8.01 534
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 7.91 - 6.84 1034
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 8.12 - 7.02 946
3 Chyliński Tomasz 1963-08-16 Włocławek 8.18 - 7.07 922
4 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica 8.48 - 7.33 804
5 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 8.55 - 7.39 778
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 8.65 - 7.48 740
7 Marek Andrzej 1960-05-25 Tuczępy 8.69 - 7.51 727
8 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik 8.72 - 7.54 715
9 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław 9.54 - 8.25 451
10 Siwak Piotr 1961-08-19 KS Metraco Polkowice 9.70 - 8.39 407
11 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski 11.08 - 9.58 120
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń 7.89 - 6.60 1156
2 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała 8.28 - 6.92 994
3 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź 8.64 - 7.22 853
4 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie 8.98 - 7.51 727
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo 9.14 - 7.64 674
6 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź 9.16 - 7.66 666
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 9.19 - 7.68 658
8 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki 9.62 - 8.04 523
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle 8.37 - 6.74 1084
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań 8.71 - 7.01 951
3 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków 8.73 - 7.03 941
4 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin 8.91 - 7.17 876
5 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków 8.94 - 7.19 867
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard 9.01 - 7.25 840
7 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze 9.29 - 7.48 740
8 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 9.43 - 7.59 694
9 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów 9.79 - 7.88 581
10 Wietrzykowski Tomasz 1949-07-20 nizrzeszony 10.01 - 8.06 516
11 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 10.39 - 8.36 416
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 8.85 - 6.81 1049
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las 9.75 - 7.50 732
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice 9.95 - 7.66 666
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 9.96 - 7.66 666
5 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz 9.97 - 7.67 662
6 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń 16.82 - 12.94 0
7 Grygorowicz Bogdan 1949-02-08 KS Metraco Polkowice 31.92 - 24.56 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz 10.75 - 7.85 592
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń 10.77 - 7.87 585
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney 11.16 - 8.15 485
- Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki DNS - DNS 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź 10.47 - 7.19 867
2 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały 12.49 - 8.58 349
- Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin 12.34 - 7.89 578
2 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń 13.03 - 8.34 422
3 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie 14.78 - 9.45 143
- Przyborowski Jerzy 1930-06-15 Radom DNS - DNS 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lewandowski Adam 1997-07-22 KS Sprinterzy 7.04 - 7.04 937
2 Dudek Bartosz 1992-02-05 Juvenia Białystok 7.30 - 7.30 818
3 Karpecki Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy 7.46 - 7.46 748
4 Śledź Jacek 1991-03-12 KS Sprinterzy 7.70 - 7.70 650
5 Czyż Maciej 1990-02-13 Sulejówek 7.73 - 7.73 639
6 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 KS Sprinterzy 7.76 - 7.76 627
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web