28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 5000m chód - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Terlikowski Wojciech 1981-10-30 Grodzisk Mazowiecki 31:23.43 - 30:30.69 436
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia 24:22.95 - 22:56.05 870
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała 37:25.90 - 33:58.83 285
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 33:28.48 - 29:14.61 499
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń 37:33.41 - 32:48.58 333
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo 28:42.36 - 24:03.34 797
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik 28:57.23 - 24:15.80 784
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn 32:51.58 - 27:32.18 590
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda 27:00.36 - 21:37.91 959
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź 30:55.80 - 24:46.50 752
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom 26:27.34 - 20:10.51 1064
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska 31:15.02 - 23:49.89 811
3 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice 34:22.02 - 26:12.50 665
4 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze 34:43.43 - 26:28.82 649
5 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 41:16.17 - 31:28.33 392
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 37:03.02 - 26:46.80 632
2 Motyka Henryk 1947-11-18 Kozienice 37:41.17 - 27:14.37 606
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 43:18.81 - 29:31.35 485
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klawkowski Damian 1996-03-13 Rumia 26:26.71 - 26:26.71 651
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web