29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - skok w dal - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Wiśniewska Anna 1984-06-15 Lipno DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 5.08 0.7 5.87 933
2 Kościuszko Magdalena 1977-07-21 NOWA SÓL 4.97 0.4 5.74 905
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia 3.25 0.5 3.75 450
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łeszyk Aneta 1971-03-21 AZS Poznań 4.65 1.5 5.77 905
2 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 RK Athletics 4.61 1.1 5.72 896
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 3.86 -1.8 4.79 699
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin 3.53 0.6 4.38 591
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg 3.50 0.4 4.67 658
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Helbik Barbara 1961-04-07 Pszczyna 3.99 0.3 5.72 900
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa 3.97 1.3 5.69 887
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza 2.95 -0.8 4.23 565
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn 2.69 0.7 4.15 538
- Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik DNS - DNS 0
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka 3.81 1.1 6.31 1034
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok 6.20 1.5 6.53 810
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 5.16 1.7 5.43 585
3 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew 5.11 -1 5.38 591
4 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl 5.07 0.9 5.34 571
5 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa 4.92 -0.6 5.18 548
6 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń 4.17 0.2 4.39 386
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 6.48 0.4 7.30 976
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 4.89 1.2 5.51 604
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń DNS - DNS 0
- Kargol Piotr 1979-05-28 Wałbrzych DNS - DNS 0
- Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 5.84 -0.4 7.04 927
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 5.22 1.3 6.29 762
3 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa 5.13 0.9 6.18 742
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 5.06 -0.6 6.10 735
5 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy 4.43 1.1 5.34 570
6 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg 4.22 0.4 5.08 522
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław DNS - DNS 0
- Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 5.53 0.4 7.13 941
2 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier 5.47 -0.4 7.05 929
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 5.18 0.7 6.68 846
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 5.12 1.4 6.60 825
5 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa 4.08 0.6 5.26 557
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 5.93 1.3 8.18 1156
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 4.66 0.1 6.42 796
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.49 -0.2 6.19 751
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica 4.28 0.2 5.90 689
5 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 4.08 0.9 5.62 628
- Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 4.79 0.5 7.06 926
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz 2.90 0.2 4.28 364
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 4.46 1.8 7.03 912
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 3.91 0.3 6.17 744
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 3.83 -0.7 6.04 723
4 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot 3.70 0.3 5.84 676
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola 3.75 0.2 6.33 777
2 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom 3.68 0 6.21 754
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard 3.54 0.2 5.97 703
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko 3.53 0.1 5.96 702
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń 3.31 1.4 5.97 696
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney 3.29 0.9 5.94 693
3 Michalski Wojciech 1942-10-17 Warszawa 3.07 0.6 5.54 614
4 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice 2.96 0.1 5.34 576
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna 2.56 0.5 4.94 493
2 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń 2.14 -0.5 4.13 339
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web