29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - skok wzwyż - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barszczewski Kamil 1983-03-25 Warszawa 1.75 - 1.88 751
2 Seremak Pawel 1982-02-03 NIEZRZESZONY 1.70 - 1.82 694
3 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel 1.65 - 1.77 646
- Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń NM - NM 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok 1.60 - 1.81 684
2 Prokopiuk Robert 1975-03-25 LIDER Grodzisk Maz. 1.55 - 1.75 627
- Kargol Piotr 1979-05-28 Wałbrzych DNS - DNS 0
- Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 1.70 - 2.02 885
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 1.65 - 1.97 837
3 Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik 1.60 - 1.91 779
4 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa 1.50 - 1.79 665
5 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy 1.40 - 1.67 552
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 1.61 - 2.02 885
2 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 LIDER Grodzisk Maz. 1.25 - 1.57 459
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 1.50 - 1.99 856
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.35 - 1.79 665
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica 1.35 - 1.79 665
4 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń 1.30 - 1.72 599
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin 1.50 - 2.09 952
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków 1.47 - 2.05 914
3 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 1.47 - 2.05 914
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock 1.56 - 2.29 1148
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 1.48 - 2.18 1040
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki 1.42 - 2.09 952
4 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań 1.20 - 1.76 637
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
- Suski Jan 1953-08-27 Koszalin DNF - DNF 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 1.36 - 2.11 972
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola 1.33 - 2.06 923
- Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice DNS - DNS 0
- Roszkowski Leon 1946-07-19 Wasilków DNS - DNS 0
- Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan DNF - DNF 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice 1.16 - 1.90 770
1 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 1.16 - 1.90 770
3 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia 1.13 - 1.85 722
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik 1.10 - 1.80 675
5 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów 0.90 - 1.47 367
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle 1.05 - 1.81 684
2 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt 0.80 - 1.38 284
- Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web