28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - skok wzwyż - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Widawska Anna 1983-09-29 Trenujznami.pl 1.65 - 1.78 966
2 Płonka Anna 1982-04-17 Kraków 1.55 - 1.67 847
3 Lewandowska Anna 1982-08-15 Lublin 1.35 - 1.46 623
4 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki 1.25 - 1.35 508
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 1.30 - 1.49 655
- Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia DNS - DNS 0
- Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 1.45 - 1.77 955
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg 1.20 - 1.56 729
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa 1.35 - 1.86 1053
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa 1.25 - 1.72 901
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik 1.10 - 1.52 687
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchodolski Robert 1981-06-19 Stowarzyszenie Aktywne Po 1.95 - 2.09 952
2 Cisek Maciej 1983-02-11 Wałbrzych 1.70 - 1.82 694
3 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych 1.65 - 1.77 646
4 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław 1.55 - 1.66 543
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin 1.75 - 1.98 846
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.92 789
3 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok 1.65 - 1.86 732
4 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. 1.60 - 1.81 684
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 1.70 - 2.02 885
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 1.60 - 1.91 779
2 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa 1.60 - 1.91 779
- Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. NM - NM 0
- Dziuba Mariusz 1971-02-10 Kórnik DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ciesielski Wojciech 1966-04-23 Luboń k/Poznania 1.70 - 2.13 991
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 1.60 - 2.01 875
3 Markiewicz Jan 1965-11-23 NIEZRZESZONY 1.55 - 1.95 817
4 Dalidowicz Ryszard 1968-06-08 Elbląg 1.55 - 1.95 817
5 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo 1.50 - 1.88 751
6 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki 1.45 - 1.82 694
- Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek NM - NM 0
- Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków NM - NM 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk 1.65 - 2.18 1040
2 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 1.46 - 1.93 798
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica 1.37 - 1.81 684
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.34 - 1.77 646
5 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice 1.25 - 1.65 534
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock 1.58 - 2.20 1059
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 1.45 - 2.02 885
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin 1.45 - 2.02 885
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków 1.35 - 1.88 751
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Węcławowicz Wojciech 1954-02-11 LKS Górnik Wałbrzych 1.45 - 2.13 991
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin 1.40 - 2.06 923
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 1.35 - 1.99 856
4 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki 1.35 - 1.99 856
5 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań 1.25 - 1.84 713
- Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa DNS - DNS 0
- Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław DNS - DNS 0
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las 1.40 - 2.17 1030
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz 1.40 - 2.17 1030
3 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice 1.10 - 1.71 590
- Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 1.20 - 1.96 827
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów 1.10 - 1.80 675
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin 1.05 - 1.81 684
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web