28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - trójskok - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 13.12 3 13.16 727
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 11.78 2.4 11.81 589
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin 13.60 0.9 14.66 898
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 10.20 1.3 11.00 512
- Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 11.87 2.3 13.75 793
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 10.91 2.6 12.64 675
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 10.57 4.7 12.25 621
4 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa 10.50 0.2 12.17 640
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów 10.45 1.6 12.11 625
6 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg 9.14 1.4 10.59 470
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 12.15 1 15.14 949
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 11.28 1 14.05 833
3 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA 10.62 0.7 13.23 748
- Czop Stanisław 1965-10-30 Chłaniówek DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 10.23 0.1 13.70 801
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica 10.21 0.8 13.67 794
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 9.99 2.6 13.38 752
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów 9.61 0.3 12.87 713
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem 10.87 1.8 15.65 999
2 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg 10.69 1.2 15.39 974
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 10.63 1.1 15.30 965
4 Spychalski Wojciech 1955-05-13 Bielkowo 10.21 1.3 14.70 900
5 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin 8.26 2.1 11.89 600
6 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot 8.13 2 11.70 580
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 8.04 0.4 11.57 577
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław 10.36 1.6 16.03 1041
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań 9.05 3.5 14.00 812
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 8.30 2.7 12.84 695
4 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki 8.25 1.1 12.76 696
5 Nowak Jan 1950-10-06 Częstochowa 7.94 1.5 12.28 644
- Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice DNS - DNS 0
- Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin 9.98 1.6 16.60 1102
2 Mojsiewicz Bogdan 1945-11-07 Bydgoszcz 7.01 2.8 11.66 571
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice 6.63 1.9 11.03 512
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 6.81 1.3 12.17 633
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney 5.80 0.3 10.37 454
- Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość BW - BW 0
- Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin 6.37 0 12.24 649
- Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web