29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - trójskok - Wszyscy

 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 10.68 -0.3 11.88 869
2 Kościuszko Magdalena 1977-07-21 NOWA SÓL 10.40 1.9 11.57 821
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia 6.94 -1.8 7.72 418
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa 8.98 -0.1 12.72 964
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik DNS - DNS 0
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka 8.00 0.5 13.31 1027
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 10.90 0.6 10.93 509
2 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew 9.80 -1.4 9.83 409
- Świderski Paweł 1983-08-11 Bialystok DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów 13.59 0.4 14.65 900
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin 11.53 -0.2 12.43 670
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 10.07 1 10.86 500
4 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń 7.79 -0.4 8.40 258
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec 10.68 2.1 12.38 651
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 10.07 -0.1 11.67 590
3 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg 9.26 0.6 10.73 489
- Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 11.78 1.1 14.67 898
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz 11.11 0.4 13.84 814
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 10.20 0.3 12.71 696
- Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza 10.29 -0.8 13.78 815
2 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek 10.21 -0.8 13.67 803
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska 10.02 1.5 13.42 763
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica 8.49 -0.1 11.37 559
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków 10.00 -1.4 14.39 883
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź 9.74 0.4 14.02 833
3 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz 6.18 -1.4 8.89 313
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź 9.59 -0.5 14.84 926
2 Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa 8.96 0.9 13.86 813
3 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin 8.82 0.9 13.65 791
4 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice 8.59 1.2 13.29 751
5 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki 7.94 -0.9 12.28 658
6 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot 7.17 -0.5 11.09 532
- Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto DNS - DNS 0
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 6.68 -0.6 11.11 535
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 6.78 -1.9 12.12 647
2 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice 6.72 -1 12.01 631
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney 6.45 0.1 11.53 574
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź 6.41 -1.1 12.32 663
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna 6.25 -0.6 12.01 628
3 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt 4.32 -1 8.30 252
- Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web