28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Kobiety

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo 8.86 - 8.86 470
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 9.62 - 10.28 558
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 8.56 - 9.15 488
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia 6.73 - 7.19 368
4 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa 6.40 - 6.84 346
5 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 5.95 - 6.36 317
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków 11.45 - 14.04 791
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie 9.96 - 12.21 677
3 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów 7.90 - 9.68 521
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice 12.00 - 14.61 826
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo 10.17 - 12.38 688
3 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa 9.76 - 11.88 657
4 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka 8.59 - 10.46 569
5 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot 7.69 - 9.36 501
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa 11.50 - 16.06 916
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 9.42 - 13.15 735
3 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa 8.91 - 12.44 691
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz 9.17 - 14.69 831
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 8.72 - 13.97 786
3 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg 7.21 - 11.55 636
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa 9.11 - 16.73 958
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 6.64 - 12.20 677
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 5.72 - 10.51 572
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań 7.59 - 15.99 912
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra 6.67 - 14.05 791
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice DNS - DNS 0
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn 7.04 - 17.01 975
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań 7.41 - 20.54 1196
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web