28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Kobiety

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 Grodzisk Mazowiecki 7.83 - 7.83 407
2 Woroniec Alicja 1981-06-21 Lidzbark Warmiński 6.67 - 6.67 336
3 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów 6.21 - 6.21 307
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 9.30 - 9.94 537
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 8.33 - 8.90 473
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 8.31 - 8.88 472
4 Widalska Marta 1976-03-18 Biegi Grodzisk Mazowiecki 5.17 - 5.53 266
- Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków 12.71 - 15.58 886
2 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola 10.68 - 13.09 732
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 9.15 - 11.22 616
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice 9.55 - 11.63 641
2 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot 7.33 - 8.93 475
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa 11.64 - 16.25 928
2 Kędziora Maria 1961-06-25 Gromadka 10.37 - 14.48 818
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 10.01 - 13.98 787
4 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa 9.25 - 12.92 721
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz 8.64 - 13.84 778
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 8.01 - 12.83 716
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki 7.73 - 12.38 688
4 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg 7.61 - 12.19 676
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 6.99 - 12.84 716
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań 5.97 - 10.97 600
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 5.36 - 9.85 531
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa 9.65 - 20.33 1183
2 Woroniec Barbara 1946-10-15 Lidzbark Warmiński 7.51 - 15.82 901
3 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań 7.44 - 15.67 892
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice 7.45 - 18.00 1037
2 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn 6.87 - 16.60 950
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań 6.96 - 19.29 1118
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg 5.53 - 15.33 871
 

[K85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz 3.75 - 12.37 687
 

[K90]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalinowska Elżbieta 1927-01-23 Toruń 2.71 - 11.53 635
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web