28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków 15.27 - 15.27 836
2 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. 14.37 - 14.37 782
3 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice 14.14 - 14.14 768
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA 13.64 - 13.64 738
5 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła 13.33 - 13.33 720
6 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław 9.71 - 9.71 504
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk 15.92 - 16.88 932
2 Jacków Michał 1978-04-11 Środa Wlkp. 13.30 - 14.10 766
3 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń 12.39 - 13.13 708
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 12.28 - 13.02 701
5 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew 11.25 - 11.93 636
6 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno 11.16 - 11.83 630
7 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot 11.13 - 11.80 629
8 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów 9.17 - 9.72 505
9 Prokopiuk Robert 1975-03-25 KS BIEGI Grodzisk Maz. 8.83 - 9.36 484
10 Frączkiewicz Marcin 1977-03-29 Legnica 8.41 - 8.91 457
11 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg 7.93 - 8.41 427
12 Trzensiok Marek 1977-04-21 Mikołów 7.54 - 7.99 402
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin 13.01 - 15.37 842
2 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin 12.87 - 15.20 832
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 11.50 - 13.58 735
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 10.93 - 12.91 695
5 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 10.81 - 12.77 686
6 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński 8.48 - 10.02 523
- Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów DNS - DNS 0
- Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Witek Mirosław 1967-04-24 Słupsk 15.39 - 18.41 1024
2 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo 13.13 - 15.71 862
3 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg 12.73 - 15.23 833
4 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg 11.28 - 13.49 729
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 10.10 - 12.08 645
6 Sekowski Marek 1966-04-25 Biegi Grodzisk Mazowiecki 8.13 - 9.73 506
7 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek 7.82 - 9.36 484
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg 13.80 - 18.40 1024
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 12.32 - 16.42 905
3 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 11.76 - 15.68 860
4 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot 11.32 - 15.09 825
5 Wojtaszczyk Stanislaw 1960-01-11 Pabianice 9.90 - 13.20 712
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 9.76 - 13.01 701
7 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk 9.02 - 12.02 642
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz 13.78 - 18.68 1040
2 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna 12.84 - 17.41 964
3 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna 12.79 - 17.34 960
4 Karpiński Franciszek 1958-10-16 Szczawno Zdrój 12.74 - 17.27 956
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo 11.33 - 15.36 841
6 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze 10.64 - 14.43 786
7 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie 9.77 - 13.25 715
- Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra DNS - DNS 0
- Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie 12.80 - 19.34 1080
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 12.59 - 19.02 1061
3 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń 12.05 - 18.20 1012
4 Gudaniec Ryszard 1951-03-11 Lidzbark Warmiński 11.82 - 17.86 991
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława 11.23 - 16.96 937
6 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 10.12 - 15.29 837
7 Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot 9.35 - 14.12 767
8 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 8.79 - 13.28 717
9 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań 8.41 - 12.70 682
- Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice 12.86 - 19.36 1081
2 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź 12.83 - 19.31 1078
3 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot 12.45 - 18.74 1044
4 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 12.23 - 18.41 1024
5 Semborowski Andrzej 1947-10-06 PKWLA Sopot 12.22 - 18.40 1024
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las 11.63 - 17.51 970
7 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik 11.52 - 17.34 960
8 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn 10.94 - 16.47 908
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 10.50 - 15.81 868
10 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca 10.32 - 15.54 852
11 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 9.77 - 14.71 802
12 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń 8.01 - 12.06 644
- Ganiec Jan 1944-12-12 Piastów DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 11.97 - 20.08 1125
2 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 11.00 - 18.45 1027
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 10.60 - 17.78 986
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 8.44 - 14.16 769
- Porwich Henryk 1941-03-07 Tarnowo Podgórne Biega DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna 9.07 - 16.95 937
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot 8.34 - 15.59 855
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń 6.23 - 11.64 619
- Skórcz Edward 1937-03-18 Toruń DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bułczyński Kazimierz 1930-04-24 Koszalin 7.90 - 17.45 967
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 7.60 - 16.78 926
3 Tessmer Edmund 1931-03-19 Nowe Miasto Lubawskie 6.46 - 14.27 776
 

[M90]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Władysław 1925-10-10 Bydgoszcz 4.89 - 14.04 762
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chalabala Michał 1984-03-08 Długołęka 12.55 - 12.55 673
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web