28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo 8.86 - 8.86 470
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 9.62 - 10.28 558
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 8.56 - 9.15 488
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia 6.73 - 7.19 368
4 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa 6.40 - 6.84 346
5 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 5.95 - 6.36 317
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków 11.45 - 14.04 791
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie 9.96 - 12.21 677
3 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów 7.90 - 9.68 521
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice 12.00 - 14.61 826
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo 10.17 - 12.38 688
3 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa 9.76 - 11.88 657
4 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka 8.59 - 10.46 569
5 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot 7.69 - 9.36 501
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa 11.50 - 16.06 916
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 9.42 - 13.15 735
3 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa 8.91 - 12.44 691
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz 9.17 - 14.69 831
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 8.72 - 13.97 786
3 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg 7.21 - 11.55 636
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa 9.11 - 16.73 958
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 6.64 - 12.20 677
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 5.72 - 10.51 572
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań 7.59 - 15.99 912
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra 6.67 - 14.05 791
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice DNS - DNS 0
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn 7.04 - 17.01 975
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań 7.41 - 20.54 1196
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków 15.36 - 15.36 841
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice 13.91 - 13.91 755
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła 13.55 - 13.55 733
4 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław 13.47 - 13.47 728
5 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. 13.25 - 13.25 715
- Horoszkiewicz Łukasz 1980-10-12 Słubice DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk 16.15 - 17.12 947
2 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń 11.78 - 12.49 670
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew 11.74 - 12.44 667
4 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno 11.15 - 11.82 630
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów 9.97 - 10.57 556
6 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki 9.55 - 10.12 529
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin 13.42 - 15.85 871
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 11.73 - 13.85 751
3 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 11.67 - 13.78 747
4 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg 10.87 - 12.84 691
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 10.54 - 12.45 667
6 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków 10.19 - 12.04 643
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo 13.42 - 16.05 883
2 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin 13.19 - 15.78 866
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg 11.41 - 13.65 739
4 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto 11.24 - 13.45 727
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 10.60 - 12.68 681
6 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk 9.69 - 11.59 616
7 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa 8.46 - 10.12 529
8 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek 8.06 - 9.64 500
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg 13.88 - 18.50 1030
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 11.97 - 15.96 877
3 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot 11.65 - 15.53 851
4 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza 10.04 - 13.38 723
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 9.97 - 13.29 718
6 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 9.92 - 13.22 713
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice DNS - DNS 0
- Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna 13.65 - 18.51 1030
2 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna 12.99 - 17.61 976
3 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa 12.47 - 16.91 934
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra 12.03 - 16.31 898
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo 11.53 - 15.63 857
6 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław 11.03 - 14.95 817
7 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina 10.21 - 13.84 750
8 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań 8.90 - 12.07 645
- Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 11.98 - 18.10 1006
2 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń 11.41 - 17.24 954
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława 10.95 - 16.54 912
4 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca 10.69 - 16.15 889
5 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 10.58 - 15.98 878
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las 9.98 - 15.08 824
7 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 9.88 - 14.92 815
8 Baura Marian 1952-06-19 Ostrów Wlkp. 9.43 - 14.24 774
9 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 8.84 - 13.35 721
10 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. 8.41 - 12.70 682
11 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń 7.69 - 11.62 618
- Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki DNS - DNS 0
- Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa DNS - DNS 0
- Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź 13.44 - 20.23 1134
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot 12.44 - 18.73 1043
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice 12.24 - 18.43 1025
4 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin 11.74 - 17.67 980
5 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn 11.48 - 17.28 956
6 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze 11.42 - 17.19 951
7 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 11.01 - 16.57 914
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce 10.57 - 15.91 874
9 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 10.41 - 15.67 860
10 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot 8.90 - 13.40 724
11 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała 8.75 - 13.17 710
- Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra DNS - DNS 0
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca DNS - DNS 0
- Laska Tadeusz 1946-08-28 Wałcz DNS - DNS 0
- Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujnowicz Longin 1940-07-02 Zgierz 12.00 - 20.13 1128
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 11.64 - 19.52 1091
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 10.97 - 18.40 1024
4 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 10.49 - 17.60 976
5 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów 10.11 - 16.96 937
6 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 9.93 - 16.66 919
7 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 8.67 - 14.54 792
8 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot 7.96 - 13.35 721
- Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec DNS - DNS 0
- Czapla Jan 1942-01-19 Sydney DNS - DNS 0
- Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz 10.16 - 18.99 1059
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk 9.16 - 17.12 947
3 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań 8.71 - 16.28 896
4 Chuchro Stanisław 1937-02-25 Wałcz 6.32 - 11.81 629
- Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław 6.07 - 13.41 725
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web