29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - pchnięcie kulą - Wszyscy

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin 9.64 - 9.64 518
2 Tomczak Kinga 1986-03-03 UKS Clan Ostrołęka 4.80 - 4.80 221
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ugniewska Monika 1980-12-27 Pruszków 7.49 - 7.49 386
- Krakowska Joanna 1981-06-12 Parzniew DNS - DNS 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 9.39 - 10.04 543
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice 8.87 - 9.48 509
3 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek 8.09 - 8.65 457
4 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy 7.80 - 8.34 438
5 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia 6.66 - 7.12 363
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków 12.28 - 15.05 853
2 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola 10.24 - 12.55 698
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 8.78 - 10.76 587
4 Wurst Magdalena 1974-01-17 LIDER Grodzisk Maz. 5.25 - 6.44 322
- Rafalska Magdalena 1973-12-04 Olsztyn DNS - DNS 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice 11.92 - 14.51 820
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo 10.39 - 12.65 704
3 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa 9.19 - 11.19 614
4 Siniecka Beata 1968-09-04 Garzyn 8.87 - 10.80 590
5 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn 7.48 - 9.11 486
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa 11.95 - 16.69 955
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 9.37 - 13.08 731
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie 8.53 - 13.66 767
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 8.40 - 13.45 754
3 Guzowska-Nowak Małgorzata 1959-02-09 Białystok 8.00 - 12.81 714
4 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg 7.64 - 12.24 679
5 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki 6.70 - 10.73 586
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 6.74 - 12.38 688
2 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz 6.00 - 11.02 604
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 5.35 - 9.83 530
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań 7.54 - 15.89 906
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn 7.36 - 17.78 1023
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań 6.65 - 18.43 1064
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg 5.62 - 15.57 886
 

[K85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prużanin Genowefa 1932-01-17 Klukowo 4.17 - 13.76 773
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław 14.69 - 14.69 801
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice 13.88 - 13.88 753
3 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań 13.66 - 13.66 740
- Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice DNS - DNS 0
- Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk 16.65 - 17.65 979
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 12.45 - 13.20 712
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot 10.72 - 11.36 602
4 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki 10.23 - 10.84 572
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów 9.80 - 10.39 545
6 Prokopiuk Robert 1975-03-25 LIDER Grodzisk Maz. 9.40 - 9.96 519
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin 13.53 - 15.98 878
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 12.15 - 14.35 781
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 11.66 - 13.77 746
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 11.00 - 12.99 700
5 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits 7.92 - 9.35 483
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg 11.34 - 13.57 734
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie 10.17 - 12.17 651
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. DNS - DNS 0
- Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg DNS - DNS 0
- Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin 13.10 - 17.46 967
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie 12.16 - 16.21 892
3 Chomko Marek 1963-07-22 Czarna Białostocka 11.45 - 15.26 835
4 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice 10.95 - 14.60 796
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 9.58 - 12.77 686
6 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń 8.17 - 10.89 575
- Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz 14.29 - 19.37 1082
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 12.85 - 17.42 965
3 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna 12.75 - 17.29 957
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra 11.67 - 15.82 869
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo 11.63 - 15.77 866
- Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie 12.40 - 18.73 1043
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 11.85 - 17.90 994
3 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa 10.20 - 15.41 844
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 9.29 - 14.03 762
5 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. 8.85 - 13.37 722
- Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź 13.48 - 20.29 1137
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot 12.23 - 18.41 1024
3 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik 12.17 - 18.32 1019
4 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce 12.03 - 18.11 1006
5 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 10.87 - 16.36 901
6 Trziszka Tadeusz 1949-02-03 Wałbrzych 10.78 - 16.23 893
7 Długołęcki Mieczyslaw 1949-01-03 UKS Clan 10.00 - 15.05 823
8 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 9.78 - 14.72 803
9 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 9.30 - 14.00 760
10 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała 9.00 - 13.55 733
11 Roszkowski Leon 1946-07-19 Wasilków 8.02 - 12.07 645
12 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 7.37 - 11.09 586
- Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice DNS - DNS 0
- Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn DNS - DNS 0
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów 10.99 - 18.43 1025
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 10.79 - 18.10 1006
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 10.15 - 17.03 941
4 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 9.36 - 15.70 862
5 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney 6.64 - 11.14 589
6 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 6.29 - 10.55 554
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź 10.10 - 18.88 1052
2 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 9.70 - 18.13 1007
3 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna 9.48 - 17.72 983
4 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk 9.36 - 17.49 969
5 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot 8.17 - 15.27 836
6 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok 6.24 - 11.66 620
7 Bińkowski Feliks 1936-12-23 Gałków Mały 5.80 - 10.84 572
8 Maślankiewicz Andrzej 1938-10-08 SDRP 4.99 - 9.33 482
- Czarnecki Zenon 1934-07-01 Poznań DNS - DNS 0
- Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 7.63 - 16.85 931
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web