28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - rzut dyskiem - Kobiety

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo 30.59 - 30.59 493
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola 41.92 - 44.42 749
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 23.28 - 24.67 384
3 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 16.59 - 17.58 253
4 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia 14.43 - 15.29 211
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów 29.41 - 35.22 578
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice 42.53 - 57.54 993
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo 27.36 - 37.02 612
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa 26.81 - 40.99 685
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice 20.82 - 31.83 516
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 18.43 - 28.18 448
4 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik 14.64 - 22.38 342
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 25.16 - 43.46 731
2 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz 20.41 - 35.26 579
- Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg DNS - DNS 0
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa 22.45 - 43.82 738
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 14.91 - 29.10 465
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 12.53 - 24.46 380
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań 22.89 - 50.49 862
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra 11.55 - 25.47 398
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice DNS - DNS 0
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn 13.00 - 32.40 526
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań 13.29 - 37.43 619
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Augustyniak Lidia 1994-07-14 MKL Toruń 56.89 - 56.89 981
2 Nowak Monika 1995-07-11 Kraków 54.17 - 54.17 930
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web