28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - rzut dyskiem - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. 46.96 - 46.96 804
2 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań 45.13 - 45.13 770
3 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław 43.89 - 43.89 747
4 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice 41.46 - 41.46 701
5 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice 39.79 - 39.79 670
6 Horoszkiewicz Łukasz 1980-10-12 Słubice 39.26 - 39.26 660
7 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 25.16 - 25.16 397
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki 37.41 - 37.41 625
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 34.07 - 34.07 563
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew 33.43 - 33.43 551
4 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo 28.04 - 28.04 451
5 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń 19.54 - 19.54 293
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź 15.17 - 15.17 212
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin 39.21 - 42.93 729
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 33.65 - 36.84 615
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 32.22 - 35.28 586
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy 31.53 - 34.52 571
5 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 31.52 - 34.51 571
6 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka 30.71 - 33.62 555
7 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 30.31 - 33.19 547
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin 46.28 - 49.92 860
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg 36.84 - 39.74 669
3 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo 36.38 - 39.24 660
4 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 30.68 - 33.09 545
5 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk 30.47 - 32.87 541
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot 44.41 - 53.40 925
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice 33.64 - 40.45 682
3 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 32.51 - 39.09 657
4 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków 30.91 - 37.17 621
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 30.57 - 36.76 613
6 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa 23.19 - 27.89 448
- Kańtoch Jerzy 1961-01-21 Rydułtowy DNS - DNS 0
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna 50.21 - 56.10 976
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko 47.84 - 53.46 926
3 Futyma Zygmunt 1955-05-21 Sanok 45.70 - 51.07 882
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra 45.34 - 50.66 874
5 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa 45.08 - 50.37 868
6 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań 36.24 - 40.49 683
7 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze 34.33 - 38.36 643
- Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków DNS - DNS 0
- Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń 42.03 - 52.36 906
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 40.17 - 50.04 862
3 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa 36.69 - 45.70 781
4 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań 33.97 - 42.32 717
5 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. 33.50 - 41.73 706
6 Jankowski Roman 1950-08-08 Łęczyca 30.67 - 38.21 640
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 30.21 - 37.63 630
8 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława 29.01 - 36.14 602
9 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 27.70 - 34.51 571
10 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice 21.01 - 26.17 416
11 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz 19.22 - 23.94 375
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Laska Tadeusz 1946-08-28 Wałcz 44.79 - 62.20 1091
2 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin 41.41 - 57.51 1003
3 Bogusz Zygmunt 1945-09-22 MKL '12' Jelenia Góra 34.92 - 48.49 833
4 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze 34.74 - 48.24 828
5 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice 34.44 - 47.83 821
6 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce 33.44 - 46.44 795
7 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 32.96 - 45.77 782
8 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała 29.89 - 41.51 702
9 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 25.65 - 35.62 592
10 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 25.41 - 35.29 586
11 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot 24.69 - 34.29 567
- Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn BW - BW 0
- Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 35.20 - 54.50 946
2 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość 33.16 - 51.34 887
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki 30.26 - 46.85 802
4 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi 28.96 - 44.84 765
5 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 27.50 - 42.58 722
6 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko Kamienna 27.21 - 42.13 714
7 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 26.66 - 41.28 698
8 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 26.61 - 41.20 696
9 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa 25.79 - 39.93 673
10 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań 25.60 - 39.63 667
11 Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec 25.56 - 39.57 666
12 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 24.72 - 38.27 642
13 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot 19.24 - 29.79 483
- Czapla Jan 1942-01-19 Sydney DNS - DNS 0
- Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk 27.44 - 47.36 812
2 Drohomirecki Michał 1934-11-27 Wałbrzych 26.87 - 46.38 793
3 Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków 11.99 - 20.69 314
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław BW - BW 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasiński Paweł 1993-03-06 MKL Toruń 61.06 - 61.06 1070
2 Baranowicz Oskar 2002-05-17 MKL Toruń 48.10 - 48.10 826
- Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web