29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - rzut oszczepem - Kobiety

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bubienko Katarzyna 1984-07-24 Świebodzin 35.20 - 36.10 602
2 Tomczak Kinga 1986-03-03 UKS Clan Ostrołęka 9.86 - 10.11 121
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 LIDER Grodzisk Maz. 22.52 - 26.25 419
2 Ugniewska Monika 1980-12-27 Pruszków 18.11 - 21.11 324
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Poświatowska Sabina 1978-09-02 Puławy 25.67 - 34.00 563
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz 24.95 - 33.04 545
- Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia DNS - DNS 0
- Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice DNS - DNS 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - 27.97 - 42.09 713
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn 23.81 - 34.63 574
2 Wysocka-Gola Małgorzata 1969-04-09 Białystok 23.64 - 34.39 570
3 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg 19.84 - 28.86 467
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa 33.67 - 55.66 967
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz 24.97 - 41.28 698
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie 23.01 - 43.22 734
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna 21.55 - 40.48 683
3 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki 13.99 - 26.28 419
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz 15.90 - 33.94 561
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań 12.12 - 25.87 412
3 Mielcarek Maria 1952-01-20 Bydgoszcz 11.83 - 25.25 400
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo 10.81 - 23.07 360
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań 19.71 - 47.81 820
 

[K75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn 10.18 - 28.06 452
 

[K80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań 9.48 - 29.69 483
2 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg 8.45 - 26.47 423
 

[K85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Prużanin Genowefa 1932-01-17 Klukowo 6.40 - 23.58 369
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web