29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - rzut oszczepem - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań 53.96 - 58.09 759
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom 26.96 - 29.02 342
- Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła DNS - DNS 0
- Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki 41.60 - 49.21 632
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 41.06 - 48.57 622
3 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów 23.82 - 28.18 330
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Damszel Tomasz 1972-03-25 Warszawa 56.20 - 73.05 976
2 Rytlewski Piotr 1974-03-04 Wejherowo 47.15 - 61.29 806
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław 43.41 - 56.43 736
4 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław 41.56 - 54.02 701
5 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary 30.60 - 39.78 496
6 Wisłowski Robert 1974-01-08 No Limits 27.31 - 35.50 435
- Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew DNS - DNS 0
- Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzeszczak Mirosław 1966-03-24 Warszawa 40.88 - 58.40 764
2 Królik Bogdan 1966-02-02 Chrzypsko Wielkie 40.22 - 57.45 750
3 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 LIDER Grodzisk Maz. 27.82 - 39.74 496
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 43.56 - 68.38 908
2 Chomko Marek 1963-07-22 Czarna Białostocka 43.20 - 67.82 900
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin 41.76 - 65.55 867
4 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów 39.14 - 61.44 808
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn 42.51 - 67.56 896
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków 39.89 - 63.40 836
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków 39.56 - 62.87 828
4 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo 22.66 - 36.01 442
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno 29.88 - 52.19 674
2 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto 28.97 - 50.60 652
3 Nowak Ireneusz 1950-06-22 Sieraków 26.17 - 45.71 581
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin 25.12 - 43.87 555
- Gańko Stefan 1950-09-19 Cyganka DNS - DNS 0
- Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń DNS - DNS 0
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola 41.90 - 80.41 1083
2 Czarra Andrzej 1948-08-25 Bydgoszcz 36.99 - 70.99 946
3 Bobrzyk Leszek 1948-02-29 Świdnik 36.58 - 70.20 934
4 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź 32.22 - 61.84 814
5 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice 31.20 - 59.88 785
6 Wawrzyniak Ryszard 1949-04-06 Sieraków 31.13 - 59.74 783
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 27.62 - 53.01 686
8 Roszkowski Leon 1946-07-19 Wasilków 19.94 - 38.27 475
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań 32.44 - 68.42 909
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 28.64 - 60.40 793
3 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków 28.58 - 60.28 791
4 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 Czechowice-Dziedzice 28.00 - 59.05 773
5 Midro Henryk 1943-01-19 Białystok 10.97 - 23.14 259
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 24.97 - 57.87 756
2 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt 23.03 - 53.37 691
3 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna 20.00 - 46.35 591
4 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok 12.44 - 28.83 340
- Wojtkowiak Bernard 1938-08-13 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
 

[M85]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice 12.63 - 33.84 411
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice 10.54 - 28.24 331
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web