28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - rzut młotem - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła 39.06 - 39.06 537
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań 41.89 - 46.46 652
2 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki 27.77 - 30.80 408
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa 55.93 - 68.85 1003
2 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka 46.15 - 56.81 814
3 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki 44.50 - 54.78 782
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 42.12 - 51.85 736
5 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów 31.69 - 39.01 536
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin 44.79 - 55.63 796
2 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk 36.39 - 45.20 632
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg 33.69 - 41.85 580
4 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice 25.56 - 31.75 423
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec 54.59 - 75.26 1104
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 36.00 - 49.63 702
3 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków 34.34 - 47.34 666
4 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 34.26 - 47.23 664
5 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot 32.68 - 45.05 630
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 29.95 - 41.29 572
7 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza 22.82 - 31.46 419
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle 53.56 - 74.81 1097
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko 49.66 - 69.36 1011
3 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra 41.19 - 57.53 825
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów 40.71 - 56.86 815
5 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa 39.70 - 55.45 793
6 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa 37.41 - 52.25 743
7 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot 31.52 - 44.02 614
- Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa 41.46 - 64.27 931
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 40.69 - 63.08 912
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława 33.80 - 52.40 745
4 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. 32.99 - 51.14 725
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 29.61 - 45.90 643
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. 28.61 - 44.35 619
7 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 27.55 - 42.71 594
8 Baura Marian 1952-06-19 Ostrów Wlkp. 26.58 - 41.20 570
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. DNS - DNS 0
- Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn 52.89 - 81.39 1201
2 Bogusz Zygmunt 1945-09-22 MKL '12' Jelenia Góra 39.66 - 61.03 880
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice 38.34 - 59.00 848
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 37.06 - 57.03 817
5 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 33.39 - 51.38 729
6 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot 27.81 - 42.80 595
7 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 17.33 - 26.67 344
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi 38.33 - 65.47 950
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 33.60 - 57.39 823
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 29.92 - 51.10 725
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń 29.86 - 51.00 723
5 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA 28.41 - 48.52 684
6 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko Kamienna 27.73 - 47.36 666
7 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów 23.88 - 40.79 564
8 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot 22.84 - 39.01 536
9 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań 20.15 - 34.42 465
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz 44.06 - 83.52 1235
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk 35.86 - 67.98 989
- Chuchro Stanisław 1937-02-25 Wałcz DNS - DNS 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Szymański Szymon 2005-05-13 MKL Toruń DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web