29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Wyniki konkurencji - rzut młotem - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Marchlewicz Dawid 1983-03-08 City of Porsmouth AC 45.04 - 45.04 630
2 Kamionka Grzegorz 1982-02-07 Ossów 20.02 - 20.02 242
- Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola 42.41 - 47.04 661
2 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki 39.97 - 44.33 619
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot 38.02 - 42.17 585
4 Czarnecki Mateusz 1978-10-24 ISKRA WOLSZTYN 32.40 - 35.94 488
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa 58.78 - 72.36 1058
2 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań 42.16 - 51.90 737
3 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew 40.92 - 50.37 713
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki 46.34 - 57.56 826
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg 27.19 - 33.77 455
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin 40.04 - 55.20 789
2 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków 32.03 - 44.16 616
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec 29.44 - 40.59 561
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 16.08 - 22.17 275
- Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot DNS - DNS 0
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle 51.19 - 71.50 1045
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko 47.36 - 66.15 961
3 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów 41.87 - 58.48 840
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra 41.00 - 57.26 821
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 38.30 - 53.49 762
6 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot 38.16 - 53.30 759
7 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa 36.63 - 51.16 726
8 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna 35.92 - 50.17 710
- Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo NM - NM 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa 40.85 - 63.33 916
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń 40.41 - 62.64 905
3 Wolny Jarosław 1954-04-25 Poznań 39.49 - 61.22 883
4 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie 35.97 - 55.76 798
5 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot 31.10 - 48.21 679
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. 31.05 - 48.13 678
7 Dunal Jerzy 1954-05-28 Stargard 26.57 - 41.19 570
- Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn 50.77 - 78.13 1149
2 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. 40.57 - 62.43 902
3 Wodo Bronisław 1947-07-22 Łódź 38.10 - 58.63 843
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn 34.98 - 53.83 767
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz 33.18 - 51.06 724
6 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra 32.38 - 49.83 705
7 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź 25.12 - 38.66 531
8 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna 19.67 - 30.27 400
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela 35.43 - 60.51 872
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów 29.30 - 50.04 708
3 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań 19.83 - 33.87 456
- Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi DNS - DNS 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej 1936-05-20 Słupsk 37.62 - 71.31 1042
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk 36.33 - 68.87 1003
3 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna 32.55 - 61.70 891
4 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot 25.00 - 47.39 667
5 Koszelew Anatol 1937-02-20 Białystok 18.80 - 35.64 484
- Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web