28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 3000m - Kobiety

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor 11:07.52 - 10:58.31 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 11:12.84 - 11:03.55 758
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 11:21.07 - 11:11.67 736
4 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn 12:30.93 - 12:20.57 556
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 11:48.30 - 11:11.04 737
2 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń 11:57.70 - 11:19.95 713
3 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo 12:15.70 - 11:37.00 667
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek 12:34.89 - 11:55.18 619
5 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES 13:10.96 - 12:29.36 535
6 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES 14:21.20 - 13:35.90 389
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 12:45.38 - 11:35.12 672
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła 13:02.50 - 11:50.67 631
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe 12:19.76 - 10:12.00 911
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 12:51.91 - 10:38.60 831
3 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą 19:59.05 - 16:31.97 114
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard DNS - DNS 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES 14:57.17 - 11:44.01 648
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice 17:27.74 - 12:55.22 475
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice 20:14.44 - 14:00.64 340
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web