28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 3000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor 11:07.52 - 10:58.31 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 11:12.84 - 11:03.55 758
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 11:21.07 - 11:11.67 736
4 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn 12:30.93 - 12:20.57 556
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 11:48.30 - 11:11.04 737
2 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń 11:57.70 - 11:19.95 713
3 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo 12:15.70 - 11:37.00 667
4 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek 12:34.89 - 11:55.18 619
5 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES 13:10.96 - 12:29.36 535
6 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES 14:21.20 - 13:35.90 389
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 12:45.38 - 11:35.12 672
2 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła 13:02.50 - 11:50.67 631
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe 12:19.76 - 10:12.00 911
2 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 12:51.91 - 10:38.60 831
3 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą 19:59.05 - 16:31.97 114
- Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard DNS - DNS 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES 14:57.17 - 11:44.01 648
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 KS Metraco Polkowice 17:27.74 - 12:55.22 475
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice 20:14.44 - 14:00.64 340
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec 08:42.28 - 08:37.68 868
2 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team 09:51.89 - 09:46.68 536
3 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark 09:54.74 - 09:49.51 524
4 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów 11:02.96 - 10:57.13 279
5 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych 14:19.34 - 14:11.78 0
- Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik DNS - DNS 0
- Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów DNS - DNS 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap 09:35.37 - 09:10.86 698
2 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 09:45.26 - 09:20.33 653
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary 09:47.27 - 09:22.25 644
4 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg 10:42.36 - 10:15.00 423
5 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek 11:20.14 - 10:51.17 298
6 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków 12:59.56 - 12:26.35 73
- Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny DNS - DNS 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica 09:01.52 - 08:19.93 966
2 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków 09:46.22 - 09:01.20 746
3 Boncler Sebastian 1973-11-18 Poznań 09:53.88 - 09:08.27 711
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin 09:54.84 - 09:09.16 707
5 Janas Roman 1972-06-26 Nowotomyska Akademia Bieg 09:58.52 - 09:12.55 690
6 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn 10:06.38 - 09:19.81 656
7 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team 10:54.99 - 10:04.69 462
8 Racławski Dariusz 1973-03-31 W S P Inowrocław 12:26.38 - 11:29.06 190
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa DNS - DNS 0
- Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin DNS - DNS 0
- Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo DNS - DNS 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo 10:09.53 - 09:01.45 745
2 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo 10:23.65 - 09:13.99 683
3 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa 10:39.45 - 09:28.02 618
4 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin 10:40.09 - 09:28.59 615
5 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń 11:42.32 - 10:23.87 390
- Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega DNS - DNS 0
- Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice DNS - DNS 0
- Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Błotnia DNS - DNS 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 10:35.42 - 09:01.57 744
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 10:53.45 - 09:16.94 669
3 Karaś Marek 1961-02-09 Toruń 12:38.79 - 10:46.72 312
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES 12:56.65 - 11:01.94 265
- Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec DNS - DNS 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek 11:03.60 - 09:00.63 749
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków 11:06.38 - 09:02.90 737
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 11:34.80 - 09:26.05 627
- Ćwik Janusz 1955-09-16 Wiatr We Włosach DNS - DNS 0
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna DNS - DNS 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia DNS - DNS 0
- Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok DNS - DNS 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg 13:48.35 - 10:06.52 455
2 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła 15:01.52 - 11:00.09 270
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik 16:54.52 - 12:22.83 78
- Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków DNS - DNS 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew 13:30.37 - 09:15.75 675
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 15:33.96 - 10:40.51 332
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 19:26.22 - 12:20.08 83
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klaybor Dawid 1990-06-26 Żagań 08:35.09 - 08:35.09 882
- Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web