28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2019
 

Wyniki konkurencji - 3000m - Wszyscy

 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gawryś Katarzyna 1981-04-08 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 0.00 - 0.00 0
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa 0.00 - 0.00 0
4 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor 0.00 - 0.00 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
2 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek 0.00 - 0.00 0
3 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń 0.00 - 0.00 0
4 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo 0.00 - 0.00 0
5 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
6 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła 0.00 - 0.00 0
2 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 0.00 - 0.00 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Janicka Lidia 1963-03-04 Nowe Miasto nad Wartą 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard 0.00 - 0.00 0
3 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe 0.00 - 0.00 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto 0.00 - 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
 

[K65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawadzka Maria 1951-12-10 Lubin 0.00 - 0.00 0
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Woronko-Zaczyńska Janina 1946-10-19 Lubin 0.00 - 0.00 0
2 Zaczyńska Janina 1946-10-19 KS Metraco Polkowice 0.00 - 0.00 0
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów 0.00 - 0.00 0
2 Dembowski Mariusz 1983-07-14 Lidzbark 0.00 - 0.00 0
3 Fijałkowski Paweł 1981-11-11 Blachownia 0.00 - 0.00 0
4 Maciejewski Robert 1981-06-21 Wałbrzych 0.00 - 0.00 0
5 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec 0.00 - 0.00 0
6 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik 0.00 - 0.00 0
7 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team 0.00 - 0.00 0
8 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów 0.00 - 0.00 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek 0.00 - 0.00 0
2 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap 0.00 - 0.00 0
3 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 0.00 - 0.00 0
4 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków 0.00 - 0.00 0
5 Ślęzak Robert 1976-10-11 Szczekociny 0.00 - 0.00 0
6 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary 0.00 - 0.00 0
7 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg 0.00 - 0.00 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Boncler Sebastian 1973-11-18 Poznań 0.00 - 0.00 0
2 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica 0.00 - 0.00 0
3 Janas Roman 1972-06-26 Nowotomyska Akademia Bieg 0.00 - 0.00 0
4 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin 0.00 - 0.00 0
5 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
6 Potasznik Artur 1972-03-29 Szczecin 0.00 - 0.00 0
7 Trudnowski Maciej 1972-08-02 Pszczółkowski Team 0.00 - 0.00 0
8 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków 0.00 - 0.00 0
9 Zblewski Leszek 1973-12-25 UKS Skorzewo 0.00 - 0.00 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń 0.00 - 0.00 0
3 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega 0.00 - 0.00 0
4 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa 0.00 - 0.00 0
5 Patalon Adam 1968-09-06 Marzęcice 0.00 - 0.00 0
6 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo 0.00 - 0.00 0
7 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin 0.00 - 0.00 0
8 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Błotnia 0.00 - 0.00 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Karaś Marek 1961-02-09 Toruń 0.00 - 0.00 0
2 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy 0.00 - 0.00 0
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 0.00 - 0.00 0
4 Mateja Józef 1960-05-02 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
5 Olszewski Adam 1963-08-20 Nowy Kobrzyniec 0.00 - 0.00 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Biedrzycki Andrzej 1957-04-17 OSP Stary Borek 0.00 - 0.00 0
2 Ćwik Janusz 1955-09-16 Wiatr We Włosach 0.00 - 0.00 0
3 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna 0.00 - 0.00 0
4 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 0.00 - 0.00 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 0.00 - 0.00 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Atterbury Lyn 1947-01-26 Piła 0.00 - 0.00 0
2 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 0.00 - 0.00 0
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik 0.00 - 0.00 0
4 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg 0.00 - 0.00 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock 0.00 - 0.00 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 0.00 - 0.00 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klaybor Dawid 1990-06-26 Żagań 0.00 - 0.00 0
2 Łata Marcin 1993-05-07 Tarnów 0.00 - 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web