28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Wyniki konkurencji - 3000m chód - Wszyscy

 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia 18:37.18 - 17:26.80 722
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń 16:27.87 - 14:50.66 927
 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Terlikowski Wojciech 1981-10-30 Grodzisk Mazowiecki 18:02.60 - 17:31.20 492
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia 14:20.67 - 13:28.69 888
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń 16:44.43 - 15:10.82 707
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała 22:34.09 - 20:27.89 276
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów 22:34.94 - 20:28.66 275
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków 18:45.58 - 16:22.18 593
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń 21:23.28 - 18:39.79 401
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo 15:56.31 - 13:20.43 903
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik 17:30.84 - 14:39.55 760
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn 18:47.74 - 15:43.92 653
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń 15:47.99 - 12:38.39 984
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda 16:05.20 - 12:52.16 957
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź 18:04.37 - 14:27.50 781
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska 17:28.17 - 13:18.29 907
2 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice 20:29.32 - 15:36.25 665
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze 20:36.51 - 15:41.73 656
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las 21:02.75 - 16:01.71 625
5 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław 22:59.21 - 17:30.41 493
6 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice 23:09.06 - 17:37.91 483
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski 21:02.75 - 15:11.45 706
2 Motyka Henryk 1947-11-18 Kozienice 22:47.82 - 16:27.29 585
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec 25:29.94 - 17:21.28 506
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot 26:34.27 - 16:55.87 542
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klawkowski Damian 1996-03-13 Rumia 14:57.25 - 14:57.25 730
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web