28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Komunikat końcowy

3000m chód

[K40]

1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 18:37.18 - 17:26.80 722

[K45]

1 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 16:27.87 - 14:50.66 927

[M35]

1 Terlikowski Wojciech 1981-10-30 Grodzisk Mazowiecki POL 18:02.60 - 17:31.20 492

[M40]

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:20.67 - 13:28.69 888

[M45]

1 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL 16:44.43 - 15:10.82 707
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 22:34.09 - 20:27.89 276
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 22:34.94 - 20:28.66 275

[M50]

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:45.58 - 16:22.18 593
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 21:23.28 - 18:39.79 401

[M55]

1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 15:56.31 - 13:20.43 903
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 17:30.84 - 14:39.55 760
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 18:47.74 - 15:43.92 653

[M60]

1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 15:47.99 - 12:38.39 984
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 16:05.20 - 12:52.16 957
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:04.37 - 14:27.50 781

[M65]

1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 17:28.17 - 13:18.29 907
2 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 20:29.32 - 15:36.25 665
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 20:36.51 - 15:41.73 656
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 21:02.75 - 16:01.71 625
5 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 22:59.21 - 17:30.41 493
6 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 23:09.06 - 17:37.91 483

[M70]

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 21:02.75 - 15:11.45 706
2 Motyka Henryk 1947-11-18 Kozienice POL 22:47.82 - 16:27.29 585

[M75]

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 25:29.94 - 17:21.28 506

[M80]

1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 26:34.27 - 16:55.87 542

[pk]

1 Klawkowski Damian 1996-03-13 Rumia POL 14:57.25 - 14:57.25 730

110m ppł.

[M35]

1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 23.90 1.1 23.27 118
- Gościniak Łukasz 1983-04-21 Jarocin POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo POL 19.95 1.1 18.61 485
2 Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa POL 25.38 1.1 23.67 98

[M45]

1 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 18.88 1.9 16.82 686
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 20.69 1.9 18.43 499
3 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 21.08 1.9 18.78 462
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 21.35 1.9 19.02 438
5 Neczaj-Hruzewicz Witold 1973-04-28 JKLA Jawor POL 28.06 1.9 25.00 38
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DNS - DNS 0

[pk]

1 Bochenek Dominik 1987-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 13.86 1.1 13.86 1109
2 Schubert Kacper 1995-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 14.46 1.1 14.46 1016
3 Karczewski Adam 1994-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 14.97 1.1 14.97 940

100m ppł.

[M50]

1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 15.79 1.9 15.06 922
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 15.90 1.9 15.17 907
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 20.66 1.9 19.71 372
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 24.74 1.9 23.60 96

[M55]

1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 18.35 1.9 16.61 712
2 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 21.50 1.9 19.46 395
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 15.75 3.2 14.06 1065
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 16.09 3.2 14.37 1017
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 17.81 3.2 15.90 797
- Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU DNS - DNS 0

[M65]

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 15.95 3.2 13.36 1176
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 17.79 3.2 14.90 938
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 17.98 3.2 15.06 915
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 20.64 3.2 17.28 622

80m ppł.

[K40]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 13.72 1.1 15.55 849
2 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa POL 18.11 1.1 20.53 395
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL DNS - DNS 0

[K45]

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 12.94 1.1 13.85 1042

[K55]

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 17.07 1.1 16.57 742
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 23.34 1.1 22.66 253

[M70]

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 15.75 3 15.84 807
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 20.58 3 20.70 279
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 22.07 3 22.20 169

[M75]

1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 19.41 3 17.93 547

400m ppł.

[M35]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 57.66 - 55.64 900
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 01:30.76 - 01:27.58 87

[M40]

1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 01:05.40 - 01:00.32 728

[M45]

1 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 01:15.55 - 01:06.44 530
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 01:16.45 - 01:07.23 506
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 01:17.38 - 01:08.05 483
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 01:17.95 - 01:08.55 469

[M50]

1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:08.47 - 57.95 813
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 01:20.67 - 01:08.28 476
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 01:27.02 - 01:13.65 336

[M55]

1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 01:14.46 - 59.64 752
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 01:14.52 - 59.69 750
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 01:21.72 - 01:05.46 559

[pk]

1 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com POL 01:11.03 - 01:11.03 402

300m ppł.

[K55]

1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 01:34.97 - 01:47.96 168

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 46.52 - 51.91 1051
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 48.40 - 54.00 965
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 55.18 - 01:01.57 685
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 56.57 - 01:03.12 633
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:00.99 - 01:08.05 483
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 51.87 - 54.49 946
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 56.31 - 59.16 769
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 01:00.52 - 01:03.58 618
4 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 01:02.38 - 01:05.54 557

[M70]

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:09.72 - 01:08.42 472
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:24.39 - 01:22.81 154

[M75]

1 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 01:40.62 - 01:31.21 48

100m

[K35]

1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 12.55 2.5 12.33 958
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 13.71 2.5 13.47 784
3 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin POL 15.17 2.5 14.90 590
4 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 16.08 2.5 15.80 482

[K40]

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 13.00 2.5 12.30 963
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 13.91 2.5 13.16 830
3 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki POL 14.28 2.4 13.51 779
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 14.93 2.5 14.12 693
5 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 15.14 2.4 14.32 666
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 15.82 2.4 14.96 583
7 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 16.26 2.5 15.38 531
8 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 17.09 2.4 16.17 441
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL DNS - DNS 0

[K45]

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 13.55 2.4 12.34 957
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 14.66 2.4 13.35 802
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 15.38 4.3 14.01 697
4 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 15.39 2.4 14.02 707
- Kamień Dorota 1972-08-01 Brak POL DNS - DNS 0

[K50]

1 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 15.08 4.3 13.22 810
2 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 15.10 4.3 13.23 808
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 16.20 4.3 14.20 671
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K55]

1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 16.12 4.3 13.59 756
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.33 4.3 13.77 730
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 18.30 4.3 15.43 514

[K60]

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 20.27 2 16.42 417

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 14.97 2 11.60 1081
2 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL 17.22 2 13.34 806
3 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 19.38 2 15.02 578

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 22.32 2 14.40 658

[M35]

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.07 4.7 10.92 871
2 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 11.54 4.3 11.38 734
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.56 4.7 11.40 726
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.97 4.7 11.81 611
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.01 4.3 11.85 603
6 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 12.06 4.7 11.90 588
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 12.54 4.7 12.37 471
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 12.81 4.7 12.64 409
9 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las POL 12.83 4.7 12.66 404
10 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 12.89 4.3 12.71 396
11 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 13.01 4.3 12.83 370

[M40]

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 11.46 2.3 10.94 879
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 11.85 2.3 11.31 766
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 11.95 2.3 11.40 740
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 12.18 2.3 11.62 678
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 12.55 2.3 11.98 581
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 12.58 2.3 12.00 576
7 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 12.73 2.3 12.15 538
8 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 13.66 2.3 13.03 341
- Bartosiński Mariusz 1973-07-19 Brak - DNS - DNS 0

[M45]

1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 12.32 2.3 11.37 749
2 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 12.45 2.3 11.49 714
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 12.61 2.9 11.64 668
4 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 12.81 2.9 11.82 620
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.95 2.9 11.95 585
6 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 13.40 2.9 12.37 481
7 Neczaj-Hruzewicz Witold 1973-04-28 JKLA Jawor POL 13.51 2.9 12.47 458
8 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 14.12 2.9 13.03 338
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 14.53 2.9 13.41 266
10 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 14.58 2.9 13.46 257
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 12.53 2.3 11.19 802
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 12.65 2.3 11.30 769
3 Szczęśniak Jacek 1967-02-02 Lublin POL 12.80 2.3 11.43 731
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 13.20 2.3 11.79 631
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 13.98 2.3 12.48 459
- Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL DNF - DNF 0

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 12.49 4.4 10.79 915
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 12.97 4.4 11.20 787
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.44 4.4 11.61 668
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 13.56 0 11.71 667
5 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 14.11 4.4 12.19 516
6 Marek Andrzej 1960-05-25 Kargów POL 14.26 4.4 12.32 484
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 12.88 0.9 10.76 946
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 13.36 3.5 11.16 804
3 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.75 0.9 11.48 725
4 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 13.82 0.9 11.54 708
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.94 3.5 11.64 665
6 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 14.29 3.5 11.94 584
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 14.73 0.9 12.30 510
8 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 15.17 0.9 12.67 425
9 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 15.41 0.9 12.87 382
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 13.46 4 10.82 908
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 13.89 3.5 11.17 801
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 14.02 3.5 11.27 771
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 14.08 4 11.32 753
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 15.14 4 12.17 523
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.25 3.5 12.26 504
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 15.50 4 12.46 454
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 16.53 3.5 13.29 284
- Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń POL DNS - DNS 0
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL DNS - DNS 0
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 15.58 2.3 11.98 581
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno POL 15.73 2.3 12.09 553
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 16.69 2.3 12.83 382
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 17.08 2.3 13.13 322

[M75]

1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 14.89 2.3 10.86 905
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 18.16 2.3 13.25 299
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 29.14 1.4 21.26 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNF - DNF 0
- Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL DQ - DQ 0

[M80]

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 17.93 1.4 12.31 505
2 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 20.57 1.4 14.12 163
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 20.71 1.4 14.22 149
- Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle POL DNS - DNS 0

[M85]

1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 38.55 1.4 24.63 0

[pk]

1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków POL 11.80 4.3 11.80 617
2 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko POL 12.19 4.3 12.19 516
3 Małaczewska Zofia 1997-01-18 Kołobrzeg POL 13.56 2 13.56 774
4 Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew POL 13.86 2 13.86 731

200m

[K35]

1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 25.82 2.2 25.26 972
2 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin POL 32.49 2.2 31.79 563
3 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 34.42 2.2 33.68 464

[K40]

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 25.87 2.2 24.32 1040
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 28.60 2.2 26.88 860
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 31.44 2.2 29.55 691
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 31.71 2.2 29.80 676
5 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki POL 32.90 2.2 30.92 611
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 36.93 2.2 34.71 415
- Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - DNS - DNS 0

[K45]

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 28.15 2 25.41 963
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 30.94 2 27.93 793
3 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 31.53 2 28.46 759
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.33 2 30.08 660
5 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL 33.96 2 30.65 627

[K50]

1 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 32.17 2.5 27.87 793
2 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 32.46 2.5 28.12 777
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 35.20 2.5 30.49 634
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K55]

1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 36.00 2.5 29.91 667
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 36.82 2.5 30.59 628
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 43.88 2.5 36.46 335
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

[K60]

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 45.52 1.4 36.23 351

[K65]

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 44.40 1.4 33.67 470

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 50.41 1.4 31.36 591

[M35]

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 22.97 2.2 22.57 852
2 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 23.43 4.6 23.03 779
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 23.66 4.6 23.25 752
4 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 24.35 2.1 23.93 686
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 24.68 4.6 24.26 633
6 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 24.74 2.1 24.31 643
7 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 24.81 2.1 24.38 635
8 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 25.53 2.1 25.09 558
9 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa - 25.67 4.6 25.23 529
10 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 25.68 2.1 25.24 543
11 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój POL 26.04 4.6 25.59 492
12 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las POL 26.84 2.2 26.38 430
13 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 26.99 4.6 26.53 402
14 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 28.89 2.2 28.39 264
- Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 23.66 1.8 22.45 870
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 24.33 1.8 23.08 790
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.15 1.5 23.86 698
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 25.18 1.5 23.89 694
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 25.78 1.8 24.46 628
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 26.03 1.8 24.70 601
7 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków POL 26.16 1.5 24.82 590
8 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 28.99 1.8 27.51 335
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL DNS - DNS 0
- Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL DNS - DNS 0
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 25.48 1.6 23.34 759
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 25.58 1.6 23.43 748
3 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 26.19 1.6 23.99 682
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 26.46 1.6 24.23 655
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 26.60 0.8 24.36 645
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 27.05 0.8 24.78 599
7 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 28.00 1.6 25.65 504
8 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 28.03 0.8 25.67 507
9 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola POL 28.69 1.6 26.28 443
10 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 29.22 0.8 26.76 404
11 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 30.31 0.8 27.76 321
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.18 1.2 24.03 680
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 27.39 1.2 24.21 659
3 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 29.45 1.2 26.03 469
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 30.61 1.2 27.06 376
5 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 31.09 1.2 27.48 341
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 26.29 2.8 22.43 866
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 26.77 2.8 22.84 814
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 28.08 2.8 23.96 678
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 28.39 2.8 24.22 649
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 30.13 2.8 25.70 492
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 25.98 2.5 21.37 1012
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 26.54 2.5 21.83 948
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 27.96 2.5 23.00 796
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 29.83 0.8 24.54 625
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 29.99 2.5 24.67 601
6 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 31.48 0.8 25.90 484
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 31.77 0.8 26.13 462
8 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 32.46 0.8 26.70 410
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 28.13 3.6 22.21 890
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 28.88 1.9 22.80 824
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 29.10 1.9 22.97 803
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 30.57 1.9 24.14 663
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 31.42 1.9 24.81 589
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 31.66 3.6 25.00 559
7 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 37.72 3.6 29.78 164
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37.85 1.9 29.88 168
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 32.46 2.5 24.43 627
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno POL 33.10 2.5 24.91 575
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 35.20 2.5 26.49 419
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 35.93 2.5 27.04 370
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 53.48 2.5 40.24 0
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 31.92 1.3 22.71 839
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 38.35 1.3 27.29 356
3 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 56.13 1.3 39.94 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 43.78 1.3 29.18 215
2 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 44.27 1.3 29.51 194

[M85]

- Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL DNS - DNS 0

[pk]

1 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko POL 25.01 2.2 25.01 566
2 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com POL 25.42 2.2 25.42 523
3 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 29.79 0 29.79 690
4 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Toruń POL 41.80 0 41.80 160
- Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew POL DNS - DNS 0

400m

[K40]

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:07.48 - 01:02.68 805
2 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:12.83 - 01:07.64 672
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 01:15.43 - 01:10.06 611
4 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów POL 01:19.38 - 01:13.73 525
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - DNF - DNF 0

[K45]

1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 01:10.81 - 01:03.21 791
2 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 01:12.30 - 01:04.54 754
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 01:13.75 - 01:05.84 719
4 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL 01:17.86 - 01:09.51 625

[K50]

1 Małaczewska Joanna 1965-05-27 Kołobrzeg POL 01:36.05 - 01:22.21 350

[K55]

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 01:44.11 - 01:25.16 297
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 02:05.49 - 01:42.65 73

[K60]

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 01:40.81 - 01:18.48 422
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 01:52.89 - 01:27.88 253

[K65]

1 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL 01:25.51 - 01:03.00 796
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 01:50.34 - 01:21.30 367

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:03.01 - 01:48.12 34

[M35]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 51.97 - 50.37 863
2 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 53.47 - 51.83 785
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 55.08 - 53.39 706
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 55.92 - 54.20 666
5 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa - 57.34 - 55.58 602
6 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój POL 01:00.16 - 58.31 484
7 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las POL 01:00.35 - 58.50 476
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 01:00.48 - 58.62 471
9 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 01:03.25 - 01:01.31 369
- Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 55.96 - 52.51 750
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 56.29 - 52.82 734
3 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 57.83 - 54.27 663
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 57.94 - 54.37 658
5 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 01:01.02 - 57.26 528
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 01:03.29 - 59.39 441
7 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 01:07.83 - 01:03.65 290
- Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok - DNS - DNS 0

[M45]

1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 58.51 - 53.07 722
2 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 01:00.30 - 54.70 643
3 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 01:00.56 - 54.93 632
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 01:02.89 - 57.05 537
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 01:04.08 - 58.13 491
6 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 01:05.80 - 59.69 429
7 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola POL 01:06.14 - 01:00.00 417
8 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 01:08.72 - 01:02.34 333
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 01:14.52 - 01:07.60 178
- Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL DNS - DNS 0
- Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 58.51 - 51.20 818
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 58.84 - 51.49 803
3 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 01:01.94 - 54.20 666
4 Świerczyński Zdzisław 1963-09-06 Kościerzyna POL 01:07.57 - 59.13 451
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:09.58 - 01:00.89 384
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 59.72 - 50.28 868
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 01:01.58 - 51.85 784
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 01:02.74 - 52.83 734
4 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn POL 01:06.32 - 55.84 590
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 01:06.33 - 55.85 590
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 01:06.88 - 56.31 569
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:09.89 - 58.85 462

[M60]

1 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:03.02 - 50.88 835
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:07.34 - 54.36 659
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:09.33 - 55.97 584
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:11.49 - 57.71 509
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:12.32 - 58.38 481
6 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 01:15.24 - 01:00.74 390
- Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:04.07 - 49.36 919
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 01:07.97 - 52.36 758
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 01:11.00 - 54.70 643
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 01:13.17 - 56.37 566
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:18.11 - 01:00.18 410
6 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:27.12 - 01:07.12 191
7 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 01:53.27 - 01:27.26 0
- Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 01:15.28 - 55.00 629
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:31.99 - 01:07.21 188
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:33.95 - 01:08.64 154

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:27.19 - 59.91 421
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:43.07 - 01:10.82 107
3 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 02:34.05 - 01:45.85 0

[pk]

1 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko POL 56.18 - 56.18 575
- Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew POL DNS - DNS 0

800m

[K35]

1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 02:32.16 - 02:27.11 722
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:39.29 - 02:34.00 629
3 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald) POL 02:50.75 - 02:45.08 492

[K40]

1 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów POL 03:20.40 - 03:06.15 278
2 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 03:22.13 - 03:07.76 264
3 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa POL 03:48.82 - 03:32.55 95

[K45]

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 02:46.18 - 02:28.00 710
2 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 02:49.26 - 02:30.74 672
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 02:52.45 - 02:33.58 634

[K55]

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 03:50.83 - 03:07.32 268

[K60]

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 03:52.89 - 02:59.28 341
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 04:24.99 - 03:23.99 144

[K65]

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 04:18.82 - 03:07.88 263
- Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 07:02.88 - 04:02.44 3

[M35]

1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:04.39 - 02:00.88 748
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 02:05.49 - 02:01.95 722
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 02:06.64 - 02:03.07 697
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 02:09.17 - 02:05.53 641
5 Seweryn Jarosław 1978-08-01 Wysoka POL 02:10.44 - 02:06.76 615
6 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 02:11.24 - 02:07.54 598
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 02:16.29 - 02:12.45 499
8 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew POL 02:29.32 - 02:25.11 284
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński POL 02:06.15 - 01:58.44 807
2 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:07.12 - 01:59.35 784
3 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 02:10.20 - 02:02.24 716
4 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 02:12.62 - 02:04.52 664
5 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL 02:15.52 - 02:07.24 604
6 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 02:16.73 - 02:08.38 580
7 Kamiński Piotr 1978-02-26 Toruń POL 02:16.86 - 02:08.50 578
8 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 02:19.43 - 02:10.91 529
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok - DNS - DNS 0

[M45]

1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:04.68 - 01:52.91 949
2 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 02:23.95 - 02:10.36 540
3 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 02:28.90 - 02:14.84 453
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 02:31.54 - 02:17.23 410
5 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła - 02:31.75 - 02:17.42 407
6 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 02:40.94 - 02:25.75 274
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL DNS - DNS 0
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
- Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:20.45 - 02:02.42 712
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:22.14 - 02:03.89 678
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 02:23.60 - 02:05.16 650
4 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:23.94 - 02:05.46 643
5 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:24.83 - 02:06.23 626
6 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 02:48.10 - 02:26.52 263
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 02:24.12 - 02:00.56 755
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 02:25.65 - 02:01.84 725
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 02:31.53 - 02:06.75 615
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 02:38.10 - 02:12.25 502
5 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań POL 02:43.74 - 02:16.97 415
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 02:51.91 - 02:23.80 303
- Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL DNS - DNS 0
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL DNS - DNS 0
- Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL DNS - DNS 0
- Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:21.59 - 01:53.24 940
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:39.03 - 02:07.19 606
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 02:46.07 - 02:12.82 491
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL 03:09.91 - 02:31.89 193
- Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 02:49.13 - 02:08.69 574
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 02:58.23 - 02:15.62 439
3 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 02:59.60 - 02:16.66 420

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:42.80 - 01:57.07 841
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa POL 03:37.35 - 02:26.41 265
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 03:38.51 - 02:27.19 254
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:41.58 - 02:29.26 226
4 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 06:07.12 - 04:07.29 0

[pk]

1 Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew POL 02:35.97 - 02:35.97 603

1500m

[K35]

1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 05:01.77 - 04:54.77 805
2 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 05:03.13 - 04:56.10 797
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 05:14.18 - 05:06.89 728
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:25.85 - 05:18.29 658
5 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald) POL 05:53.97 - 05:45.76 505
- Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin POL DNS - DNS 0

[K40]

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:07.14 - 04:48.13 850
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 05:19.32 - 04:59.55 774
3 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 05:40.07 - 05:19.02 654
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 06:31.18 - 06:06.97 401
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 06:42.32 - 06:17.42 354
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 06:59.21 - 06:33.26 288

[K45]

1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 05:43.85 - 05:09.12 714

[K50]

- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 05:56.37 - 04:51.62 826
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 08:45.74 - 07:10.21 161

[K60]

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 07:47.38 - 06:02.59 421
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 08:45.74 - 06:47.87 233

[K65]

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 09:00.23 - 06:34.96 281

[K75]

1 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk POL 09:26.91 - 05:58.40 441

[M35]

1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:21.43 - 04:16.65 669
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 04:24.73 - 04:19.89 636
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 04:29.69 - 04:24.75 587
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński POL 04:11.67 - 03:58.56 871
2 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 04:20.40 - 04:06.83 776
3 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 04:21.24 - 04:07.63 767
4 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński POL 04:22.00 - 04:08.35 759
5 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL 04:25.77 - 04:11.92 720
6 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL 04:29.38 - 04:15.35 683
7 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa POL 04:31.93 - 04:17.76 658
8 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 04:34.48 - 04:20.18 633
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL DNS - DNS 0
- Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok - DNS - DNS 0
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNF - DNF 0

[M45]

1 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:54.69 - 04:29.26 544
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 05:20.10 - 04:52.48 348
3 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła - 05:22.23 - 04:54.42 333
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:28.56 - 05:00.21 292
5 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 05:40.60 - 05:11.21 221
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:43.00 - 04:08.70 755
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 04:56.98 - 04:20.99 625
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:05.30 - 04:28.30 553
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 05:57.83 - 05:14.46 202
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 04:47.48 - 04:02.29 828
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 04:49.05 - 04:03.61 812
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:07.85 - 04:19.46 640
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 05:27.13 - 04:35.71 485
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 05:44.54 - 04:50.38 364
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 05:57.83 - 05:01.58 282
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL DNF - DNF 0

[M60]

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 05:06.84 - 04:07.07 773
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 05:21.98 - 04:19.26 642
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 05:42.26 - 04:35.59 486
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL 06:30.85 - 05:14.71 200

[M65]

1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:25.85 - 04:09.41 747
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 05:33.52 - 04:15.28 684
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 06:06.82 - 04:40.76 441
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 06:29.29 - 04:57.96 308

[M70]

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 05:31.64 - 03:59.68 858
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 06:03.09 - 04:22.41 611
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 07:54.48 - 05:42.91 72
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:16.72 - 04:55.35 326
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 12:02.18 - 08:08.41 0

[M80]

- Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal POL DNS - DNS 0

5000m

[K35]

1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 19:01.52 - 18:51.59 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 19:38.09 - 19:27.84 716
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 19:50.82 - 19:40.46 696
4 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock POL 22:00.89 - 21:49.40 515
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNF - DNF 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0

[K40]

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:33.85 - 18:38.09 794
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 19:41.32 - 18:45.21 783
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 26:55.37 - 25:38.64 259

[K45]

1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 21:27.81 - 19:36.16 703
2 Karewicz Katarzyna 1973-04-19 Warszawa POL 24:47.03 - 22:38.10 453

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 21:08.07 - 17:35.54 899
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 29:12.81 - 24:19.04 338

[K60]

1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 31:13.25 - 24:39.49 317

[K65]

- Kania Krystyna 1950-04-01 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[K75]

1 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk POL 34:22.56 - 22:12.21 485

[M35]

1 Piasecki Radosław 1978-07-17 Głogów POL 16:24.48 - 16:20.84 609
2 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań POL 16:50.15 - 16:46.41 546
3 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 17:04.54 - 17:00.75 512
4 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 17:37.12 - 17:33.21 439
5 Trzebiatowski Jerzy 1979-04-15 Gdynia POL 17:48.84 - 17:44.89 414
6 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew POL 19:43.05 - 19:38.67 210
7 Burzyński Marcin 1983-03-04 Toruń POL 22:25.84 - 22:20.86 37
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Stawski Paweł 1981-11-25 Płock POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 16:05.41 - 15:29.11 748
2 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński POL 16:27.18 - 15:50.06 690
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 16:28.05 - 15:50.90 687
4 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL 16:32.14 - 15:54.84 677
5 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 18:54.21 - 18:11.56 360
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 18:54.26 - 18:11.61 360
7 Krankowski Sławomir 1975-03-26 Złotoria POL 20:58.95 - 20:11.61 163
- Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań POL DNS - DNS 0
- Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński POL DNS - DNS 0
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL DNS - DNS 0
- Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL DNF - DNF 0
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNF - DNF 0

[M45]

1 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 17:31.18 - 16:15.60 622
2 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 18:24.57 - 17:05.15 501
3 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 19:17.52 - 17:54.29 394
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 20:02.01 - 18:35.59 314
5 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 21:32.80 - 19:59.85 179
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL DNS - DNS 0
- Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 18:32.38 - 16:33.47 577
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 20:20.45 - 18:09.98 363
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 18:36.26 - 15:56.63 672
2 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 18:46.66 - 16:05.55 648
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 19:51.63 - 17:01.23 510
4 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL 20:11.06 - 17:17.88 472
5 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła POL 20:18.56 - 17:24.31 458
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 20:44.38 - 17:46.43 411
- Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL DNS - DNS 0
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 18:47.90 - 15:24.09 762
2 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec POL 20:52.33 - 17:06.03 499
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 21:19.16 - 17:28.02 450
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL DNS - DNS 0
- Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 20:27.20 - 15:56.48 672
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 20:40.54 - 16:06.88 645
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 21:34.62 - 16:49.03 539
4 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 25:35.57 - 19:56.82 183
- Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 22:08.67 - 16:18.70 614
2 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 27:26.19 - 20:12.58 162
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 26:51.40 - 18:32.03 321

10000m

[K35]

1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 47:45.22 - 47:37.77 469
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNS - DNS 0

[K40]

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 47:45.25 - 45:46.34 535

[K75]

- Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk POL DNS - DNS 0

[M35]

1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 34:23.64 - 34:23.64 626
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 35:16.34 - 35:16.34 567
3 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań POL 35:44.51 - 35:44.51 536

[M40]

1 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 34:07.95 - 33:02.21 723
2 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL 34:34.69 - 33:28.09 692
3 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 34:53.64 - 33:46.43 670
4 Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań POL 36:56.33 - 35:45.19 535
5 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 47:28.39 - 45:56.96 81
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNF - DNF 0

[M45]

1 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 40:11.45 - 37:30.61 429
2 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 45:12.60 - 42:11.67 202

[M50]

1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 43:11.90 - 38:47.53 359

[M55]

1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 40:06.92 - 34:33.80 614
2 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 41:01.89 - 35:21.16 561
3 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze POL 41:56.96 - 36:08.61 511
4 Turosz Zbigniew 1959-11-05 Leżajsk POL 47:44.03 - 41:07.65 247
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 39:14.76 - 32:19.38 777
2 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec POL 42:55.76 - 35:21.40 561
3 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL 46:17.78 - 38:07.78 394
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL 50:32.12 - 41:37.25 226
5 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 51:58.72 - 42:48.58 179

[M65]

1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 43:12.04 - 33:50.60 665
- Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 51:21.63 - 38:01.33 400
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 53:17.13 - 36:57.21 461

[M80]

1 Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal POL 49:49.89 - 31:59.21 804

3000m pprz.

[M35]

1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 10:34.02 - 10:16.08 740
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 10:12.67 - 09:29.23 905
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 10:53.08 - 09:38.69 871
2 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 12:06.60 - 10:43.84 651
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 13:52.79 - 11:41.54 483
- Hrabecki Krzysztof 1966-08-27 Wałcz POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 12:49.99 - 10:14.14 747
2 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 13:48.69 - 11:00.96 598
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 15:17.88 - 12:12.10 404
- Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL DNS - DNS 0

2000m pprz.

[K35]

1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 07:42.64 - 07:28.25 838
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 07:59.48 - 07:44.57 776

[M60]

1 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 07:22.78 - 08:35.57 1114
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 08:03.69 - 09:23.21 927
3 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 10:16.95 - 11:58.38 438
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 12:46.44 - 14:52.44 105

[M65]

1 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 09:45.74 - 10:37.87 670

5000m chód

[K45]

1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 28:42.38 - 25:54.62 903

[M35]

1 Terlikowski Wojciech 1981-10-30 Grodzisk Mazowiecki POL 31:23.43 - 30:30.69 436

[M40]

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 24:22.95 - 22:56.05 870

[M45]

1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 37:25.90 - 33:58.83 285

[M50]

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 33:28.48 - 29:14.61 499
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 37:33.41 - 32:48.58 333

[M55]

1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 28:42.36 - 24:03.34 797
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:57.23 - 24:15.80 784
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 32:51.58 - 27:32.18 590

[M60]

1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 27:00.36 - 21:37.91 959
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 30:55.80 - 24:46.50 752
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 26:27.34 - 20:10.51 1064
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 31:15.02 - 23:49.89 811
3 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 34:22.02 - 26:12.50 665
4 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 34:43.43 - 26:28.82 649
5 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 41:16.17 - 31:28.33 392
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 37:03.02 - 26:46.80 632
2 Motyka Henryk 1947-11-18 Kozienice POL 37:41.17 - 27:14.37 606

[M75]

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 43:18.81 - 29:31.35 485

[pk]

1 Klawkowski Damian 1996-03-13 Rumia POL 26:26.71 - 26:26.71 651

skok w dal

[K35]

1 Szczepańska Magdalena 1980-01-25 Gdańsk POL 4.75 1.9 5.11 750
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 4.73 2.4 5.08 740
3 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 3.44 1.8 3.70 431

[K40]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 4.81 1.3 5.56 857
2 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa POL 4.28 3.2 4.94 703
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 3.65 3.2 4.22 539
- Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL DNS - DNS 0

[K45]

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 4.42 3.1 5.49 830

[K50]

1 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 3.41 1.5 4.55 624

[K55]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 4.01 5.6 5.75 876
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 3.73 0.6 5.35 813
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 3.03 1.9 4.35 576

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.65 2 6.05 967

[M35]

1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 6.53 0 6.88 892
2 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 5.77 4.5 6.08 700
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 5.40 0 5.69 648
4 Gościniak Łukasz 1983-04-21 Jarocin POL 5.13 3.1 5.40 570
5 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 4.93 1.1 5.19 540
6 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 4.40 1.4 4.63 426
7 Zrazek Piotr 1978-07-20 Łowicz POL 4.28 -3.6 4.51 432
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 5.06 2.4 5.70 635
2 Wisłowski Robert 1974-01-08 Wrocław POL 4.06 -0.3 4.57 425
3 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 3.72 2.2 4.19 334
- Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 6.01 3.1 7.24 948
2 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 5.67 5.3 6.83 849
3 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 5.53 4 6.66 822
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 5.37 1.4 6.47 799
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 5.21 4 6.28 744
6 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 4.78 2.7 5.76 646
7 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 4.57 1.5 5.51 602
8 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 4.57 3.6 5.51 590
9 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 4.49 3.5 5.41 570
10 Neczaj-Hruzewicz Witold 1973-04-28 JKLA Jawor POL 4.30 4.3 5.18 519
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 5.38 1.4 6.93 894
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 5.16 2.3 6.65 830
3 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL 5.14 2.7 6.62 822
4 Kiedrowski Albin 1966-06-16 Brusy POL 5.11 3.7 6.59 809
5 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 4.73 1.5 6.10 722
- Skop Aleksander 1964-05-05 Toruń POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 5.66 1.8 7.80 1073
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 4.96 1.4 6.84 875
3 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.86 2.1 6.70 842
4 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 4.14 2.1 5.71 639
- Marek Andrzej 1960-05-25 Kargów POL DNS - DNS 0
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 5.34 1.8 7.87 1088
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 5.04 3.8 7.43 983
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 4.43 1.7 6.53 809
4 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 4.30 0.3 6.34 778
5 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 3.75 1 5.53 609
- Kasprzyk Ludwik 1958-04-06 Olsztyn POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL 4.75 3.7 7.49 996
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 4.57 2.3 7.21 946
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 4.48 2.2 7.07 918
4 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 4.23 5.6 6.67 815
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 4.12 2.4 6.50 799
6 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 3.98 3.9 6.28 745
7 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 3.85 2.3 6.07 711
8 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 3.73 2.7 5.88 670
9 Nowak Jan 1950-10-06 Częstochowa POL 3.38 1 5.33 569
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 4.11 4.3 6.93 876
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno POL 3.80 1.6 6.41 785
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 3.01 2.8 5.08 508
4 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 2.49 1.7 4.20 339

[M75]

1 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość POL 3.70 1 6.68 844
2 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 3.49 5.7 6.30 738
3 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 3.19 4 5.76 638
4 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 3.01 2 5.43 583
5 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 2.85 3 5.14 519

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 3.07 1.3 5.93 689
2 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 2.46 0.2 4.75 457

[pk]

1 Nawocki Paweł 2001-03-30 KS MOS Wrocław POL 4.76 3 4.76 443
- Kowalski Tomasz 1990-12-14 Warszawa POL DNS - DNS 0

skok wzwyż

[K40]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 1.35 - 1.55 719
2 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 1.20 - 1.38 539
3 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 1.10 - 1.26 414

[K55]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 1.38 - 1.90 1097
2 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 1.25 - 1.72 901
3 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 1.05 - 1.45 613

[M35]

1 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 1.70 - 1.82 694
2 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 1.65 - 1.77 646

[M40]

1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 1.75 - 1.98 846
2 Golonko Dariusz 1975-04-10 Białystok POL 1.70 - 1.92 789
3 Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa POL 1.50 - 1.69 571

[M45]

1 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk BLR 1.70 - 2.02 885
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.65 - 1.97 837
2 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 1.50 - 1.79 665
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 1.40 - 1.67 552
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 1.35 - 1.61 496

[M50]

1 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 1.55 - 1.95 817
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 1.55 - 1.95 817
3 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 1.20 - 1.51 404
4 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 1.20 - 1.51 404

[M55]

1 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 1.45 - 1.92 789
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 1.40 - 1.85 722
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 1.40 - 1.85 722
- Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL BW - BW 0
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL DNS - DNS 0

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 1.56 - 2.18 1040
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 1.45 - 2.02 885
3 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL 1.45 - 2.02 885
4 Kasprzyk Ludwik 1958-04-06 Olsztyn POL 1.35 - 1.88 751
5 Spychalski Wojciech 1955-05-13 Bielkowo POL 1.35 - 1.88 751
- Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL DNS - DNS 0
- Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU DNS - DNS 0

[M65]

1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 1.40 - 2.06 923
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.40 - 2.06 923
3 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 1.35 - 1.99 856
4 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 1.30 - 1.91 779
5 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 1.30 - 1.91 779
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL DNS - DNS 0
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 1.38 - 2.14 1001
2 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 1.34 - 2.08 943
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 1.15 - 1.78 656
- Mojsiewicz Bogdan 1945-11-07 Bydgoszcz POL BW - BW 0
- Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL BW - BW 0
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 1.15 - 1.88 751
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 1.10 - 1.80 675
3 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość POL 1.05 - 1.72 599

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 1.05 - 1.81 684
2 Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle POL 1.05 - 1.81 684

trójskok

[K35]

1 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 10.65 2.9 10.93 743

[K40]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 10.70 2.8 11.90 853
2 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 7.13 4.7 7.93 402

[K55]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.38 2.6 11.87 851
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 6.65 0.1 9.42 592

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 8.33 0.7 13.86 1089

[M35]

1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 13.12 3 13.16 727
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 11.78 2.4 11.81 589
- Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL DNS - DNS 0

[M40]

1 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 13.60 0.9 14.66 898
2 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 10.20 1.3 11.00 512
- Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M45]

1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 11.87 2.3 13.75 793
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 10.91 2.6 12.64 675
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 10.57 4.7 12.25 621
4 Walczyk Konrad 1973-01-06 Warszawa POL 10.50 0.2 12.17 640
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 10.45 1.6 12.11 625
6 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 9.14 1.4 10.59 470
- Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 12.15 1 15.14 949
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 11.28 1 14.05 833
3 Środa Dariusz 1965-03-13 WŁOSZCZOWA POL 10.62 0.7 13.23 748
- Czop Stanisław 1965-10-30 Chłaniówek POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 10.23 0.1 13.70 801
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 10.21 0.8 13.67 794
3 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 9.99 2.6 13.38 752
4 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 9.61 0.3 12.87 713

[M60]

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 10.87 1.8 15.65 999
2 Rupala Andrzej 1956-06-22 Tarnobrzeg POL 10.69 1.2 15.39 974
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 10.63 1.1 15.30 965
4 Spychalski Wojciech 1955-05-13 Bielkowo POL 10.21 1.3 14.70 900
5 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 8.26 2.1 11.89 600
6 Wysocki Janusz 1953-11-25 PKWLA Sopot POL 8.13 2 11.70 580
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 8.04 0.4 11.57 577
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 10.36 1.6 16.03 1041
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 9.05 3.5 14.00 812
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 8.30 2.7 12.84 695
4 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 8.25 1.1 12.76 696
5 Nowak Jan 1950-10-06 Częstochowa POL 7.94 1.5 12.28 644
- Bobiński Marian 1952-08-26 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Adamczewski Ryszard 1948-01-14 Szubin POL 9.98 1.6 16.60 1102
2 Mojsiewicz Bogdan 1945-11-07 Bydgoszcz POL 7.01 2.8 11.66 571
3 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 6.63 1.9 11.03 512

[M75]

1 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 6.81 1.3 12.17 633
2 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 5.80 0.3 10.37 454
- Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość POL BW - BW 0
- Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL DNS - DNS 0

[M80]

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 6.37 0 12.24 649
- Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL DNS - DNS 0

skok o tyczce

[M35]

1 Kaczorowski Michał 1981-02-26 Wałbrzych POL 2.60 - 2.79 346

[M45]

1 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 3.60 - 4.44 799
2 Januszko Roman 1972-07-03 Konik Nowy POL 3.00 - 3.70 594
- Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M50]

1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 3.40 - 4.50 816

[M55]

1 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 2.70 - 3.83 629
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 2.40 - 3.40 511

[M60]

1 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 2.50 - 3.80 621
- Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL DNS - DNS 0
- Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU DNS - DNS 0

[M65]

1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 2.30 - 3.75 607
2 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 2.00 - 3.26 473
2 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 2.00 - 3.26 473
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 2.00 - 3.26 473
5 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.70 - 2.77 341
- Iwiński Paweł 1949-06-28 Bydgoszcz POL BW - BW 0

[M70]

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 2.30 - 4.02 682
- Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 2.30 - 4.31 763
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 1.70 - 3.19 454

[M80]

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 1.70 - 3.42 517

pchnięcie kulą

[K35]

4,00 kg

1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo POL 8.86 - 8.86 470

[K40]

4,00 kg

1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 9.62 - 10.28 558
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 8.56 - 9.15 488
3 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 6.73 - 7.19 368
4 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa POL 6.40 - 6.84 346
5 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 5.95 - 6.36 317

[K45]

4,00 kg

1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 11.45 - 14.04 791
2 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 9.96 - 12.21 677
3 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów POL 7.90 - 9.68 521

[K50]

3,00 kg

1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 12.00 - 14.61 826
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 10.17 - 12.38 688
3 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 9.76 - 11.88 657
4 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 8.59 - 10.46 569
5 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 7.69 - 9.36 501

[K55]

3,00 kg

1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 11.50 - 16.06 916
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 9.42 - 13.15 735
3 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 8.91 - 12.44 691

[K60]

3,00 kg

1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 9.17 - 14.69 831
2 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 8.72 - 13.97 786
3 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 7.21 - 11.55 636

[K65]

3,00 kg

1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 9.11 - 16.73 958
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 6.64 - 12.20 677
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 5.72 - 10.51 572

[K70]

3,00 kg

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 7.59 - 15.99 912
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra POL 6.67 - 14.05 791
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL DNS - DNS 0

[K75]

2,00 kg

1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 7.04 - 17.01 975

[K80]

2,00 kg

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 7.41 - 20.54 1196

[M35]

7,26 kg

1 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków POL 15.36 - 15.36 841
2 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 13.91 - 13.91 755
3 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 13.55 - 13.55 733
4 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 13.47 - 13.47 728
5 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 13.25 - 13.25 715
- Horoszkiewicz Łukasz 1980-10-12 Słubice POL DNS - DNS 0

[M40]

7,26 kg

1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 16.15 - 17.12 947
2 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 11.78 - 12.49 670
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 11.74 - 12.44 667
4 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 11.15 - 11.82 630
5 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 9.97 - 10.57 556
6 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 9.55 - 10.12 529

[M45]

7,26 kg

1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 13.42 - 15.85 871
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 11.73 - 13.85 751
3 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 11.67 - 13.78 747
4 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg POL 10.87 - 12.84 691
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 10.54 - 12.45 667
6 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 10.19 - 12.04 643
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M50]

6,00 kg

1 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 13.42 - 16.05 883
2 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 13.19 - 15.78 866
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 11.41 - 13.65 739
4 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 11.24 - 13.45 727
5 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 10.60 - 12.68 681
6 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 9.69 - 11.59 616
7 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 8.46 - 10.12 529
8 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 8.06 - 9.64 500
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL DNS - DNS 0

[M55]

6,00 kg

1 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg POL 13.88 - 18.50 1030
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 11.97 - 15.96 877
3 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 11.65 - 15.53 851
4 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza POL 10.04 - 13.38 723
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 9.97 - 13.29 718
6 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 9.92 - 13.22 713
- Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL DNS - DNS 0
- Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice - DNS - DNS 0

[M60]

5,00 kg

1 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 13.65 - 18.51 1030
2 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 12.99 - 17.61 976
3 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 12.47 - 16.91 934
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 12.03 - 16.31 898
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 11.53 - 15.63 857
6 Ruchlewicz Arkadiusz 1957-02-08 Wrocław POL 11.03 - 14.95 817
7 Kamiński Józef 1954-10-29 Dys k/Lublina POL 10.21 - 13.84 750
8 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań POL 8.90 - 12.07 645
- Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL DNS - DNS 0

[M65]

5,00 kg

1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 11.98 - 18.10 1006
2 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń POL 11.41 - 17.24 954
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 10.95 - 16.54 912
4 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca POL 10.69 - 16.15 889
5 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 10.58 - 15.98 878
6 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 9.98 - 15.08 824
7 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 9.88 - 14.92 815
8 Baura Marian 1952-06-19 Ostrów Wlkp. POL 9.43 - 14.24 774
9 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 8.84 - 13.35 721
10 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 8.41 - 12.70 682
11 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 7.69 - 11.62 618
- Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL DNS - DNS 0
- Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0

[M70]

4,00 kg

1 Tobiasz Wiesław 1948-06-03 Łódź POL 13.44 - 20.23 1134
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 12.44 - 18.73 1043
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 12.24 - 18.43 1025
4 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin POL 11.74 - 17.67 980
5 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 11.48 - 17.28 956
6 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL 11.42 - 17.19 951
7 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 11.01 - 16.57 914
8 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 10.57 - 15.91 874
9 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 10.41 - 15.67 860
10 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 8.90 - 13.40 724
11 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 8.75 - 13.17 710
- Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL DNS - DNS 0
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca POL DNS - DNS 0
- Laska Tadeusz 1946-08-28 Wałcz POL DNS - DNS 0
- Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno POL DNS - DNS 0

[M75]

4,00 kg

1 Bujnowicz Longin 1940-07-02 Zgierz POL 12.00 - 20.13 1128
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 11.64 - 19.52 1091
3 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 10.97 - 18.40 1024
4 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 10.49 - 17.60 976
5 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 10.11 - 16.96 937
6 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 9.93 - 16.66 919
7 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 8.67 - 14.54 792
8 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 7.96 - 13.35 721
- Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec POL DNS - DNS 0
- Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - DNS - DNS 0
- Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL DNS - DNS 0

[M80]

3,00 kg

1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 10.16 - 18.99 1059
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk POL 9.16 - 17.12 947
3 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 8.71 - 16.28 896
4 Chuchro Stanisław 1937-02-25 Wałcz POL 6.32 - 11.81 629
- Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków POL DNS - DNS 0

[M85]

3,00 kg

1 Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław POL 6.07 - 13.41 725

rzut dyskiem

[K35]

1,00 kg

1 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 Celbowo POL 30.59 - 30.59 493

[K40]

1,00 kg

1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 41.92 - 44.42 749
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 23.28 - 24.67 384
3 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 16.59 - 17.58 253
4 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 14.43 - 15.29 211

[K45]

1,00 kg

1 Bratkowska Anna 1969-04-17 Brwinów POL 29.41 - 35.22 578

[K50]

1,00 kg

1 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 Słubice POL 42.53 - 57.54 993
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 27.36 - 37.02 612

[K55]

1,00 kg

1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 26.81 - 40.99 685
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 20.82 - 31.83 516
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 18.43 - 28.18 448
4 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 14.64 - 22.38 342

[K60]

1,00 kg

1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 25.16 - 43.46 731
2 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 20.41 - 35.26 579
- Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[K65]

1,00 kg

1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 22.45 - 43.82 738
2 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 14.91 - 29.10 465
3 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 12.53 - 24.46 380

[K70]

1,00 kg

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 22.89 - 50.49 862
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra POL 11.55 - 25.47 398
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL DNS - DNS 0

[K75]

0,75 kg

1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 13.00 - 32.40 526

[K80]

0,75 kg

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 13.29 - 37.43 619

[M35]

2,00 kg

1 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 46.96 - 46.96 804
2 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań POL 45.13 - 45.13 770
3 Kominek Andrzej 1982-11-08 Wrocław POL 43.89 - 43.89 747
4 Bojarski Arkadiusz 1980-06-01 Słubice POL 41.46 - 41.46 701
5 Wojtaszczyk Jakub 1983-02-21 Pabianice POL 39.79 - 39.79 670
6 Horoszkiewicz Łukasz 1980-10-12 Słubice POL 39.26 - 39.26 660
7 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 25.16 - 25.16 397

[M40]

2,00 kg

1 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 37.41 - 37.41 625
2 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 34.07 - 34.07 563
3 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 Tczew POL 33.43 - 33.43 551
4 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo POL 28.04 - 28.04 451
5 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 19.54 - 19.54 293
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 15.17 - 15.17 212

[M45]

2,00 kg

1 Kaszuba Krzysztof 1970-06-02 Pelplin POL 39.21 - 42.93 729
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 33.65 - 36.84 615
3 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 32.22 - 35.28 586
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 31.53 - 34.52 571
5 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 31.52 - 34.51 571
6 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 30.71 - 33.62 555
7 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 30.31 - 33.19 547

[M50]

1,50 kg

1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 46.28 - 49.92 860
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 36.84 - 39.74 669
3 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 36.38 - 39.24 660
4 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 30.68 - 33.09 545
5 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 30.47 - 32.87 541
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL DNS - DNS 0

[M55]

1,50 kg

1 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 44.41 - 53.40 925
2 Tłuszcz Zbigniew 1961-07-22 Polkowice POL 33.64 - 40.45 682
3 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 32.51 - 39.09 657
4 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków POL 30.91 - 37.17 621
5 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 30.57 - 36.76 613
6 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 23.19 - 27.89 448
- Kańtoch Jerzy 1961-01-21 Rydułtowy POL DNS - DNS 0
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL DNS - DNS 0

[M60]

1,00 kg

1 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 50.21 - 56.10 976
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 47.84 - 53.46 926
3 Futyma Zygmunt 1955-05-21 Sanok POL 45.70 - 51.07 882
4 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 45.34 - 50.66 874
5 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 45.08 - 50.37 868
6 Wietecki Jerzy 1956-01-28 Poznań POL 36.24 - 40.49 683
7 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 34.33 - 38.36 643
- Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0
- Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL DNS - DNS 0
- Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno POL DNS - DNS 0

[M65]

1,00 kg

1 Jankowski Kazimierz 1953-01-20 Toruń POL 42.03 - 52.36 906
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 40.17 - 50.04 862
3 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 36.69 - 45.70 781
4 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 33.97 - 42.32 717
5 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 33.50 - 41.73 706
6 Jankowski Roman 1950-08-08 Łęczyca POL 30.67 - 38.21 640
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 30.21 - 37.63 630
8 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 29.01 - 36.14 602
9 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 27.70 - 34.51 571
10 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice POL 21.01 - 26.17 416
11 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 19.22 - 23.94 375

[M70]

1,00 kg

1 Laska Tadeusz 1946-08-28 Wałcz POL 44.79 - 62.20 1091
2 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin POL 41.41 - 57.51 1003
3 Bogusz Zygmunt 1945-09-22 MKL '12' Jelenia Góra POL 34.92 - 48.49 833
4 Wąsiel Józef 1947-04-18 Mircze POL 34.74 - 48.24 828
5 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 34.44 - 47.83 821
6 Maks Zygmunt 1947-02-26 Dobryszyce POL 33.44 - 46.44 795
7 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 32.96 - 45.77 782
8 Stanek Józef 1947-01-01 Bielsko-Biała POL 29.89 - 41.51 702
9 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 25.65 - 35.62 592
10 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 25.41 - 35.29 586
11 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 24.69 - 34.29 567
- Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL BW - BW 0
- Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0

[M75]

1,00 kg

1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 35.20 - 54.50 946
2 Matwis Stanisław 1943-05-08 Zamość POL 33.16 - 51.34 887
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 30.26 - 46.85 802
4 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 28.96 - 44.84 765
5 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 27.50 - 42.58 722
6 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko Kamienna POL 27.21 - 42.13 714
7 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 26.66 - 41.28 698
8 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 26.61 - 41.20 696
9 Tokarski Jerzy 1942-08-19 Warszawa POL 25.79 - 39.93 673
10 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań POL 25.60 - 39.63 667
11 Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec POL 25.56 - 39.57 666
12 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 24.72 - 38.27 642
13 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 19.24 - 29.79 483
- Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - DNS - DNS 0
- Szczepaniak Stefan 1939-04-12 Łódź POL DNS - DNS 0

[M80]

1,00 kg

1 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk POL 27.44 - 47.36 812
2 Drohomirecki Michał 1934-11-27 Wałbrzych POL 26.87 - 46.38 793
3 Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków POL 11.99 - 20.69 314

[M85]

1,00 kg

- Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław POL BW - BW 0

[pk]

1 Pasiński Paweł 1993-03-06 MKL Toruń POL 61.06 - 61.06 1070
2 Augustyniak Lidia 1994-07-14 MKL Toruń POL 56.89 - 56.89 981
3 Nowak Monika 1995-07-11 Kraków POL 54.17 - 54.17 930
4 Baranowicz Oskar 2002-05-17 MKL Toruń POL 48.10 - 48.10 826
- Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków POL DNS - DNS 0

rzut oszczepem

[K35]

600 g

1 Szczepańska Magdalena 1980-01-25 Gdańsk POL 35.56 - 41.45 701

[K40]

600 g

1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Płock POL 25.56 - 33.85 560
2 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 25.05 - 33.18 547
3 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 23.83 - 31.56 517
4 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 23.23 - 30.77 503
5 Sierka Ewa 1976-09-01 Trzebinia POL 17.34 - 22.97 358
6 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 14.62 - 19.36 291

[K55]

500 g

1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 38.67 - 63.92 1122
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 23.92 - 39.54 666
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

[K60]

400 g

1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 18.14 - 34.07 564
2 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 16.46 - 30.92 505

[K65]

400 g

1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 15.34 - 32.74 539
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 11.64 - 24.85 393

[K70]

400 g

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 15.61 - 37.86 634
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra POL 10.86 - 26.34 420
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL DNS - DNS 0

[K75]

400 g

1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 10.94 - 30.16 491

[M35]

800 g

1 Wietecki Marek 1983-06-02 Poznań POL 53.72 - 57.83 756
2 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 25.06 - 26.98 313

[M40]

800 g

1 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 48.93 - 57.88 756
2 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 38.64 - 45.71 581
3 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo POL 37.50 - 44.36 562
4 Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa POL 32.50 - 38.44 477
5 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 30.46 - 36.03 443
6 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 30.37 - 35.92 441

[M45]

800 g

1 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 42.35 - 55.05 716
2 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL 40.87 - 53.13 688
3 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 40.44 - 52.57 680
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 35.26 - 45.83 583
5 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 29.91 - 38.88 483
6 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 26.43 - 34.36 419
- Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL DNS - DNS 0

[M50]

700 g

1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 47.04 - 67.20 891
2 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 46.87 - 66.95 887
3 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 33.16 - 47.37 605
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 26.81 - 38.30 475
5 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 24.72 - 35.31 432

[M55]

700 g

1 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 41.11 - 64.53 852
2 Królik Wiesław 1960-05-06 Warka POL 39.16 - 61.47 808
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 Libertów POL 37.56 - 58.96 772
4 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 37.35 - 58.63 767
5 Szymański Janusz 1961-01-19 Pruszków POL 30.27 - 47.52 607
6 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa POL 29.58 - 46.43 592
- Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL DNS - DNS 0

[M60]

600 g

1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 44.02 - 69.96 931
2 Wawrzyniak Zenon 1954-10-26 Sieraków POL 36.95 - 58.72 769
3 Żabiński Stanisław 1954-03-25 Jaworzno POL 31.91 - 50.71 653

[M65]

600 g

1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 39.48 - 68.95 916
2 Dżereń Jerzy 1948-07-19 Łęczyca POL 34.45 - 60.17 789
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 33.92 - 59.24 776
4 Dec Jan 1948-10-17 Cigacice POL 33.34 - 58.23 761
5 Wacławik Michał 1953-04-24 Limanowa POL 30.51 - 53.29 690
6 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 28.85 - 50.39 649
7 Jankowski Roman 1950-08-08 Łęczyca POL 26.34 - 46.00 585
8 Bielenny Michał 1950-09-29 Bydgoszcz POL 22.30 - 38.95 484
9 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 20.51 - 35.82 440
- Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL DNS - DNS 0

[M70]

500 g

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 39.99 - 76.75 1029
2 Bobrzyk Leszek 1948-02-20 Lublin POL 37.61 - 72.18 963
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 32.08 - 61.57 810
4 Bońda Stanisław 1946-12-07 Brwinów POL 30.16 - 57.88 756
5 Bryniak Fryderyk 1944-06-13 MKS Czechowice-Dziedzice POL 25.70 - 49.32 633
6 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 25.41 - 48.77 625

[M75]

500 g

1 Kroll Edward 1940-10-22 AZS Poznań POL 30.98 - 65.34 864
2 Bader Waldemar 1941-09-17 Zgorzelec POL 29.22 - 61.62 810
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 27.82 - 58.67 768
4 Ugniewski Andrzej 1941-09-29 Pruszków POL 27.81 - 58.65 768
5 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 26.73 - 56.37 735
6 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 16.35 - 34.48 420

[M80]

400 g

1 Drohomirecki Michał 1934-11-27 Wałbrzych POL 30.88 - 71.57 954
- Szymański Eugeniusz 1933-11-28 Pruszków POL DNS - DNS 0

[M85]

400 g

1 Wojtas Mieczysław 1932-01-01 Wrocław POL 11.82 - 31.67 380

[pk]

- Osiński Dariusz 1990-03-22 IKS Siedlce POL DNS - DNS 0

rzut młotem

[K40]

1 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 26.84 - 29.90 427

[K50]

1 Sokołów Marzena 1965-05-10 PKWLA Sopot POL 26.69 - 31.42 452
2 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 25.26 - 29.74 424

[K55]

1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 28.47 - 37.03 545
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 22.94 - 29.84 426

[K60]

1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 27.05 - 38.87 576
2 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 17.35 - 24.93 344
3 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 16.68 - 23.97 328

[K65]

1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 24.32 - 38.61 572
2 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 23.87 - 37.89 560
3 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 21.79 - 34.59 505
4 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 15.70 - 24.92 344

[K70]

1 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 21.41 - 37.55 554
2 Dalecka Leokadia 1945-10-28 Zielona Góra POL 14.92 - 26.17 365
- Sowa Alicja 1943-08-07 Gliwice POL DNS - DNS 0

[K75]

1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 21.40 - 41.46 619

[K80]

1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 Poznań POL 21.28 - 45.55 688

[M35]

1 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 39.06 - 39.06 537

[M40]

1 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 41.89 - 46.46 652
2 Wrzeszcz Marcin 1974-09-06 Oborniki POL 27.77 - 30.80 408

[M45]

1 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 55.93 - 68.85 1003
2 Hałaj Robert 1971-06-07 Warka POL 46.15 - 56.81 814
3 Świdziński Paweł 1968-12-31 Marki POL 44.50 - 54.78 782
4 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 42.12 - 51.85 736
5 Bońda Konrad 1969-12-12 Brwinów POL 31.69 - 39.01 536

[M50]

1 Stolarczyk Marek 1964-06-10 Lubin POL 44.79 - 55.63 796
2 Szczerba Mirosław 1963-11-17 Słupsk POL 36.39 - 45.20 632
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 33.69 - 41.85 580
4 Dłużyński Włodzimierz 1965-08-11 Pabianice POL 25.56 - 31.75 423
- Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL DNS - DNS 0

[M55]

1 Kowalski Lech 1961-01-17 Mielec POL 54.59 - 75.26 1104
2 Radzikowski Henryk 1959-03-28 PKWLA Sopot POL 36.00 - 49.63 702
3 Krymski Sławomir 1961-10-20 Kraków POL 34.34 - 47.34 666
4 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica POL 34.26 - 47.23 664
5 Puta Mirosław 1963-03-05 PKWLA Sopot POL 32.68 - 45.05 630
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 29.95 - 41.29 572
7 Kędracki Janusz 1960-01-10 Gazeta Wyborcza POL 22.82 - 31.46 419

[M60]

1 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 53.56 - 74.81 1097
2 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 49.66 - 69.36 1011
3 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 41.19 - 57.53 825
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 40.71 - 56.86 815
5 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 39.70 - 55.45 793
6 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 37.41 - 52.25 743
7 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 31.52 - 44.02 614
- Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL DNS - DNS 0

[M65]

1 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 41.46 - 64.27 931
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 40.69 - 63.08 912
3 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 33.80 - 52.40 745
4 Jarmuszkiewicz Andrzej 1948-08-30 Ostrów Wlkp. POL 32.99 - 51.14 725
5 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 29.61 - 45.90 643
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 28.61 - 44.35 619
7 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 27.55 - 42.71 594
8 Baura Marian 1952-06-19 Ostrów Wlkp. POL 26.58 - 41.20 570
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Sokołów Tadeusz 1952-02-17 PKWLA Sopot POL DNS - DNS 0

[M70]

1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 52.89 - 81.39 1201
2 Bogusz Zygmunt 1945-09-22 MKL '12' Jelenia Góra POL 39.66 - 61.03 880
3 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 38.34 - 59.00 848
4 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 37.06 - 57.03 817
5 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 33.39 - 51.38 729
6 Borzecki Stefan 1945-04-20 PKWLA Sopot POL 27.81 - 42.80 595
7 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 17.33 - 26.67 344
- Janowicz Tadeusz 1948-01-30 Rzeczyca POL DNS - DNS 0

[M75]

1 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 38.33 - 65.47 950
2 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 33.60 - 57.39 823
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz POL 29.92 - 51.10 725
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 29.86 - 51.00 723
5 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 28.41 - 48.52 684
6 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko Kamienna POL 27.73 - 47.36 666
7 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 23.88 - 40.79 564
8 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 22.84 - 39.01 536
9 Frąckowiak Feliks 1941-05-24 Poznań POL 20.15 - 34.42 465

[M80]

1 Kargol Antoni 1937-01-09 Wałcz POL 44.06 - 83.52 1235
2 Czupkiewicz Lechosław 1937-07-21 Gdańsk POL 35.86 - 67.98 989
- Chuchro Stanisław 1937-02-25 Wałcz POL DNS - DNS 0

[pk]

- Szymański Szymon 2005-05-13 MKL Toruń POL DNS - DNS 0

Sztafeta 4x400m

[K35]

1 Pawłowska Dorota, Włodarczyk Patrycja, Pieczulis Krystyna, Żakowiecka Barbara 04:49.68 0 - -

[K45]

1 Grzesiak Sylwia, Kamień Dorota, Grabińska Gizela, Malska Janina 04:57.65 0 - -

[M35]

1 Studnik Grzegorz, Trębski Krzysztof, Hoffmann Zygfryd, Bartosiński Mariusz 04:34.94 0 - -
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Komunikat końcowy

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

3000m chód (26)

[K40] - 3000m chód (1)   

1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 18:37.18 - 17:26.80 722

[K45] - 3000m chód (1)   

1 Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL 16:27.87 - 14:50.66 927

[M35] - 3000m chód (1)   

1 Terlikowski Wojciech 1981-10-30 Grodzisk Mazowiecki POL 18:02.60 - 17:31.20 492

[M40] - 3000m chód (1)   

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:20.67 - 13:28.69 888

[M45] - 3000m chód (3)   

1 Śleziona Adam 1973-02-06 Bieruń POL 16:44.43 - 15:10.82 707
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 22:34.09 - 20:27.89 276
3 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 22:34.94 - 20:28.66 275

[M50] - 3000m chód (2)   

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:45.58 - 16:22.18 593
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 21:23.28 - 18:39.79 401

[M55] - 3000m chód (3)   

1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 15:56.31 - 13:20.43 903
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 17:30.84 - 14:39.55 760
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 18:47.74 - 15:43.92 653

[M60] - 3000m chód (3)   

1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 15:47.99 - 12:38.39 984
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 16:05.20 - 12:52.16 957
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:04.37 - 14:27.50 781

[M65] - 3000m chód (6)   

1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 17:28.17 - 13:18.29 907
2 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 20:29.32 - 15:36.25 665
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 20:36.51 - 15:41.73 656
4 Kmiecik Stanisław 1949-01-30 Suchy Las POL 21:02.75 - 16:01.71 625
5 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 22:59.21 - 17:30.41 493
6 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 23:09.06 - 17:37.91 483

[M70] - 3000m chód (2)   

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 21:02.75 - 15:11.45 706
2 Motyka Henryk 1947-11-18 Kozienice POL 22:47.82 - 16:27.29 585

[M75] - 3000m chód (1)   

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 25:29.94 - 17:21.28 506

[M80] - 3000m chód (1)   

1 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 26:34.27 - 16:55.87 542

[pk] - 3000m chód (1)   

1 Klawkowski Damian 1996-03-13 Rumia POL 14:57.25 - 14:57.25 730

110m ppł. (13)

[M35] - 110m ppł. (2)   

1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 23.90 1.1 23.27 118
- Gościniak Łukasz 1983-04-21 Jarocin POL DNS - DNS 0

[M40] - 110m ppł. (2)   

1 Ratajczak Maciej 1977-08-30 Klub SZOK Bojanowo POL 19.95 1.1 18.61 485
2 Łyk Dariusz 1976-05-13 Warszawa POL 25.38 1.1 23.67 98

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 110m ppł. (6)   

1 Pokrywka Leszek 1971-06-19 Gdynia POL 18.88 1.9 16.82 686
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 20.69 1.9 18.43 499
3 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 21.08 1.9 18.78 462
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 21.35 1.9 19.02 438
5 Neczaj-Hruzewicz Witold 1973-04-28 JKLA Jawor POL 28.06 1.9 25.00 38
- Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL DNS - DNS 0

[pk] - 110m ppł. (3)   

1 Bochenek Dominik 1987-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 13.86 1.1 13.86 1109
2 Schubert Kacper 1995-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 14.46 1.1 14.46 1016
3 Karczewski Adam 1994-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 14.97 1.1 14.97 940

100m ppł. (15)

[M50] - 100m ppł. (4)   

1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 15.79 1.9 15.06 922
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 15.90 1.9 15.17 907
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 20.66 1.9 19.71 372
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 24.74 1.9 23.60 96

[M55] - 100m ppł. (3)   

1 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 18.35 1.9 16.61 712
2 Dżoń Witold 1961-04-30 Warszawa POL 21.50 1.9 19.46 395
- Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL DNS - DNS 0

[M60] - 100m ppł. (4)   

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 15.75 3.2 14.06 1065
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 16.09 3.2 14.37 1017
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 17.81 3.2 15.90 797
- Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU DNS - DNS 0

[M65] - 100m ppł. (4)   

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 15.95 3.2 13.36 1176
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 17.79 3.2 14.90 938
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 17.98 3.2 15.06 915
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 20.64 3.2 17.28 622

80m ppł. (10)

[K40] - 80m ppł. (3)   

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 13.72 1.1 15.55 849
2 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa POL 18.11 1.1 20.53 395
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL DNS - DNS 0

[K45] - 80m ppł. (1)   

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 12.94 1.1 13.85 1042

[K55] - 80m ppł. (2)   

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 17.07 1.1 16.57 742
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 23.34 1.1 22.66 253

[M70] - 80m ppł. (3)   

1 Kikowski Wojciech 1948-01-29 Zduńska Wola POL 15.75 3 15.84 807
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 20.58 3 20.70 279
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 22.07 3 22.20 169

[M75] - 80m ppł. (1)   

1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 19.41 3 17.93 547

400m ppł. (14)

[M35] - 400m ppł. (2)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 57.66 - 55.64 900
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 01:30.76 - 01:27.58 87

[M40] - 400m ppł. (1)   

1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 01:05.40 - 01:00.32 728

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 400m ppł. (4)   

1 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 01:15.55 - 01:06.44 530
2 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 01:16.45 - 01:07.23 506
3 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 01:17.38 - 01:08.05 483
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 01:17.95 - 01:08.55 469

[M50] - 400m ppł. (3)   

1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 01:08.47 - 57.95 813
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 01:20.67 - 01:08.28 476
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 01:27.02 - 01:13.65 336

[M55] - 400m ppł. (3)   

1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 01:14.46 - 59.64 752
2 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 01:14.52 - 59.69 750
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 01:21.72 - 01:05.46 559

[pk] - 400m ppł. (1)   

1 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com POL 01:11.03 - 01:11.03 402

300m ppł. (14)

[K55] - 300m ppł. (1)   

1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 01:34.97 - 01:47.96 168

[M60] - 300m ppł. (6)   

1 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 46.52 - 51.91 1051
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 48.40 - 54.00 965
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 55.18 - 01:01.57 685
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 56.57 - 01:03.12 633
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:00.99 - 01:08.05 483
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0

[M65] - 300m ppł. (4)   

1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 51.87 - 54.49 946
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 56.31 - 59.16 769
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 01:00.52 - 01:03.58 618
4 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 01:02.38 - 01:05.54 557

[M70] - 300m ppł. (2)   

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:09.72 - 01:08.42 472
2 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:24.39 - 01:22.81 154

[M75] - 300m ppł. (1)   

1 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 01:40.62 - 01:31.21 48

100m (114)

[K35] - 100m (4)   

1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 12.55 2.5 12.33 958
2 Ratajczak Alina 1981-02-05 Bojanowo POL 13.71 2.5 13.47 784
3 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin POL 15.17 2.5 14.90 590
4 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 16.08 2.5 15.80 482

[K40] - 100m (9)   

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 13.00 2.5 12.30 963
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 13.91 2.5 13.16 830
3 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki POL 14.28 2.4 13.51 779
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 14.93 2.5 14.12 693
5 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 15.14 2.4 14.32 666
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 15.82 2.4 14.96 583
7 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - 16.26 2.5 15.38 531
8 Wurst Magdalena 1974-01-17 Grodzisk Maz. POL 17.09 2.4 16.17 441
- Szewczyk-Nowak Małgorzata 1974-09-14 Chodzież POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K45] - 100m (5)   

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 13.55 2.4 12.34 957
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 14.66 2.4 13.35 802
3 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 15.38 4.3 14.01 697
4 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 15.39 2.4 14.02 707
- Kamień Dorota 1972-08-01 Brak POL DNS - DNS 0

[K50] - 100m (4)   

1 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 15.08 4.3 13.22 810
2 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 15.10 4.3 13.23 808
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 16.20 4.3 14.20 671
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K55] - 100m (3)   

1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 16.12 4.3 13.59 756
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 16.33 4.3 13.77 730
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 18.30 4.3 15.43 514

[K60] - 100m (1)   

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 20.27 2 16.42 417

[K65] - 100m (3)   

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 14.97 2 11.60 1081
2 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL 17.22 2 13.34 806
3 Gawłowska Regina 1950-06-18 AZS Poznań POL 19.38 2 15.02 578

[K80] - 100m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 22.32 2 14.40 658

[M35] - 100m (11)   

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 11.07 4.7 10.92 871
2 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 11.54 4.3 11.38 734
3 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 11.56 4.7 11.40 726
4 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 11.97 4.7 11.81 611
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 12.01 4.3 11.85 603
6 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 12.06 4.7 11.90 588
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 12.54 4.7 12.37 471
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 12.81 4.7 12.64 409
9 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las POL 12.83 4.7 12.66 404
10 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 12.89 4.3 12.71 396
11 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 13.01 4.3 12.83 370

[M40] - 100m (9)   

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 11.46 2.3 10.94 879
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 11.85 2.3 11.31 766
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 11.95 2.3 11.40 740
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 12.18 2.3 11.62 678
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 12.55 2.3 11.98 581
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 12.58 2.3 12.00 576
7 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 12.73 2.3 12.15 538
8 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 13.66 2.3 13.03 341
- Bartosiński Mariusz 1973-07-19 Brak - DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 100m (11)   

1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 12.32 2.3 11.37 749
2 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 12.45 2.3 11.49 714
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 12.61 2.9 11.64 668
4 Nawocki Piotr 1970-02-04 Wrocław POL 12.81 2.9 11.82 620
5 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 12.95 2.9 11.95 585
6 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 13.40 2.9 12.37 481
7 Neczaj-Hruzewicz Witold 1973-04-28 JKLA Jawor POL 13.51 2.9 12.47 458
8 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 14.12 2.9 13.03 338
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 14.53 2.9 13.41 266
10 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 14.58 2.9 13.46 257
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL DNS - DNS 0

[M50] - 100m (6)   

1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 12.53 2.3 11.19 802
2 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 12.65 2.3 11.30 769
3 Szczęśniak Jacek 1967-02-02 Lublin POL 12.80 2.3 11.43 731
4 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 13.20 2.3 11.79 631
5 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 13.98 2.3 12.48 459
- Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL DNF - DNF 0

[M55] - 100m (7)   

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 12.49 4.4 10.79 915
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 12.97 4.4 11.20 787
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 13.44 4.4 11.61 668
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 13.56 0 11.71 667
5 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL 14.11 4.4 12.19 516
6 Marek Andrzej 1960-05-25 Kargów POL 14.26 4.4 12.32 484
- Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL DNS - DNS 0

[M60] - 100m (10)   

1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 12.88 0.9 10.76 946
2 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 13.36 3.5 11.16 804
3 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 13.75 0.9 11.48 725
4 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 13.82 0.9 11.54 708
5 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 13.94 3.5 11.64 665
6 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki POL 14.29 3.5 11.94 584
7 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 14.73 0.9 12.30 510
8 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 15.17 0.9 12.67 425
9 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 15.41 0.9 12.87 382
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M65] - 100m (12)   

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 13.46 4 10.82 908
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 13.89 3.5 11.17 801
3 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 14.02 3.5 11.27 771
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 14.08 4 11.32 753
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 15.14 4 12.17 523
6 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 15.25 3.5 12.26 504
7 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 15.50 4 12.46 454
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 16.53 3.5 13.29 284
- Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń POL DNS - DNS 0
- Nath Janusz 1949-12-08 Toruń POL DNS - DNS 0
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Tomczak Jan 1952-12-27 Jarocin POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M70] - 100m (4)   

1 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 15.58 2.3 11.98 581
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno POL 15.73 2.3 12.09 553
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 16.69 2.3 12.83 382
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 17.08 2.3 13.13 322

[M75] - 100m (5)   

1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 14.89 2.3 10.86 905
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 18.16 2.3 13.25 299
3 Czapla Jan 1942-01-19 Sydney - 29.14 1.4 21.26 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNF - DNF 0
- Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL DQ - DQ 0

[M80] - 100m (4)   

1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 17.93 1.4 12.31 505
2 Wieczorek Bernard 1938-06-12 AZS Poznań POL 20.57 1.4 14.12 163
3 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 20.71 1.4 14.22 149
- Kańtoch Rudolf 1935-09-16 Kędzierzyn-Koźle POL DNS - DNS 0

[M85] - 100m (1)   

1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 38.55 1.4 24.63 0

[pk] - 100m (4)   

1 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Kraków POL 11.80 4.3 11.80 617
2 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko POL 12.19 4.3 12.19 516
3 Małaczewska Zofia 1997-01-18 Kołobrzeg POL 13.56 2 13.56 774
4 Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew POL 13.86 2 13.86 731

200m (122)

[K35] - 200m (3)   

1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 25.82 2.2 25.26 972
2 Kornel Maja 1980-03-24 Szczecin POL 32.49 2.2 31.79 563
3 Morawiec-Trzensiok Marzena 1981-08-11 Mikołów POL 34.42 2.2 33.68 464

[K40] - 200m (7)   

1 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa POL 25.87 2.2 24.32 1040
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 28.60 2.2 26.88 860
3 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 31.44 2.2 29.55 691
4 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 31.71 2.2 29.80 676
5 Salus Dorota 1977-12-28 Konstantynów Łódzki POL 32.90 2.2 30.92 611
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 36.93 2.2 34.71 415
- Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - DNS - DNS 0

[K45] - 200m (5)   

1 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie POL 28.15 2 25.41 963
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 30.94 2 27.93 793
3 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 31.53 2 28.46 759
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.33 2 30.08 660
5 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL 33.96 2 30.65 627

[K50] - 200m (4)   

1 Yaro-Koniecka Beata 1966-02-26 Brzozówka POL 32.17 2.5 27.87 793
2 Szykulska Aldona 1968-03-01 Lubin POL 32.46 2.5 28.12 777
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 35.20 2.5 30.49 634
- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K55] - 200m (4)   

1 Dżoń Barbara 1962-09-17 Warszawa POL 36.00 2.5 29.91 667
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 36.82 2.5 30.59 628
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 43.88 2.5 36.46 335
- Bondesson Barbara 1960-02-10 Norrskensbacken SWE DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K60] - 200m (1)   

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 45.52 1.4 36.23 351

[K65] - 200m (1)   

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 44.40 1.4 33.67 470

[K80] - 200m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 50.41 1.4 31.36 591

[M35] - 200m (15)   

1 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 22.97 2.2 22.57 852
2 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 23.43 4.6 23.03 779
3 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 23.66 4.6 23.25 752
4 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 24.35 2.1 23.93 686
5 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 24.68 4.6 24.26 633
6 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 24.74 2.1 24.31 643
7 Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL 24.81 2.1 24.38 635
8 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 25.53 2.1 25.09 558
9 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa - 25.67 4.6 25.23 529
10 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 25.68 2.1 25.24 543
11 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój POL 26.04 4.6 25.59 492
12 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las POL 26.84 2.2 26.38 430
13 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 26.99 4.6 26.53 402
14 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Toruń POL 28.89 2.2 28.39 264
- Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL DNS - DNS 0

[M40] - 200m (12)   

1 Jaworski Igor 1975-06-26 Otwock POL 23.66 1.8 22.45 870
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 24.33 1.8 23.08 790
3 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 25.15 1.5 23.86 698
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 25.18 1.5 23.89 694
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 25.78 1.8 24.46 628
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 26.03 1.8 24.70 601
7 Matan Przemysław 1978-05-14 Żerków POL 26.16 1.5 24.82 590
8 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 28.99 1.8 27.51 335
- Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL DNS - DNS 0
- Maciejewski Miron 1975-03-18 Grzebienisko POL DNS - DNS 0
- Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL DNS - DNS 0
- Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M45] - 200m (12)   

1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 25.48 1.6 23.34 759
2 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 25.58 1.6 23.43 748
3 Piechal Pawel 1972-01-25 Brwinów POL 26.19 1.6 23.99 682
4 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 26.46 1.6 24.23 655
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 26.60 0.8 24.36 645
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 27.05 0.8 24.78 599
7 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 28.00 1.6 25.65 504
8 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 28.03 0.8 25.67 507
9 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola POL 28.69 1.6 26.28 443
10 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 29.22 0.8 26.76 404
11 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 30.31 0.8 27.76 321
- Sobieraj Jacek 1972-04-28 Łódź POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M50] - 200m (7)   

1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 27.18 1.2 24.03 680
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 27.39 1.2 24.21 659
3 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 29.45 1.2 26.03 469
4 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Milanówek POL 30.61 1.2 27.06 376
5 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 31.09 1.2 27.48 341
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55] - 200m (8)   

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 26.29 2.8 22.43 866
2 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 26.77 2.8 22.84 814
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 28.08 2.8 23.96 678
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 28.39 2.8 24.22 649
5 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 30.13 2.8 25.70 492
- Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska POL DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL DNS - DNS 0
- Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL DNS - DNS 0

[M60] - 200m (12)   

1 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 25.98 2.5 21.37 1012
2 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 26.54 2.5 21.83 948
3 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 27.96 2.5 23.00 796
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 29.83 0.8 24.54 625
5 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 29.99 2.5 24.67 601
6 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 31.48 0.8 25.90 484
7 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice POL 31.77 0.8 26.13 462
8 Kwapisz Marek 1956-09-26 Łódź POL 32.46 0.8 26.70 410
- Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M65] - 200m (12)   

1 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle POL 28.13 3.6 22.21 890
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 28.88 1.9 22.80 824
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 29.10 1.9 22.97 803
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 30.57 1.9 24.14 663
5 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 31.42 1.9 24.81 589
6 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 31.66 3.6 25.00 559
7 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 37.72 3.6 29.78 164
8 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37.85 1.9 29.88 168
- Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL DNS - DNS 0
- Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL DNS - DNS 0
- Maruszak Roman 1951-01-06 Toruń POL DNS - DNS 0
- Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL DNS - DNS 0

[M70] - 200m (6)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 32.46 2.5 24.43 627
2 Przybyszewski Wincenty 1944-04-18 Chełmno POL 33.10 2.5 24.91 575
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 35.20 2.5 26.49 419
4 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 35.93 2.5 27.04 370
5 Sułek Krzysztof 1944-08-13 Skarżysko-Kamienna POL 53.48 2.5 40.24 0
- Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M75] - 200m (4)   

1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 31.92 1.3 22.71 839
2 Grzelak Jan 1938-10-23 AZS Łódź POL 38.35 1.3 27.29 356
3 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 56.13 1.3 39.94 0
- Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława POL DNS - DNS 0

[M80] - 200m (2)   

1 Algierski Jarosław 1937-05-24 Świebodzin POL 43.78 1.3 29.18 215
2 Bandurski Jacek 1935-09-11 Sopot POL 44.27 1.3 29.51 194

[M85] - 200m (1)   

- Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL DNS - DNS 0

[pk] - 200m (5)   

1 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko POL 25.01 2.2 25.01 566
2 Gach Maciej 1993-10-20 Sprinterzy.com POL 25.42 2.2 25.42 523
3 Rządeczka Sylwia 1992-08-18 Rzeszów POL 29.79 0 29.79 690
4 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Toruń POL 41.80 0 41.80 160
- Burzyńska Kinga 2003-09-17 Sochaczew POL DNS - DNS 0

400m (87)

[K40] - 400m (6)   

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:07.48 - 01:02.68 805
2 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:12.83 - 01:07.64 672
3 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 01:15.43 - 01:10.06 611
4 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów POL 01:19.38 - 01:13.73 525
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0
- Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów - DNF - DNF 0

[K45] - 400m (4)   

1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Warszawa POL 01:10.81 - 01:03.21 791
2 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 01:12.30 - 01:04.54 754
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 01:13.75 - 01:05.84 719
4 Grabińska Gizela 1969-08-07 Warszawa-Wesoła POL 01:17.86 - 01:09.51 625

[K50] - 400m (1)   

1 Małaczewska Joanna 1965-05-27 Kołobrzeg POL 01:36.05 - 01:22.21 350

[K55] - 400m (2)   

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 01:44.11 - 01:25.16 297
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 02:05.49 - 01:42.65 73

[K60] - 400m (2)   

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 01:40.81 - 01:18.48 422
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 01:52.89 - 01:27.88 253

[K65] - 400m (2)   

1 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL 01:25.51 - 01:03.00 796
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 01:50.34 - 01:21.30 367

[K80] - 400m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 03:03.01 - 01:48.12 34

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 400m (12)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 51.97 - 50.37 863
2 Bondalski Sławomir 1983-03-17 Węgierki POL 53.47 - 51.83 785
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 55.08 - 53.39 706
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 55.92 - 54.20 666
5 Bzdawa Maciej 1983-02-09 Warszawa - 57.34 - 55.58 602
6 Kosuciński Sławomir 1981-01-21 Polanica Zdrój POL 01:00.16 - 58.31 484
7 Mejer Jacek 1982-07-01 Suchy Las POL 01:00.35 - 58.50 476
8 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów - 01:00.48 - 58.62 471
9 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 01:03.25 - 01:01.31 369
- Barwicki Paweł 1981-04-09 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40] - 400m (9)   

1 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 55.96 - 52.51 750
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 56.29 - 52.82 734
3 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 57.83 - 54.27 663
4 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 57.94 - 54.37 658
5 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 01:01.02 - 57.26 528
6 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 01:03.29 - 59.39 441
7 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 01:07.83 - 01:03.65 290
- Krygier Marcin 1977-04-08 Kraków POL DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok - DNS - DNS 0

[M45] - 400m (12)   

1 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba POL 58.51 - 53.07 722
2 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 01:00.30 - 54.70 643
3 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 01:00.56 - 54.93 632
4 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 01:02.89 - 57.05 537
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski POL 01:04.08 - 58.13 491
6 Maculewicz Marcin 1972-02-05 Kielce JP 2 POL 01:05.80 - 59.69 429
7 Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola POL 01:06.14 - 01:00.00 417
8 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 01:08.72 - 01:02.34 333
9 Dziełak Robert 1970-01-23 Grodzisk Maz. POL 01:14.52 - 01:07.60 178
- Dutkiewicz Lech 1971-09-25 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Kuc Wojciech 1972-04-17 Białystok POL DNS - DNS 0
- Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL DNS - DNS 0

[M50] - 400m (6)   

1 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 58.51 - 51.20 818
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 58.84 - 51.49 803
3 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 01:01.94 - 54.20 666
4 Świerczyński Zdzisław 1963-09-06 Kościerzyna POL 01:07.57 - 59.13 451
5 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:09.58 - 01:00.89 384
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55] - 400m (7)   

1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 59.72 - 50.28 868
2 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina POL 01:01.58 - 51.85 784
3 Żurawski Bogumił 1959-04-14 Płock POL 01:02.74 - 52.83 734
4 Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn POL 01:06.32 - 55.84 590
5 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 01:06.33 - 55.85 590
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 01:06.88 - 56.31 569
7 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 01:09.89 - 58.85 462

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M60] - 400m (7)   

1 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 01:03.02 - 50.88 835
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 01:07.34 - 54.36 659
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 01:09.33 - 55.97 584
4 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 01:11.49 - 57.71 509
5 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:12.32 - 58.38 481
6 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 Białystok POL 01:15.24 - 01:00.74 390
- Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL DNS - DNS 0

[M65] - 400m (8)   

1 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL 01:04.07 - 49.36 919
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 01:07.97 - 52.36 758
3 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 01:11.00 - 54.70 643
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 01:13.17 - 56.37 566
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 01:18.11 - 01:00.18 410
6 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 01:27.12 - 01:07.12 191
7 Milewski Andrzej 1948-12-27 Toruń POL 01:53.27 - 01:27.26 0
- Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL DNS - DNS 0

[M70] - 400m (3)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 01:15.28 - 55.00 629
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 01:31.99 - 01:07.21 188
3 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik POL 01:33.95 - 01:08.64 154

[M75] - 400m (3)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:27.19 - 59.91 421
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 01:43.07 - 01:10.82 107
3 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 02:34.05 - 01:45.85 0

[pk] - 400m (2)   

1 Bartoszek Marcin 1993-09-21 Grodzisko POL 56.18 - 56.18 575
- Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew POL DNS - DNS 0

800m (78)

[K35] - 800m (3)   

1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 02:32.16 - 02:27.11 722
2 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:39.29 - 02:34.00 629
3 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald) POL 02:50.75 - 02:45.08 492

[K40] - 800m (3)   

1 Orzeszyna Magdalena 1974-01-10 Opatów POL 03:20.40 - 03:06.15 278
2 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 03:22.13 - 03:07.76 264
3 Łyk Monika 1976-06-18 Warszawa POL 03:48.82 - 03:32.55 95

[K45] - 800m (3)   

1 Grzesiak Sylwia 1972-09-09 Stargard POL 02:46.18 - 02:28.00 710
2 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 02:49.26 - 02:30.74 672
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Blizne Jasińskiego POL 02:52.45 - 02:33.58 634

[K55] - 800m (1)   

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 03:50.83 - 03:07.32 268

[K60] - 800m (2)   

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 03:52.89 - 02:59.28 341
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 04:24.99 - 03:23.99 144

[K65] - 800m (2)   

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 04:18.82 - 03:07.88 263
- Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL DNS - DNS 0

[K80] - 800m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 07:02.88 - 04:02.44 3

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 800m (10)   

1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 02:04.39 - 02:00.88 748
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 02:05.49 - 02:01.95 722
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 02:06.64 - 02:03.07 697
4 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 02:09.17 - 02:05.53 641
5 Seweryn Jarosław 1978-08-01 Wysoka POL 02:10.44 - 02:06.76 615
6 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 02:11.24 - 02:07.54 598
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 02:16.29 - 02:12.45 499
8 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew POL 02:29.32 - 02:25.11 284
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL DNS - DNS 0

[M40] - 800m (10)   

1 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński POL 02:06.15 - 01:58.44 807
2 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 02:07.12 - 01:59.35 784
3 Kondzior Paweł 1975-03-01 Świdnica POL 02:10.20 - 02:02.24 716
4 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 02:12.62 - 02:04.52 664
5 Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL 02:15.52 - 02:07.24 604
6 Wójcik Sławomir 1976-09-29 Wrocław POL 02:16.73 - 02:08.38 580
7 Kamiński Piotr 1978-02-26 Toruń POL 02:16.86 - 02:08.50 578
8 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 02:19.43 - 02:10.91 529
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok - DNS - DNS 0

[M45] - 800m (9)   

1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:04.68 - 01:52.91 949
2 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice POL 02:23.95 - 02:10.36 540
3 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin POL 02:28.90 - 02:14.84 453
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 02:31.54 - 02:17.23 410
5 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła - 02:31.75 - 02:17.42 407
6 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 02:40.94 - 02:25.75 274
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL DNS - DNS 0
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0
- Skrzeszewski Henryk 1972-06-25 Stalowa Wola POL DNS - DNS 0

[M50] - 800m (7)   

1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 02:20.45 - 02:02.42 712
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 02:22.14 - 02:03.89 678
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 02:23.60 - 02:05.16 650
4 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 02:23.94 - 02:05.46 643
5 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 02:24.83 - 02:06.23 626
6 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 02:48.10 - 02:26.52 263
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55] - 800m (11)   

1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 02:24.12 - 02:00.56 755
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 02:25.65 - 02:01.84 725
3 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL 02:31.53 - 02:06.75 615
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 02:38.10 - 02:12.25 502
5 Raniowski Krzysztof 1958-07-01 Poznań POL 02:43.74 - 02:16.97 415
6 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 02:51.91 - 02:23.80 303
- Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL DNS - DNS 0
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL DNS - DNS 0
- Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL DNS - DNS 0
- Szynkowski Mirosław 1958-12-01 Kętrzyn POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M60] - 800m (6)   

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 02:21.59 - 01:53.24 940
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:39.03 - 02:07.19 606
3 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin POL 02:46.07 - 02:12.82 491
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL 03:09.91 - 02:31.89 193
- Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL DNS - DNS 0
- Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M65] - 800m (3)   

1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 02:49.13 - 02:08.69 574
2 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 02:58.23 - 02:15.62 439
3 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 02:59.60 - 02:16.66 420

[M70] - 800m (2)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 02:42.80 - 01:57.07 841
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75] - 800m (4)   

1 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa POL 03:37.35 - 02:26.41 265
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 03:38.51 - 02:27.19 254
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:41.58 - 02:29.26 226
4 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 06:07.12 - 04:07.29 0

[pk] - 800m (1)   

1 Lewandowska Weronika 2003-04-02 Sochaczew POL 02:35.97 - 02:35.97 603

1500m (71)

[K35] - 1500m (6)   

1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 05:01.77 - 04:54.77 805
2 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 05:03.13 - 04:56.10 797
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 05:14.18 - 05:06.89 728
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:25.85 - 05:18.29 658
5 Dziubałka Agata 1979-12-29 Poznań (Poznań-Grunwald) POL 05:53.97 - 05:45.76 505
- Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin POL DNS - DNS 0

[K40] - 1500m (6)   

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 05:07.14 - 04:48.13 850
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 05:19.32 - 04:59.55 774
3 Kowalska Magdalena 1978-06-10 Toruń POL 05:40.07 - 05:19.02 654
4 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock POL 06:31.18 - 06:06.97 401
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola POL 06:42.32 - 06:17.42 354
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 06:59.21 - 06:33.26 288

[K45] - 1500m (1)   

1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 05:43.85 - 05:09.12 714

[K50] - 1500m (1)   

- Wiraszka Barbara 1967-11-11 Warszawa POL DNS - DNS 0

[K55] - 1500m (2)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 05:56.37 - 04:51.62 826
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 08:45.74 - 07:10.21 161

[K60] - 1500m (2)   

1 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa POL 07:47.38 - 06:02.59 421
2 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 08:45.74 - 06:47.87 233

[K65] - 1500m (1)   

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 09:00.23 - 06:34.96 281

[K75] - 1500m (1)   

1 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk POL 09:26.91 - 05:58.40 441

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 1500m (4)   

1 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:21.43 - 04:16.65 669
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica POL 04:24.73 - 04:19.89 636
3 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 04:29.69 - 04:24.75 587
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin POL DNS - DNS 0

[M40] - 1500m (12)   

1 Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński POL 04:11.67 - 03:58.56 871
2 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 04:20.40 - 04:06.83 776
3 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 04:21.24 - 04:07.63 767
4 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński POL 04:22.00 - 04:08.35 759
5 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL 04:25.77 - 04:11.92 720
6 Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL 04:29.38 - 04:15.35 683
7 Kobiałka Konrad 1978-01-08 Warszawa POL 04:31.93 - 04:17.76 658
8 Walendykiewicz Tadeusz 1977-02-07 Suwałki POL 04:34.48 - 04:20.18 633
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL DNS - DNS 0
- Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL DNS - DNS 0
- Siebiesiuk Mirosław 1976-04-06 Białystok - DNS - DNS 0
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNF - DNF 0

[M45] - 1500m (6)   

1 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 04:54.69 - 04:29.26 544
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 05:20.10 - 04:52.48 348
3 Szubzda Piotr 1973-03-11 Ponikła - 05:22.23 - 04:54.42 333
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 05:28.56 - 05:00.21 292
5 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 05:40.60 - 05:11.21 221
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0

[M50] - 1500m (5)   

1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:43.00 - 04:08.70 755
2 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 04:56.98 - 04:20.99 625
3 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:05.30 - 04:28.30 553
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 05:57.83 - 05:14.46 202
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55] - 1500m (9)   

1 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 04:47.48 - 04:02.29 828
2 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 04:49.05 - 04:03.61 812
3 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 05:07.85 - 04:19.46 640
4 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 05:27.13 - 04:35.71 485
5 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 05:44.54 - 04:50.38 364
6 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 05:57.83 - 05:01.58 282
- Nowak Stanisław 1963-01-14 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole POL DNS - DNS 0
- Linowiecki Cezary 1960-03-04 Gniazdowo POL DNF - DNF 0

[M60] - 1500m (4)   

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 05:06.84 - 04:07.07 773
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 05:21.98 - 04:19.26 642
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 05:42.26 - 04:35.59 486
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL 06:30.85 - 05:14.71 200

[M65] - 1500m (4)   

1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 05:25.85 - 04:09.41 747
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 05:33.52 - 04:15.28 684
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 06:06.82 - 04:40.76 441
4 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice POL 06:29.29 - 04:57.96 308

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M70] - 1500m (4)   

1 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 05:31.64 - 03:59.68 858
2 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 06:03.09 - 04:22.41 611
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 07:54.48 - 05:42.91 72
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75] - 1500m (2)   

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:16.72 - 04:55.35 326
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 12:02.18 - 08:08.41 0

[M80] - 1500m (1)   

- Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal POL DNS - DNS 0

5000m (72)

[K35] - 5000m (6)   

1 Żakowiecka Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor POL 19:01.52 - 18:51.59 773
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 19:38.09 - 19:27.84 716
3 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 19:50.82 - 19:40.46 696
4 Giżyńska Karolina 1981-03-13 Płock POL 22:00.89 - 21:49.40 515
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNF - DNF 0
- Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL DNF - DNF 0

[K40] - 5000m (3)   

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 19:33.85 - 18:38.09 794
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 19:41.32 - 18:45.21 783
3 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 26:55.37 - 25:38.64 259

[K45] - 5000m (2)   

1 Malska Janina 1970-12-12 JKLA Jawor POL 21:27.81 - 19:36.16 703
2 Karewicz Katarzyna 1973-04-19 Warszawa POL 24:47.03 - 22:38.10 453

[K55] - 5000m (2)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 21:08.07 - 17:35.54 899
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 29:12.81 - 24:19.04 338

[K60] - 5000m (1)   

1 Gulbicka Halina 1957-09-21 Dobre Miasto POL 31:13.25 - 24:39.49 317

[K65] - 5000m (1)   

- Kania Krystyna 1950-04-01 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[K75] - 5000m (1)   

1 Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk POL 34:22.56 - 22:12.21 485

[M35] - 5000m (9)   

1 Piasecki Radosław 1978-07-17 Głogów POL 16:24.48 - 16:20.84 609
2 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań POL 16:50.15 - 16:46.41 546
3 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 17:04.54 - 17:00.75 512
4 Studnik Grzegorz 1981-01-03 Rybnik POL 17:37.12 - 17:33.21 439
5 Trzebiatowski Jerzy 1979-04-15 Gdynia POL 17:48.84 - 17:44.89 414
6 Trzaskowski Paweł 1983-04-08 Łaskarzew POL 19:43.05 - 19:38.67 210
7 Burzyński Marcin 1983-03-04 Toruń POL 22:25.84 - 22:20.86 37
- Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL DNS - DNS 0
- Stawski Paweł 1981-11-25 Płock POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M40] - 5000m (14)   

1 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 16:05.41 - 15:29.11 748
2 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński POL 16:27.18 - 15:50.06 690
3 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 16:28.05 - 15:50.90 687
4 Pasieczny Robert 1977-06-09 Gorzyce POL 16:32.14 - 15:54.84 677
5 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 18:54.21 - 18:11.56 360
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 18:54.26 - 18:11.61 360
7 Krankowski Sławomir 1975-03-26 Złotoria POL 20:58.95 - 20:11.61 163
- Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań POL DNS - DNS 0
- Draczyński Adam 1976-01-03 Team Draczyński POL DNS - DNS 0
- Duczyński Maciej 1975-11-02 Mysiadło POL DNS - DNS 0
- Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL DNS - DNS 0
- Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL DNS - DNS 0
- Jurewicz Dariusz 1974-10-18 Gołdap POL DNF - DNF 0
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNF - DNF 0

[M45] - 5000m (7)   

1 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 17:31.18 - 16:15.60 622
2 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 18:24.57 - 17:05.15 501
3 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 19:17.52 - 17:54.29 394
4 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 20:02.01 - 18:35.59 314
5 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 21:32.80 - 19:59.85 179
- Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL DNS - DNS 0
- Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M50] - 5000m (3)   

1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 18:32.38 - 16:33.47 577
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 20:20.45 - 18:09.98 363
- Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL DNS - DNS 0

[M55] - 5000m (8)   

1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 18:36.26 - 15:56.63 672
2 Lihs Piotr 1961-06-20 Essenbach Niemcy POL 18:46.66 - 16:05.55 648
3 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko POL 19:51.63 - 17:01.23 510
4 Pleskowicz Andrzej 1961-03-17 Narew POL 20:11.06 - 17:17.88 472
5 Pieniążek Leszek 1960-06-30 Warszawa-Wesoła POL 20:18.56 - 17:24.31 458
6 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 20:44.38 - 17:46.43 411
- Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL DNS - DNS 0
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole POL DNS - DNS 0

[M60] - 5000m (5)   

1 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 18:47.90 - 15:24.09 762
2 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec POL 20:52.33 - 17:06.03 499
3 Kotwica Fabian 1956-06-24 Skarżysko-Kamienna POL 21:19.16 - 17:28.02 450
- Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL DNS - DNS 0
- Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL DNS - DNS 0

[M65] - 5000m (6)   

1 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 20:27.20 - 15:56.48 672
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 20:40.54 - 16:06.88 645
3 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 21:34.62 - 16:49.03 539
4 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 25:35.57 - 19:56.82 183
- Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków POL DNS - DNS 0

[M70] - 5000m (3)   

1 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 22:08.67 - 16:18.70 614
2 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 27:26.19 - 20:12.58 162
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M75] - 5000m (1)   

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 26:51.40 - 18:32.03 321

10000m (34)

[K35] - 10000m (2)   

1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 47:45.22 - 47:37.77 469
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNS - DNS 0

[K40] - 10000m (1)   

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 47:45.25 - 45:46.34 535

[K75] - 10000m (1)   

- Turosz Zofia 1938-07-27 Leżajsk POL DNS - DNS 0

[M35] - 10000m (3)   

1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 34:23.64 - 34:23.64 626
2 Giżyński Przemysław 1979-04-06 Płock POL 35:16.34 - 35:16.34 567
3 Kowalczuk Tomasz 1978-07-12 Żagań POL 35:44.51 - 35:44.51 536

[M40] - 10000m (7)   

1 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 34:07.95 - 33:02.21 723
2 Maluchnik Radosław 1976-12-02 Krasnosielc POL 34:34.69 - 33:28.09 692
3 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 34:53.64 - 33:46.43 670
4 Bialic Radosław 1977-06-26 Żagań POL 36:56.33 - 35:45.19 535
5 Syma Sebastian 1976-03-21 Myszków POL 47:28.39 - 45:56.96 81
- Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNF - DNF 0

[M45] - 10000m (2)   

1 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 40:11.45 - 37:30.61 429
2 Kapczyński Marek 1972-03-12 Tarnów POL 45:12.60 - 42:11.67 202

[M50] - 10000m (1)   

1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 43:11.90 - 38:47.53 359

[M55] - 10000m (5)   

1 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 40:06.92 - 34:33.80 614
2 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 41:01.89 - 35:21.16 561
3 Orlicki Stanislaw 1959-10-29 Rudze POL 41:56.96 - 36:08.61 511
4 Turosz Zbigniew 1959-11-05 Leżajsk POL 47:44.03 - 41:07.65 247
- Siemaszko Jerzy 1962-03-22 Opole POL DNS - DNS 0

[M60] - 10000m (5)   

1 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 39:14.76 - 32:19.38 777
2 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec POL 42:55.76 - 35:21.40 561
3 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL 46:17.78 - 38:07.78 394
4 Sychowski Tadeusz 1955-07-03 Reda POL 50:32.12 - 41:37.25 226
5 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 51:58.72 - 42:48.58 179

[M65] - 10000m (3)   

1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 43:12.04 - 33:50.60 665
- Cichończuk Antoni 1949-11-02 Gdynia POL DNS - DNS 0
- Pierzynka Zbigniew 1951-10-21 Kraków POL DNS - DNS 0

[M70] - 10000m (2)   

1 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin POL 51:21.63 - 38:01.33 400
- Liban Zygfryd 1943-12-04 Tczew POL DNS - DNS 0

[M75] - 10000m (1)   

1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 53:17.13 - 36:57.21 461

[M80] - 10000m (1)   

1 Urtnowski Henryk 1938-01-02 Gdańsk Eurostal POL 49:49.89 - 31:59.21 804

3000m pprz. (13)


Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 3000m pprz. (2)   

1 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 10:34.02 - 10:16.08 740
- Wielgosz Marcin 1981-09-05 Szczecin POL DNS - DNS 0

[M40] - 3000m pprz. (2)   

1 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 10:12.67 - 09:29.23 905
- Najdek Ireneusz 1973-08-15 Słubice POL DNS - DNS 0

[M45] - 3000m pprz. (3)   

1 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 10:53.08 - 09:38.69 871
2 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 12:06.60 - 10:43.84 651
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL DNS - DNS 0

[M50] - 3000m pprz. (2)   

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 13:52.79 - 11:41.54 483
- Hrabecki Krzysztof 1966-08-27 Wałcz POL DNS - DNS 0

[M55] - 3000m pprz. (4)   

1 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 12:49.99 - 10:14.14 747
2 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty POL 13:48.69 - 11:00.96 598
3 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 15:17.88 - 12:12.10 404
- Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL DNS - DNS 0

2000m pprz. (7)

[K35] - 2000m pprz. (2)   

1 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 07:42.64 - 07:28.25 838
2 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 07:59.48 - 07:44.57 776

[M60] - 2000m pprz. (4)   

1 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 07:22.78 - 08:35.57 1114
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 08:03.69 - 09:23.21 927
3 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 10:16.95 - 11:58.38 438
4 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 12:46.44 - 14:52.44 105

[M65] - 2000m pprz. (1)   

1 Więckowski Tadeusz 1953-06-11 Olszewo-Borki POL 09:45.74 - 10:37.87 670

5000m chód (22)

[K45] - 5000m chód (1)   

1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 28:42.38 - 25:54.62 903

[M35] - 5000m chód (1)   

1 Terlikowski Wojciech 1981-10-30 Grodzisk Mazowiecki POL 31:23.43 - 30:30.69 436

[M40] - 5000m chód (1)   

1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 24:22.95 - 22:56.05 870

[M45] - 5000m chód (1)   

1 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 37:25.90 - 33:58.83 285

[M50] - 5000m chód (2)   

1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 33:28.48 - 29:14.61 499
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 37:33.41 - 32:48.58 333

[M55] - 5000m chód (3)   

1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 28:42.36 - 24:03.34 797
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 28:57.23 - 24:15.80 784
3 Ciołkowski Marek 1963-05-29 Olsztyn POL 32:51.58 - 27:32.18 590

[M60] - 5000m chód (3)   

1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 Reda POL 27:00.36 - 21:37.91 959
2 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 30:55.80 - 24:46.50 752
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL DNS - DNS 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M65] - 5000m chód (6)   

1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 26:27.34 - 20:10.51 1064
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 31:15.02 - 23:49.89 811
3 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 34:22.02 - 26:12.50 665
4 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Zabrze POL 34:43.43 - 26:28.82 649
5 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 41:16.17 - 31:28.33 392
- Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL DNS - DNS 0

[M70] - 5000m chód (2)   

1 Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL 37:03.02 - 26:46.80 632
2 Motyka Henryk 1947-11-18 Kozienice POL 37:41.17 - 27:14.37 606

[M75] - 5000m chód (1)   

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 43:18.81 - 29:31.35 485

[pk] - 5000m chód (1)   

1 Klawkowski Damian 1996-03-13 Rumia POL 26:26.71 - 26:26.71 651

Sztafeta 4x400m (0)

[K35] - Sztafeta 4x400m (0)   

1 Pawłowska Dorota, Włodarczyk Patrycja, Pieczulis Krystyna, Żakowiecka Barbara 04:49.68 0 - -

[K45] - Sztafeta 4x400m (0)   

1 Grzesiak Sylwia, Kamień Dorota, Grabińska Gizela, Malska Janina 04:57.65 0 - -

[M35] - Sztafeta 4x400m (0)   

1 Studnik Grzegorz, Trębski Krzysztof, Hoffmann Zygfryd, Bartosiński Mariusz 04:34.94 0 - -
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web