29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40200m26.4224.831028
2BartosikEwaK65100m15.5412.041017
3GrotAneta K35200m26.2425.67968
4SkrzyńskaEwaK50100m14.0812.34964
5SkrzyńskaEwaK50200m29.6725.70962
6KrysztosiakKatarzyna K45200m28.7925.99942
7Gąsowska MałgorzataK40100m13.2312.51941
8Szykulska RenataK4080m ppł.13.1214.87930
9GrotAneta K35100m12.8712.64929
10KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62914

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szymura HenrykM65100m ppł.16.2513.611151
2MielcarekMarekM70300m ppł.52.6651.681061
3SutAndrzejM60300m ppł.47.7153.23997
4MielcarekMarekM7080m ppł.14.8114.90962
5VershyninLeanidM40400m ppł.59.0054.42949
6Krzywański MarcinM40100m11.3310.81926
7SutAndrzejM60100m ppł.16.9115.10924
8KubiczekPiotrM60200m26.9522.17919
9OrłowskiWaldemarM60100m13.0010.86916
10Szymura HenrykM65100m13.5110.86915

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Śleziona Katarzyna K453000m chód16:54.0815:14.29894
2ŚwitajAneta K352000m pprz.07:36.3607:22.17862
3AndrzejewskaJoannaK451500m05:20.6304:48.25849
4Brych-PająkEwaK401500m05:07.7904:48.74845
5Brych-PająkEwaK405000m19:28.8918:33.37802
6AndrzejewskaJoannaK455000m20:19.5818:33.84801
7PieczulisKrystynaK555000m22:18.6618:34.30800
8SiembidaMałgorzataK401500m05:17.8904:58.21783
9SiembidaMałgorzataK405000m19:40.9318:44.84783
10AndrzejewskaJoannaK45800m02:41.1102:23.48774

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁańcuckiStanisławM602000m pprz.07:25.2508:38.451102
2NowakRafałM403000m pprz.09:44.9109:03.441003
3Cząstka JanM60800m02:18.6801:50.921002
4Cząstka JanM601500m04:50.1003:53.59932
5PiotrowskiAndrzejM45800m02:05.4201:53.58931
6ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:25.4513:08.36926
7ŁańcuckiStanisławM601500m04:52.1603:55.25911
8ŁuniewskiMirosławM605000m chód27:52.8622:19.96911
9GołębiewskiEdwardM653000m chód17:40.1013:27.37890
10KwitaZbigniewM553000m chód16:05.0813:27.77889

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielanUrszulaK55skok wzwyż1.401.931130
2BartosikEwaK65skok w dal3.816.311034
3BartosikEwaK65trójskok8.0013.311027
4BoguckaBożenaK45skok wzwyż1.461.78966
5KielanUrszulaK55trójskok8.9812.72964
6Szykulska RenataK40skok w dal5.085.87933
7ŁeszykAneta K45skok w dal4.655.77905
8KościuszkoMagdalenaK40skok w dal4.975.74905
9DżońBarbaraK55skok wzwyż1.251.72901
10HelbikBarbaraK55skok w dal3.995.72900

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrakowiakDariuszM55skok w dal5.938.181156
2BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.562.291148
3ŁuczakJerzyM65skok wzwyż1.482.181040
4OlszewskiAdrianM40skok w dal6.487.30976
5MielcarekMarekM70skok wzwyż1.362.11972
6SonginTadeuszM65skok wzwyż1.422.09952
7SobońRomanM60skok wzwyż1.502.09952
8ZawadaSławomirM50skok w dal5.537.13941
9ŻelechowskiBogusławM50skok w dal5.477.05929
10Szewera PawełM45skok w dal5.847.04927

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą6.6518.431064
2Romanowska HelenaK75pchnięcie kulą7.3617.781023
3PatlaGenowefaK55rzut oszczepem33.6755.66967
4PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą11.9516.69955
5BaranowskaIrenaK70pchnięcie kulą7.5415.89906
6SamborTeresaK80pchnięcie kulą5.6215.57886
7KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem38.1451.60882
8SzczepanikDorotaK45pchnięcie kulą12.2815.05853
9BaranowskaIrenaK70rzut oszczepem19.7147.81820
10KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą11.9214.51820

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM70rzut młotem50.7778.131149
2TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą13.4820.291137
3KikowskiWojciechM70rzut oszczepem41.9080.411083
4ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą14.2919.371082
5StolarczykMarekM55rzut dyskiem50.4760.691063
6WalczakMariuszM45rzut młotem58.7872.361058
7SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.1018.881052
8LipowskiWitoldM60rzut młotem51.1971.501045
9KubackiMieczysławM65pchnięcie kulą12.4018.731043
10RzepeckiAndrzejM80rzut młotem37.6271.311042

Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40200m26.4224.831028
2BartosikEwaK65100m15.5412.041017
3GrotAneta K35200m26.2425.67968
4SkrzyńskaEwaK50100m14.0812.34964
5SkrzyńskaEwaK50200m29.6725.70962
6KrysztosiakKatarzyna K45200m28.7925.99942
7Gąsowska MałgorzataK40100m13.2312.51941
8Szykulska RenataK4080m ppł.13.1214.87930
9GrotAneta K35100m12.8712.64929
10KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62914

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szymura HenrykM65100m ppł.16.2513.611151
2MielcarekMarekM70300m ppł.52.6651.681061
3SutAndrzejM60300m ppł.47.7153.23997
4MielcarekMarekM7080m ppł.14.8114.90962
5VershyninLeanidM40400m ppł.59.0054.42949
6Krzywański MarcinM40100m11.3310.81926
7SutAndrzejM60100m ppł.16.9115.10924
8KubiczekPiotrM60200m26.9522.17919
9OrłowskiWaldemarM60100m13.0010.86916
10Szymura HenrykM65100m13.5110.86915

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Śleziona Katarzyna K453000m chód16:54.0815:14.29894
2ŚwitajAneta K352000m pprz.07:36.3607:22.17862
3AndrzejewskaJoannaK451500m05:20.6304:48.25849
4Brych-PająkEwaK401500m05:07.7904:48.74845
5Brych-PająkEwaK405000m19:28.8918:33.37802
6AndrzejewskaJoannaK455000m20:19.5818:33.84801
7PieczulisKrystynaK555000m22:18.6618:34.30800
8SiembidaMałgorzataK401500m05:17.8904:58.21783
9SiembidaMałgorzataK405000m19:40.9318:44.84783
10AndrzejewskaJoannaK45800m02:41.1102:23.48774

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁańcuckiStanisławM602000m pprz.07:25.2508:38.451102
2NowakRafałM403000m pprz.09:44.9109:03.441003
3Cząstka JanM60800m02:18.6801:50.921002
4Cząstka JanM601500m04:50.1003:53.59932
5PiotrowskiAndrzejM45800m02:05.4201:53.58931
6ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:25.4513:08.36926
7ŁańcuckiStanisławM601500m04:52.1603:55.25911
8ŁuniewskiMirosławM605000m chód27:52.8622:19.96911
9GołębiewskiEdwardM653000m chód17:40.1013:27.37890
10KwitaZbigniewM553000m chód16:05.0813:27.77889

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielanUrszulaK55skok wzwyż1.401.931130
2BartosikEwaK65skok w dal3.816.311034
3BartosikEwaK65trójskok8.0013.311027
4BoguckaBożenaK45skok wzwyż1.461.78966
5KielanUrszulaK55trójskok8.9812.72964
6Szykulska RenataK40skok w dal5.085.87933
7ŁeszykAneta K45skok w dal4.655.77905
8KościuszkoMagdalenaK40skok w dal4.975.74905
9DżońBarbaraK55skok wzwyż1.251.72901
10HelbikBarbaraK55skok w dal3.995.72900

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrakowiakDariuszM55skok w dal5.938.181156
2BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.562.291148
3ŁuczakJerzyM65skok wzwyż1.482.181040
4OlszewskiAdrianM40skok w dal6.487.30976
5MielcarekMarekM70skok wzwyż1.362.11972
6SonginTadeuszM65skok wzwyż1.422.09952
7SobońRomanM60skok wzwyż1.502.09952
8ZawadaSławomirM50skok w dal5.537.13941
9ŻelechowskiBogusławM50skok w dal5.477.05929
10Szewera PawełM45skok w dal5.847.04927

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą6.6518.431064
2Romanowska HelenaK75pchnięcie kulą7.3617.781023
3PatlaGenowefaK55rzut oszczepem33.6755.66967
4PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą11.9516.69955
5BaranowskaIrenaK70pchnięcie kulą7.5415.89906
6SamborTeresaK80pchnięcie kulą5.6215.57886
7KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem38.1451.60882
8SzczepanikDorotaK45pchnięcie kulą12.2815.05853
9BaranowskaIrenaK70rzut oszczepem19.7147.81820
10KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą11.9214.51820

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM70rzut młotem50.7778.131149
2TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą13.4820.291137
3KikowskiWojciechM70rzut oszczepem41.9080.411083
4ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą14.2919.371082
5StolarczykMarekM55rzut dyskiem50.4760.691063
6WalczakMariuszM45rzut młotem58.7872.361058
7SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.1018.881052
8LipowskiWitoldM60rzut młotem51.1971.501045
9KubackiMieczysławM65pchnięcie kulą12.4018.731043
10RzepeckiAndrzejM80rzut młotem37.6271.311042
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web