28. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2018
 

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie100800384786232200
2.wielkopolskie75665128566280900
3.śląskie65525160504947500
4.łódzkie57254100634719100
5.kujawsko-pomorskie49322101123921000
6.dolnośląskie4925164784277300
7.zachodniopomorskie47066142983276800
8.pomorskie3907153893368200
9.warmińsko-mazurskie3838997012868800
10.podkarpackie3226831012916700
11.małopolskie3012452972482700
12.lubuskie2530537932151200
13.lubelskie2182402182400
14.świętokrzyskie1520324091279400
15.podlaskie56960569600
16.opolskie47010470100

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 6478

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szykulska RenataK40skok w dal4.815.56857
2Szykulska RenataK40trójskok10.7011.90853
3Szykulska RenataK4080m ppł.13.7215.55849
4Szykulska AldonaK50100m15.1013.23808
5Szykulska AldonaK50200m32.4628.12777
6Szykulska RenataK40skok wzwyż1.351.55719
7Szykulska AldonaK50skok w dal3.414.55624
8Szykulska RenataK40rzut oszczepem23.2330.77503
9Szykulska RenataK40pchnięcie kulą8.569.15488

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 42773

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Drąg SławomirM65trójskok10.3616.031041
2DrohomireckiMichałM80rzut oszczepem30.8871.57954
3Drąg SławomirM65skok w dal4.577.21946
4Drąg SławomirM65skok wzwyż1.402.06923
5OlszewskiAdrianM35skok w dal6.536.88892
6BoguszZygmuntM70rzut młotem39.6661.03880
7StolarczykMarekM50pchnięcie kulą13.1915.78866
8StolarczykMarekM50rzut dyskiem46.2849.92860
9TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem41.1164.53852
10Szewera PawełM45skok w dal5.676.83849
11Szewera PawełM45skok wzwyż1.651.97837
12BoguszZygmuntM70rzut dyskiem34.9248.49833
13RuchlewiczArkadiusz M60pchnięcie kulą11.0314.95817
14KasprzakIreneuszM551500m04:49.0504:03.61812
15BaderWaldemarM75rzut oszczepem29.2261.62810
16NawockiPiotrM45skok o tyczce3.604.44799
17StolarczykMarekM50rzut młotem44.7955.63796
18Szewera PawełM45trójskok11.8713.75793
19DrohomireckiMichałM80rzut dyskiem26.8746.38793
20KominekAndrzejM35rzut dyskiem43.8943.89747
21KominekAndrzejM35pchnięcie kulą13.4713.47728
22OlszewskiAdrianM35trójskok13.1213.16727
23OlszewskiAdrianM35100m11.5611.40726
24WojtasMieczysławM85pchnięcie kulą6.0713.41725
25KasprzakIreneuszM55800m02:25.6502:01.84725
26SobczykTomaszM4010000m34:07.9533:02.21723
27TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą9.9713.29718
28NawockiPiotrM45rzut oszczepem42.3555.05716
29KondziorPawełM40800m02:10.2002:02.24716
30KaczorowskiMichałM35skok w dal5.776.08700
31SobczykTomaszM405000m16:28.0515:50.90687
32OlszewskiAdrianM35200m24.3523.93686
33TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem33.6440.45682
34BaderWaldemarM75rzut dyskiem25.5639.57666
35JaworKrzysztofM653000m chód20:29.3215:36.25665
36JaworKrzysztofM655000m chód34:22.0226:12.50665
37KondziorPawełM40400m57.8354.27663
38Stępniak RadosławM45200m26.4624.23655
39KaczorowskiMichałM35skok wzwyż1.651.77646
40Szewera PawełM45pchnięcie kulą10.1912.04643
41Stępniak RadosławM45400m01:00.3054.70643
42PrzedwojewskiTomaszM45trójskok10.4512.11625
43NawockiPiotrM45100m12.8111.82620
44TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem30.5736.76613
45MańkaRobertM45rzut dyskiem32.2235.28586
46WójcikSławomirM40800m02:16.7302:08.38580
47TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem29.9541.29572
48PrzedwojewskiTomaszM45skok w dal4.495.41570
49NiezgodaStanisławM65200m31.6625.00559
50MańkaRobertM45skok wzwyż1.401.67552
51WójcikSławomirM40400m01:01.0257.26528
52NiezgodaStanisławM65100m15.1412.17523
53ZalewskiRobertM455000m18:24.5717:05.15501
54PrzedwojewskiTomaszM45skok wzwyż1.351.61496
55Szcześniak AndrzejM653000m chód22:59.2117:30.41493
56KosucińskiSławomirM35200m26.0425.59492
57KosucińskiSławomirM35400m01:00.1658.31484
58WisłowskiRobertM40skok w dal4.064.57425
59NiezgodaStanisławM65400m01:18.1101:00.18410
60WojtasMieczysławM85rzut oszczepem11.8231.67380
61KaczorowskiMichałM35skok o tyczce2.602.79346
62PrzedwojewskiTomaszM453000m chód22:34.9420:28.66275
63Szcześniak AndrzejM65400m01:27.1201:07.12191
64Szcześniak AndrzejM655000m25:35.5719:56.82183
65Szcześniak AndrzejM65200m37.7229.78164

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 10112

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LisowskaAlicjaK455000m chód28:42.3825:54.62903
2AdryjańczykMałgorzataK40200m28.6026.88860
3AdryjańczykMałgorzataK40100m13.9113.16830
4Yaro-Koniecka BeataK50100m15.0813.22810
5GadomskaMariaK65100m17.2213.34806
6AdryjańczykMałgorzataK40400m01:07.4801:02.68805
7GadomskaMariaK65400m01:25.5101:03.00796
8Yaro-Koniecka BeataK50200m32.1727.87793
9KowalskaMagdalenaK401500m05:40.0705:19.02654
10Wojciechowska MałgorzataK55skok w dal3.034.35576
11Yaro-Koniecka BeataK50pchnięcie kulą8.5910.46569
12Wojciechowska MałgorzataK55100m18.3015.43514
13Wojciechowska MałgorzataK55200m43.8836.46335
14Pełka-WittJolantaK40pchnięcie kulą5.956.36317
15Pełka-WittJolantaK40rzut oszczepem14.6219.36291
16Pełka-WittJolantaK40rzut dyskiem16.5917.58253

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 39210

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AdamczewskiRyszardM70trójskok9.9816.601102
2KrakowiakDariuszM55skok w dal5.667.801073
3FormaniewiczAndrzejM60200m25.9821.371012
4KrankowskiWacławM65pchnięcie kulą11.9818.101006
5AdamczewskiRyszardM70skok wzwyż1.382.141001
6JankowskiKazimierzM65pchnięcie kulą11.4117.24954
7FormaniewiczAndrzejM60100m12.8810.76946
8MielcarekMarekM65300m ppł.51.8754.49946
9MielcarekMarekM65skok wzwyż1.402.06923
10KrakowiakDariuszM55100m12.4910.79915
11KrankowskiWacławM65rzut młotem40.6963.08912
12JankowskiKazimierzM65rzut dyskiem42.0352.36906
13KrakowiakDariuszM55200m26.2922.43866
14KrankowskiWacławM65rzut dyskiem40.1750.04862
15WojciechowskiEugeniuszM55skok w dal4.866.70842
16PełkaJulianM65skok w dal4.236.67815
17PełkaJulianM65pchnięcie kulą9.8814.92815
18MielcarekMarekM65200m29.1022.97803
19WojciechowskiEugeniuszM55trójskok10.2313.70801
20MielcarekMarekM65skok w dal4.126.50799
21NowackiCzesławM75pchnięcie kulą8.6714.54792
22PrzybyszewskiWincentyM70skok w dal3.806.41785
23MielcarekMarekM65rzut oszczepem33.9259.24776
24KorolkoEdwardM75skok o tyczce2.304.31763
25WiśniewskiMaciejM40rzut oszczepem48.9357.88756
26WojciechowskiEugeniuszM55400m ppł.01:14.4659.64752
27NowackiCzesławM75rzut młotem29.8651.00723
28NowackiCzesławM75rzut dyskiem26.6641.28698
29WiśniewskiMaciejM40pchnięcie kulą11.7812.49670
30WojciechowskiEugeniuszM55100m13.5611.71667
31JagiełaJarosławM453000m pprz.12:06.6010:43.84651
32PełkaJulianM65rzut oszczepem28.8550.39649
33MielcarekBłażejM60rzut dyskiem34.3338.36643
34MielcarekMarekM65100m ppł.20.6417.28622
35MilewskiAndrzejM65pchnięcie kulą7.6911.62618
36KamińskiPiotrM40800m02:16.8602:08.50578
37PrzybyszewskiWincentyM70200m33.1024.91575
38MojsiewiczBogdanM70trójskok7.0111.66571
39PrzybyszewskiWincentyM70100m15.7312.09553
40JagiełaJarosławM451500m04:54.6904:29.26544
41OsóbkaTomaszM80skok o tyczce1.703.42517
42OsóbkaTomaszM80100m17.9312.31505
43Kmieciak RobertM35800m02:16.2902:12.45499
44BielennyMichałM65rzut oszczepem22.3038.95484
45JagiełaJarosławM45rzut oszczepem29.9138.88483
46Kmieciak RobertM35100m12.5412.37471
47ChuchraPiotrM40rzut oszczepem30.4636.03443
48NiejadlikTomaszM35skok w dal4.404.63426
49GóralskiKrzysztofM503000m chód21:23.2818:39.79401
50BielennyMichałM65rzut dyskiem19.2223.94375
51GóralskiKrzysztofM505000m20:20.4518:09.98363
52GóralskiKrzysztofM5010000m43:11.9038:47.53359
53MielcarekMarekM65skok o tyczce1.702.77341
54ChuchraPiotrM40skok w dal3.724.19334
55GóralskiKrzysztofM505000m chód37:33.4132:48.58333
56KorolkoEdwardM75100m18.1613.25299
57ChuchraPiotrM40rzut dyskiem19.5419.54293
58NiejadlikTomaszM35200m28.8928.39264
59KrankowskiSławomirM405000m20:58.9520:11.61163
60NiejadlikTomaszM35400m ppł.01:30.7601:27.5887
61NowackiCzesławM75300m ppł.01:40.6201:31.2148
62BurzyńskiMarcinM355000m22:25.8422:20.8637

Kobiety - Województwo lubelskie - 0

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 21824

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem41.4157.511003
2BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą11.7417.67980
3BobrzykLeszekM70rzut oszczepem37.6172.18963
4WąsielJózefM70pchnięcie kulą11.4217.19951
5MatwisStanisławM75rzut dyskiem33.1651.34887
6MatwisStanisławM75skok w dal3.706.68844
7WąsielJózefM70rzut dyskiem34.7448.24828
8MiduchRyszardM50400m58.5151.20818
9MiduchRyszardM50400m ppł.01:08.4757.95813
10KornelukMirosławM55skok wzwyż1.451.92789
11KornelukMirosławM55trójskok9.9913.38752
12KamińskiJózefM60pchnięcie kulą10.2113.84750
13NagórekMarcinM35800m02:04.3902:00.88748
14RosłowiczJerzyM651500m05:25.8504:09.41747
15KamolaKazimierzM553000m pprz.12:49.9910:14.14747
16Szczęśniak JacekM50100m12.8011.43731
17KamińskiEdwardM60300m ppł.55.1801:01.57685
18RosłowiczJerzyM655000m20:27.2015:56.48672
19NagórekMarcinM351500m04:21.4304:16.65669
20AlbiniakLeszekM45100m12.6111.64668
21AlbiniakLeszekM45skok w dal4.785.76646
22AlbiniakLeszekM45200m26.6024.36645
23KornelukMirosławM55skok w dal4.145.71639
24KamińskiJózefM60skok o tyczce2.503.80621
25MatwisStanisławM75skok wzwyż1.051.72599
26KamińskiEdwardM60400m01:09.3355.97584
27AlbiniakLeszekM45rzut dyskiem30.3133.19547
28KornelukMirosławM55100m14.1112.19516
29AlbiniakLeszekM45400m01:04.0858.13491
30KamińskiEdwardM60800m02:46.0702:12.82491

Kobiety - Województwo lubuskie - 3793

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem42.5357.54993
2KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą12.0014.61826
3DaleckaLeokadiaK70pchnięcie kulą6.6714.05791
4DaleckaLeokadiaK70rzut oszczepem10.8626.34420
5DaleckaLeokadiaK70rzut dyskiem11.5525.47398
6DaleckaLeokadiaK70rzut młotem14.9226.17365

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 21512

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ZwolskiEdwardM60rzut młotem49.6669.361011
2ZwolskiEdwardM60rzut dyskiem47.8453.46926
3NowakIreneuszM70pchnięcie kulą11.0116.57914
4DuberJerzyM60pchnięcie kulą12.0316.31898
5PawelskiGrzegorzM50rzut oszczepem46.8766.95887
6DuberJerzyM60rzut dyskiem45.3450.66874
7DraczyńskiAdamM401500m04:11.6703:58.56871
8DuberJerzyM60rzut młotem41.1957.53825
9DraczyńskiAdamM40800m02:06.1501:58.44807
10NowakIreneuszM70rzut dyskiem32.9645.77782
11KrukowskiZenonM75rzut oszczepem27.8258.67768
12DecJanM65rzut oszczepem33.3458.23761
13NowakIreneuszM70rzut młotem33.3951.38729
14KrukowskiZenonM75rzut młotem29.9251.10725
15IliaszewiczRyszardM55pchnięcie kulą9.9213.22713
16BojarskiArkadiusz M35rzut dyskiem41.4641.46701
17KrukowskiZenonM75rzut dyskiem26.6141.20696
18KoszelaMaciejM40200m25.1823.89694
19AlgierskiJarosławM80skok w dal3.075.93689
20AlgierskiJarosławM80skok wzwyż1.051.81684
21KoszelaMaciejM40100m12.1811.62678
22IliaszewiczRyszardM55rzut młotem34.2647.23664
23HoroszkiewiczŁukaszM35rzut dyskiem39.2639.26660
24KoszelaMaciejM40400m57.9454.37658
25AlgierskiJarosławM80trójskok6.3712.24649
26KowalczukTomaszM355000m16:50.1516:46.41546
27KowalczukTomaszM3510000m35:44.5135:44.51536
28BialicRadosławM4010000m36:56.3335:45.19535
29DecJanM65rzut dyskiem21.0126.17416
30AlgierskiJarosławM80200m43.7829.18215

Kobiety - Województwo łódzkie - 10063

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrotAneta K35200m25.8225.26972
2GrotAneta K35100m12.5512.33958
3SalusDorotaK40100m14.2813.51779
4IgnaczakMarzena K40rzut dyskiem41.9244.42749
5KucharskaZofiaK55pchnięcie kulą9.4213.15735
6KucharskaZofiaK55rzut oszczepem23.9239.54666
7RosińskaJaninaK80100m22.3214.40658
8SalusDorotaK40200m32.9030.92611
9RosińskaJaninaK80200m50.4131.36591
10Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.6210.28558
11IgnaczakMarzena K40rzut oszczepem25.0533.18547
12Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem23.8331.56517
13KucharskaZofiaK55rzut dyskiem18.4328.18448
14Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem26.8429.90427
15KucharskaZofiaK55rzut młotem22.9429.84426
16Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem23.2824.67384
17RosińskaJaninaK80400m03:03.0101:48.1234
18RosińskaJaninaK80800m07:02.8804:02.443

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 47191

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą13.4420.231134
2Bujnowicz LonginM75pchnięcie kulą12.0020.131128
3KikowskiWojciechM70rzut oszczepem39.9976.751029
4SutAndrzejM60100m ppł.16.0914.371017
5SutAndrzejM60trójskok10.6315.30965
6SutAndrzejM60300m ppł.48.4054.00965
7KikowskiWojciechM70skok wzwyż1.342.08943
8DżereńJerzyM65pchnięcie kulą10.6916.15889
9KikowskiWojciechM70skok w dal4.116.93876
10MaksZygmuntM70pchnięcie kulą10.5715.91874
11SutAndrzejM60400m01:03.0250.88835
12KikowskiWojciechM7080m ppł.15.7515.84807
13SutAndrzejM60100m13.3611.16804
14SutAndrzejM60200m27.9623.00796
15MaksZygmuntM70rzut dyskiem33.4446.44795
16DżereńJerzyM65rzut oszczepem34.4560.17789
17Harasiński RyszardM603000m chód18:04.3714:27.50781
18ŁuczakJerzyM65skok wzwyż1.301.91779
19WojtaszczykJakubM35pchnięcie kulą13.9113.91755
20Harasiński RyszardM605000m chód30:55.8024:46.50752
21SekietaRadosławM40400m55.9652.51750
22ŚciubełMarcinM40100m11.9511.40740
23SekietaRadosławM40400m ppł.01:05.4001:00.32728
24ŚciubełMarcinM40200m25.1523.86698
25SobczakRobertM35800m02:06.6402:03.07697
26ŁuczakJerzyM65trójskok8.3012.84695
27PólkowskiMarcinM35skok wzwyż1.701.82694
28KikowskiWojciechM70skok o tyczce2.304.02682
29DłużyńskiWłodzimierzM50pchnięcie kulą10.6012.68681
30ŁuczakJerzyM65skok w dal3.735.88670
31WojtaszczykJakubM35rzut dyskiem39.7939.79670
32ZduniakKrzysztofM60100m13.9411.64665
33KucharskiPiotrM35200m24.7424.31643
34JankowskiRomanM65rzut dyskiem30.6738.21640
35ŚciubełMarcinM40skok w dal5.065.70635
36SekietaRadosławM40200m25.7824.46628
37ZduniakKrzysztofM60200m29.8324.54625
38KucharskiPiotrM35100m11.9711.81611
39DłużyńskiWłodzimierzM50rzut oszczepem33.1647.37605
40PęczekAdamM45200m27.0524.78599
41PłoskońskiPiotrM503000m chód18:45.5816:22.18593
42MaksJanuszM55400m01:06.3355.85590
43SobczakRobertM351500m04:29.6904:24.75587
44PęczekAdamM45100m12.9511.95585
45JankowskiRomanM65rzut oszczepem26.3446.00585
46SekietaRadosławM40100m12.5511.98581
47SulińskiAndrzejM40rzut dyskiem34.0734.07563
48GroblewskiEdwardM5510000m41:01.8935:21.16561
49ZimnyEmanuelM35200m25.5325.09558
50DłużyńskiWłodzimierzM50rzut dyskiem30.6833.09545
51PęczekAdamM45400m01:02.8957.05537
52SekietaRadosławM40800m02:19.4302:10.91529
53ŚciubełMarcinM40trójskok10.2011.00512
54MaksJanuszM555000m19:51.6317:01.23510
55ZduniakKrzysztofM60400m01:11.4957.71509
56PłoskońskiPiotrM505000m chód33:28.4829:14.61499
57PłoskońskiPiotrM503000m pprz.13:52.7911:41.54483
58ŁuczakJerzyM65100m15.5012.46454
59SulińskiAndrzejM40rzut oszczepem30.3735.92441
60ŚciubełMarcinM40400m01:03.2959.39441
61IgnasiakJanM602000m pprz.10:16.9511:58.38438
62ZrazekPiotrM35skok w dal4.284.51432
63DłużyńskiWłodzimierzM50rzut młotem25.5631.75423
64GroblewskiEdwardM555000m20:44.3817:46.43411
65KwapiszMarekM60200m32.4626.70410
66GroblewskiEdwardM553000m pprz.15:17.8812:12.10404
67ZimnyEmanuelM35100m12.8912.71396
68KwapiszMarekM60100m15.4112.87382
69GroblewskiEdwardM551500m05:44.5404:50.38364
70GrzelakJanM75200m38.3527.29356
71PłoskońskiPiotrM50400m ppł.01:27.0201:13.65336
72KucharskiPiotrM35rzut oszczepem25.0626.98313
73ŚciubełMarcinM40rzut dyskiem15.1715.17212
74PłoskońskiPiotrM501500m05:57.8305:14.46202
75IgnasiakJanM6010000m51:58.7242:48.58179
76ObałkaSzymonM602000m pprz.12:46.4414:52.44105
77PłoskońskiPiotrM50100m ppł.24.7423.6096

Kobiety - Województwo małopolskie - 5297

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepanikDorotaK45pchnięcie kulą11.4514.04791
2MalskaJaninaK451500m05:43.8505:09.12714
3MalskaJaninaK455000m21:27.8119:36.16703
4MalskaJaninaK45800m02:49.2602:30.74672
5Sierka EwaK40skok wzwyż1.201.38539
6Sierka EwaK40skok w dal3.654.22539
7Sierka EwaK40trójskok7.137.93402
8Sierka EwaK40pchnięcie kulą6.737.19368
9Sierka EwaK40rzut oszczepem17.3422.97358
10Sierka EwaK40rzut dyskiem14.4315.29211

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 24827

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KuschillJuliuszM65100m ppł.17.7914.90938
2LisCzesławM60pchnięcie kulą12.4716.91934
3UlidowskiAndrzejM453000m pprz.10:53.0809:38.69871
4LisCzesławM60rzut dyskiem45.0850.37868
5LeśniakMarianM701500m05:31.6403:59.68858
6GąsiorowskiMarcinM35pchnięcie kulą15.3615.36841
7LeśniakMarianM70800m02:42.8001:57.07841
8WidełMarekM50trójskok11.2814.05833
9WidełMarekM50skok w dal5.166.65830
10ApostołMarianM65200m28.8822.80824
11ApostołMarianM65100m13.8911.17801
12LisCzesławM60rzut młotem39.7055.45793
13GidzińskiKrzysztofM55rzut oszczepem37.5658.96772
14KuschillJuliuszM65100m14.0211.27771
15KuschillJuliuszM65300m ppł.56.3159.16769
16SobczakSebastianM401500m04:22.0004:08.35759
17ApostołMarianM65400m01:07.9752.36758
18KuschillJuliuszM65skok w dal3.986.28745
19GidzińskiKrzysztofM55skok wzwyż1.401.85722
20GidzińskiKrzysztofM55trójskok9.6112.87713
21WacławikMichałM65rzut oszczepem30.5153.29690
22SobczakSebastianM405000m16:27.1815:50.06690
23KrymskiSławomirM55rzut młotem34.3447.34666
24KuschillJuliuszM65200m30.5724.14663
25WidełMarekM50200m27.3924.21659
26WidełMarekM50100m13.2011.79631
27LeśniakMarianM70400m01:15.2855.00629
28LeśniakMarianM70200m32.4624.43627
29KrymskiSławomirM55rzut dyskiem30.9137.17621
30MajTadeuszM5510000m40:06.9234:33.80614
31PszczółkaJózefM553000m pprz.13:48.6911:00.96598
32OrlickiStanislawM5510000m41:56.9636:08.61511
33PszczółkaJózefM55800m02:38.1002:12.25502
34PszczółkaJózefM551500m05:27.1304:35.71485

Kobiety - Województwo mazowieckie - 38478

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PatlaGenowefaK55rzut oszczepem38.6763.921122
2KielanUrszulaK55skok wzwyż1.381.901097
3BartosikEwaK65trójskok8.3313.861089
4BartosikEwaK65100m14.9711.601081
5KonradAgnieszkaK4580m ppł.12.9413.851042
6BalcerzakJoannaK40200m25.8724.321040
7BartosikEwaK65skok w dal3.656.05967
8BalcerzakJoannaK40100m13.0012.30963
9KonradAgnieszkaK45200m28.1525.41963
10Chewińska Ludwika K65pchnięcie kulą9.1116.73958
11KonradAgnieszkaK45100m13.5512.34957
12PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą11.5016.06916
13DżońBarbaraK55skok wzwyż1.251.72901
14KielanUrszulaK55skok w dal4.015.75876
15KielanUrszulaK55trójskok8.3811.87851
16KonradAgnieszkaK45skok w dal4.425.49830
17DżońBarbaraK55skok w dal3.735.35813
18Jabłkowska MonikaK45100m14.6613.35802
19Jabłkowska MonikaK45200m30.9427.93793
20Jabłkowska MonikaK45400m01:10.8101:03.21791
21DżońBarbaraK55100m16.1213.59756
22Chewińska Ludwika K65rzut dyskiem22.4543.82738
23Milińska-TymendorfAnnaK45400m01:13.7501:05.84719
24ŁykMonikaK40skok w dal4.284.94703
25BrulińskaMonikaK40100m14.9314.12693
26KielanUrszulaK55pchnięcie kulą8.9112.44691
27PatlaGenowefaK55rzut dyskiem26.8140.99685
28KonradAgnieszkaK45pchnięcie kulą9.9612.21677
29ZglińskaIwonaK40200m31.7129.80676
30ZglińskaIwonaK40400m01:12.8301:07.64672
31DżońBarbaraK55200m36.0029.91667
32Przybysz-MałekBeataK50pchnięcie kulą9.7611.88657
33Milińska-TymendorfAnnaK45800m02:52.4502:33.58634
34GrabińskaGizelaK45200m33.9630.65627
35GrabińskaGizelaK45400m01:17.8601:09.51625
36BrulińskaMonikaK40400m01:15.4301:10.06611
37Sucharska-CzapskaIzabellaK40100m15.8214.96583
38Bratkowska AnnaK45rzut dyskiem29.4135.22578
39Chewińska Ludwika K65rzut młotem24.3238.61572
40Gąsowska MałgorzataK40rzut oszczepem25.5633.85560
41PatlaGenowefaK55rzut młotem28.4737.03545
42Bratkowska AnnaK45pchnięcie kulą7.909.68521
43Giżyńska Karolina K355000m22:00.8921:49.40515
44KarewiczKatarzyna K455000m24:47.0322:38.10453
45WurstMagdalenaK40100m17.0916.17441
46Przybysz-MałekBeataK50rzut młotem25.2629.74424
47GłowackaElżbieta K60400m01:40.8101:18.48422
48GłowackaElżbieta K601500m07:47.3806:02.59421
49GłowackaElżbieta K60100m20.2716.42417
50WurstMagdalenaK40skok wzwyż1.101.26414
51BrulińskaMonikaK401500m06:31.1806:06.97401
52ŁykMonikaK4080m ppł.18.1120.53395
53GłowackaElżbieta K60200m45.5236.23351
54ŁykMonikaK40pchnięcie kulą6.406.84346
55GłowackaElżbieta K60800m03:52.8902:59.28341
56ŁykMonikaK40800m03:48.8203:32.5595

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 62322

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.9718.401024
2WalczakMariuszM45rzut młotem55.9368.851003
3Krzesiński RyszardM75rzut młotem38.3365.47950
4PiotrowskiAndrzejM45800m02:04.6801:52.91949
5ZatorskiKazimierzM45skok w dal6.017.24948
6PiączkowskiAndrzejM65rzut młotem41.4664.27931
7UgniewskiAndrzejM75pchnięcie kulą9.9316.66919
8AdamczykJakubM35400m ppł.57.6655.64900
9JaworskiIgorM40100m11.4610.94879
10JaworskiIgorM40200m23.6622.45870
11AdamczykJakubM35400m51.9750.37863
12Pruszyński AndrzejM45skok w dal5.536.66822
13KamionkaMarekM60rzut młotem40.7156.86815
14HałajRobertM45rzut młotem46.1556.81814
15KrólikWiesławM55rzut oszczepem39.1661.47808
16ŚwidzińskiPawełM45rzut młotem44.5054.78782
17PiączkowskiAndrzejM65rzut dyskiem36.6945.70781
18UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem27.8158.65768
19Krzesiński RyszardM75rzut dyskiem28.9644.84765
20BońdaStanisławM70rzut oszczepem30.1657.88756
21TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.151.88751
22Pruszyński AndrzejM45100m12.3211.37749
23Pruszyński AndrzejM45200m25.5823.43748
24BońdaKonradM45pchnięcie kulą11.6713.78747
25LeviCharlesM60rzut młotem37.4152.25743
26ŻurawskiBogumiłM55400m01:02.7452.83734
27JurekPawełM50skok w dal4.736.10722
28Więckowski TadeuszM65trójskok8.2512.76696
29MaluchnikRadosławM4010000m34:34.6933:28.09692
30ZatorskiKazimierzM45rzut oszczepem40.8753.13688
31PiechalPawelM45200m26.1923.99682
32BońdaKonradM45rzut oszczepem40.4452.57680
33ŻurawskiBogumiłM55200m28.0823.96678
34CzerwońskiArturM50800m02:22.1402:03.89678
35Pruszyński AndrzejM45trójskok10.9112.64675
36TokarskiJerzyM75rzut dyskiem25.7939.93673
37Więckowski TadeuszM652000m pprz.09:45.7410:37.87670
38CzerwońskiArturM50400m01:01.9454.20666
39WalczykKonradM45skok wzwyż1.501.79665
40KobiałkaKonradM401500m04:31.9304:17.76658
41Gajda RobertM50800m02:23.9402:05.46643
42UgniewskiAndrzejM75rzut dyskiem24.7238.27642
43WalczykKonradM45trójskok10.5012.17640
44DżońWitoldM55skok o tyczce2.703.83629
45NowakowskiJacekM50800m02:24.8302:06.23626
46NowakowskiJacekM501500m04:56.9804:20.99625
47SzymańskiJanuszM55rzut oszczepem30.2747.52607
48MotykaHenrykM705000m chód37:41.1727:14.37606
49DuczyńskiMaciejM40800m02:15.5202:07.24604
50JanuszkoRomanM45skok o tyczce3.003.70594
51KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem29.5846.43592
52MotykaHenrykM703000m chód22:47.8216:27.29585
53PrzetackiRyszardM60100m14.2911.94584
54TokarskiJerzyM75skok w dal3.015.43583
55ŁykDariuszM40skok wzwyż1.501.69571
56BońdaKonradM45rzut dyskiem31.5234.51571
57GiżyńskiPrzemysławM3510000m35:16.3435:16.34567
58PopławskiJanuszM65400m01:13.1756.37566
59Więckowski TadeuszM65300m ppł.01:02.3801:05.54557
60HałajRobertM45rzut dyskiem30.7133.62555
61Gajda RobertM501500m05:05.3004:28.30553
62BońdaKonradM45rzut młotem31.6939.01536
63PiechalPawelM45400m ppł.01:15.5501:06.44530
64JurekPawełM50pchnięcie kulą8.4610.12529
65Neczaj-HruzewiczWitoldM45skok w dal4.305.18519
66GiżyńskiPrzemysławM355000m17:04.5417:00.75512
67CzacharowskiBogdanM753000m chód25:29.9417:21.28506
68Wieczorek KonstantyM45200m28.0025.65504
69GronkiewiczMarekM50pchnięcie kulą8.069.64500
70TerlikowskiWojciechM353000m chód18:02.6017:31.20492
71CzacharowskiBogdanM755000m chód43:18.8129:31.35485
72ŁykDariuszM40rzut oszczepem32.5038.44477
73JurekPawełM50400m ppł.01:20.6701:08.28476
74GronkiewiczMarekM50rzut oszczepem26.8138.30475
75Więcek JacekM50200m29.4526.03469
76PiechalPawelM45110m ppł.21.0818.78462
77SowińskiEdmundM7510000m53:17.1336:57.21461
78Więcek JacekM50100m13.9812.48459
79Neczaj-HruzewiczWitoldM45100m13.5112.47458
80PieniążekLeszekM555000m20:18.5617:24.31458
81DżońWitoldM55rzut dyskiem23.1927.89448
82TerlikowskiWojciechM355000m chód31:23.4330:30.69436
83KnychasDarekM4510000m40:11.4537:30.61429
84Więckowski TadeuszM65800m02:59.6002:16.66420
85DziełakRobertM45rzut oszczepem26.4334.36419
86GronkiewiczMarekM50skok wzwyż1.201.51404
87JurekPawełM50skok wzwyż1.201.51404
88DembińskiEugeniuszM7010000m51:21.6338:01.33400
89DżońWitoldM55100m ppł.21.5019.46395
90KnychasDarekM455000m19:17.5217:54.29394
91GrotkowskiKrzysztofM50400m01:09.5801:00.89384
92GronkiewiczMarekM50200m30.6127.06376
93JurekPawełM50100m ppł.20.6619.71372
94JurekPawełM50200m31.0927.48341
95KnychasDarekM45400m01:08.7201:02.34333
96SowińskiEdmundM751500m07:16.7204:55.35326
97DziełakRobertM45200m30.3127.76321
98SowińskiEdmundM755000m26:51.4018:32.03321
99SzymańskiEugeniuszM80rzut dyskiem11.9920.69314
100TrzaskowskiPawełM35800m02:29.3202:25.11284
101DziełakRobertM45100m14.5313.41266
102StuczyńskiJanM75800m03:37.3502:26.41265
103GrotkowskiKrzysztofM50800m02:48.1002:26.52263
104SowińskiEdmundM75800m03:41.5802:29.26226
105TrzaskowskiPawełM355000m19:43.0519:38.67210
106DziełakRobertM45400m01:14.5201:07.60178
107SowińskiEdmundM75400m01:43.0701:10.82107
108ŁykDariuszM40110m ppł.25.3823.6798
109Neczaj-HruzewiczWitoldM45110m ppł.28.0625.0038

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 4701

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szymura HenrykM65100m ppł.15.9513.361176
2LipowskiWitoldM60rzut młotem53.5674.811097
3Szymura HenrykM65100m13.4610.82908
4Szymura HenrykM65200m28.1322.21890
5KrawulskiAdamM40pchnięcie kulą11.1511.82630

Kobiety - Województwo podkarpackie - 3101

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SiembidaMałgorzataK405000m19:41.3218:45.21783
2SiembidaMałgorzataK401500m05:19.3204:59.55774
3TuroszZofiaK755000m34:22.5622:12.21485
4TuroszZofiaK751500m09:26.9105:58.40441
5ZaorskaJustyna K401500m06:42.3206:17.42354
6ZaorskaJustyna K40800m03:22.1303:07.76264

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 29167

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁańcuckiStanisławM602000m pprz.07:22.7808:35.571114
2KowalskiLechM55rzut młotem54.5975.261104
3RupalaAndrzejM60trójskok10.6915.39974
4Cząstka JanM60800m02:21.5901:53.24940
5KoniuszyKazimierzM75pchnięcie kulą10.1116.96937
6RupalaAndrzejM60skok wzwyż1.452.02885
7Futyma ZygmuntM60rzut dyskiem45.7051.07882
8ZajchowskiMarekM55skok w dal4.966.84875
9ZajchowskiMarekM55trójskok10.2113.67794
10DrypsRyszardM6010000m39:14.7632:19.38777
11Dziuba BogdanM401500m04:20.4004:06.83776
12Cząstka JanM601500m05:06.8404:07.07773
13ŁańcuckiStanisławM605000m18:47.9015:24.09762
14RzemieńRyszardM45200m25.4823.34759
15ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:14.5259.69750
16Dziuba BogdanM405000m16:05.4115:29.11748
17ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.401.85722
18RzemieńRyszardM45400m58.5153.07722
19PorzuczekBartoszM35800m02:05.4902:01.95722
20PasiecznyRobertM401500m04:25.7704:11.92720
21RzemieńRyszardM45100m12.4511.49714
22ZajchowskiMarekM55100m ppł.18.3516.61712
23PorzuczekBartoszM35400m55.0853.39706
24PasiecznyRobertM405000m16:32.1415:54.84677
25ForyśWłodzimierzM55100m13.4411.61668
26NowakMarcinM35400m55.9254.20666
27ZajchowskiMarekM55200m28.3924.22649
28NowakMarcinM35800m02:09.1702:05.53641
29PorzuczekBartoszM351500m04:24.7304:19.89636
30ProszowskiPiotrM45400m01:00.5654.93632
31KurczTadeuszM40200m26.0324.70601
32KurczTadeuszM40100m12.5812.00576
33ForyśWłodzimierzM55400m01:06.8856.31569
34PorzuczekBartoszM35200m25.6825.24543
35ProszowskiPiotrM45800m02:23.9502:10.36540
36SzymańskiAdamM655000m21:34.6216:49.03539
37ForyśWłodzimierzM55skok o tyczce2.403.40511
38SkrzeszewskiHenrykM45200m28.6926.28443
39SzymańskiAdamM651500m06:06.8204:40.76441
40SkrzeszewskiHenrykM45400m01:06.1401:00.00417
41ForyśWłodzimierzM55800m02:51.9102:23.80303
42TuroszZbigniewM5510000m47:44.0341:07.65247

Kobiety - Województwo podlaskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 5696

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BrocJerzyM75rzut dyskiem30.2646.85802
2GolonkoDariuszM40skok wzwyż1.701.92789
3DziekońskiTadeuszM651500m05:33.5204:15.28684
4DziekońskiTadeuszM6510000m43:12.0433:50.60665
5DziekońskiTadeuszM655000m20:40.5416:06.88645
6DziekońskiTadeuszM65800m02:49.1302:08.69574
7Pleskowicz AndrzejM555000m20:11.0617:17.88472
8BrocJerzyM75400m01:27.1959.91421
9Mydlarz JerzyM60400m01:15.2401:00.74390
10BrocJerzyM75800m03:38.5102:27.19254

Kobiety - Województwo pomorskie - 5389

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepańskaMagdalenaK35skok w dal4.755.11750
2GrinholcIwonaK403000m chód18:37.1817:26.80722
3SzczepańskaMagdalenaK35rzut oszczepem35.5641.45701
4PtakRyszardaK50pchnięcie kulą10.1712.38688
5PtakRyszardaK50rzut dyskiem27.3637.02612
6SokołówMarzena K50pchnięcie kulą7.699.36501
7RathnauAgnieszkaK35rzut dyskiem30.5930.59493
8RathnauAgnieszkaK35pchnięcie kulą8.868.86470
9SokołówMarzena K50rzut młotem26.6931.42452

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 33682

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem35.8667.98989
2TobiasHubertM75pchnięcie kulą10.4917.60976
3ŁuniewskiMirosławM605000m chód27:00.3621:37.91959
4ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:05.2012:52.16957
5CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą9.1617.12947
6PłoskiPrzemysławM40pchnięcie kulą16.1517.12947
7GrinholcGrzegorzM403000m chód14:20.6713:28.69888
8KaszubaKrzysztofM45pchnięcie kulą13.4215.85871
9GrinholcGrzegorzM405000m chód24:22.9522:56.05870
10CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem27.4447.36812
11KiedrowskiAlbinM50skok w dal5.116.59809
12UrtnowskiHenrykM8010000m49:49.8931:59.21804
13KaszubaKrzysztofM45rzut dyskiem39.2142.93729
14BorzeckiStefanM70pchnięcie kulą8.9013.40724
15TobiasHubertM75rzut dyskiem27.5042.58722
16WerlingZbigniewM75pchnięcie kulą7.9613.35721
17Pokrywka LeszekM45110m ppł.18.8816.82686
18TobiasHubertM75rzut młotem28.4148.52684
19TyrolskiGrzegorzM40pchnięcie kulą11.7412.44667
20NagórekKrzysztofM60400m01:07.3454.36659
21NagórekKrzysztofM601500m05:21.9804:19.26642
22TobiasHubertM75skok w dal3.195.76638
23BarwickiPawełM35200m24.8124.38635
24TobiasHubertM75trójskok6.8112.17633
25SzczerbaMirosławM50rzut młotem36.3945.20632
26BorzeckiStefanM70rzut oszczepem25.4148.77625
27SosnowskiWiesławM455000m17:31.1816:15.60622
28SzczerbaMirosławM50pchnięcie kulą9.6911.59616
29WysockiJanuszM60skok w dal3.755.53609
30NagórekKrzysztofM60800m02:39.0302:07.19606
31NagórekKrzysztofM60200m29.9924.67601
32BorzeckiStefanM70rzut młotem27.8142.80595
33NarlochAdamM45skok w dal4.575.51590
34BarwickiPawełM35100m12.0611.90588
35WysockiJanuszM60trójskok8.1311.70580
36BorzeckiStefanM70rzut dyskiem24.6934.29567
37TyrolskiGrzegorzM40rzut dyskiem33.4333.43551
38BandurskiJacekM803000m chód26:34.2716:55.87542
39SzczerbaMirosławM50rzut dyskiem30.4732.87541
40WerlingZbigniewM75rzut młotem22.8439.01536
41WerlingZbigniewM75rzut dyskiem19.2429.79483
42Kostra ZbigniewM60300m ppł.01:00.9901:08.05483
43Kostra ZbigniewM60400m01:12.3258.38481
44NarlochAdamM45trójskok9.1410.59470
45ŚwierczyńskiZdzisławM50400m01:07.5759.13451
46SzczerbaMirosławM50rzut oszczepem24.7235.31432
47TrzebiatowskiJerzyM355000m17:48.8417:44.89414
48NarlochAdamM45200m29.2226.76404
49RychterWiesławM6010000m46:17.7838:07.78394
50NarlochAdamM45100m14.1213.03338
51SychowskiTadeuszM6010000m50:32.1241:37.25226
52SychowskiTadeuszM601500m06:30.8505:14.71200
53BandurskiJacekM80200m44.2729.51194
54SychowskiTadeuszM60800m03:09.9102:31.89193
55BandurskiJacekM80100m20.7114.22149

Kobiety - Województwo śląskie - 16050

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Śleziona Katarzyna K453000m chód16:27.8714:50.66927
2Brych-PająkEwaK401500m05:07.1404:48.13850
3Włodarczyk PatrycjaK352000m pprz.07:42.6407:28.25838
4ŻakowieckaBarbaraK351500m05:01.7704:54.77805
5Włodarczyk PatrycjaK351500m05:03.1304:56.10797
6Brych-PająkEwaK405000m19:33.8518:38.09794
7ŚwitajAneta K352000m pprz.07:59.4807:44.57776
8ŻakowieckaBarbaraK355000m19:01.5218:51.59773
9Włodarczyk PatrycjaK35800m02:32.1602:27.11722
10ŚwitajAneta K355000m19:38.0919:27.84716
11NowakMonikaK351500m05:25.8505:18.29658
12NowakMonikaK35800m02:39.2902:34.00629
13MolskaUrszulaK55skok wzwyż1.051.45613
14MolskaUrszulaK55trójskok6.659.42592
15Brych-PająkEwaK4010000m47:45.2545:46.34535
16Morawiec-TrzensiokMarzena K35100m16.0815.80482
17Włodarczyk AlicjaK65200m44.4033.67470
18Włodarczyk PatrycjaK3510000m47:45.2247:37.77469
19Morawiec-TrzensiokMarzena K35200m34.4233.68464
20Morawiec-TrzensiokMarzena K35skok w dal3.443.70431
21Stępień-Wyrobiec OlgaK40200m36.9334.71415
22Włodarczyk AlicjaK65400m01:50.3401:21.30367
23MolskaUrszulaK55rzut dyskiem14.6422.38342
24Stępień-Wyrobiec OlgaK401500m06:59.2106:33.26288
25Włodarczyk AlicjaK651500m09:00.2306:34.96281
26Włodarczyk AlicjaK65800m04:18.8203:07.88263
27Stępień-Wyrobiec OlgaK405000m26:55.3725:38.64259
28MolskaUrszulaK5580m ppł.23.3422.66253
29MolskaUrszulaK55300m ppł.01:34.9701:47.96168
30MolskaUrszulaK55400m02:05.4901:42.6573

Mężczyźni - Województwo śląskie - 49475

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SeidelBogusławM655000m chód26:27.3420:10.511064
2SowaJanM70pchnięcie kulą12.2418.431025
3MałeckiWaldemarM603000m chód15:47.9912:38.39984
4MaliszewskiAndrzejM60pchnięcie kulą12.9917.61976
5MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem50.2156.10976
6MadejStefanM65rzut oszczepem39.4868.95916
7JędrusikJózefM75100m14.8910.86905
8NowakRafałM403000m pprz.10:12.6709:29.23905
9MadejStefanM65pchnięcie kulą10.5815.98878
10SowaJanM70rzut młotem38.3459.00848
11JędrusikJózefM75200m31.9222.71839
12SowaJanM70rzut dyskiem34.4447.83821
13SowaJanM70rzut oszczepem32.0861.57810
14KreihsWitoldM45skok w dal5.376.47799
15NowakRafałM40800m02:07.1201:59.35784
16MolskiStefanM555000m chód28:57.2324:15.80784
17JenekAndrzejM55rzut oszczepem37.3558.63767
18NowakRafałM401500m04:21.2404:07.63767
19MolskiStefanM553000m chód17:30.8414:39.55760
20MyśliwiecJanM501500m04:43.0004:08.70755
21KalinowskiZbigniewM353000m pprz.10:34.0210:16.08740
22JędrusikJózefM75skok w dal3.496.30738
23OrłowskiWaldemarM60100m13.7511.48725
24MyśliwiecJanM50800m02:20.4502:02.42712
25StanekJózefM70pchnięcie kulą8.7513.17710
26Śleziona AdamM453000m chód16:44.4315:10.82707
27StanekJózefM70rzut dyskiem29.8941.51702
28KańtochRudolfM80skok wzwyż1.051.81684
29ŁukasiakAndrzejM555000m18:36.2615:56.63672
30KreihsWitoldM45pchnięcie kulą10.5412.45667
31BryniakFryderykM70skok wzwyż1.151.78656
32ZrobczyńskiGrzegorzM653000m chód20:36.5115:41.73656
33ŻabińskiStanisławM60rzut oszczepem31.9150.71653
34ZrobczyńskiGrzegorzM655000m chód34:43.4326:28.82649
35WierzbickiJacekM35skok w dal5.405.69648
36NowakJanM65trójskok7.9412.28644
37Dądela AntoniM65400m01:11.0054.70643
38ŁukasiakAndrzejM551500m05:07.8504:19.46640
39WierzbickiJacekM35200m24.6824.26633
40BryniakFryderykM70rzut oszczepem25.7049.32633
41KalinowskiZbigniewM3510000m34:23.6434:23.64626
42DobrzyńskiMarekM65300m ppł.01:00.5201:03.58618
43MacochZbigniewM705000m22:08.6716:18.70614
44MacochZbigniewM701500m06:03.0904:22.41611
45WierzbickiJacekM35100m12.0111.85603
46MadejStefanM65rzut młotem27.5542.71594
47WierzbickiJacekM35trójskok11.7811.81589
48RissMieczysławM70100m15.5811.98581
49MyśliwiecJanM505000m18:32.3816:33.47577
50MadejStefanM65rzut dyskiem27.7034.51571
51KreihsWitoldM45rzut dyskiem31.5334.52571
52NowakJanM65skok w dal3.385.33569
53PiontekAdrianM40pchnięcie kulą9.9710.57556
54BryniakFryderykM70trójskok6.6311.03512
55BryniakFryderykM70skok w dal3.015.08508
56KreihsWitoldM45400m ppł.01:16.4501:07.23506
57KreihsWitoldM45110m ppł.20.6918.43499
58GamracyLeszekM653000m chód23:09.0617:37.91483
59ListowskiAndrzejM45400m ppł.01:17.9501:08.55469
60MuszyńskiJerzyM60200m31.7726.13462
61Dądela AntoniM65800m02:58.2302:15.62439
62StudnikGrzegorzM355000m17:37.1217:33.21439
63MuszyńskiJerzyM60100m15.1712.67425
64ListowskiAndrzejM45800m02:31.5402:17.23410
65WierzbickiJacekM35rzut dyskiem25.1625.16397
66GamracyLeszekM655000m chód41:16.1731:28.33392
67StudnikGrzegorzM35100m13.0112.83370
68ZawadzkiJerzyM70200m35.9327.04370
69ListowskiAndrzejM451500m05:20.1004:52.48348
70SymaSebastianM40100m13.6613.03341
71SymaSebastianM40200m28.9927.51335
72ZawadzkiJerzyM70100m17.0813.13322
73WyrobiecGrzegorzM455000m20:02.0118:35.59314
74Dądela AntoniM651500m06:29.2904:57.96308
75WyrobiecGrzegorzM451500m05:28.5605:00.21292
76SymaSebastianM40400m01:07.8301:03.65290
77ListowskiAndrzejM455000m chód37:25.9033:58.83285
78GamracyLeszekM65100m16.5313.29284
79ListowskiAndrzejM453000m chód22:34.0920:27.89276
80ZawadzkiJerzyM7080m ppł.22.0722.20169
81GamracyLeszekM65200m37.8529.88168
82ZawadzkiJerzyM70400m01:33.9501:08.64154
83ZawadzkiJerzyM70300m ppł.01:24.3901:22.81154
84WierzbickiJacekM35110m ppł.23.9023.27118
85SymaSebastianM4010000m47:28.3945:56.9681

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 2409

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stępniewska CzesławaK60pchnięcie kulą8.7213.97786
2Stępniewska CzesławaK60rzut dyskiem25.1643.46731
3Stępniewska CzesławaK60rzut oszczepem18.1434.07564
4Stępniewska CzesławaK60rzut młotem16.6823.97328

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 12794

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚrodaDariuszM50skok w dal5.146.62822
2ŚrodaDariuszM50trójskok10.6213.23748
3KędrackiJanuszM55pchnięcie kulą10.0413.38723
4MirkowskiGrzegorzM75rzut dyskiem27.2142.13714
5KołodziejStanisławM703000m chód21:02.7515:11.45706
6Włodarczyk ZdzisławM75skok wzwyż1.101.80675
7MirkowskiGrzegorzM75rzut młotem27.7347.36666
8KołodziejStanisławM705000m chód37:03.0226:46.80632
9SułekKrzysztofM70rzut dyskiem25.6535.62592
10Włodarczyk ZdzisławM75rzut młotem23.8840.79564
11Włodarczyk ZdzisławM7580m ppł.19.4117.93547
12MaculewiczMarcinM45200m28.0325.67507
13SyskaRyszardM55200m30.1325.70492
14KotwicaFabianM601500m05:42.2604:35.59486
15MarekAndrzejM55100m14.2612.32484
16SyskaRyszardM55400m01:09.8958.85462
17Włodarczyk ZdzisławM75skok o tyczce1.703.19454
18KotwicaFabianM605000m21:19.1617:28.02450
19MaculewiczMarcinM45400m01:05.8059.69429
20KędrackiJanuszM55rzut młotem22.8231.46419
21SułekKrzysztofM70rzut młotem17.3326.67344
22SułekKrzysztofM70skok w dal2.494.20339
23SyskaRyszardM551500m05:57.8305:01.58282
24MaculewiczMarcinM45100m14.5813.46257

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 9701

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Romanowska HelenaK75pchnięcie kulą7.0417.01975
2PieczulisKrystynaK555000m21:08.0717:35.54899
3PieczulisKrystynaK551500m05:56.3704:51.62826
4PawłowskaDorotaK351500m05:14.1805:06.89728
5PawłowskaDorotaK355000m19:50.8219:40.46696
6OpakBeataK50100m16.2014.20671
7OpakBeataK50200m35.2030.49634
8Romanowska HelenaK75rzut młotem21.4041.46619
9MalgremMariaK65pchnięcie kulą5.7210.51572
10Romanowska HelenaK75rzut dyskiem13.0032.40526
11Romanowska HelenaK75rzut oszczepem10.9430.16491
12MalgremMariaK65rzut oszczepem11.6424.85393
13MalgremMariaK65rzut dyskiem12.5324.46380
14MalgremMariaK65rzut młotem15.7024.92344
15GulbickaHalinaK605000m31:13.2524:39.49317
16GulbickaHalinaK60400m01:52.8901:27.88253
17GulbickaHalinaK601500m08:45.7406:47.87233
18GulbickaHalinaK60800m04:24.9903:23.99144

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 28688

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM70rzut młotem52.8981.391201
2GrzybMarekM60skok w dal5.047.43983
3JabłońskiJerzyM70pchnięcie kulą11.4817.28956
4ZawadaSławomirM50trójskok12.1515.14949
5GrzybMarekM60rzut oszczepem44.0269.96931
6PutaMirosławM55rzut dyskiem44.4153.40925
7SzparakRyszardM65400m01:04.0749.36919
8LotzTadeuszM65pchnięcie kulą10.9516.54912
9ZawadaSławomirM50100m ppł.15.9015.17907
10ZawadaSławomirM50skok w dal5.386.93894
11GrzybMarekM60skok wzwyż1.452.02885
12ChilmanowiczJanuszM50pchnięcie kulą13.4216.05883
13JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą10.4115.67860
14PutaMirosławM55pchnięcie kulą11.6515.53851
15FiukMiroslawM50skok wzwyż1.551.95817
16ZawadaSławomirM50skok wzwyż1.551.95817
17JabłońskiSławomirM70rzut młotem37.0657.03817
18ZawadaSławomirM50100m12.6511.30769
19KasprzykLudwikM60skok wzwyż1.351.88751
20LotzTadeuszM65rzut młotem33.8052.40745
21OlszewskiMarekM45skok w dal5.216.28744
22ZawadaSławomirM50pchnięcie kulą11.2413.45727
23GrzybMarekM60100m13.8211.54708
24JurewiczDariuszM401500m04:29.3804:15.35683
25PawłowskiMariuszM4010000m34:53.6433:46.43670
26WalendykiewiczTadeuszM40800m02:12.6202:04.52664
27ChilmanowiczJanuszM50rzut dyskiem36.3839.24660
28CiołkowskiMarekM553000m chód18:47.7415:43.92653
29WalendykiewiczTadeuszM401500m04:34.4804:20.18633
30PutaMirosławM55rzut młotem32.6845.05630
31OlszewskiMarekM45trójskok10.5712.25621
32LotzTadeuszM65rzut dyskiem29.0136.14602
33SzynkowskiMirosławM55400m01:06.3255.84590
34CiołkowskiMarekM555000m chód32:51.5827:32.18590
35JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem25.4135.29586
36OlszewskiMarekM45400m ppł.01:17.3801:08.05483
37OlszewskiMarekM45110m ppł.21.3519.02438
38SzymańskiJerzyM705000m27:26.1920:12.58162
39SzymańskiJerzyM701500m07:54.4805:42.9172

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 12856

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą7.4120.541196
2BaranowskaIrenaK70pchnięcie kulą7.5915.99912
3BaranowskaIrenaK70rzut dyskiem22.8950.49862
4RatajczakAlinaK35100m13.7113.47784
5RatajczakAlinaK35trójskok10.6510.93743
6RatajczakAlinaK35skok w dal4.735.08740
7FrąckowiakEwaK80rzut młotem21.2845.55688
8KapturskaDanutaK65pchnięcie kulą6.6412.20677
9BaranowskaIrenaK70rzut oszczepem15.6137.86634
10FrąckowiakEwaK80rzut dyskiem13.2937.43619
11Gawłowska ReginaK65100m19.3815.02578
12Gawłowska ReginaK65rzut młotem23.8737.89560
13BaranowskaIrenaK70rzut młotem21.4137.55554
14KapturskaDanutaK65rzut oszczepem15.3432.74539
15Orzeszyna MagdalenaK40400m01:19.3801:13.73525
16KapturskaDanutaK65rzut młotem21.7934.59505
17DziubałkaAgataK351500m05:53.9705:45.76505
18DziubałkaAgataK35800m02:50.7502:45.08492
19KapturskaDanutaK65rzut dyskiem14.9129.10465
20Orzeszyna MagdalenaK40800m03:20.4003:06.15278

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 62809

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM75pchnięcie kulą11.6419.521091
2MusiałWiesławM60skok w dal5.347.871088
3MusiałWiesławM60100m ppł.15.7514.061065
4MusiałWiesławM60300m ppł.46.5251.911051
5MusiałWiesławM60skok wzwyż1.562.181040
6MusiałWiesławM60trójskok10.8715.65999
7TomczakJanM65skok w dal4.757.49996
8MusiałWiesławM60200m26.5421.83948
9RoszczakCzesławM75rzut dyskiem35.2054.50946
10BrandenburgJózefM602000m pprz.08:03.6909:23.21927
11LorenzSylwesterM65skok w dal4.487.07918
12LorenzSylwesterM65100m ppł.17.9815.06915
13GołębiewskiEdwardM653000m chód17:28.1713:18.29907
14KwitaZbigniewM553000m chód15:56.3113:20.43903
15Wieczorek BernardM80pchnięcie kulą8.7116.28896
16MarcinkowskiMarcinM35100m11.0710.92871
17FraśAndrzejM55400m59.7250.28868
18KrollEdwardM75rzut oszczepem30.9865.34864
19DrążkowskiMariuszM60pchnięcie kulą11.5315.63857
20KmiecikStanisławM65skok wzwyż1.351.99856
21MarcinkowskiMarcinM35200m22.9722.57852
22KmiecikStanisławM65pchnięcie kulą9.9815.08824
23RoszczakCzesławM75rzut młotem33.6057.39823
24FraśAndrzejM55200m26.7722.84814
25LorenzSylwesterM65trójskok9.0514.00812
26GołębiewskiEdwardM655000m chód31:15.0223:49.89811
27JackówKrzysztofM35rzut dyskiem46.9646.96804
28KwitaZbigniewM555000m chód28:42.3624:03.34797
29GuzowskiKrzysztofM40200m24.3323.08790
30AntkowiakMirosławM55100m12.9711.20787
31BondalskiSławomirM35400m53.4751.83785
32AntkowiakMirosławM55400m01:01.5851.85784
33MuszyńskiAndrzejM65skok wzwyż1.301.91779
34BondalskiSławomirM35200m23.4323.03779
35BauraMarianM65pchnięcie kulą9.4314.24774
36WieteckiMarekM35rzut dyskiem45.1345.13770
37WawrzyniakZenonM60rzut oszczepem36.9558.72769
38GuzowskiKrzysztofM40100m11.8511.31766
39WieteckiMarekM35rzut oszczepem53.7257.83756
40LorenzSylwesterM65100m14.0811.32753
41NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą11.7313.85751
42NadachowskiMarekM45rzut młotem42.1251.85736
43RoszczakCzesławM75rzut oszczepem26.7356.37735
44GuzowskiKrzysztofM40400m56.2952.82734
45SkibickiZdzisławM35pchnięcie kulą13.5513.55733
46JarmuszkiewiczAndrzejM65rzut młotem32.9951.14725
47KapturskiAndrzejM65pchnięcie kulą8.8413.35721
48MichalskiZygmuntM65rzut dyskiem33.9742.32717
49JackówKrzysztofM35pchnięcie kulą13.2513.25715
50JarmuszkiewiczAndrzejM65rzut dyskiem33.5041.73706
51WieteckiJerzyM60rzut dyskiem36.2440.49683
52NadachowskiJanM65pchnięcie kulą8.4112.70682
53FrąckowiakFeliksM75rzut dyskiem25.6039.63667
54JankowskiTomaszM40rzut młotem41.8946.46652
55WieteckiJerzyM60pchnięcie kulą8.9012.07645
56KapturskiAndrzejM65rzut młotem29.6145.90643
57KapturskiAndrzejM65rzut dyskiem30.2137.63630
58WrzeszczMarcinM40rzut dyskiem37.4137.41625
59KmiecikStanisławM653000m chód21:02.7516:01.71625
60NadachowskiJanM65rzut młotem28.6144.35619
61NadachowskiMarekM45rzut dyskiem33.6536.84615
62SewerynJarosławM35800m02:10.4402:06.76615
63PiaseckiRadosławM355000m16:24.4816:20.84609
64TerleckiKrzysztofM35800m02:11.2402:07.54598
65MatanPrzemysławM40200m26.1624.82590
66NadachowskiMarekM45rzut oszczepem35.2645.83583
67WrzeszczMarcinM40rzut oszczepem38.6445.71581
68GościniakŁukaszM35skok w dal5.135.40570
69BauraMarianM65rzut młotem26.5841.20570
70RatajczakMaciejM40rzut oszczepem37.5044.36562
71SzczodrzyńskiPiotrM40100m12.7312.15538
72SkibickiZdzisławM35rzut młotem39.0639.06537
73WrzeszczMarcinM40pchnięcie kulą9.5510.12529
74RatajczakMaciejM40110m ppł.19.9518.61485
75MejerJacekM35400m01:00.3558.50476
76LorenzSylwesterM65skok o tyczce2.003.26473
77MichalskiZygmuntM65skok o tyczce2.003.26473
78MuszyńskiAndrzejM65skok o tyczce2.003.26473
79FrąckowiakFeliksM75rzut młotem20.1534.42465
80Wieczorek BernardM80skok w dal2.464.75457
81RatajczakMaciejM40rzut dyskiem28.0428.04451
82KapturskiAndrzejM65rzut oszczepem20.5135.82440
83MejerJacekM35200m26.8426.38430
84RaniowskiKrzysztofM55800m02:43.7402:16.97415
85WrzeszczMarcinM40rzut młotem27.7730.80408
86MejerJacekM35100m12.8312.66404
87TrębskiKrzysztofM405000m18:54.2118:11.56360
88GóraSylwesterM405000m18:54.2618:11.61360
89Wieczorek BernardM80100m20.5714.12163

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 14298

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PiwowarskaTeresaK60pchnięcie kulą9.1714.69831
2GrzesiakSylwiaK45200m31.5328.46759
3GrzesiakSylwiaK45400m01:12.3001:04.54754
4KielingAnnaK5580m ppł.17.0716.57742
5KielingAnnaK55100m16.3313.77730
6GrzesiakSylwiaK45800m02:46.1802:28.00710
7GrzesiakSylwiaK45100m15.3914.02707
8ZboińskaAgnieszkaK45100m15.3814.01697
9OrzełAnnaK40200m31.4429.55691
10OrzełAnnaK40100m15.1414.32666
11ZboińskaAgnieszkaK45200m33.3330.08660
12MaryszczakBogumiłaK60pchnięcie kulą7.2111.55636
13KielingAnnaK55200m36.8230.59628
14KornelMajaK35100m15.1714.90590
15PiwowarskaTeresaK60rzut dyskiem20.4135.26579
16PiwowarskaTeresaK60rzut młotem27.0538.87576
17KornelMajaK35200m32.4931.79563
18KielingAnnaK55rzut dyskiem20.8231.83516
19PiwowarskaTeresaK60rzut oszczepem16.4630.92505
20MałaczewskaJoannaK50400m01:36.0501:22.21350
21MaryszczakBogumiłaK60rzut młotem17.3524.93344
22SulejaJoannaK555000m29:12.8124:19.04338
23SulejaJoannaK55400m01:44.1101:25.16297
24SulejaJoannaK55800m03:50.8303:07.32268
25SulejaJoannaK551500m08:45.7407:10.21161

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 32768

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KargolAntoniM80rzut młotem44.0683.521235
2LaskaTadeuszM70rzut dyskiem44.7962.201091
3KargolAntoniM80pchnięcie kulą10.1618.991059
4KopikLeszekM70pchnięcie kulą12.4418.731043
5SzpakMieczysławM55pchnięcie kulą13.8818.501030
6StrelczukWojciechM60pchnięcie kulą13.6518.511030
7KrauzeJerzyM50100m ppł.15.7915.06922
8SpychalskiWojciechM60trójskok10.2114.70900
9RatajczykKrzysztofM40trójskok13.6014.66898
10KrauzeJerzyM50rzut oszczepem47.0467.20891
11RadzikowskiHenrykM55pchnięcie kulą11.9715.96877
12RatajczykKrzysztofM40skok wzwyż1.751.98846
13KrauzeJerzyM50skok o tyczce3.404.50816
14JaworskiLeszekM60skok w dal4.436.53809
15ZboińskiWojciechM50400m58.8451.49803
16KrauzeJerzyM50100m12.5311.19802
17JaworskiLeszekM60100m ppł.17.8115.90797
18RokickiŁukaszM35200m23.6623.25752
19SpychalskiWojciechM60skok wzwyż1.351.88751
20PiotrowskiRobertM50pchnięcie kulą11.4113.65739
21RokickiŁukaszM35100m11.5411.38734
22HoffmannZygfrydM65skok w dal3.856.07711
23RadzikowskiHenrykM55rzut młotem36.0049.63702
24SkowyraZbigniewM45pchnięcie kulą10.8712.84691
25ZboińskiWojciechM50200m27.1824.03680
26PiotrowskiRobertM50rzut dyskiem36.8439.74669
27RadzikowskiHenrykM55rzut dyskiem32.5139.09657
28ZboińskiWojciechM50800m02:23.6002:05.16650
29SuskiJanM60300m ppł.56.5701:03.12633
30ChuchroStanisławM80pchnięcie kulą6.3211.81629
31LinowieckiCezaryM55800m02:31.5302:06.75615
32JurkowskiJerzyM60rzut młotem31.5244.02614
33KrawczukJanM65skok o tyczce2.303.75607
34SuskiJanM60trójskok8.2611.89600
35HoffmannZygfrydM65200m31.4224.81589
36PiotrowskiRobertM50rzut młotem33.6941.85580
37OstrowskiMarianM6010000m42:55.7635:21.40561
38KielingMariuszM55400m ppł.01:21.7201:05.46559
39HoffmannZygfrydM65100m15.2512.26504
40OstrowskiMarianM605000m20:52.3317:06.03499
41BurdzyMieczysławM70300m ppł.01:09.7201:08.42472
42KnapCzarekM45800m02:28.9002:14.84453
43BurdzyMieczysławM70200m35.2026.49419
44BurdzyMieczysławM70100m16.6912.83382
45BurdzyMieczysławM7080m ppł.20.5820.70279
46BurdzyMieczysławM70400m01:31.9901:07.21188

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie100800384786232200
2.wielkopolskie75665128566280900
3.śląskie65525160504947500
4.łódzkie57254100634719100
5.kujawsko-pomorskie49322101123921000
6.dolnośląskie4925164784277300
7.zachodniopomorskie47066142983276800
8.pomorskie3907153893368200
9.warmińsko-mazurskie3838997012868800
10.podkarpackie3226831012916700
11.małopolskie3012452972482700
12.lubuskie2530537932151200
13.lubelskie2182402182400
14.świętokrzyskie1520324091279400
15.podlaskie56960569600
16.opolskie47010470100

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 6478

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szykulska RenataK40skok w dal4.815.56857
2Szykulska RenataK40trójskok10.7011.90853
3Szykulska RenataK4080m ppł.13.7215.55849
4Szykulska AldonaK50100m15.1013.23808
5Szykulska AldonaK50200m32.4628.12777
6Szykulska RenataK40skok wzwyż1.351.55719
7Szykulska AldonaK50skok w dal3.414.55624
8Szykulska RenataK40rzut oszczepem23.2330.77503
9Szykulska RenataK40pchnięcie kulą8.569.15488

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 42773

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Drąg SławomirM65trójskok10.3616.031041
2DrohomireckiMichałM80rzut oszczepem30.8871.57954
3Drąg SławomirM65skok w dal4.577.21946
4Drąg SławomirM65skok wzwyż1.402.06923
5OlszewskiAdrianM35skok w dal6.536.88892
6BoguszZygmuntM70rzut młotem39.6661.03880
7StolarczykMarekM50pchnięcie kulą13.1915.78866
8StolarczykMarekM50rzut dyskiem46.2849.92860
9TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem41.1164.53852
10Szewera PawełM45skok w dal5.676.83849
11Szewera PawełM45skok wzwyż1.651.97837
12BoguszZygmuntM70rzut dyskiem34.9248.49833
13RuchlewiczArkadiusz M60pchnięcie kulą11.0314.95817
14KasprzakIreneuszM551500m04:49.0504:03.61812
15BaderWaldemarM75rzut oszczepem29.2261.62810
16NawockiPiotrM45skok o tyczce3.604.44799
17StolarczykMarekM50rzut młotem44.7955.63796
18Szewera PawełM45trójskok11.8713.75793
19DrohomireckiMichałM80rzut dyskiem26.8746.38793
20KominekAndrzejM35rzut dyskiem43.8943.89747
21KominekAndrzejM35pchnięcie kulą13.4713.47728
22OlszewskiAdrianM35trójskok13.1213.16727
23OlszewskiAdrianM35100m11.5611.40726
24WojtasMieczysławM85pchnięcie kulą6.0713.41725
25KasprzakIreneuszM55800m02:25.6502:01.84725
26SobczykTomaszM4010000m34:07.9533:02.21723
27TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą9.9713.29718
28NawockiPiotrM45rzut oszczepem42.3555.05716
29KondziorPawełM40800m02:10.2002:02.24716
30KaczorowskiMichałM35skok w dal5.776.08700
31SobczykTomaszM405000m16:28.0515:50.90687
32OlszewskiAdrianM35200m24.3523.93686
33TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem33.6440.45682
34BaderWaldemarM75rzut dyskiem25.5639.57666
35JaworKrzysztofM653000m chód20:29.3215:36.25665
36JaworKrzysztofM655000m chód34:22.0226:12.50665
37KondziorPawełM40400m57.8354.27663
38Stępniak RadosławM45200m26.4624.23655
39KaczorowskiMichałM35skok wzwyż1.651.77646
40Szewera PawełM45pchnięcie kulą10.1912.04643
41Stępniak RadosławM45400m01:00.3054.70643
42PrzedwojewskiTomaszM45trójskok10.4512.11625
43NawockiPiotrM45100m12.8111.82620
44TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem30.5736.76613
45MańkaRobertM45rzut dyskiem32.2235.28586
46WójcikSławomirM40800m02:16.7302:08.38580
47TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem29.9541.29572
48PrzedwojewskiTomaszM45skok w dal4.495.41570
49NiezgodaStanisławM65200m31.6625.00559
50MańkaRobertM45skok wzwyż1.401.67552
51WójcikSławomirM40400m01:01.0257.26528
52NiezgodaStanisławM65100m15.1412.17523
53ZalewskiRobertM455000m18:24.5717:05.15501
54PrzedwojewskiTomaszM45skok wzwyż1.351.61496
55Szcześniak AndrzejM653000m chód22:59.2117:30.41493
56KosucińskiSławomirM35200m26.0425.59492
57KosucińskiSławomirM35400m01:00.1658.31484
58WisłowskiRobertM40skok w dal4.064.57425
59NiezgodaStanisławM65400m01:18.1101:00.18410
60WojtasMieczysławM85rzut oszczepem11.8231.67380
61KaczorowskiMichałM35skok o tyczce2.602.79346
62PrzedwojewskiTomaszM453000m chód22:34.9420:28.66275
63Szcześniak AndrzejM65400m01:27.1201:07.12191
64Szcześniak AndrzejM655000m25:35.5719:56.82183
65Szcześniak AndrzejM65200m37.7229.78164

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 10112

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LisowskaAlicjaK455000m chód28:42.3825:54.62903
2AdryjańczykMałgorzataK40200m28.6026.88860
3AdryjańczykMałgorzataK40100m13.9113.16830
4Yaro-Koniecka BeataK50100m15.0813.22810
5GadomskaMariaK65100m17.2213.34806
6AdryjańczykMałgorzataK40400m01:07.4801:02.68805
7GadomskaMariaK65400m01:25.5101:03.00796
8Yaro-Koniecka BeataK50200m32.1727.87793
9KowalskaMagdalenaK401500m05:40.0705:19.02654
10Wojciechowska MałgorzataK55skok w dal3.034.35576
11Yaro-Koniecka BeataK50pchnięcie kulą8.5910.46569
12Wojciechowska MałgorzataK55100m18.3015.43514
13Wojciechowska MałgorzataK55200m43.8836.46335
14Pełka-WittJolantaK40pchnięcie kulą5.956.36317
15Pełka-WittJolantaK40rzut oszczepem14.6219.36291
16Pełka-WittJolantaK40rzut dyskiem16.5917.58253

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 39210

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AdamczewskiRyszardM70trójskok9.9816.601102
2KrakowiakDariuszM55skok w dal5.667.801073
3FormaniewiczAndrzejM60200m25.9821.371012
4KrankowskiWacławM65pchnięcie kulą11.9818.101006
5AdamczewskiRyszardM70skok wzwyż1.382.141001
6JankowskiKazimierzM65pchnięcie kulą11.4117.24954
7FormaniewiczAndrzejM60100m12.8810.76946
8MielcarekMarekM65300m ppł.51.8754.49946
9MielcarekMarekM65skok wzwyż1.402.06923
10KrakowiakDariuszM55100m12.4910.79915
11KrankowskiWacławM65rzut młotem40.6963.08912
12JankowskiKazimierzM65rzut dyskiem42.0352.36906
13KrakowiakDariuszM55200m26.2922.43866
14KrankowskiWacławM65rzut dyskiem40.1750.04862
15WojciechowskiEugeniuszM55skok w dal4.866.70842
16PełkaJulianM65skok w dal4.236.67815
17PełkaJulianM65pchnięcie kulą9.8814.92815
18MielcarekMarekM65200m29.1022.97803
19WojciechowskiEugeniuszM55trójskok10.2313.70801
20MielcarekMarekM65skok w dal4.126.50799
21NowackiCzesławM75pchnięcie kulą8.6714.54792
22PrzybyszewskiWincentyM70skok w dal3.806.41785
23MielcarekMarekM65rzut oszczepem33.9259.24776
24KorolkoEdwardM75skok o tyczce2.304.31763
25WiśniewskiMaciejM40rzut oszczepem48.9357.88756
26WojciechowskiEugeniuszM55400m ppł.01:14.4659.64752
27NowackiCzesławM75rzut młotem29.8651.00723
28NowackiCzesławM75rzut dyskiem26.6641.28698
29WiśniewskiMaciejM40pchnięcie kulą11.7812.49670
30WojciechowskiEugeniuszM55100m13.5611.71667
31JagiełaJarosławM453000m pprz.12:06.6010:43.84651
32PełkaJulianM65rzut oszczepem28.8550.39649
33MielcarekBłażejM60rzut dyskiem34.3338.36643
34MielcarekMarekM65100m ppł.20.6417.28622
35MilewskiAndrzejM65pchnięcie kulą7.6911.62618
36KamińskiPiotrM40800m02:16.8602:08.50578
37PrzybyszewskiWincentyM70200m33.1024.91575
38MojsiewiczBogdanM70trójskok7.0111.66571
39PrzybyszewskiWincentyM70100m15.7312.09553
40JagiełaJarosławM451500m04:54.6904:29.26544
41OsóbkaTomaszM80skok o tyczce1.703.42517
42OsóbkaTomaszM80100m17.9312.31505
43Kmieciak RobertM35800m02:16.2902:12.45499
44BielennyMichałM65rzut oszczepem22.3038.95484
45JagiełaJarosławM45rzut oszczepem29.9138.88483
46Kmieciak RobertM35100m12.5412.37471
47ChuchraPiotrM40rzut oszczepem30.4636.03443
48NiejadlikTomaszM35skok w dal4.404.63426
49GóralskiKrzysztofM503000m chód21:23.2818:39.79401
50BielennyMichałM65rzut dyskiem19.2223.94375
51GóralskiKrzysztofM505000m20:20.4518:09.98363
52GóralskiKrzysztofM5010000m43:11.9038:47.53359
53MielcarekMarekM65skok o tyczce1.702.77341
54ChuchraPiotrM40skok w dal3.724.19334
55GóralskiKrzysztofM505000m chód37:33.4132:48.58333
56KorolkoEdwardM75100m18.1613.25299
57ChuchraPiotrM40rzut dyskiem19.5419.54293
58NiejadlikTomaszM35200m28.8928.39264
59KrankowskiSławomirM405000m20:58.9520:11.61163
60NiejadlikTomaszM35400m ppł.01:30.7601:27.5887
61NowackiCzesławM75300m ppł.01:40.6201:31.2148
62BurzyńskiMarcinM355000m22:25.8422:20.8637

Kobiety - Województwo lubelskie - 0

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 21824

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem41.4157.511003
2BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą11.7417.67980
3BobrzykLeszekM70rzut oszczepem37.6172.18963
4WąsielJózefM70pchnięcie kulą11.4217.19951
5MatwisStanisławM75rzut dyskiem33.1651.34887
6MatwisStanisławM75skok w dal3.706.68844
7WąsielJózefM70rzut dyskiem34.7448.24828
8MiduchRyszardM50400m58.5151.20818
9MiduchRyszardM50400m ppł.01:08.4757.95813
10KornelukMirosławM55skok wzwyż1.451.92789
11KornelukMirosławM55trójskok9.9913.38752
12KamińskiJózefM60pchnięcie kulą10.2113.84750
13NagórekMarcinM35800m02:04.3902:00.88748
14RosłowiczJerzyM651500m05:25.8504:09.41747
15KamolaKazimierzM553000m pprz.12:49.9910:14.14747
16Szczęśniak JacekM50100m12.8011.43731
17KamińskiEdwardM60300m ppł.55.1801:01.57685
18RosłowiczJerzyM655000m20:27.2015:56.48672
19NagórekMarcinM351500m04:21.4304:16.65669
20AlbiniakLeszekM45100m12.6111.64668
21AlbiniakLeszekM45skok w dal4.785.76646
22AlbiniakLeszekM45200m26.6024.36645
23KornelukMirosławM55skok w dal4.145.71639
24KamińskiJózefM60skok o tyczce2.503.80621
25MatwisStanisławM75skok wzwyż1.051.72599
26KamińskiEdwardM60400m01:09.3355.97584
27AlbiniakLeszekM45rzut dyskiem30.3133.19547
28KornelukMirosławM55100m14.1112.19516
29AlbiniakLeszekM45400m01:04.0858.13491
30KamińskiEdwardM60800m02:46.0702:12.82491

Kobiety - Województwo lubuskie - 3793

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem42.5357.54993
2KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą12.0014.61826
3DaleckaLeokadiaK70pchnięcie kulą6.6714.05791
4DaleckaLeokadiaK70rzut oszczepem10.8626.34420
5DaleckaLeokadiaK70rzut dyskiem11.5525.47398
6DaleckaLeokadiaK70rzut młotem14.9226.17365

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 21512

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ZwolskiEdwardM60rzut młotem49.6669.361011
2ZwolskiEdwardM60rzut dyskiem47.8453.46926
3NowakIreneuszM70pchnięcie kulą11.0116.57914
4DuberJerzyM60pchnięcie kulą12.0316.31898
5PawelskiGrzegorzM50rzut oszczepem46.8766.95887
6DuberJerzyM60rzut dyskiem45.3450.66874
7DraczyńskiAdamM401500m04:11.6703:58.56871
8DuberJerzyM60rzut młotem41.1957.53825
9DraczyńskiAdamM40800m02:06.1501:58.44807
10NowakIreneuszM70rzut dyskiem32.9645.77782
11KrukowskiZenonM75rzut oszczepem27.8258.67768
12DecJanM65rzut oszczepem33.3458.23761
13NowakIreneuszM70rzut młotem33.3951.38729
14KrukowskiZenonM75rzut młotem29.9251.10725
15IliaszewiczRyszardM55pchnięcie kulą9.9213.22713
16BojarskiArkadiusz M35rzut dyskiem41.4641.46701
17KrukowskiZenonM75rzut dyskiem26.6141.20696
18KoszelaMaciejM40200m25.1823.89694
19AlgierskiJarosławM80skok w dal3.075.93689
20AlgierskiJarosławM80skok wzwyż1.051.81684
21KoszelaMaciejM40100m12.1811.62678
22IliaszewiczRyszardM55rzut młotem34.2647.23664
23HoroszkiewiczŁukaszM35rzut dyskiem39.2639.26660
24KoszelaMaciejM40400m57.9454.37658
25AlgierskiJarosławM80trójskok6.3712.24649
26KowalczukTomaszM355000m16:50.1516:46.41546
27KowalczukTomaszM3510000m35:44.5135:44.51536
28BialicRadosławM4010000m36:56.3335:45.19535
29DecJanM65rzut dyskiem21.0126.17416
30AlgierskiJarosławM80200m43.7829.18215

Kobiety - Województwo łódzkie - 10063

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrotAneta K35200m25.8225.26972
2GrotAneta K35100m12.5512.33958
3SalusDorotaK40100m14.2813.51779
4IgnaczakMarzena K40rzut dyskiem41.9244.42749
5KucharskaZofiaK55pchnięcie kulą9.4213.15735
6KucharskaZofiaK55rzut oszczepem23.9239.54666
7RosińskaJaninaK80100m22.3214.40658
8SalusDorotaK40200m32.9030.92611
9RosińskaJaninaK80200m50.4131.36591
10Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.6210.28558
11IgnaczakMarzena K40rzut oszczepem25.0533.18547
12Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem23.8331.56517
13KucharskaZofiaK55rzut dyskiem18.4328.18448
14Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem26.8429.90427
15KucharskaZofiaK55rzut młotem22.9429.84426
16Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem23.2824.67384
17RosińskaJaninaK80400m03:03.0101:48.1234
18RosińskaJaninaK80800m07:02.8804:02.443

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 47191

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą13.4420.231134
2Bujnowicz LonginM75pchnięcie kulą12.0020.131128
3KikowskiWojciechM70rzut oszczepem39.9976.751029
4SutAndrzejM60100m ppł.16.0914.371017
5SutAndrzejM60trójskok10.6315.30965
6SutAndrzejM60300m ppł.48.4054.00965
7KikowskiWojciechM70skok wzwyż1.342.08943
8DżereńJerzyM65pchnięcie kulą10.6916.15889
9KikowskiWojciechM70skok w dal4.116.93876
10MaksZygmuntM70pchnięcie kulą10.5715.91874
11SutAndrzejM60400m01:03.0250.88835
12KikowskiWojciechM7080m ppł.15.7515.84807
13SutAndrzejM60100m13.3611.16804
14SutAndrzejM60200m27.9623.00796
15MaksZygmuntM70rzut dyskiem33.4446.44795
16DżereńJerzyM65rzut oszczepem34.4560.17789
17Harasiński RyszardM603000m chód18:04.3714:27.50781
18ŁuczakJerzyM65skok wzwyż1.301.91779
19WojtaszczykJakubM35pchnięcie kulą13.9113.91755
20Harasiński RyszardM605000m chód30:55.8024:46.50752
21SekietaRadosławM40400m55.9652.51750
22ŚciubełMarcinM40100m11.9511.40740
23SekietaRadosławM40400m ppł.01:05.4001:00.32728
24ŚciubełMarcinM40200m25.1523.86698
25SobczakRobertM35800m02:06.6402:03.07697
26ŁuczakJerzyM65trójskok8.3012.84695
27PólkowskiMarcinM35skok wzwyż1.701.82694
28KikowskiWojciechM70skok o tyczce2.304.02682
29DłużyńskiWłodzimierzM50pchnięcie kulą10.6012.68681
30ŁuczakJerzyM65skok w dal3.735.88670
31WojtaszczykJakubM35rzut dyskiem39.7939.79670
32ZduniakKrzysztofM60100m13.9411.64665
33KucharskiPiotrM35200m24.7424.31643
34JankowskiRomanM65rzut dyskiem30.6738.21640
35ŚciubełMarcinM40skok w dal5.065.70635
36SekietaRadosławM40200m25.7824.46628
37ZduniakKrzysztofM60200m29.8324.54625
38KucharskiPiotrM35100m11.9711.81611
39DłużyńskiWłodzimierzM50rzut oszczepem33.1647.37605
40PęczekAdamM45200m27.0524.78599
41PłoskońskiPiotrM503000m chód18:45.5816:22.18593
42MaksJanuszM55400m01:06.3355.85590
43SobczakRobertM351500m04:29.6904:24.75587
44PęczekAdamM45100m12.9511.95585
45JankowskiRomanM65rzut oszczepem26.3446.00585
46SekietaRadosławM40100m12.5511.98581
47SulińskiAndrzejM40rzut dyskiem34.0734.07563
48GroblewskiEdwardM5510000m41:01.8935:21.16561
49ZimnyEmanuelM35200m25.5325.09558
50DłużyńskiWłodzimierzM50rzut dyskiem30.6833.09545
51PęczekAdamM45400m01:02.8957.05537
52SekietaRadosławM40800m02:19.4302:10.91529
53ŚciubełMarcinM40trójskok10.2011.00512
54MaksJanuszM555000m19:51.6317:01.23510
55ZduniakKrzysztofM60400m01:11.4957.71509
56PłoskońskiPiotrM505000m chód33:28.4829:14.61499
57PłoskońskiPiotrM503000m pprz.13:52.7911:41.54483
58ŁuczakJerzyM65100m15.5012.46454
59SulińskiAndrzejM40rzut oszczepem30.3735.92441
60ŚciubełMarcinM40400m01:03.2959.39441
61IgnasiakJanM602000m pprz.10:16.9511:58.38438
62ZrazekPiotrM35skok w dal4.284.51432
63DłużyńskiWłodzimierzM50rzut młotem25.5631.75423
64GroblewskiEdwardM555000m20:44.3817:46.43411
65KwapiszMarekM60200m32.4626.70410
66GroblewskiEdwardM553000m pprz.15:17.8812:12.10404
67ZimnyEmanuelM35100m12.8912.71396
68KwapiszMarekM60100m15.4112.87382
69GroblewskiEdwardM551500m05:44.5404:50.38364
70GrzelakJanM75200m38.3527.29356
71PłoskońskiPiotrM50400m ppł.01:27.0201:13.65336
72KucharskiPiotrM35rzut oszczepem25.0626.98313
73ŚciubełMarcinM40rzut dyskiem15.1715.17212
74PłoskońskiPiotrM501500m05:57.8305:14.46202
75IgnasiakJanM6010000m51:58.7242:48.58179
76ObałkaSzymonM602000m pprz.12:46.4414:52.44105
77PłoskońskiPiotrM50100m ppł.24.7423.6096

Kobiety - Województwo małopolskie - 5297

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepanikDorotaK45pchnięcie kulą11.4514.04791
2MalskaJaninaK451500m05:43.8505:09.12714
3MalskaJaninaK455000m21:27.8119:36.16703
4MalskaJaninaK45800m02:49.2602:30.74672
5Sierka EwaK40skok wzwyż1.201.38539
6Sierka EwaK40skok w dal3.654.22539
7Sierka EwaK40trójskok7.137.93402
8Sierka EwaK40pchnięcie kulą6.737.19368
9Sierka EwaK40rzut oszczepem17.3422.97358
10Sierka EwaK40rzut dyskiem14.4315.29211

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 24827

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KuschillJuliuszM65100m ppł.17.7914.90938
2LisCzesławM60pchnięcie kulą12.4716.91934
3UlidowskiAndrzejM453000m pprz.10:53.0809:38.69871
4LisCzesławM60rzut dyskiem45.0850.37868
5LeśniakMarianM701500m05:31.6403:59.68858
6GąsiorowskiMarcinM35pchnięcie kulą15.3615.36841
7LeśniakMarianM70800m02:42.8001:57.07841
8WidełMarekM50trójskok11.2814.05833
9WidełMarekM50skok w dal5.166.65830
10ApostołMarianM65200m28.8822.80824
11ApostołMarianM65100m13.8911.17801
12LisCzesławM60rzut młotem39.7055.45793
13GidzińskiKrzysztofM55rzut oszczepem37.5658.96772
14KuschillJuliuszM65100m14.0211.27771
15KuschillJuliuszM65300m ppł.56.3159.16769
16SobczakSebastianM401500m04:22.0004:08.35759
17ApostołMarianM65400m01:07.9752.36758
18KuschillJuliuszM65skok w dal3.986.28745
19GidzińskiKrzysztofM55skok wzwyż1.401.85722
20GidzińskiKrzysztofM55trójskok9.6112.87713
21WacławikMichałM65rzut oszczepem30.5153.29690
22SobczakSebastianM405000m16:27.1815:50.06690
23KrymskiSławomirM55rzut młotem34.3447.34666
24KuschillJuliuszM65200m30.5724.14663
25WidełMarekM50200m27.3924.21659
26WidełMarekM50100m13.2011.79631
27LeśniakMarianM70400m01:15.2855.00629
28LeśniakMarianM70200m32.4624.43627
29KrymskiSławomirM55rzut dyskiem30.9137.17621
30MajTadeuszM5510000m40:06.9234:33.80614
31PszczółkaJózefM553000m pprz.13:48.6911:00.96598
32OrlickiStanislawM5510000m41:56.9636:08.61511
33PszczółkaJózefM55800m02:38.1002:12.25502
34PszczółkaJózefM551500m05:27.1304:35.71485

Kobiety - Województwo mazowieckie - 38478

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PatlaGenowefaK55rzut oszczepem38.6763.921122
2KielanUrszulaK55skok wzwyż1.381.901097
3BartosikEwaK65trójskok8.3313.861089
4BartosikEwaK65100m14.9711.601081
5KonradAgnieszkaK4580m ppł.12.9413.851042
6BalcerzakJoannaK40200m25.8724.321040
7BartosikEwaK65skok w dal3.656.05967
8BalcerzakJoannaK40100m13.0012.30963
9KonradAgnieszkaK45200m28.1525.41963
10Chewińska Ludwika K65pchnięcie kulą9.1116.73958
11KonradAgnieszkaK45100m13.5512.34957
12PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą11.5016.06916
13DżońBarbaraK55skok wzwyż1.251.72901
14KielanUrszulaK55skok w dal4.015.75876
15KielanUrszulaK55trójskok8.3811.87851
16KonradAgnieszkaK45skok w dal4.425.49830
17DżońBarbaraK55skok w dal3.735.35813
18Jabłkowska MonikaK45100m14.6613.35802
19Jabłkowska MonikaK45200m30.9427.93793
20Jabłkowska MonikaK45400m01:10.8101:03.21791
21DżońBarbaraK55100m16.1213.59756
22Chewińska Ludwika K65rzut dyskiem22.4543.82738
23Milińska-TymendorfAnnaK45400m01:13.7501:05.84719
24ŁykMonikaK40skok w dal4.284.94703
25BrulińskaMonikaK40100m14.9314.12693
26KielanUrszulaK55pchnięcie kulą8.9112.44691
27PatlaGenowefaK55rzut dyskiem26.8140.99685
28KonradAgnieszkaK45pchnięcie kulą9.9612.21677
29ZglińskaIwonaK40200m31.7129.80676
30ZglińskaIwonaK40400m01:12.8301:07.64672
31DżońBarbaraK55200m36.0029.91667
32Przybysz-MałekBeataK50pchnięcie kulą9.7611.88657
33Milińska-TymendorfAnnaK45800m02:52.4502:33.58634
34GrabińskaGizelaK45200m33.9630.65627
35GrabińskaGizelaK45400m01:17.8601:09.51625
36BrulińskaMonikaK40400m01:15.4301:10.06611
37Sucharska-CzapskaIzabellaK40100m15.8214.96583
38Bratkowska AnnaK45rzut dyskiem29.4135.22578
39Chewińska Ludwika K65rzut młotem24.3238.61572
40Gąsowska MałgorzataK40rzut oszczepem25.5633.85560
41PatlaGenowefaK55rzut młotem28.4737.03545
42Bratkowska AnnaK45pchnięcie kulą7.909.68521
43Giżyńska Karolina K355000m22:00.8921:49.40515
44KarewiczKatarzyna K455000m24:47.0322:38.10453
45WurstMagdalenaK40100m17.0916.17441
46Przybysz-MałekBeataK50rzut młotem25.2629.74424
47GłowackaElżbieta K60400m01:40.8101:18.48422
48GłowackaElżbieta K601500m07:47.3806:02.59421
49GłowackaElżbieta K60100m20.2716.42417
50WurstMagdalenaK40skok wzwyż1.101.26414
51BrulińskaMonikaK401500m06:31.1806:06.97401
52ŁykMonikaK4080m ppł.18.1120.53395
53GłowackaElżbieta K60200m45.5236.23351
54ŁykMonikaK40pchnięcie kulą6.406.84346
55GłowackaElżbieta K60800m03:52.8902:59.28341
56ŁykMonikaK40800m03:48.8203:32.5595

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 62322

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.9718.401024
2WalczakMariuszM45rzut młotem55.9368.851003
3Krzesiński RyszardM75rzut młotem38.3365.47950
4PiotrowskiAndrzejM45800m02:04.6801:52.91949
5ZatorskiKazimierzM45skok w dal6.017.24948
6PiączkowskiAndrzejM65rzut młotem41.4664.27931
7UgniewskiAndrzejM75pchnięcie kulą9.9316.66919
8AdamczykJakubM35400m ppł.57.6655.64900
9JaworskiIgorM40100m11.4610.94879
10JaworskiIgorM40200m23.6622.45870
11AdamczykJakubM35400m51.9750.37863
12Pruszyński AndrzejM45skok w dal5.536.66822
13KamionkaMarekM60rzut młotem40.7156.86815
14HałajRobertM45rzut młotem46.1556.81814
15KrólikWiesławM55rzut oszczepem39.1661.47808
16ŚwidzińskiPawełM45rzut młotem44.5054.78782
17PiączkowskiAndrzejM65rzut dyskiem36.6945.70781
18UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem27.8158.65768
19Krzesiński RyszardM75rzut dyskiem28.9644.84765
20BońdaStanisławM70rzut oszczepem30.1657.88756
21TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.151.88751
22Pruszyński AndrzejM45100m12.3211.37749
23Pruszyński AndrzejM45200m25.5823.43748
24BońdaKonradM45pchnięcie kulą11.6713.78747
25LeviCharlesM60rzut młotem37.4152.25743
26ŻurawskiBogumiłM55400m01:02.7452.83734
27JurekPawełM50skok w dal4.736.10722
28Więckowski TadeuszM65trójskok8.2512.76696
29MaluchnikRadosławM4010000m34:34.6933:28.09692
30ZatorskiKazimierzM45rzut oszczepem40.8753.13688
31PiechalPawelM45200m26.1923.99682
32BońdaKonradM45rzut oszczepem40.4452.57680
33ŻurawskiBogumiłM55200m28.0823.96678
34CzerwońskiArturM50800m02:22.1402:03.89678
35Pruszyński AndrzejM45trójskok10.9112.64675
36TokarskiJerzyM75rzut dyskiem25.7939.93673
37Więckowski TadeuszM652000m pprz.09:45.7410:37.87670
38CzerwońskiArturM50400m01:01.9454.20666
39WalczykKonradM45skok wzwyż1.501.79665
40KobiałkaKonradM401500m04:31.9304:17.76658
41Gajda RobertM50800m02:23.9402:05.46643
42UgniewskiAndrzejM75rzut dyskiem24.7238.27642
43WalczykKonradM45trójskok10.5012.17640
44DżońWitoldM55skok o tyczce2.703.83629
45NowakowskiJacekM50800m02:24.8302:06.23626
46NowakowskiJacekM501500m04:56.9804:20.99625
47SzymańskiJanuszM55rzut oszczepem30.2747.52607
48MotykaHenrykM705000m chód37:41.1727:14.37606
49DuczyńskiMaciejM40800m02:15.5202:07.24604
50JanuszkoRomanM45skok o tyczce3.003.70594
51KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem29.5846.43592
52MotykaHenrykM703000m chód22:47.8216:27.29585
53PrzetackiRyszardM60100m14.2911.94584
54TokarskiJerzyM75skok w dal3.015.43583
55ŁykDariuszM40skok wzwyż1.501.69571
56BońdaKonradM45rzut dyskiem31.5234.51571
57GiżyńskiPrzemysławM3510000m35:16.3435:16.34567
58PopławskiJanuszM65400m01:13.1756.37566
59Więckowski TadeuszM65300m ppł.01:02.3801:05.54557
60HałajRobertM45rzut dyskiem30.7133.62555
61Gajda RobertM501500m05:05.3004:28.30553
62BońdaKonradM45rzut młotem31.6939.01536
63PiechalPawelM45400m ppł.01:15.5501:06.44530
64JurekPawełM50pchnięcie kulą8.4610.12529
65Neczaj-HruzewiczWitoldM45skok w dal4.305.18519
66GiżyńskiPrzemysławM355000m17:04.5417:00.75512
67CzacharowskiBogdanM753000m chód25:29.9417:21.28506
68Wieczorek KonstantyM45200m28.0025.65504
69GronkiewiczMarekM50pchnięcie kulą8.069.64500
70TerlikowskiWojciechM353000m chód18:02.6017:31.20492
71CzacharowskiBogdanM755000m chód43:18.8129:31.35485
72ŁykDariuszM40rzut oszczepem32.5038.44477
73JurekPawełM50400m ppł.01:20.6701:08.28476
74GronkiewiczMarekM50rzut oszczepem26.8138.30475
75Więcek JacekM50200m29.4526.03469
76PiechalPawelM45110m ppł.21.0818.78462
77SowińskiEdmundM7510000m53:17.1336:57.21461
78Więcek JacekM50100m13.9812.48459
79Neczaj-HruzewiczWitoldM45100m13.5112.47458
80PieniążekLeszekM555000m20:18.5617:24.31458
81DżońWitoldM55rzut dyskiem23.1927.89448
82TerlikowskiWojciechM355000m chód31:23.4330:30.69436
83KnychasDarekM4510000m40:11.4537:30.61429
84Więckowski TadeuszM65800m02:59.6002:16.66420
85DziełakRobertM45rzut oszczepem26.4334.36419
86GronkiewiczMarekM50skok wzwyż1.201.51404
87JurekPawełM50skok wzwyż1.201.51404
88DembińskiEugeniuszM7010000m51:21.6338:01.33400
89DżońWitoldM55100m ppł.21.5019.46395
90KnychasDarekM455000m19:17.5217:54.29394
91GrotkowskiKrzysztofM50400m01:09.5801:00.89384
92GronkiewiczMarekM50200m30.6127.06376
93JurekPawełM50100m ppł.20.6619.71372
94JurekPawełM50200m31.0927.48341
95KnychasDarekM45400m01:08.7201:02.34333
96SowińskiEdmundM751500m07:16.7204:55.35326
97DziełakRobertM45200m30.3127.76321
98SowińskiEdmundM755000m26:51.4018:32.03321
99SzymańskiEugeniuszM80rzut dyskiem11.9920.69314
100TrzaskowskiPawełM35800m02:29.3202:25.11284
101DziełakRobertM45100m14.5313.41266
102StuczyńskiJanM75800m03:37.3502:26.41265
103GrotkowskiKrzysztofM50800m02:48.1002:26.52263
104SowińskiEdmundM75800m03:41.5802:29.26226
105TrzaskowskiPawełM355000m19:43.0519:38.67210
106DziełakRobertM45400m01:14.5201:07.60178
107SowińskiEdmundM75400m01:43.0701:10.82107
108ŁykDariuszM40110m ppł.25.3823.6798
109Neczaj-HruzewiczWitoldM45110m ppł.28.0625.0038

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 4701

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szymura HenrykM65100m ppł.15.9513.361176
2LipowskiWitoldM60rzut młotem53.5674.811097
3Szymura HenrykM65100m13.4610.82908
4Szymura HenrykM65200m28.1322.21890
5KrawulskiAdamM40pchnięcie kulą11.1511.82630

Kobiety - Województwo podkarpackie - 3101

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SiembidaMałgorzataK405000m19:41.3218:45.21783
2SiembidaMałgorzataK401500m05:19.3204:59.55774
3TuroszZofiaK755000m34:22.5622:12.21485
4TuroszZofiaK751500m09:26.9105:58.40441
5ZaorskaJustyna K401500m06:42.3206:17.42354
6ZaorskaJustyna K40800m03:22.1303:07.76264

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 29167

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁańcuckiStanisławM602000m pprz.07:22.7808:35.571114
2KowalskiLechM55rzut młotem54.5975.261104
3RupalaAndrzejM60trójskok10.6915.39974
4Cząstka JanM60800m02:21.5901:53.24940
5KoniuszyKazimierzM75pchnięcie kulą10.1116.96937
6RupalaAndrzejM60skok wzwyż1.452.02885
7Futyma ZygmuntM60rzut dyskiem45.7051.07882
8ZajchowskiMarekM55skok w dal4.966.84875
9ZajchowskiMarekM55trójskok10.2113.67794
10DrypsRyszardM6010000m39:14.7632:19.38777
11Dziuba BogdanM401500m04:20.4004:06.83776
12Cząstka JanM601500m05:06.8404:07.07773
13ŁańcuckiStanisławM605000m18:47.9015:24.09762
14RzemieńRyszardM45200m25.4823.34759
15ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:14.5259.69750
16Dziuba BogdanM405000m16:05.4115:29.11748
17ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.401.85722
18RzemieńRyszardM45400m58.5153.07722
19PorzuczekBartoszM35800m02:05.4902:01.95722
20PasiecznyRobertM401500m04:25.7704:11.92720
21RzemieńRyszardM45100m12.4511.49714
22ZajchowskiMarekM55100m ppł.18.3516.61712
23PorzuczekBartoszM35400m55.0853.39706
24PasiecznyRobertM405000m16:32.1415:54.84677
25ForyśWłodzimierzM55100m13.4411.61668
26NowakMarcinM35400m55.9254.20666
27ZajchowskiMarekM55200m28.3924.22649
28NowakMarcinM35800m02:09.1702:05.53641
29PorzuczekBartoszM351500m04:24.7304:19.89636
30ProszowskiPiotrM45400m01:00.5654.93632
31KurczTadeuszM40200m26.0324.70601
32KurczTadeuszM40100m12.5812.00576
33ForyśWłodzimierzM55400m01:06.8856.31569
34PorzuczekBartoszM35200m25.6825.24543
35ProszowskiPiotrM45800m02:23.9502:10.36540
36SzymańskiAdamM655000m21:34.6216:49.03539
37ForyśWłodzimierzM55skok o tyczce2.403.40511
38SkrzeszewskiHenrykM45200m28.6926.28443
39SzymańskiAdamM651500m06:06.8204:40.76441
40SkrzeszewskiHenrykM45400m01:06.1401:00.00417
41ForyśWłodzimierzM55800m02:51.9102:23.80303
42TuroszZbigniewM5510000m47:44.0341:07.65247

Kobiety - Województwo podlaskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 5696

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BrocJerzyM75rzut dyskiem30.2646.85802
2GolonkoDariuszM40skok wzwyż1.701.92789
3DziekońskiTadeuszM651500m05:33.5204:15.28684
4DziekońskiTadeuszM6510000m43:12.0433:50.60665
5DziekońskiTadeuszM655000m20:40.5416:06.88645
6DziekońskiTadeuszM65800m02:49.1302:08.69574
7Pleskowicz AndrzejM555000m20:11.0617:17.88472
8BrocJerzyM75400m01:27.1959.91421
9Mydlarz JerzyM60400m01:15.2401:00.74390
10BrocJerzyM75800m03:38.5102:27.19254

Kobiety - Województwo pomorskie - 5389

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepańskaMagdalenaK35skok w dal4.755.11750
2GrinholcIwonaK403000m chód18:37.1817:26.80722
3SzczepańskaMagdalenaK35rzut oszczepem35.5641.45701
4PtakRyszardaK50pchnięcie kulą10.1712.38688
5PtakRyszardaK50rzut dyskiem27.3637.02612
6SokołówMarzena K50pchnięcie kulą7.699.36501
7RathnauAgnieszkaK35rzut dyskiem30.5930.59493
8RathnauAgnieszkaK35pchnięcie kulą8.868.86470
9SokołówMarzena K50rzut młotem26.6931.42452

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 33682

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem35.8667.98989
2TobiasHubertM75pchnięcie kulą10.4917.60976
3ŁuniewskiMirosławM605000m chód27:00.3621:37.91959
4ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:05.2012:52.16957
5CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą9.1617.12947
6PłoskiPrzemysławM40pchnięcie kulą16.1517.12947
7GrinholcGrzegorzM403000m chód14:20.6713:28.69888
8KaszubaKrzysztofM45pchnięcie kulą13.4215.85871
9GrinholcGrzegorzM405000m chód24:22.9522:56.05870
10CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem27.4447.36812
11KiedrowskiAlbinM50skok w dal5.116.59809
12UrtnowskiHenrykM8010000m49:49.8931:59.21804
13KaszubaKrzysztofM45rzut dyskiem39.2142.93729
14BorzeckiStefanM70pchnięcie kulą8.9013.40724
15TobiasHubertM75rzut dyskiem27.5042.58722
16WerlingZbigniewM75pchnięcie kulą7.9613.35721
17Pokrywka LeszekM45110m ppł.18.8816.82686
18TobiasHubertM75rzut młotem28.4148.52684
19TyrolskiGrzegorzM40pchnięcie kulą11.7412.44667
20NagórekKrzysztofM60400m01:07.3454.36659
21NagórekKrzysztofM601500m05:21.9804:19.26642
22TobiasHubertM75skok w dal3.195.76638
23BarwickiPawełM35200m24.8124.38635
24TobiasHubertM75trójskok6.8112.17633
25SzczerbaMirosławM50rzut młotem36.3945.20632
26BorzeckiStefanM70rzut oszczepem25.4148.77625
27SosnowskiWiesławM455000m17:31.1816:15.60622
28SzczerbaMirosławM50pchnięcie kulą9.6911.59616
29WysockiJanuszM60skok w dal3.755.53609
30NagórekKrzysztofM60800m02:39.0302:07.19606
31NagórekKrzysztofM60200m29.9924.67601
32BorzeckiStefanM70rzut młotem27.8142.80595
33NarlochAdamM45skok w dal4.575.51590
34BarwickiPawełM35100m12.0611.90588
35WysockiJanuszM60trójskok8.1311.70580
36BorzeckiStefanM70rzut dyskiem24.6934.29567
37TyrolskiGrzegorzM40rzut dyskiem33.4333.43551
38BandurskiJacekM803000m chód26:34.2716:55.87542
39SzczerbaMirosławM50rzut dyskiem30.4732.87541
40WerlingZbigniewM75rzut młotem22.8439.01536
41WerlingZbigniewM75rzut dyskiem19.2429.79483
42Kostra ZbigniewM60300m ppł.01:00.9901:08.05483
43Kostra ZbigniewM60400m01:12.3258.38481
44NarlochAdamM45trójskok9.1410.59470
45ŚwierczyńskiZdzisławM50400m01:07.5759.13451
46SzczerbaMirosławM50rzut oszczepem24.7235.31432
47TrzebiatowskiJerzyM355000m17:48.8417:44.89414
48NarlochAdamM45200m29.2226.76404
49RychterWiesławM6010000m46:17.7838:07.78394
50NarlochAdamM45100m14.1213.03338
51SychowskiTadeuszM6010000m50:32.1241:37.25226
52SychowskiTadeuszM601500m06:30.8505:14.71200
53BandurskiJacekM80200m44.2729.51194
54SychowskiTadeuszM60800m03:09.9102:31.89193
55BandurskiJacekM80100m20.7114.22149

Kobiety - Województwo śląskie - 16050

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Śleziona Katarzyna K453000m chód16:27.8714:50.66927
2Brych-PająkEwaK401500m05:07.1404:48.13850
3Włodarczyk PatrycjaK352000m pprz.07:42.6407:28.25838
4ŻakowieckaBarbaraK351500m05:01.7704:54.77805
5Włodarczyk PatrycjaK351500m05:03.1304:56.10797
6Brych-PająkEwaK405000m19:33.8518:38.09794
7ŚwitajAneta K352000m pprz.07:59.4807:44.57776
8ŻakowieckaBarbaraK355000m19:01.5218:51.59773
9Włodarczyk PatrycjaK35800m02:32.1602:27.11722
10ŚwitajAneta K355000m19:38.0919:27.84716
11NowakMonikaK351500m05:25.8505:18.29658
12NowakMonikaK35800m02:39.2902:34.00629
13MolskaUrszulaK55skok wzwyż1.051.45613
14MolskaUrszulaK55trójskok6.659.42592
15Brych-PająkEwaK4010000m47:45.2545:46.34535
16Morawiec-TrzensiokMarzena K35100m16.0815.80482
17Włodarczyk AlicjaK65200m44.4033.67470
18Włodarczyk PatrycjaK3510000m47:45.2247:37.77469
19Morawiec-TrzensiokMarzena K35200m34.4233.68464
20Morawiec-TrzensiokMarzena K35skok w dal3.443.70431
21Stępień-Wyrobiec OlgaK40200m36.9334.71415
22Włodarczyk AlicjaK65400m01:50.3401:21.30367
23MolskaUrszulaK55rzut dyskiem14.6422.38342
24Stępień-Wyrobiec OlgaK401500m06:59.2106:33.26288
25Włodarczyk AlicjaK651500m09:00.2306:34.96281
26Włodarczyk AlicjaK65800m04:18.8203:07.88263
27Stępień-Wyrobiec OlgaK405000m26:55.3725:38.64259
28MolskaUrszulaK5580m ppł.23.3422.66253
29MolskaUrszulaK55300m ppł.01:34.9701:47.96168
30MolskaUrszulaK55400m02:05.4901:42.6573

Mężczyźni - Województwo śląskie - 49475

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SeidelBogusławM655000m chód26:27.3420:10.511064
2SowaJanM70pchnięcie kulą12.2418.431025
3MałeckiWaldemarM603000m chód15:47.9912:38.39984
4MaliszewskiAndrzejM60pchnięcie kulą12.9917.61976
5MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem50.2156.10976
6MadejStefanM65rzut oszczepem39.4868.95916
7JędrusikJózefM75100m14.8910.86905
8NowakRafałM403000m pprz.10:12.6709:29.23905
9MadejStefanM65pchnięcie kulą10.5815.98878
10SowaJanM70rzut młotem38.3459.00848
11JędrusikJózefM75200m31.9222.71839
12SowaJanM70rzut dyskiem34.4447.83821
13SowaJanM70rzut oszczepem32.0861.57810
14KreihsWitoldM45skok w dal5.376.47799
15NowakRafałM40800m02:07.1201:59.35784
16MolskiStefanM555000m chód28:57.2324:15.80784
17JenekAndrzejM55rzut oszczepem37.3558.63767
18NowakRafałM401500m04:21.2404:07.63767
19MolskiStefanM553000m chód17:30.8414:39.55760
20MyśliwiecJanM501500m04:43.0004:08.70755
21KalinowskiZbigniewM353000m pprz.10:34.0210:16.08740
22JędrusikJózefM75skok w dal3.496.30738
23OrłowskiWaldemarM60100m13.7511.48725
24MyśliwiecJanM50800m02:20.4502:02.42712
25StanekJózefM70pchnięcie kulą8.7513.17710
26Śleziona AdamM453000m chód16:44.4315:10.82707
27StanekJózefM70rzut dyskiem29.8941.51702
28KańtochRudolfM80skok wzwyż1.051.81684
29ŁukasiakAndrzejM555000m18:36.2615:56.63672
30KreihsWitoldM45pchnięcie kulą10.5412.45667
31BryniakFryderykM70skok wzwyż1.151.78656
32ZrobczyńskiGrzegorzM653000m chód20:36.5115:41.73656
33ŻabińskiStanisławM60rzut oszczepem31.9150.71653
34ZrobczyńskiGrzegorzM655000m chód34:43.4326:28.82649
35WierzbickiJacekM35skok w dal5.405.69648
36NowakJanM65trójskok7.9412.28644
37Dądela AntoniM65400m01:11.0054.70643
38ŁukasiakAndrzejM551500m05:07.8504:19.46640
39WierzbickiJacekM35200m24.6824.26633
40BryniakFryderykM70rzut oszczepem25.7049.32633
41KalinowskiZbigniewM3510000m34:23.6434:23.64626
42DobrzyńskiMarekM65300m ppł.01:00.5201:03.58618
43MacochZbigniewM705000m22:08.6716:18.70614
44MacochZbigniewM701500m06:03.0904:22.41611
45WierzbickiJacekM35100m12.0111.85603
46MadejStefanM65rzut młotem27.5542.71594
47WierzbickiJacekM35trójskok11.7811.81589
48RissMieczysławM70100m15.5811.98581
49MyśliwiecJanM505000m18:32.3816:33.47577
50MadejStefanM65rzut dyskiem27.7034.51571
51KreihsWitoldM45rzut dyskiem31.5334.52571
52NowakJanM65skok w dal3.385.33569
53PiontekAdrianM40pchnięcie kulą9.9710.57556
54BryniakFryderykM70trójskok6.6311.03512
55BryniakFryderykM70skok w dal3.015.08508
56KreihsWitoldM45400m ppł.01:16.4501:07.23506
57KreihsWitoldM45110m ppł.20.6918.43499
58GamracyLeszekM653000m chód23:09.0617:37.91483
59ListowskiAndrzejM45400m ppł.01:17.9501:08.55469
60MuszyńskiJerzyM60200m31.7726.13462
61Dądela AntoniM65800m02:58.2302:15.62439
62StudnikGrzegorzM355000m17:37.1217:33.21439
63MuszyńskiJerzyM60100m15.1712.67425
64ListowskiAndrzejM45800m02:31.5402:17.23410
65WierzbickiJacekM35rzut dyskiem25.1625.16397
66GamracyLeszekM655000m chód41:16.1731:28.33392
67StudnikGrzegorzM35100m13.0112.83370
68ZawadzkiJerzyM70200m35.9327.04370
69ListowskiAndrzejM451500m05:20.1004:52.48348
70SymaSebastianM40100m13.6613.03341
71SymaSebastianM40200m28.9927.51335
72ZawadzkiJerzyM70100m17.0813.13322
73WyrobiecGrzegorzM455000m20:02.0118:35.59314
74Dądela AntoniM651500m06:29.2904:57.96308
75WyrobiecGrzegorzM451500m05:28.5605:00.21292
76SymaSebastianM40400m01:07.8301:03.65290
77ListowskiAndrzejM455000m chód37:25.9033:58.83285
78GamracyLeszekM65100m16.5313.29284
79ListowskiAndrzejM453000m chód22:34.0920:27.89276
80ZawadzkiJerzyM7080m ppł.22.0722.20169
81GamracyLeszekM65200m37.8529.88168
82ZawadzkiJerzyM70400m01:33.9501:08.64154
83ZawadzkiJerzyM70300m ppł.01:24.3901:22.81154
84WierzbickiJacekM35110m ppł.23.9023.27118
85SymaSebastianM4010000m47:28.3945:56.9681

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 2409

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stępniewska CzesławaK60pchnięcie kulą8.7213.97786
2Stępniewska CzesławaK60rzut dyskiem25.1643.46731
3Stępniewska CzesławaK60rzut oszczepem18.1434.07564
4Stępniewska CzesławaK60rzut młotem16.6823.97328

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 12794

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚrodaDariuszM50skok w dal5.146.62822
2ŚrodaDariuszM50trójskok10.6213.23748
3KędrackiJanuszM55pchnięcie kulą10.0413.38723
4MirkowskiGrzegorzM75rzut dyskiem27.2142.13714
5KołodziejStanisławM703000m chód21:02.7515:11.45706
6Włodarczyk ZdzisławM75skok wzwyż1.101.80675
7MirkowskiGrzegorzM75rzut młotem27.7347.36666
8KołodziejStanisławM705000m chód37:03.0226:46.80632
9SułekKrzysztofM70rzut dyskiem25.6535.62592
10Włodarczyk ZdzisławM75rzut młotem23.8840.79564
11Włodarczyk ZdzisławM7580m ppł.19.4117.93547
12MaculewiczMarcinM45200m28.0325.67507
13SyskaRyszardM55200m30.1325.70492
14KotwicaFabianM601500m05:42.2604:35.59486
15MarekAndrzejM55100m14.2612.32484
16SyskaRyszardM55400m01:09.8958.85462
17Włodarczyk ZdzisławM75skok o tyczce1.703.19454
18KotwicaFabianM605000m21:19.1617:28.02450
19MaculewiczMarcinM45400m01:05.8059.69429
20KędrackiJanuszM55rzut młotem22.8231.46419
21SułekKrzysztofM70rzut młotem17.3326.67344
22SułekKrzysztofM70skok w dal2.494.20339
23SyskaRyszardM551500m05:57.8305:01.58282
24MaculewiczMarcinM45100m14.5813.46257

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 9701

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Romanowska HelenaK75pchnięcie kulą7.0417.01975
2PieczulisKrystynaK555000m21:08.0717:35.54899
3PieczulisKrystynaK551500m05:56.3704:51.62826
4PawłowskaDorotaK351500m05:14.1805:06.89728
5PawłowskaDorotaK355000m19:50.8219:40.46696
6OpakBeataK50100m16.2014.20671
7OpakBeataK50200m35.2030.49634
8Romanowska HelenaK75rzut młotem21.4041.46619
9MalgremMariaK65pchnięcie kulą5.7210.51572
10Romanowska HelenaK75rzut dyskiem13.0032.40526
11Romanowska HelenaK75rzut oszczepem10.9430.16491
12MalgremMariaK65rzut oszczepem11.6424.85393
13MalgremMariaK65rzut dyskiem12.5324.46380
14MalgremMariaK65rzut młotem15.7024.92344
15GulbickaHalinaK605000m31:13.2524:39.49317
16GulbickaHalinaK60400m01:52.8901:27.88253
17GulbickaHalinaK601500m08:45.7406:47.87233
18GulbickaHalinaK60800m04:24.9903:23.99144

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 28688

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM70rzut młotem52.8981.391201
2GrzybMarekM60skok w dal5.047.43983
3JabłońskiJerzyM70pchnięcie kulą11.4817.28956
4ZawadaSławomirM50trójskok12.1515.14949
5GrzybMarekM60rzut oszczepem44.0269.96931
6PutaMirosławM55rzut dyskiem44.4153.40925
7SzparakRyszardM65400m01:04.0749.36919
8LotzTadeuszM65pchnięcie kulą10.9516.54912
9ZawadaSławomirM50100m ppł.15.9015.17907
10ZawadaSławomirM50skok w dal5.386.93894
11GrzybMarekM60skok wzwyż1.452.02885
12ChilmanowiczJanuszM50pchnięcie kulą13.4216.05883
13JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą10.4115.67860
14PutaMirosławM55pchnięcie kulą11.6515.53851
15FiukMiroslawM50skok wzwyż1.551.95817
16ZawadaSławomirM50skok wzwyż1.551.95817
17JabłońskiSławomirM70rzut młotem37.0657.03817
18ZawadaSławomirM50100m12.6511.30769
19KasprzykLudwikM60skok wzwyż1.351.88751
20LotzTadeuszM65rzut młotem33.8052.40745
21OlszewskiMarekM45skok w dal5.216.28744
22ZawadaSławomirM50pchnięcie kulą11.2413.45727
23GrzybMarekM60100m13.8211.54708
24JurewiczDariuszM401500m04:29.3804:15.35683
25PawłowskiMariuszM4010000m34:53.6433:46.43670
26WalendykiewiczTadeuszM40800m02:12.6202:04.52664
27ChilmanowiczJanuszM50rzut dyskiem36.3839.24660
28CiołkowskiMarekM553000m chód18:47.7415:43.92653
29WalendykiewiczTadeuszM401500m04:34.4804:20.18633
30PutaMirosławM55rzut młotem32.6845.05630
31OlszewskiMarekM45trójskok10.5712.25621
32LotzTadeuszM65rzut dyskiem29.0136.14602
33SzynkowskiMirosławM55400m01:06.3255.84590
34CiołkowskiMarekM555000m chód32:51.5827:32.18590
35JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem25.4135.29586
36OlszewskiMarekM45400m ppł.01:17.3801:08.05483
37OlszewskiMarekM45110m ppł.21.3519.02438
38SzymańskiJerzyM705000m27:26.1920:12.58162
39SzymańskiJerzyM701500m07:54.4805:42.9172

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 12856

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą7.4120.541196
2BaranowskaIrenaK70pchnięcie kulą7.5915.99912
3BaranowskaIrenaK70rzut dyskiem22.8950.49862
4RatajczakAlinaK35100m13.7113.47784
5RatajczakAlinaK35trójskok10.6510.93743
6RatajczakAlinaK35skok w dal4.735.08740
7FrąckowiakEwaK80rzut młotem21.2845.55688
8KapturskaDanutaK65pchnięcie kulą6.6412.20677
9BaranowskaIrenaK70rzut oszczepem15.6137.86634
10FrąckowiakEwaK80rzut dyskiem13.2937.43619
11Gawłowska ReginaK65100m19.3815.02578
12Gawłowska ReginaK65rzut młotem23.8737.89560
13BaranowskaIrenaK70rzut młotem21.4137.55554
14KapturskaDanutaK65rzut oszczepem15.3432.74539
15Orzeszyna MagdalenaK40400m01:19.3801:13.73525
16KapturskaDanutaK65rzut młotem21.7934.59505
17DziubałkaAgataK351500m05:53.9705:45.76505
18DziubałkaAgataK35800m02:50.7502:45.08492
19KapturskaDanutaK65rzut dyskiem14.9129.10465
20Orzeszyna MagdalenaK40800m03:20.4003:06.15278

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 62809

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM75pchnięcie kulą11.6419.521091
2MusiałWiesławM60skok w dal5.347.871088
3MusiałWiesławM60100m ppł.15.7514.061065
4MusiałWiesławM60300m ppł.46.5251.911051
5MusiałWiesławM60skok wzwyż1.562.181040
6MusiałWiesławM60trójskok10.8715.65999
7TomczakJanM65skok w dal4.757.49996
8MusiałWiesławM60200m26.5421.83948
9RoszczakCzesławM75rzut dyskiem35.2054.50946
10BrandenburgJózefM602000m pprz.08:03.6909:23.21927
11LorenzSylwesterM65skok w dal4.487.07918
12LorenzSylwesterM65100m ppł.17.9815.06915
13GołębiewskiEdwardM653000m chód17:28.1713:18.29907
14KwitaZbigniewM553000m chód15:56.3113:20.43903
15Wieczorek BernardM80pchnięcie kulą8.7116.28896
16MarcinkowskiMarcinM35100m11.0710.92871
17FraśAndrzejM55400m59.7250.28868
18KrollEdwardM75rzut oszczepem30.9865.34864
19DrążkowskiMariuszM60pchnięcie kulą11.5315.63857
20KmiecikStanisławM65skok wzwyż1.351.99856
21MarcinkowskiMarcinM35200m22.9722.57852
22KmiecikStanisławM65pchnięcie kulą9.9815.08824
23RoszczakCzesławM75rzut młotem33.6057.39823
24FraśAndrzejM55200m26.7722.84814
25LorenzSylwesterM65trójskok9.0514.00812
26GołębiewskiEdwardM655000m chód31:15.0223:49.89811
27JackówKrzysztofM35rzut dyskiem46.9646.96804
28KwitaZbigniewM555000m chód28:42.3624:03.34797
29GuzowskiKrzysztofM40200m24.3323.08790
30AntkowiakMirosławM55100m12.9711.20787
31BondalskiSławomirM35400m53.4751.83785
32AntkowiakMirosławM55400m01:01.5851.85784
33MuszyńskiAndrzejM65skok wzwyż1.301.91779
34BondalskiSławomirM35200m23.4323.03779
35BauraMarianM65pchnięcie kulą9.4314.24774
36WieteckiMarekM35rzut dyskiem45.1345.13770
37WawrzyniakZenonM60rzut oszczepem36.9558.72769
38GuzowskiKrzysztofM40100m11.8511.31766
39WieteckiMarekM35rzut oszczepem53.7257.83756
40LorenzSylwesterM65100m14.0811.32753
41NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą11.7313.85751
42NadachowskiMarekM45rzut młotem42.1251.85736
43RoszczakCzesławM75rzut oszczepem26.7356.37735
44GuzowskiKrzysztofM40400m56.2952.82734
45SkibickiZdzisławM35pchnięcie kulą13.5513.55733
46JarmuszkiewiczAndrzejM65rzut młotem32.9951.14725
47KapturskiAndrzejM65pchnięcie kulą8.8413.35721
48MichalskiZygmuntM65rzut dyskiem33.9742.32717
49JackówKrzysztofM35pchnięcie kulą13.2513.25715
50JarmuszkiewiczAndrzejM65rzut dyskiem33.5041.73706
51WieteckiJerzyM60rzut dyskiem36.2440.49683
52NadachowskiJanM65pchnięcie kulą8.4112.70682
53FrąckowiakFeliksM75rzut dyskiem25.6039.63667
54JankowskiTomaszM40rzut młotem41.8946.46652
55WieteckiJerzyM60pchnięcie kulą8.9012.07645
56KapturskiAndrzejM65rzut młotem29.6145.90643
57KapturskiAndrzejM65rzut dyskiem30.2137.63630
58WrzeszczMarcinM40rzut dyskiem37.4137.41625
59KmiecikStanisławM653000m chód21:02.7516:01.71625
60NadachowskiJanM65rzut młotem28.6144.35619
61NadachowskiMarekM45rzut dyskiem33.6536.84615
62SewerynJarosławM35800m02:10.4402:06.76615
63PiaseckiRadosławM355000m16:24.4816:20.84609
64TerleckiKrzysztofM35800m02:11.2402:07.54598
65MatanPrzemysławM40200m26.1624.82590
66NadachowskiMarekM45rzut oszczepem35.2645.83583
67WrzeszczMarcinM40rzut oszczepem38.6445.71581
68GościniakŁukaszM35skok w dal5.135.40570
69BauraMarianM65rzut młotem26.5841.20570
70RatajczakMaciejM40rzut oszczepem37.5044.36562
71SzczodrzyńskiPiotrM40100m12.7312.15538
72SkibickiZdzisławM35rzut młotem39.0639.06537
73WrzeszczMarcinM40pchnięcie kulą9.5510.12529
74RatajczakMaciejM40110m ppł.19.9518.61485
75MejerJacekM35400m01:00.3558.50476
76LorenzSylwesterM65skok o tyczce2.003.26473
77MichalskiZygmuntM65skok o tyczce2.003.26473
78MuszyńskiAndrzejM65skok o tyczce2.003.26473
79FrąckowiakFeliksM75rzut młotem20.1534.42465
80Wieczorek BernardM80skok w dal2.464.75457
81RatajczakMaciejM40rzut dyskiem28.0428.04451
82KapturskiAndrzejM65rzut oszczepem20.5135.82440
83MejerJacekM35200m26.8426.38430
84RaniowskiKrzysztofM55800m02:43.7402:16.97415
85WrzeszczMarcinM40rzut młotem27.7730.80408
86MejerJacekM35100m12.8312.66404
87TrębskiKrzysztofM405000m18:54.2118:11.56360
88GóraSylwesterM405000m18:54.2618:11.61360
89Wieczorek BernardM80100m20.5714.12163

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 14298

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PiwowarskaTeresaK60pchnięcie kulą9.1714.69831
2GrzesiakSylwiaK45200m31.5328.46759
3GrzesiakSylwiaK45400m01:12.3001:04.54754
4KielingAnnaK5580m ppł.17.0716.57742
5KielingAnnaK55100m16.3313.77730
6GrzesiakSylwiaK45800m02:46.1802:28.00710
7GrzesiakSylwiaK45100m15.3914.02707
8ZboińskaAgnieszkaK45100m15.3814.01697
9OrzełAnnaK40200m31.4429.55691
10OrzełAnnaK40100m15.1414.32666
11ZboińskaAgnieszkaK45200m33.3330.08660
12MaryszczakBogumiłaK60pchnięcie kulą7.2111.55636
13KielingAnnaK55200m36.8230.59628
14KornelMajaK35100m15.1714.90590
15PiwowarskaTeresaK60rzut dyskiem20.4135.26579
16PiwowarskaTeresaK60rzut młotem27.0538.87576
17KornelMajaK35200m32.4931.79563
18KielingAnnaK55rzut dyskiem20.8231.83516
19PiwowarskaTeresaK60rzut oszczepem16.4630.92505
20MałaczewskaJoannaK50400m01:36.0501:22.21350
21MaryszczakBogumiłaK60rzut młotem17.3524.93344
22SulejaJoannaK555000m29:12.8124:19.04338
23SulejaJoannaK55400m01:44.1101:25.16297
24SulejaJoannaK55800m03:50.8303:07.32268
25SulejaJoannaK551500m08:45.7407:10.21161

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 32768

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KargolAntoniM80rzut młotem44.0683.521235
2LaskaTadeuszM70rzut dyskiem44.7962.201091
3KargolAntoniM80pchnięcie kulą10.1618.991059
4KopikLeszekM70pchnięcie kulą12.4418.731043
5SzpakMieczysławM55pchnięcie kulą13.8818.501030
6StrelczukWojciechM60pchnięcie kulą13.6518.511030
7KrauzeJerzyM50100m ppł.15.7915.06922
8SpychalskiWojciechM60trójskok10.2114.70900
9RatajczykKrzysztofM40trójskok13.6014.66898
10KrauzeJerzyM50rzut oszczepem47.0467.20891
11RadzikowskiHenrykM55pchnięcie kulą11.9715.96877
12RatajczykKrzysztofM40skok wzwyż1.751.98846
13KrauzeJerzyM50skok o tyczce3.404.50816
14JaworskiLeszekM60skok w dal4.436.53809
15ZboińskiWojciechM50400m58.8451.49803
16KrauzeJerzyM50100m12.5311.19802
17JaworskiLeszekM60100m ppł.17.8115.90797
18RokickiŁukaszM35200m23.6623.25752
19SpychalskiWojciechM60skok wzwyż1.351.88751
20PiotrowskiRobertM50pchnięcie kulą11.4113.65739
21RokickiŁukaszM35100m11.5411.38734
22HoffmannZygfrydM65skok w dal3.856.07711
23RadzikowskiHenrykM55rzut młotem36.0049.63702
24SkowyraZbigniewM45pchnięcie kulą10.8712.84691
25ZboińskiWojciechM50200m27.1824.03680
26PiotrowskiRobertM50rzut dyskiem36.8439.74669
27RadzikowskiHenrykM55rzut dyskiem32.5139.09657
28ZboińskiWojciechM50800m02:23.6002:05.16650
29SuskiJanM60300m ppł.56.5701:03.12633
30ChuchroStanisławM80pchnięcie kulą6.3211.81629
31LinowieckiCezaryM55800m02:31.5302:06.75615
32JurkowskiJerzyM60rzut młotem31.5244.02614
33KrawczukJanM65skok o tyczce2.303.75607
34SuskiJanM60trójskok8.2611.89600
35HoffmannZygfrydM65200m31.4224.81589
36PiotrowskiRobertM50rzut młotem33.6941.85580
37OstrowskiMarianM6010000m42:55.7635:21.40561
38KielingMariuszM55400m ppł.01:21.7201:05.46559
39HoffmannZygfrydM65100m15.2512.26504
40OstrowskiMarianM605000m20:52.3317:06.03499
41BurdzyMieczysławM70300m ppł.01:09.7201:08.42472
42KnapCzarekM45800m02:28.9002:14.84453
43BurdzyMieczysławM70200m35.2026.49419
44BurdzyMieczysławM70100m16.6912.83382
45BurdzyMieczysławM7080m ppł.20.5820.70279
46BurdzyMieczysławM70400m01:31.9901:07.21188
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2018 by ATP_Web