29. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Białystok 2019
 

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie99403353656403800
2.wielkopolskie67917181474977000
3.łódzkie5991276765223600
4.śląskie58060139084415200
5.warmińsko-mazurskie39114142932482100
6.zachodniopomorskie3640675882881800
7.dolnośląskie3079469462384800
8.kujawsko-pomorskie2941853482407000
9.małopolskie2584352612058200
10.podlaskie2538451432024100
11.pomorskie2491220562285600
12.lubelskie1771840861363200
13.podkarpackie1750330321447100
14.świętokrzyskie1670854751123300
15.lubuskie151965343985300
16.opolskie40130401300

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 6946

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BoguckaBożenaK45skok wzwyż1.461.78966
2Szykulska RenataK40skok w dal5.085.87933
3Szykulska RenataK4080m ppł.13.1214.87930
4Szykulska RenataK40trójskok10.6811.88869
5Szykulska RenataK40skok wzwyż1.371.57740
6BoguckaBożenaK45rzut oszczepem27.9742.09713
7BoguckaBożenaK45skok w dal3.864.79699
8BoguckaBożenaK45pchnięcie kulą8.7810.76587
9Szykulska RenataK40pchnięcie kulą8.879.48509

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 23848

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StolarczykMarekM55rzut dyskiem50.4760.691063
2OlszewskiAdrianM40skok w dal6.487.30976
3StolarczykMarekM55pchnięcie kulą13.1017.46967
4Szewera PawełM45skok w dal5.847.04927
5TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem43.5668.38908
6OlszewskiAdrianM40trójskok13.5914.65900
7Trziszka TadeuszM70pchnięcie kulą10.7816.23893
8Szewera PawełM45skok wzwyż1.702.02885
9KasprzakIreneuszM551500m04:43.7403:59.14865
10MańkaRobertM45skok wzwyż1.651.97837
11KominekAndrzejM35pchnięcie kulą14.6914.69801
12NawockiPiotrM45skok o tyczce3.604.44799
13TłuszczZbigniewM55pchnięcie kulą10.9514.60796
14StolarczykMarekM55rzut młotem40.0455.20789
15TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem38.1145.83783
16MańkaRobertM45pchnięcie kulą11.6613.77746
17MańkaRobertM45110m ppł.18.4616.45743
18MańkaRobertM45rzut oszczepem43.4156.43736
19KasprzakIreneuszM55800m02:25.3602:01.59731
20Stępniak RadosławM45400m58.3452.92729
21KominekAndrzejM35rzut dyskiem42.6542.65724
22NawockiPiotrM45rzut oszczepem41.5654.02701
23Stępniak RadosławM45200m26.2224.01697
24TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą9.5812.77686
25TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem30.0736.16602
26MańkaRobertM45rzut dyskiem31.1734.13564
27TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem29.4440.59561
28Szewera PawełM45110m ppł.20.2718.06550
29WisłowskiRobertM45pchnięcie kulą7.929.35483
30WisłowskiRobertM45rzut oszczepem27.3135.50435
31WisłowskiRobertM45rzut dyskiem22.1224.22380
32WisłowskiRobertM45400m ppł.01:27.8201:17.23257
33KogutZbigniewM651500m06:40.1405:06.27252
34KogutZbigniewM65800m03:34.2002:42.9882

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 5348

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Wojciechowska MałgorzataK55100m17.5714.82608
2MielcarekMariaK65pchnięcie kulą6.0011.02604
3Gąsowska MariaK70100m20.3915.00590
4Mikołajczyk HenrykaK60pchnięcie kulą6.7010.73586
5Wojciechowska MałgorzataK55skok w dal2.954.23565
6Gąsowska MariaK70200m45.9932.97514
7MielcarekMariaK65rzut dyskiem13.8727.07428
8Mikołajczyk HenrykaK60rzut oszczepem13.9926.28419
9MielcarekMariaK65rzut oszczepem11.8325.25400
10Wojciechowska MałgorzataK55200m44.0736.62344
11Mikołajczyk HenrykaK60rzut młotem15.0721.66290

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 24070

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrakowiakDariuszM55skok w dal5.938.181156
2ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą14.2919.371082
3MielcarekMarekM70300m ppł.52.6651.681061
4KrankowskiWacławM65pchnięcie kulą11.8517.90994
5MielcarekMarekM70skok wzwyż1.362.11972
6MielcarekMarekM7080m ppł.14.8114.90962
7CzarraAndrzejM70rzut oszczepem36.9970.99946
8KrankowskiWacławM65rzut młotem40.4162.64905
9KrakowiakDariuszM55100m12.5710.86901
10KrakowiakDariuszM55pchnięcie kulą12.1616.21892
11KrakowiakDariuszM55200m26.5122.62860
12KrankowskiWacławM65rzut dyskiem38.7848.31830
13WojciechowskiEugeniuszM55trójskok10.2913.78815
14RojewskiWojciechM55trójskok10.2113.67803
15JankowskiKazimierzM65rzut dyskiem37.4646.66799
16WojciechowskiEugeniuszM55skok w dal4.666.42796
17MielcarekMarekM70100m14.7011.30777
18PełkaJulianM65pchnięcie kulą9.2914.03762
19ZglenickiRyszardM60rzut dyskiem39.7844.45757
20PełkaJulianM65skok w dal3.836.04723
21MielcarekMarekM70200m31.6823.84712
22KorolkoEdwardM75skok w dal3.315.97696
23WojciechowskiEugeniuszM55400m ppł.01:19.3101:03.53620
24KorolkoEdwardM75skok o tyczce2.003.75607
25ChmielewskiIreneuszM55skok wzwyż1.301.72599
26WojciechowskiEugeniuszM55200m29.2824.98583
27ChmielewskiIreneuszM55pchnięcie kulą8.1710.89575
28NiejadlikTomaszM35skok w dal4.174.39386
29OsóbkaTomaszM80skok w dal2.144.13339
30ChuchraPiotrM40rzut dyskiem20.1920.19305
31ChmielewskiIreneuszM55400m01:15.2401:03.35300
32KorolkoEdwardM75100m18.2313.30297
33ChuchraPiotrM40trójskok7.798.40258

Kobiety - Województwo lubelskie - 4086

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AndrzejewskaJoannaK451500m05:20.6304:48.25849
2AndrzejewskaJoannaK455000m20:19.5818:33.84801
3AndrzejewskaJoannaK45800m02:41.1102:23.48774
4Poświatowska SabinaK40rzut oszczepem25.6734.00563
5Poświatowska SabinaK40pchnięcie kulą7.808.34438
6Poświatowska SabinaK40rzut młotem22.4825.04346
7Poświatowska SabinaK40rzut dyskiem19.7420.92315

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 13632

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem42.3758.841028
2BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą12.1718.321019
3BobrzykLeszekM70rzut oszczepem36.5870.20934
4CelińskiRobertM45800m02:08.4401:56.32860
5KornelukMirosławM55skok wzwyż1.501.99856
6CelińskiRobertM451500m04:25.5104:02.60824
7WąsielJózefM70rzut dyskiem33.5246.55797
8RosłowiczJerzyM651500m05:22.5104:06.85776
9KornelukMirosławM55trójskok10.0213.42763
10StećStanisławM50800m02:18.8702:01.04744
11StećStanisławM503000m pprz.12:18.6010:22.20720
12KamińskiEdwardM65400m01:09.8053.77687
13KamińskiJózefM60skok o tyczce2.603.95663
14KornelukMirosławM55200m28.5324.34653
15KornelukMirosławM55skok w dal4.085.62628
16KornelukMirosławM55100m13.6611.80625
17KamińskiEdwardM65800m02:49.3702:08.87570
18NagórekMarcinM351500m04:40.9104:35.77485

Kobiety - Województwo lubuskie - 5343

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KościuszkoMagdalenaK40skok w dal4.975.74905
2KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem38.1451.60882
3KościuszkoMagdalenaK40trójskok10.4011.57821
4KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą11.9214.51820
5KogutMonikaK35skok o tyczce3.303.60795
6BubienkoKatarzyna K30rzut oszczepem35.2036.10602
7BubienkoKatarzyna K30pchnięcie kulą9.649.64518

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 9853

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ZwolskiEdwardM60rzut młotem47.3666.15961
2ZwolskiEdwardM60rzut dyskiem47.3052.85915
3NowakIreneuszM70pchnięcie kulą10.8716.36901
4DuberJerzyM60pchnięcie kulą11.6715.82869
5DuberJerzyM60rzut dyskiem43.1548.22828
6DuberJerzyM60rzut młotem41.0057.26821
7IliaszewiczRyszardM60rzut dyskiem41.5046.37793
8MrózArturM35800m02:02.6101:59.15789
9DecJanM70rzut oszczepem31.2059.88785
10IliaszewiczRyszardM60rzut młotem38.3053.49762
11NowakIreneuszM70rzut dyskiem30.7542.70724
12NowakIreneuszM70rzut młotem32.3849.83705

Kobiety - Województwo łódzkie - 7676

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrotAneta K35200m26.2425.67968
2GrotAneta K35100m12.8712.64929
3IgnaczakMarzena K45rzut dyskiem38.9446.63790
4KucharskaZofiaK55pchnięcie kulą9.3713.08731
5IgnaczakMarzena K45pchnięcie kulą10.2412.55698
6KucharskaZofiaK55rzut oszczepem24.9741.28698
7RosińskaJaninaK80100m23.7815.34548
8Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem24.9533.04545
9Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.3910.04543
10Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem27.1830.28433
11KucharskaZofiaK55rzut młotem22.9329.83426
12Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem20.9722.22339
13RosińskaJaninaK801500m14:17.1908:13.8328

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 52236

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą13.4820.291137
2KikowskiWojciechM70rzut oszczepem41.9080.411083
3SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.1018.881052
4ŁuczakJerzyM65skok wzwyż1.482.181040
5MaksZygmuntM70pchnięcie kulą12.0318.111006
6SutAndrzejM60300m ppł.47.7153.23997
7ŁuczakJerzyM65trójskok9.5914.84926
8SutAndrzejM60100m ppł.16.9115.10924
9KikowskiWojciechM70skok wzwyż1.332.06923
10ŁuczakJerzyM65skok w dal4.467.03912
11WodoBronisławM70rzut młotem38.1058.63843
12SutAndrzejM60trójskok9.7414.02833
13GarbiczKrzysztofM40400m54.3751.02828
14MaksZygmuntM70rzut dyskiem34.5047.91822
15WodoBronisławM70rzut oszczepem32.2261.84814
16GrzybowskiPrzemysławM40400m54.8451.46804
17GarbiczKrzysztofM40100m11.8011.26793
18ZduniakKrzysztofM60100m13.5011.28789
19KucharskiPiotrM35400m53.5051.86783
20SobczakRobertM35800m02:02.9801:59.51780
21KikowskiWojciechM70skok w dal3.756.33777
22SutAndrzejM60400m01:04.4051.99777
23ZduniakKrzysztofM60200m28.4523.40763
24SutAndrzejM60200m28.4623.41762
25WojtaszczykJakubM35pchnięcie kulą13.8813.88753
26KucharskiPiotrM35200m23.8823.47744
27WodoBronisławM70rzut dyskiem30.8242.80726
28GrzybowskiPrzemysławM40200m24.9623.68722
29GrzybowskiPrzemysławM40100m12.0411.49720
30SulińskiAndrzejM40pchnięcie kulą12.4513.20712
31SkarbaAndrzejM35400m54.9553.26712
32StrzeleckiAndrzejM40400m56.7753.27712
33ZduniakKrzysztofM60400m01:06.0453.31710
34TobiaszWiesławM70rzut dyskiem29.9341.56703
35GrzybowskiPrzemysławM40400m ppł.01:06.2101:01.07702
36SutAndrzejM60100m13.8911.60696
37ŚciubełMarcinM40100m12.1511.59691
38WojtaszczykJakubM35rzut dyskiem40.8740.87690
39PęczekAdamM45200m26.5224.29665
40SzczepaniakStefanM80trójskok6.4112.32663
41ŚciubełMarcinM40200m25.5224.21661
42SulińskiAndrzejM40rzut młotem42.4147.04661
43PęczekAdamM45100m12.7111.73653
44GrzelakJanM80100m17.2111.81634
45SulińskiAndrzejM40rzut oszczepem41.0648.57622
46PęczekAdamM45400m01:01.2055.51605
47ŚciubełMarcinM40skok w dal4.895.51604
48ZimnyEmanuelM35skok w dal5.115.38591
49SulińskiAndrzejM40rzut dyskiem35.1835.18584
50GroblewskiEdwardM5510000m40:47.5335:08.79575
51BińkowskiFeliksM80pchnięcie kulą5.8010.84572
52AmbrozikŁukaszM35400m58.0356.25572
53Malinowski MichałM35skok w dal5.075.34571
54SzczepaniakStefanM80rzut dyskiem19.9534.43570
55KwapiszMarekM60200m30.6325.20561
56KwapiszMarekM60100m14.5312.14537
57TobiaszWiesławM70rzut młotem25.1238.66531
58SobierajJacekM45100m13.3312.30507
59ŚciubełMarcinM40trójskok10.0710.86500
60SobczakRobertM351500m04:40.7204:35.58486
61AmbrozikŁukaszM35200m26.3425.89481
62PłoskońskiPiotrM503000m chód20:17.7817:42.63476
63ŁuczakJerzyM65100m15.5212.48469
64PłoskońskiPiotrM505000m chód34:29.2430:07.69455
65IgnasiakJanM602000m pprz.10:12.6911:53.42451
66PłoskońskiPiotrM503000m pprz.14:17.7112:02.53428
67ZimnyEmanuelM35trójskok9.809.83409
68MaksJanuszM5510000m44:01.0837:55.55405
69AmbrozikŁukaszM35100m13.0012.82387
70KoprowskiŁukaszM401500m05:05.5104:49.59370
71IgnasiakJanM60skok w dal2.904.28364
72GroblewskiEdwardM553000m pprz.15:44.2012:33.09354
73Malinowski MichałM35100m13.3313.15320
74ObałkaSzymonM65400m01:21.4601:02.76319
75Malinowski MichałM35400m01:04.9101:02.92314
76IgnasiakJanM60trójskok6.188.89313
77Malinowski MichałM35200m28.5628.07307
78Malinowski MichałM35110m ppł.22.0021.42240
79PłoskońskiPiotrM5010000m46:51.5542:04.77207
80GrzelakJanM80200m44.4829.65201
81ObałkaSzymonM652000m pprz.12:50.4413:59.01183
82PłoskońskiPiotrM505000m22:23.6320:00.00179
83PłoskońskiPiotrM50400m ppł.01:36.1801:21.41177
84IgnasiakJanM6010000m52:20.8343:06.79168
85BińkowskiFeliksM80100m21.2314.57108
86BińkowskiFeliksM80200m48.8232.5465

Kobiety - Województwo małopolskie - 5261

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KazekIlona K30200m27.2627.26860
2SzczepanikDorotaK45pchnięcie kulą12.2815.05853
3SzczepanikDorotaK45rzut dyskiem40.2448.18819
4KazekIlona K30100m13.3813.38817
5Sierka EwaK40skok wzwyż1.151.32476
6Sierka EwaK40skok w dal3.253.75450
7Sierka EwaK40trójskok6.947.72418
8Sierka EwaK40pchnięcie kulą6.667.12363
9Sierka EwaK40rzut dyskiem14.1214.96205

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 20582

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GidzińskiKrzysztofM60skok wzwyż1.472.05914
2KuschillJuliuszM65100m ppł.18.1615.21909
3GidzińskiKrzysztofM60trójskok10.0014.39883
4ApostołMarianM65100m13.6410.97880
5UlidowskiAndrzejM453000m pprz.10:51.3209:37.13876
6WidełMarekM50skok w dal5.186.68846
7ApostołMarianM65200m28.8122.75845
8SeidelWojciechM65100m13.7911.09843
9ApostołMarianM65400m01:06.1350.95832
10GidzińskiKrzysztofM60rzut oszczepem39.5662.87828
11KuschillJuliuszM65300m ppł.54.8157.58827
12WidełMarekM50trójskok11.1113.84814
13WidełMarekM50200m26.7923.68739
14KupiecTomaszM35400m54.7753.09721
15KuschillJuliuszM65100m14.3811.56705
16KuschillJuliuszM65200m30.3723.98696
17WidełMarekM50100m12.9911.60695
18LeśniakMarianM70800m02:53.8402:05.01653
19RomanowskiŁukaszM35skok wzwyż1.651.77646
20RomanowskiŁukaszM35200m24.9024.47643
21KupiecTomaszM35800m02:09.3502:05.70638
22KrymskiSławomirM55rzut młotem32.0344.16616
23LeśniakMarianM701500m06:02.6704:22.10614
24MajTadeuszM5510000m40:18.7034:43.95603
25KrymskiSławomirM55rzut dyskiem29.2835.21584
26MajTadeuszM555000m19:43.5816:54.33527
27UlidowskiAndrzejM451500m05:06.7204:40.25446
28OrlickiStanislawM5510000m43:39.2337:36.73423
29OrlickiStanislawM555000m21:27.9518:23.77336

Kobiety - Województwo mazowieckie - 35365

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielanUrszulaK55skok wzwyż1.401.931130
2BartosikEwaK65skok w dal3.816.311034
3Gąsowska MałgorzataK40200m26.4224.831028
4BartosikEwaK65trójskok8.0013.311027
5BartosikEwaK65100m15.5412.041017
6PatlaGenowefaK55rzut oszczepem33.6755.66967
7KielanUrszulaK55trójskok8.9812.72964
8PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą11.9516.69955
9KrysztosiakKatarzyna K45200m28.7925.99942
10Gąsowska MałgorzataK40100m13.2312.51941
11KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62914
12DżońBarbaraK55skok wzwyż1.251.72901
13KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.615.72896
14DżońBarbaraK55skok w dal3.975.69887
15KrysztosiakKatarzyna K45400m01:07.2201:00.01882
16Jabłkowska MonikaK45400m01:08.4501:01.11850
17Milińska-TymendorfAnnaK45400m01:09.5001:02.04824
18Sucharska-CzapskaIzabellaK45100m14.5213.22823
19Jabłkowska MonikaK45200m30.8227.82819
20Sucharska-CzapskaIzabellaK45200m30.8527.85818
21DżońBarbaraK55200m33.5727.89808
22Jabłkowska MonikaK45100m14.6513.34805
23KrysztosiakKatarzyna K4580m ppł.15.0316.08799
24ZglińskaIwonaK40200m30.2328.41786
25ZglińskaIwonaK40400m01:08.5301:03.65778
26Sucharska-CzapskaIzabellaK45400m01:11.4401:03.77775
27PierzchałaHalinaK60pchnięcie kulą8.5313.66767
28PierzchałaHalinaK60rzut oszczepem23.0143.22734
29Milińska-TymendorfAnnaK45800m02:46.5702:28.35705
30BrulińskaMonikaK40100m15.5314.69637
31Kalista-ŁebekBeataK35100m15.1014.83619
32Przybysz-MałekBeataK50pchnięcie kulą9.1911.19614
33BrulińskaMonikaK40400m01:15.3201:09.96614
34Giżyńska Karolina K351500m05:36.7205:28.91597
35BrulińskaMonikaK40800m02:49.5202:37.47584
36Giżyńska Karolina K35800m02:44.5802:39.12563
37PatlaGenowefaK55rzut młotem28.2936.80542
38Przybysz-MałekBeataK50rzut młotem30.5936.02529
39Kalista-ŁebekBeataK35skok wzwyż1.251.35508
40WurstMagdalenaK45skok wzwyż1.101.34497
41ZglińskaIwonaK40pchnięcie kulą8.098.65457
42Kalista-ŁebekBeataK35rzut oszczepem22.5226.25419
43DżońBarbaraK55rzut młotem21.5828.07396
44UgniewskaMonikaK35pchnięcie kulą7.497.49386
45JezierskaTeresaK551500m07:49.4806:24.18325
46UgniewskaMonikaK35rzut oszczepem18.1121.11324
47WurstMagdalenaK45pchnięcie kulą5.256.44322
48Kalista-ŁebekBeataK35rzut dyskiem18.0018.00261
49JezierskaTeresaK555000m30:56.3325:45.21253
50TomczakKingaK30pchnięcie kulą4.804.80221
51TomczakKingaK30rzut oszczepem9.8610.11121

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 64038

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.562.291148
2WalczakMariuszM45rzut młotem58.7872.361058
3DamszelTomaszM45rzut oszczepem56.2073.05976
4TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.1517.03941
5PiotrowskiAndrzejM45800m02:05.4201:53.58931
6PiączkowskiAndrzejM65rzut młotem40.8563.33916
7JaworskiIgorM40100m11.4510.93888
8UgniewskiAndrzejM75pchnięcie kulą9.3615.70862
9TurczynMarekM50800m02:13.7601:56.59853
10PiączkowskiAndrzejM65pchnięcie kulą10.2015.41844
11JaworskiIgorM40200m23.9122.69844
12KamionkaMarekM60rzut młotem41.8758.48840
13ŚwidzińskiPawełM50rzut młotem46.3457.56826
14DługołęckiMieczyslawM70pchnięcie kulą10.0015.05823
15Gajda RobertM55800m02:20.9901:57.94819
16BobińskiMarianM65trójskok8.9613.86813
17Kossowski DanielM35100m11.3511.20802
18Gajda RobertM551500m04:50.4804:04.82798
19UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem28.5860.28791
20Pruszyński AndrzejM45200m25.5123.36773
21TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.161.90770
22GrzeszczakMirosławM50rzut oszczepem40.8858.40764
23CzerwońskiArturM50400m59.7252.26763
24Pruszyński AndrzejM45skok w dal5.226.29762
25PopławskiJanuszM70skok w dal3.686.21754
26BarszczewskiKamilM35skok wzwyż1.751.88751
27WalczykKonradM45skok w dal5.136.18742
28NowakowskiJacekM50800m02:19.2902:01.41735
29Pruszyński AndrzejM45100m12.3911.44734
30PawskiWawrzyniecM35800m02:05.1802:01.65729
31LeviCharlesM60rzut młotem36.6351.16726
32TurczynMarekM501500m04:46.1104:11.43725
33ZawadzkiTomaszM45800m02:15.1202:02.36713
34TokarskiJerzyM75rzut dyskiem26.6341.23697
35SeremakPawelM35skok wzwyż1.701.82694
36KowalskiLechM80rzut oszczepem23.0353.37691
37ProkopiukRobertM40400m57.2453.71690
38OstrykiewiczHenrykM7010000m45:23.7633:36.40682
39CzerwońskiArturM50800m02:22.1102:03.86679
40PionkAndrzejM70rzut dyskiem28.7839.97673
41Więckowski TadeuszM652000m pprz.09:46.1510:38.32668
42WalczykKonradM45skok wzwyż1.501.79665
43Więckowski TadeuszM65trójskok7.9412.28658
44BernardelliMichałM355000m16:05.9316:02.36657
45NowakowskiJacekM501500m04:53.5304:17.95656
46Pruszyński AndrzejM45trójskok10.6812.38651
47OstrykiewiczHenrykM705000m21:51.0916:05.75648
48UgniewskiAndrzejM75trójskok6.7812.12647
49MaluchnikRadosławM4010000m35:26.4434:18.18632
50PiączkowskiAndrzejM65rzut dyskiem30.2937.73631
51BernardelliMichałM3510000m34:20.6534:20.65629
52ProkopiukRobertM40skok wzwyż1.551.75627
53PopławskiJanuszM70200m32.8324.70615
54MichalskiWojciechM75skok w dal3.075.54614
55PiechnikMateuszM35200m25.3224.88599
56GiżyńskiPrzemysławM405000m17:12.0316:33.23578
57JanuszkoRomanM45skok w dal4.435.34570
58GrotkowskiKrzysztofM55400m01:07.0456.45563
59JurekPawełM50skok w dal4.085.26557
60Gajda RobertM55200m29.5725.23557
61DukałaPiotrM355000m16:46.7116:42.99554
62DukałaPiotrM3510000m35:28.5235:28.52553
63JanuszkoRomanM45skok wzwyż1.401.67552
64PopławskiJanuszM70400m01:17.6556.73551
65PiechnikMateuszM35skok w dal4.925.18548
66WitkowskiPawełM3510000m35:33.2935:33.29548
67GrotkowskiKrzysztofM55200m29.7925.41539
68Więckowski TadeuszM65800m02:51.7002:10.65534
69PrzetackiRyszardM60100m14.6712.25527
70Więckowski TadeuszM65300m ppł.01:03.3101:06.51527
71ProkopiukRobertM40pchnięcie kulą9.409.96519
72DżońWitoldM55skok o tyczce2.403.40511
73PiechnikMateuszM35100m12.4512.28509
74GronkiewiczMarekM50rzut oszczepem27.8239.74496
75GiżyńskiPrzemysławM40800m02:21.1902:12.56496
76MusiatowiczWojciechM35400m59.9258.08493
77GiżyńskiPrzemysławM401500m04:50.1904:35.07491
78BernardelliMichałM351500m04:40.8904:35.75485
79DługołęckiMieczyslawM70100m16.1512.41483
80MaślankiewiczAndrzejM80pchnięcie kulą4.999.33482
81GronkiewiczMarekM50skok wzwyż1.251.57459
82WitkowskiPawełM355000m17:28.8917:25.01457
83JurekPawełM50100m ppł.19.8318.92456
84MusiatowiczWojciechM35200m26.9926.53436
85ByraJerzyM65rzut dyskiem21.0226.18416
86DżońWitoldM55100m ppł.21.4619.42407
87JanuszkoRomanM45200m29.4626.98397
88SowińskiEdmundM7510000m54:54.8038:04.94397
89WróblewskiMichałM35800m02:22.2502:18.24393
90OpiatowskiRyszardM5010000m42:34.9438:14.34388
91Więcek JacekM50200m30.7027.14387
92Więcek JacekM50100m14.5312.98363
93GronkiewiczMarekM50rzut dyskiem21.1622.83354
94JędrzejowskiJarosławM455000m19:46.9318:21.59340
95DembińskiEugeniuszM7010000m52:57.3439:12.18337
96JędrzejowskiJarosławM4510000m42:10.7139:21.91329
97SowińskiEdmundM755000m27:11.3218:45.77296
98KowalskiLechM80skok wzwyż0.801.38284
99StuczyńskiJanM75800m03:36.9802:26.16268
100DembińskiEugeniuszM705000m25:55.3419:05.66262
101GańkoAleksanderM70400m01:28.4301:04.61260
102SowińskiEdmundM751500m07:31.4705:05.33258
103GronkiewiczMarekM50100m ppł.22.2621.23256
104KowalskiLechM80trójskok4.328.30252
105KamionkaGrzegorzM35rzut młotem20.0220.02242
106GańkoAleksanderM705000m26:37.0619:36.39213
107SowińskiEdmundM75800m03:52.8102:36.82138
108UgniewskiAndrzejM75100m20.3214.8381
109SowińskiEdmundM75400m01:47.1401:13.6260
110KowalskiLechM80200m52.6135.0712

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 4013

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szymura HenrykM65100m ppł.16.2513.611151
2LipowskiWitoldM60rzut młotem51.1971.501045
3Szymura HenrykM65100m13.5110.86915
4Szymura HenrykM65200m28.2622.31902

Kobiety - Województwo podkarpackie - 3032

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SiembidaMałgorzataK401500m05:17.8904:58.21783
2SiembidaMałgorzataK405000m19:40.9318:44.84783
3SiembidaMałgorzataK40800m02:40.4102:29.00696
4ZaorskaJustyna K40400m01:25.7901:19.68398
5ZaorskaJustyna K401500m06:37.9206:13.29372

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 14471

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁańcuckiStanisławM602000m pprz.07:25.2508:38.451102
2KoniuszyKazimierzM75pchnięcie kulą10.9918.431025
3Cząstka JanM60800m02:18.6801:50.921002
4Cząstka JanM601500m04:50.1003:53.59932
5ŁańcuckiStanisławM601500m04:52.1603:55.25911
6ŁańcuckiStanisławM605000m18:35.3915:13.84791
7PorzuczekBartoszM35800m02:02.8101:59.35784
8Futyma ZygmuntM60rzut dyskiem40.5345.29773
9PorzuczekBartoszM35400m53.7852.13769
10ZajchowskiMarekM55skok w dal4.285.90689
11SzymańskiAdamM7010000m45:38.7833:47.52668
12ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.351.79665
13KurczTadeuszM40400m57.8354.27663
14PorzuczekBartoszM35200m24.6324.21658
15KurczTadeuszM40100m12.2911.73653
16KurczTadeuszM40200m25.7424.42637
17ZajchowskiMarekM55trójskok8.4911.37559
18SzymańskiAdamM70800m03:06.5502:14.15466
19ZajchowskiMarekM55skok o tyczce2.102.98397
20ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:32.4601:14.06327

Kobiety - Województwo podlaskie - 5143

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PrużaninGenowefaK85pchnięcie kulą4.1713.76773
2Guzowska-NowakMałgorzataK60pchnięcie kulą8.0012.81714
3RakowskaIwonaK35800m02:36.2202:31.03668
4Wysocka-GolaMałgorzataK50skok wzwyż1.101.43592
5RakowskaIwonaK351500m05:38.7905:30.93585
6Wysocka-GolaMałgorzataK50rzut oszczepem23.6434.39570
7Malewicka-Wróblewska LiliaK6010000m01:00:50.2548:23.41444
8SzubzdaAlinaK451500m06:41.6606:01.09428
9PrużaninGenowefaK85rzut oszczepem6.4023.58369

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 20241

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChomkoMarekM55rzut oszczepem43.2067.82900
2BrocJerzyM75rzut dyskiem31.7349.12845
3ChomkoMarekM55pchnięcie kulą11.4515.26835
4AndrzejukBogusławM405000m15:35.7715:00.59830
5ŚwiderskiPawełM35skok w dal6.206.53810
6NowackiAndrzejM45400m57.7252.36758
7NowackiAndrzejM45100m12.4711.51714
8NowackiAndrzejM45200m26.2424.03694
9GolonkoDariuszM40skok wzwyż1.601.81684
10RoszkowskiLeonM70pchnięcie kulą8.0212.07645
11GrygoPawełM4010000m35:33.9634:25.46624
12KoszelewAnatolM80pchnięcie kulą6.2411.66620
13SysułaJanuszM60100m14.3611.99592
14DziekońskiTadeuszM655000m21:10.1016:29.92586
15OkurowskiJerzyM755000m23:55.6216:30.72584
16MidroHenrykM75pchnięcie kulą6.2910.55554
17Gawieńczyk MieczysławM70rzut dyskiem23.5032.63536
18DziekońskiTadeuszM65800m02:52.1502:10.99527
19GrygoPawełM401500m04:47.5304:32.55514
20PiankaKrzysztofM603000m chód21:35.9717:16.78512
21KoszelewAnatolM80rzut dyskiem18.0631.17509
22KoszelewAnatolM80rzut młotem18.8035.64484
23RoszkowskiLeonM70rzut oszczepem19.9438.27475
24BrocJerzyM75400m01:25.4358.70468
25MidroHenrykM75rzut dyskiem17.1026.47422
26SysułaJanuszM605000m21:37.7917:43.28417
27BasajPawełM45800m02:31.1502:16.88416
28Mydlarz JerzyM601500m05:58.0104:48.27380
29JanucikTadeuszM6510000m49:01.0138:23.99379
30SzubzdaPiotrM451500m05:17.7004:50.28364
31Pleskowicz AndrzejM551500m05:44.9504:50.72361
32KoszelewAnatolM80rzut oszczepem12.4428.83340
33BołtućPiotrM4010000m41:41.6840:21.38281
34KondraciukPiotrM4010000m41:51.3840:30.76274
35MidroHenrykM75rzut oszczepem10.9723.14259
36KondraciukPiotrM405000m20:09.9819:24.48231
37JanucikTadeuszM651500m06:48.2505:12.47213
38MorawskiJacekM455000m21:22.7919:50.56192
39SawickiStanisławM5510000m50:15.4143:18.08161
40HoffmanMarekM505000m23:02.9020:35.07134
41JanucikTadeuszM65100m18.2114.64103
42PiankaKrzysztofM605000m28:10.7723:05.2514

Kobiety - Województwo pomorskie - 2056

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PetkaLucynaK405000m20:05.2119:07.96747
2PtakRyszardaK50pchnięcie kulą10.3912.65704
3PtakRyszardaK50rzut dyskiem27.1036.67605

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 22856

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RzepeckiAndrzejM80rzut młotem37.6271.311042
2RzepeckiAndrzejM80pchnięcie kulą9.7018.131007
3CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem36.3368.871003
4PłoskiPrzemysławM40pchnięcie kulą16.6517.65979
5CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą9.3617.49969
6ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:25.4513:08.36926
7ŁuniewskiMirosławM605000m chód27:52.8622:19.96911
8KaszubaKrzysztofM45pchnięcie kulą13.5315.98878
9WerlingZbigniewM80pchnięcie kulą8.1715.27836
10RytlewskiPiotrM45rzut oszczepem47.1561.29806
11CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem26.8646.36793
12LibanZygfrydM7510000m46:57.8532:34.18759
13RzepeckiAndrzejM80rzut oszczepem24.9757.87756
14RzepeckiAndrzejM80rzut dyskiem24.9243.01730
15KostroWłodzimierzM75skok wzwyż1.131.85722
16KaszubaKrzysztofM45rzut dyskiem37.8941.49702
17WysockiJanuszM65skok w dal3.705.84676
18WerlingZbigniewM80rzut młotem25.0047.39667
19BorowskiSławomirM40pchnięcie kulą10.7211.36602
20BorowskiSławomirM40rzut młotem38.0242.17585
21LibanZygfrydM751500m06:35.5204:27.49561
22LibanZygfrydM755000m24:09.0416:39.98561
23BarwickiPawełM35400m58.4956.69552
24BarwickiPawełM35100m12.3312.16538
25WysockiJanuszM65trójskok7.1711.09532
26Kostra ZbigniewM60300m ppł.59.6901:06.60525
27NarlochAdamM45skok w dal4.225.08522
28LibanZygfrydM75800m03:15.0902:11.41519
29Kostra ZbigniewM60400m01:11.9558.09493
30BorowskiSławomirM40rzut dyskiem30.1830.18491
31NarlochAdamM45trójskok9.2610.73489
32WerlingZbigniewM80rzut dyskiem17.4030.03488
33MatejaJózefM555000m22:35.5919:21.74236

Kobiety - Województwo śląskie - 13908

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1HelbikBarbaraK55skok w dal3.995.72900
2Śleziona Katarzyna K453000m chód16:54.0815:14.29894
3HelbikBarbaraK55100m15.4112.99863
4ŚwitajAneta K352000m pprz.07:36.3607:22.17862
5BrooksDominika K40400m01:05.8501:01.16849
6Brych-PająkEwaK401500m05:07.7904:48.74845
7Brych-PająkEwaK405000m19:28.8918:33.37802
8WolniewiczKatarzyna K455000m chód32:18.1029:09.33748
9ŚwitajAneta K355000m19:26.4819:16.33734
10WolniewiczKatarzyna K453000m chód19:29.5017:34.42713
11ŚwitajAneta K3510000m42:07.4642:00.89682
12ŚwitajAneta K35800m02:35.3102:30.15680
13Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:59.2905:23.00630
14NowakMonikaK3510000m43:55.1943:48.34610
15Stępień-Wyrobiec OlgaK455000m22:54.6620:55.48587
16NowakMonikaK355000m21:20.4621:09.32568
17Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m03:02.2802:42.34524
18Włodarczyk AlicjaK65200m44.3433.63481
19Włodarczyk AlicjaK651500m08:40.2006:20.32341
20Włodarczyk AlicjaK65400m01:55.1401:24.84303
21Włodarczyk AlicjaK65800m04:14.2003:04.52292

Mężczyźni - Województwo śląskie - 44152

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NowakRafałM403000m pprz.09:44.9109:03.441003
2MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem49.5855.40963
3PluszczewskiCzesławM85pchnięcie kulą7.6316.85931
4KubiczekPiotrM60200m26.9522.17919
5OrłowskiWaldemarM60100m13.0010.86916
6KubiczekPiotrM60100m13.0710.92899
7NowakRafałM40800m02:04.4601:56.86846
8JenekAndrzejM55rzut oszczepem39.1461.44808
9MałeckiWaldemarM605000m chód29:54.2023:57.15804
10DobrzyńskiMarekM65300m ppł.56.0758.91778
11BryniakFryderykM75rzut oszczepem28.0059.05773
12BryniakFryderykM75skok wzwyż1.161.90770
13StecułaLeszekM55skok w dal4.496.19751
14DobrzyńskiMarekM65trójskok8.5913.29751
15MałeckiWaldemarM603000m chód18:27.6114:46.09749
16ŁukasiakAndrzejM601500m05:10.5204:10.03740
17ŁukasiakAndrzejM605000m18:57.5615:32.00739
18KreihsWitoldM45skok w dal5.066.10735
19StanekJózefM70pchnięcie kulą9.0013.55733
20Śleziona AdamM453000m chód16:37.3015:04.35718
21Dądela AntoniM65200m30.2623.89706
22KreihsWitoldM45pchnięcie kulą11.0012.99700
23Dądela AntoniM65400m01:09.7953.77687
24KańtochRudolfM80skok wzwyż1.051.81684
25ZawadzkiJerzyM75skok wzwyż1.101.80675
26ŻabińskiStanisławM65rzut oszczepem29.8852.19674
27DobrzyńskiMarekM65200m30.6524.20671
28StecułaLeszekM55skok wzwyż1.351.79665
29MacochZbigniewM7010000m46:00.5734:03.65649
30StanekJózefM70rzut dyskiem27.7138.48645
31BryniakFryderykM75trójskok6.7212.01631
32KalinowskiZbigniewM3510000m34:24.3734:24.37625
33ŁukasiakAndrzejM60800m02:39.8302:07.83592
34KreihsWitoldM45trójskok10.0711.67590
35KalinowskiZbigniewM355000m16:32.7716:29.10588
36WierzbickiJacekM35skok w dal5.165.43585
37BryniakFryderykM75skok w dal2.965.34576
38WilkDariuszM40400m59.8556.16576
39ListowskiAndrzejM50400m ppł.01:17.0501:05.22567
40StecułaLeszekM55100m13.9212.03565
41WierzbickiJacekM35200m25.6825.24561
42MacochZbigniewM705000m22:43.0116:43.99551
43PiontekAdrianM40pchnięcie kulą9.8010.39545
44Dądela AntoniM65800m02:51.1502:10.23542
45KreihsWitoldM45400m ppł.01:15.3701:06.28534
46ZawadzkiJerzyM75200m35.9425.57530
47ZawadzkiJerzyM75400m01:23.4057.30526
48ListowskiAndrzejM501500m05:09.2604:31.78521
49WierzbickiJacekM35100m12.4412.27520
50WilkDariuszM401500m04:46.7704:31.83520
51KreihsWitoldM45rzut dyskiem28.7631.49515
52WierzbickiJacekM35trójskok10.9010.93509
53ZawadzkiJerzyM75100m16.8912.32505
54PluszczewskiCzesławM85rzut dyskiem14.8830.38494
55GamracyLeszekM653000m chód22:59.1717:30.38493
56BerwidEdwardM85rzut dyskiem14.8030.21491
57GamracyLeszekM655000m chód38:40.2829:29.45486
58StecułaLeszekM55100m ppł.20.9018.92461
59KreihsWitoldM45110m ppł.21.6519.29422
60MacochZbigniewM701500m06:33.3404:44.27412
61BerwidEdwardM85rzut oszczepem12.6333.84411
62Dądela AntoniM651500m06:11.5104:44.35411
63StecułaLeszekM55rzut dyskiem21.5125.87410
64ZawadzkiJerzyM75300m ppł.01:19.2101:11.80382
65ListowskiAndrzejM505000m20:12.0718:02.50378
66MacochZbigniewM70800m03:15.5802:20.64353
67WierzbickiJacekM35rzut oszczepem26.9629.02342
68PluszczewskiCzesławM85rzut oszczepem10.5428.24331
69PiontekAdrianM40rzut oszczepem23.8228.18330
70WyrobiecGrzegorzM451500m05:25.4804:57.39312
71GamracyLeszekM65100m16.6313.37284
72StecułaLeszekM55rzut młotem16.0822.17275
73GamracyLeszekM65200m36.4228.75255
74WyrobiecGrzegorzM455000m20:43.9619:14.52247
75WierzbickiJacekM35400m ppł.01:20.9401:18.11239
76ZawadzkiJerzyM7580m ppł.26.7724.7365
77PluszczewskiCzesławM85200m57.5935.559
78BerwidEdwardM85200m57.6435.589

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 5475

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚlęzakHalinaK60skok wzwyż1.151.69869
2WronaAgnieszkaK35skok o tyczce3.303.60801
3Stępniewska CzesławaK60rzut dyskiem26.1245.12762
4Stępniewska CzesławaK60pchnięcie kulą8.4013.45754
5Stępniewska CzesławaK60rzut oszczepem21.5540.48683
6ŚlęzakHalinaK60skok w dal2.694.15538
7ŚlęzakHalinaK60100m19.5715.86483
8ŚlęzakHalinaK60rzut dyskiem16.0127.66439
9MarekEwaK55400m01:56.7901:35.53146

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 11233

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MirkowskiGrzegorzM80pchnięcie kulą9.4817.72983
2MirkowskiGrzegorzM80rzut młotem32.5561.70891
3MirkowskiGrzegorzM80rzut dyskiem26.4845.70781
4Włodarczyk ZdzisławM75rzut młotem29.3050.04708
5KołodziejStanisławM703000m chód21:33.0615:33.33670
6KołodziejStanisławM705000m chód36:45.2026:33.92645
7PardelaMirosławM80trójskok6.2512.01628
8MirkowskiGrzegorzM80rzut oszczepem20.0046.35591
9SułekKrzysztofM70pchnięcie kulą7.3711.09586
10Włodarczyk ZdzisławM75rzut dyskiem22.6235.02581
11SułekKrzysztofM70rzut dyskiem25.1834.97580
12SułekKrzysztofM70trójskok6.6811.11535
13MarekAndrzejM55100m14.2412.30498
14PardelaMirosławM80skok w dal2.564.94493
15SyskaRyszardM55200m30.4125.94486
16SyskaRyszardM55400m01:10.6559.49437
17SułekKrzysztofM70rzut młotem19.6730.27400
18Włodarczyk ZdzisławM7580m ppł.21.5219.88373
19Włodarczyk ZdzisławM75skok wzwyż0.901.47367

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 14293

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Romanowska HelenaK75pchnięcie kulą7.3617.781023
2SkrzyńskaEwaK50100m14.0812.34964
3SkrzyńskaEwaK50200m29.6725.70962
4SamborTeresaK80pchnięcie kulą5.6215.57886
5SamborElżbieta K50skok wzwyż1.311.70879
6PieczulisKrystynaK555000m22:18.6618:34.30800
7PieczulisKrystynaK551500m06:09.1005:02.03758
8PawłowskaDorotaK351500m05:11.9605:04.72741
9PawłowskaDorotaK355000m19:40.2019:29.93713
10PieczulisKrystynaK55400m01:21.4201:06.60699
11SamborElżbieta K50skok w dal3.504.67658
12Romanowska HelenaK75rzut młotem21.7842.20632
13SamborElżbieta K503000m chód22:08.3119:08.72602
14Romanowska HelenaK75rzut dyskiem14.3135.66587
15MalgremMariaK65pchnięcie kulą5.359.83530
16SamborElżbieta K50rzut oszczepem19.8428.86467
17Romanowska HelenaK75rzut oszczepem10.1828.06452
18SamborTeresaK80rzut oszczepem8.4526.47423
19MalgremMariaK65rzut młotem17.0026.99378
20MalgremMariaK65rzut dyskiem12.1023.62364
21MalgremMariaK65rzut oszczepem10.8123.07360
22GulbickaHalinaK605000m31:51.3525:09.58287
23SamborTeresaK80100m31.0420.02128

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 24821

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM70rzut młotem50.7778.131149
2KubackiMieczysławM65pchnięcie kulą12.4018.731043
3ZawadaSławomirM50skok w dal5.537.13941
4GrzybMarekM60skok w dal4.797.06926
5GrzybMarekM60skok wzwyż1.472.05914
6ZawadaSławomirM50100m ppł.15.9615.22912
7ZawadaSławomirM50trójskok11.7814.67898
8GrzybMarekM60rzut oszczepem42.5167.56896
9ZawadaSławomirM50skok wzwyż1.612.02885
10ZawadaSławomirM50400m ppł.01:07.1156.80856
11OlszewskiMarekM50skok w dal5.126.60825
12JabłońskiJerzyM70rzut dyskiem34.4747.87821
13KubackiMieczysławM65rzut młotem35.9755.76798
14KubackiMieczysławM65rzut dyskiem37.2746.43794
15JabłońskiSławomirM70rzut młotem34.9853.83767
16ZawadaSławomirM50100m12.7111.35766
17JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą9.3014.00760
18GulbickiTadeuszM65skok w dal3.916.17744
19SkrzyńskiPiotrM50200m26.9623.83721
20SkrzyńskiPiotrM50100m12.9511.56706
21OlszewskiMarekM50trójskok10.2012.71696
22OlszewskiMarekM50400m ppł.01:13.7701:02.44656
23GulbickiTadeuszM65rzut oszczepem28.9750.60652
24WalendykiewiczTadeuszM40800m02:15.5302:07.25604
25GulbickiTadeuszM65100m14.9211.99589
26Zienkiewicz PiotrM4510000m38:07.8135:35.21546
27PawłowskiMariuszM4010000m37:14.9736:03.23516
28JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem22.1630.77502
29Zienkiewicz PiotrM45rzut oszczepem30.6039.78496
30PawłowskiMariuszM405000m17:56.0417:15.58478
31CiołkowskiMarekM555000m chód36:08.8930:17.53447
32TrudnowskiMaciejM451500m05:06.9904:40.50444
33Zienkiewicz PiotrM455000m18:52.5717:31.14443
34OlszewskiMarekM50100m ppł.21.4620.47317
35TrudnowskiMaciejM455000m20:03.0818:36.58313

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 18147

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą6.6518.431064
2BaranowskaIrenaK70pchnięcie kulą7.5415.89906
3ŁeszykAneta K45skok w dal4.655.77905
4PodsiadłoAleksandraK65100m17.1313.27825
5BaranowskaIrenaK70rzut oszczepem19.7147.81820
6PodsiadłoAleksandraK65200m38.0028.82749
7BaranowskaIrenaK70rzut dyskiem19.2042.35710
8KapturskaDanutaK65pchnięcie kulą6.7412.38688
9PodsiadłoAleksandraK65400m01:33.2101:08.68646
10FrąckowiakEwaK80rzut młotem19.9542.70640
11BaranowskaIrenaK70rzut młotem23.6141.40618
12SinieckaBeataK50rzut dyskiem27.4337.11613
13FrąckowiakEwaK80rzut dyskiem13.0836.83608
14SinieckaBeataK50pchnięcie kulą8.8710.80590
15ŻerkoRenataK50rzut oszczepem23.8134.63574
16Gawłowska ReginaK65100m19.5315.13573
17KapturskaDanutaK65rzut oszczepem15.9033.94561
18Gawłowska ReginaK65rzut młotem23.0436.58538
19JanickaLidiaK55100m18.4415.55519
20Wolna AleksandraK601500m07:25.0805:45.29508
21JanickaLidiaK55200m39.8933.14505
22KapturskaDanutaK65rzut dyskiem15.9131.06501
23ŻerkoRenataK50pchnięcie kulą7.489.11486
24FrąckowiakEwaK80rzut oszczepem9.4829.69483
25KapturskaDanutaK65rzut młotem19.9631.69456
26Gawłowska ReginaK65rzut dyskiem14.1427.60438
27Szymańska-KierzynkaLidiaK455000m25:02.6822:52.40436
28Gawłowska ReginaK65rzut oszczepem12.1225.87412
29Wolna AleksandraK60800m03:46.6002:54.44389
30ŻerkoRenataK50rzut młotem23.3027.43386

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 49770

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM75pchnięcie kulą10.7918.101006
2RoszczakCzesławM75rzut dyskiem34.5253.44926
3KrollEdwardM75rzut oszczepem32.4468.42909
4JarmuszkiewiczAndrzejM70rzut młotem40.5762.43902
5MarcinkowskiMarcinM35200m22.6522.26896
6GuzowskiKrzysztofM40100m11.4410.92891
7GołębiewskiEdwardM653000m chód17:40.1013:27.37890
8KwitaZbigniewM553000m chód16:05.0813:27.77889
9WolnyJarosławM65rzut młotem39.4961.22883
10RoszczakCzesławM75rzut młotem35.4360.51872
11GuzowskiKrzysztofM40200m23.6922.48871
12DrążkowskiMariuszM60pchnięcie kulą11.6315.77866
13GuzowskiKrzysztofM40400m53.6250.32866
14BrandenburgJózefM602000m pprz.08:20.1709:42.40857
15MarcinkowskiMarcinM35100m11.1811.03854
16WawrzyniakZenonM60rzut oszczepem39.8963.40836
17FraśAndrzejM55400m01:00.8951.27814
18BondalskiSławomirM35400m52.9851.35810
19GołębiewskiEdwardM655000m chód31:22.1223:55.30806
20KapturskiAndrzejM70pchnięcie kulą9.7814.72803
21RoszczakCzesławM75rzut oszczepem28.6460.40793
22KwitaZbigniewM555000m chód28:56.2824:15.00785
23FraśAndrzejM55200m27.2323.23783
24WawrzyniakRyszardM70rzut oszczepem31.1359.74783
25NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą12.1514.35781
26Dziuba MariuszM45skok wzwyż1.601.91779
27WieteckiMarekM35rzut oszczepem53.9658.09759
28WieteckiMarekM35rzut dyskiem44.4244.42757
29KrólikBogdanM50rzut oszczepem40.2257.45750
30WieteckiMarekM35pchnięcie kulą13.6613.66740
31JankowskiTomaszM45rzut młotem42.1651.90737
32SzczodrzyńskiPiotrM45100m12.3911.44734
33RepczyńskiAleksanderM70300m ppł.01:01.5101:00.36726
34JarmuszkiewiczAndrzejM70rzut dyskiem30.7442.69724
35KapturskiAndrzejM70rzut młotem33.1851.06724
36NadachowskiJanM65pchnięcie kulą8.8513.37722
37NadachowskiMarekM45rzut młotem40.9250.37713
38SzczodrzyńskiPiotrM45200m26.1523.95704
39PodsiadłoZdzisławM70skok w dal3.535.96702
40WieteckiJerzyM60rzut dyskiem37.0841.43701
41KapturskiAndrzejM70rzut oszczepem27.6253.01686
42NadachowskiJanM65rzut młotem31.0548.13678
43KrólikBogdanM50pchnięcie kulą10.1712.17651
44KapturskiAndrzejM70rzut dyskiem27.8738.70650
45MichalskiZygmuntM65skok wzwyż1.201.76637
46MichalskiZygmuntM65rzut dyskiem30.4137.88634
47WrzeszczMarcinM40rzut oszczepem41.6049.21632
48WrzeszczMarcinM40rzut młotem39.9744.33619
49WrzeszczMarcinM40rzut dyskiem36.0236.02599
50FrąckowiakFeliksM75rzut dyskiem23.0235.64592
51NadachowskiMarekM45rzut dyskiem32.4735.55591
52NowakIreneuszM65rzut oszczepem26.1745.71581
53RepczyńskiAleksanderM70400m01:16.9756.23573
54WrzeszczMarcinM40pchnięcie kulą10.2310.84572
55CzarneckiMateuszM40rzut dyskiem34.1534.15565
56SienkiewiczCzesławM6010000m43:06.4335:30.18552
57NadachowskiJanM65rzut dyskiem25.8932.25529
58NowakIreneuszM65rzut dyskiem25.9032.26529
59DrążkowskiMariuszM60rzut dyskiem28.0531.34512
60RepczyńskiAleksanderM70200m34.1625.71511
61BrandenburgJózefM60800m02:45.2702:12.18504
62RepczyńskiAleksanderM70800m03:04.2402:12.49498
63CzarneckiMateuszM40rzut młotem32.4035.94488
64RepczyńskiAleksanderM70100m16.1812.44476
65KrólikBogdanM50rzut dyskiem27.1929.33475
66SienkiewiczCzesławM605000m21:11.3117:21.58464
67FrąckowiakFeliksM75rzut młotem19.8333.87456
68DrążkowskiMariuszM60rzut oszczepem22.6636.01442
69RepczyńskiAleksanderM7080m ppł.19.0719.18439
70ChudzikMariuszM45400m01:07.1701:00.93383
71GołębiewskiEdwardM651500m06:21.1804:51.76353
72PodsiadłoZdzisławM70100m17.2813.28300
73MichalskiZygmuntM65skok o tyczce1.502.45255

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 7588

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielingAnnaK55100m15.7613.29818
2KielingAnnaK5580m ppł.16.4315.95813
3KielingAnnaK55200m34.3128.51768
4ZboińskaAgnieszkaK45100m15.2613.90725
5ZboińskaAgnieszkaK45200m32.7829.59709
6MaryszczakBogumiłaK60pchnięcie kulą7.6412.24679
7KielingAnnaK55rzut dyskiem25.7339.34655
8ZboińskaAgnieszkaK45skok w dal3.534.38591
9SulejaJoannaK5510000m56:41.3247:30.65473
10MaryszczakBogumiłaK60rzut dyskiem16.3128.18448
11SulejaJoannaK551500m07:45.5906:20.99338
12SulejaJoannaK55400m01:44.5201:25.50291
13MaryszczakBogumiłaK60rzut młotem14.6521.05280

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 28818

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KopikLeszekM70pchnięcie kulą12.2318.411024
2RadzikowskiHenrykM60pchnięcie kulą12.8517.42965
3StrelczukWojciechM60pchnięcie kulą12.7517.29957
4SobońRomanM60skok wzwyż1.502.09952
5KrauzeJerzyM55rzut oszczepem41.7665.55867
6SuskiJanM65300m ppł.54.1656.90852
7KłosowiczStanisławM60200m27.8822.93821
8SuskiJanM65trójskok8.8213.65791
9KłosowiczStanisławM60100m13.5111.28789
10KłosowiczStanisławM60100m ppł.18.1416.20773
11RadzikowskiHenrykM60rzut młotem38.1653.30759
12KrauzeJerzyM55100m ppł.18.1016.38754
13ZboińskiWojciechM50400m59.9552.46753
14RokickiŁukaszM35200m23.8923.48743
15PiotrowskiRobertM50pchnięcie kulą11.3413.57734
16HoffmannZygfrydM65100m14.3211.51719
17ZboińskiWojciechM50200m26.9923.86718
18StrelczukWojciechM60rzut młotem35.9250.17710
19BurdzyMieczysławM70skok w dal3.545.97703
20RokickiŁukaszM35100m11.7611.60686
21PiotrowskiRobertM50rzut dyskiem37.6140.57685
22JurkowskiJerzyM65rzut młotem31.1048.21679
23HoffmannZygfrydM65400m01:10.0453.96678
24RadzikowskiHenrykM60rzut dyskiem35.7039.89672
25SuskiGrzegorzM40trójskok11.5312.43670
26ChabraszewskiWiesławM50400m01:01.9054.17668
27KielingMariuszM553000m chód18:51.8015:47.32647
28KuśmiderAndrzejM355000m16:11.9216:08.32641
29SkąpskiRyszardM703000m chód22:07.1915:57.97630
30ChabraszewskiWiesławM50100m13.2711.85627
31ZboińskiWojciechM50800m02:25.3002:06.64617
32KrawczukJanM65skok o tyczce2.303.75607
33KielingMariuszM555000m chód32:51.7527:32.33590
34SkąpskiRyszardM705000m chód38:11.3427:36.18586
35DunalJerzyM65rzut młotem26.5741.19570
36JurkowskiJerzyM65rzut dyskiem27.2934.00562
37SuskiJanM65rzut oszczepem25.1243.87555
38ChabraszewskiWiesławM50200m28.7425.41548
39KielingMariuszM55400m ppł.01:25.1801:08.23478
40PiotrowskiRobertM50rzut młotem27.1933.77455
41BurdzyMieczysławM70300m ppł.01:13.4901:12.12374
42SkąpskiRyszardM701500m07:38.8105:31.58116
43BurdzyMieczysławM70100m19.1414.7193

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie99403353656403800
2.wielkopolskie67917181474977000
3.łódzkie5991276765223600
4.śląskie58060139084415200
5.warmińsko-mazurskie39114142932482100
6.zachodniopomorskie3640675882881800
7.dolnośląskie3079469462384800
8.kujawsko-pomorskie2941853482407000
9.małopolskie2584352612058200
10.podlaskie2538451432024100
11.pomorskie2491220562285600
12.lubelskie1771840861363200
13.podkarpackie1750330321447100
14.świętokrzyskie1670854751123300
15.lubuskie151965343985300
16.opolskie40130401300

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 6946

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BoguckaBożenaK45skok wzwyż1.461.78966
2Szykulska RenataK40skok w dal5.085.87933
3Szykulska RenataK4080m ppł.13.1214.87930
4Szykulska RenataK40trójskok10.6811.88869
5Szykulska RenataK40skok wzwyż1.371.57740
6BoguckaBożenaK45rzut oszczepem27.9742.09713
7BoguckaBożenaK45skok w dal3.864.79699
8BoguckaBożenaK45pchnięcie kulą8.7810.76587
9Szykulska RenataK40pchnięcie kulą8.879.48509

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 23848

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StolarczykMarekM55rzut dyskiem50.4760.691063
2OlszewskiAdrianM40skok w dal6.487.30976
3StolarczykMarekM55pchnięcie kulą13.1017.46967
4Szewera PawełM45skok w dal5.847.04927
5TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem43.5668.38908
6OlszewskiAdrianM40trójskok13.5914.65900
7Trziszka TadeuszM70pchnięcie kulą10.7816.23893
8Szewera PawełM45skok wzwyż1.702.02885
9KasprzakIreneuszM551500m04:43.7403:59.14865
10MańkaRobertM45skok wzwyż1.651.97837
11KominekAndrzejM35pchnięcie kulą14.6914.69801
12NawockiPiotrM45skok o tyczce3.604.44799
13TłuszczZbigniewM55pchnięcie kulą10.9514.60796
14StolarczykMarekM55rzut młotem40.0455.20789
15TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem38.1145.83783
16MańkaRobertM45pchnięcie kulą11.6613.77746
17MańkaRobertM45110m ppł.18.4616.45743
18MańkaRobertM45rzut oszczepem43.4156.43736
19KasprzakIreneuszM55800m02:25.3602:01.59731
20Stępniak RadosławM45400m58.3452.92729
21KominekAndrzejM35rzut dyskiem42.6542.65724
22NawockiPiotrM45rzut oszczepem41.5654.02701
23Stępniak RadosławM45200m26.2224.01697
24TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą9.5812.77686
25TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem30.0736.16602
26MańkaRobertM45rzut dyskiem31.1734.13564
27TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem29.4440.59561
28Szewera PawełM45110m ppł.20.2718.06550
29WisłowskiRobertM45pchnięcie kulą7.929.35483
30WisłowskiRobertM45rzut oszczepem27.3135.50435
31WisłowskiRobertM45rzut dyskiem22.1224.22380
32WisłowskiRobertM45400m ppł.01:27.8201:17.23257
33KogutZbigniewM651500m06:40.1405:06.27252
34KogutZbigniewM65800m03:34.2002:42.9882

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 5348

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Wojciechowska MałgorzataK55100m17.5714.82608
2MielcarekMariaK65pchnięcie kulą6.0011.02604
3Gąsowska MariaK70100m20.3915.00590
4Mikołajczyk HenrykaK60pchnięcie kulą6.7010.73586
5Wojciechowska MałgorzataK55skok w dal2.954.23565
6Gąsowska MariaK70200m45.9932.97514
7MielcarekMariaK65rzut dyskiem13.8727.07428
8Mikołajczyk HenrykaK60rzut oszczepem13.9926.28419
9MielcarekMariaK65rzut oszczepem11.8325.25400
10Wojciechowska MałgorzataK55200m44.0736.62344
11Mikołajczyk HenrykaK60rzut młotem15.0721.66290

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 24070

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrakowiakDariuszM55skok w dal5.938.181156
2ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą14.2919.371082
3MielcarekMarekM70300m ppł.52.6651.681061
4KrankowskiWacławM65pchnięcie kulą11.8517.90994
5MielcarekMarekM70skok wzwyż1.362.11972
6MielcarekMarekM7080m ppł.14.8114.90962
7CzarraAndrzejM70rzut oszczepem36.9970.99946
8KrankowskiWacławM65rzut młotem40.4162.64905
9KrakowiakDariuszM55100m12.5710.86901
10KrakowiakDariuszM55pchnięcie kulą12.1616.21892
11KrakowiakDariuszM55200m26.5122.62860
12KrankowskiWacławM65rzut dyskiem38.7848.31830
13WojciechowskiEugeniuszM55trójskok10.2913.78815
14RojewskiWojciechM55trójskok10.2113.67803
15JankowskiKazimierzM65rzut dyskiem37.4646.66799
16WojciechowskiEugeniuszM55skok w dal4.666.42796
17MielcarekMarekM70100m14.7011.30777
18PełkaJulianM65pchnięcie kulą9.2914.03762
19ZglenickiRyszardM60rzut dyskiem39.7844.45757
20PełkaJulianM65skok w dal3.836.04723
21MielcarekMarekM70200m31.6823.84712
22KorolkoEdwardM75skok w dal3.315.97696
23WojciechowskiEugeniuszM55400m ppł.01:19.3101:03.53620
24KorolkoEdwardM75skok o tyczce2.003.75607
25ChmielewskiIreneuszM55skok wzwyż1.301.72599
26WojciechowskiEugeniuszM55200m29.2824.98583
27ChmielewskiIreneuszM55pchnięcie kulą8.1710.89575
28NiejadlikTomaszM35skok w dal4.174.39386
29OsóbkaTomaszM80skok w dal2.144.13339
30ChuchraPiotrM40rzut dyskiem20.1920.19305
31ChmielewskiIreneuszM55400m01:15.2401:03.35300
32KorolkoEdwardM75100m18.2313.30297
33ChuchraPiotrM40trójskok7.798.40258

Kobiety - Województwo lubelskie - 4086

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AndrzejewskaJoannaK451500m05:20.6304:48.25849
2AndrzejewskaJoannaK455000m20:19.5818:33.84801
3AndrzejewskaJoannaK45800m02:41.1102:23.48774
4Poświatowska SabinaK40rzut oszczepem25.6734.00563
5Poświatowska SabinaK40pchnięcie kulą7.808.34438
6Poświatowska SabinaK40rzut młotem22.4825.04346
7Poświatowska SabinaK40rzut dyskiem19.7420.92315

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 13632

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem42.3758.841028
2BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą12.1718.321019
3BobrzykLeszekM70rzut oszczepem36.5870.20934
4CelińskiRobertM45800m02:08.4401:56.32860
5KornelukMirosławM55skok wzwyż1.501.99856
6CelińskiRobertM451500m04:25.5104:02.60824
7WąsielJózefM70rzut dyskiem33.5246.55797
8RosłowiczJerzyM651500m05:22.5104:06.85776
9KornelukMirosławM55trójskok10.0213.42763
10StećStanisławM50800m02:18.8702:01.04744
11StećStanisławM503000m pprz.12:18.6010:22.20720
12KamińskiEdwardM65400m01:09.8053.77687
13KamińskiJózefM60skok o tyczce2.603.95663
14KornelukMirosławM55200m28.5324.34653
15KornelukMirosławM55skok w dal4.085.62628
16KornelukMirosławM55100m13.6611.80625
17KamińskiEdwardM65800m02:49.3702:08.87570
18NagórekMarcinM351500m04:40.9104:35.77485

Kobiety - Województwo lubuskie - 5343

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KościuszkoMagdalenaK40skok w dal4.975.74905
2KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem38.1451.60882
3KościuszkoMagdalenaK40trójskok10.4011.57821
4KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą11.9214.51820
5KogutMonikaK35skok o tyczce3.303.60795
6BubienkoKatarzyna K30rzut oszczepem35.2036.10602
7BubienkoKatarzyna K30pchnięcie kulą9.649.64518

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 9853

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ZwolskiEdwardM60rzut młotem47.3666.15961
2ZwolskiEdwardM60rzut dyskiem47.3052.85915
3NowakIreneuszM70pchnięcie kulą10.8716.36901
4DuberJerzyM60pchnięcie kulą11.6715.82869
5DuberJerzyM60rzut dyskiem43.1548.22828
6DuberJerzyM60rzut młotem41.0057.26821
7IliaszewiczRyszardM60rzut dyskiem41.5046.37793
8MrózArturM35800m02:02.6101:59.15789
9DecJanM70rzut oszczepem31.2059.88785
10IliaszewiczRyszardM60rzut młotem38.3053.49762
11NowakIreneuszM70rzut dyskiem30.7542.70724
12NowakIreneuszM70rzut młotem32.3849.83705

Kobiety - Województwo łódzkie - 7676

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrotAneta K35200m26.2425.67968
2GrotAneta K35100m12.8712.64929
3IgnaczakMarzena K45rzut dyskiem38.9446.63790
4KucharskaZofiaK55pchnięcie kulą9.3713.08731
5IgnaczakMarzena K45pchnięcie kulą10.2412.55698
6KucharskaZofiaK55rzut oszczepem24.9741.28698
7RosińskaJaninaK80100m23.7815.34548
8Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem24.9533.04545
9Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.3910.04543
10Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem27.1830.28433
11KucharskaZofiaK55rzut młotem22.9329.83426
12Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem20.9722.22339
13RosińskaJaninaK801500m14:17.1908:13.8328

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 52236

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą13.4820.291137
2KikowskiWojciechM70rzut oszczepem41.9080.411083
3SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.1018.881052
4ŁuczakJerzyM65skok wzwyż1.482.181040
5MaksZygmuntM70pchnięcie kulą12.0318.111006
6SutAndrzejM60300m ppł.47.7153.23997
7ŁuczakJerzyM65trójskok9.5914.84926
8SutAndrzejM60100m ppł.16.9115.10924
9KikowskiWojciechM70skok wzwyż1.332.06923
10ŁuczakJerzyM65skok w dal4.467.03912
11WodoBronisławM70rzut młotem38.1058.63843
12SutAndrzejM60trójskok9.7414.02833
13GarbiczKrzysztofM40400m54.3751.02828
14MaksZygmuntM70rzut dyskiem34.5047.91822
15WodoBronisławM70rzut oszczepem32.2261.84814
16GrzybowskiPrzemysławM40400m54.8451.46804
17GarbiczKrzysztofM40100m11.8011.26793
18ZduniakKrzysztofM60100m13.5011.28789
19KucharskiPiotrM35400m53.5051.86783
20SobczakRobertM35800m02:02.9801:59.51780
21KikowskiWojciechM70skok w dal3.756.33777
22SutAndrzejM60400m01:04.4051.99777
23ZduniakKrzysztofM60200m28.4523.40763
24SutAndrzejM60200m28.4623.41762
25WojtaszczykJakubM35pchnięcie kulą13.8813.88753
26KucharskiPiotrM35200m23.8823.47744
27WodoBronisławM70rzut dyskiem30.8242.80726
28GrzybowskiPrzemysławM40200m24.9623.68722
29GrzybowskiPrzemysławM40100m12.0411.49720
30SulińskiAndrzejM40pchnięcie kulą12.4513.20712
31SkarbaAndrzejM35400m54.9553.26712
32StrzeleckiAndrzejM40400m56.7753.27712
33ZduniakKrzysztofM60400m01:06.0453.31710
34TobiaszWiesławM70rzut dyskiem29.9341.56703
35GrzybowskiPrzemysławM40400m ppł.01:06.2101:01.07702
36SutAndrzejM60100m13.8911.60696
37ŚciubełMarcinM40100m12.1511.59691
38WojtaszczykJakubM35rzut dyskiem40.8740.87690
39PęczekAdamM45200m26.5224.29665
40SzczepaniakStefanM80trójskok6.4112.32663
41ŚciubełMarcinM40200m25.5224.21661
42SulińskiAndrzejM40rzut młotem42.4147.04661
43PęczekAdamM45100m12.7111.73653
44GrzelakJanM80100m17.2111.81634
45SulińskiAndrzejM40rzut oszczepem41.0648.57622
46PęczekAdamM45400m01:01.2055.51605
47ŚciubełMarcinM40skok w dal4.895.51604
48ZimnyEmanuelM35skok w dal5.115.38591
49SulińskiAndrzejM40rzut dyskiem35.1835.18584
50GroblewskiEdwardM5510000m40:47.5335:08.79575
51BińkowskiFeliksM80pchnięcie kulą5.8010.84572
52AmbrozikŁukaszM35400m58.0356.25572
53Malinowski MichałM35skok w dal5.075.34571
54SzczepaniakStefanM80rzut dyskiem19.9534.43570
55KwapiszMarekM60200m30.6325.20561
56KwapiszMarekM60100m14.5312.14537
57TobiaszWiesławM70rzut młotem25.1238.66531
58SobierajJacekM45100m13.3312.30507
59ŚciubełMarcinM40trójskok10.0710.86500
60SobczakRobertM351500m04:40.7204:35.58486
61AmbrozikŁukaszM35200m26.3425.89481
62PłoskońskiPiotrM503000m chód20:17.7817:42.63476
63ŁuczakJerzyM65100m15.5212.48469
64PłoskońskiPiotrM505000m chód34:29.2430:07.69455
65IgnasiakJanM602000m pprz.10:12.6911:53.42451
66PłoskońskiPiotrM503000m pprz.14:17.7112:02.53428
67ZimnyEmanuelM35trójskok9.809.83409
68MaksJanuszM5510000m44:01.0837:55.55405
69AmbrozikŁukaszM35100m13.0012.82387
70KoprowskiŁukaszM401500m05:05.5104:49.59370
71IgnasiakJanM60skok w dal2.904.28364
72GroblewskiEdwardM553000m pprz.15:44.2012:33.09354
73Malinowski MichałM35100m13.3313.15320
74ObałkaSzymonM65400m01:21.4601:02.76319
75Malinowski MichałM35400m01:04.9101:02.92314
76IgnasiakJanM60trójskok6.188.89313
77Malinowski MichałM35200m28.5628.07307
78Malinowski MichałM35110m ppł.22.0021.42240
79PłoskońskiPiotrM5010000m46:51.5542:04.77207
80GrzelakJanM80200m44.4829.65201
81ObałkaSzymonM652000m pprz.12:50.4413:59.01183
82PłoskońskiPiotrM505000m22:23.6320:00.00179
83PłoskońskiPiotrM50400m ppł.01:36.1801:21.41177
84IgnasiakJanM6010000m52:20.8343:06.79168
85BińkowskiFeliksM80100m21.2314.57108
86BińkowskiFeliksM80200m48.8232.5465

Kobiety - Województwo małopolskie - 5261

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KazekIlona K30200m27.2627.26860
2SzczepanikDorotaK45pchnięcie kulą12.2815.05853
3SzczepanikDorotaK45rzut dyskiem40.2448.18819
4KazekIlona K30100m13.3813.38817
5Sierka EwaK40skok wzwyż1.151.32476
6Sierka EwaK40skok w dal3.253.75450
7Sierka EwaK40trójskok6.947.72418
8Sierka EwaK40pchnięcie kulą6.667.12363
9Sierka EwaK40rzut dyskiem14.1214.96205

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 20582

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GidzińskiKrzysztofM60skok wzwyż1.472.05914
2KuschillJuliuszM65100m ppł.18.1615.21909
3GidzińskiKrzysztofM60trójskok10.0014.39883
4ApostołMarianM65100m13.6410.97880
5UlidowskiAndrzejM453000m pprz.10:51.3209:37.13876
6WidełMarekM50skok w dal5.186.68846
7ApostołMarianM65200m28.8122.75845
8SeidelWojciechM65100m13.7911.09843
9ApostołMarianM65400m01:06.1350.95832
10GidzińskiKrzysztofM60rzut oszczepem39.5662.87828
11KuschillJuliuszM65300m ppł.54.8157.58827
12WidełMarekM50trójskok11.1113.84814
13WidełMarekM50200m26.7923.68739
14KupiecTomaszM35400m54.7753.09721
15KuschillJuliuszM65100m14.3811.56705
16KuschillJuliuszM65200m30.3723.98696
17WidełMarekM50100m12.9911.60695
18LeśniakMarianM70800m02:53.8402:05.01653
19RomanowskiŁukaszM35skok wzwyż1.651.77646
20RomanowskiŁukaszM35200m24.9024.47643
21KupiecTomaszM35800m02:09.3502:05.70638
22KrymskiSławomirM55rzut młotem32.0344.16616
23LeśniakMarianM701500m06:02.6704:22.10614
24MajTadeuszM5510000m40:18.7034:43.95603
25KrymskiSławomirM55rzut dyskiem29.2835.21584
26MajTadeuszM555000m19:43.5816:54.33527
27UlidowskiAndrzejM451500m05:06.7204:40.25446
28OrlickiStanislawM5510000m43:39.2337:36.73423
29OrlickiStanislawM555000m21:27.9518:23.77336

Kobiety - Województwo mazowieckie - 35365

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielanUrszulaK55skok wzwyż1.401.931130
2BartosikEwaK65skok w dal3.816.311034
3Gąsowska MałgorzataK40200m26.4224.831028
4BartosikEwaK65trójskok8.0013.311027
5BartosikEwaK65100m15.5412.041017
6PatlaGenowefaK55rzut oszczepem33.6755.66967
7KielanUrszulaK55trójskok8.9812.72964
8PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą11.9516.69955
9KrysztosiakKatarzyna K45200m28.7925.99942
10Gąsowska MałgorzataK40100m13.2312.51941
11KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62914
12DżońBarbaraK55skok wzwyż1.251.72901
13KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.615.72896
14DżońBarbaraK55skok w dal3.975.69887
15KrysztosiakKatarzyna K45400m01:07.2201:00.01882
16Jabłkowska MonikaK45400m01:08.4501:01.11850
17Milińska-TymendorfAnnaK45400m01:09.5001:02.04824
18Sucharska-CzapskaIzabellaK45100m14.5213.22823
19Jabłkowska MonikaK45200m30.8227.82819
20Sucharska-CzapskaIzabellaK45200m30.8527.85818
21DżońBarbaraK55200m33.5727.89808
22Jabłkowska MonikaK45100m14.6513.34805
23KrysztosiakKatarzyna K4580m ppł.15.0316.08799
24ZglińskaIwonaK40200m30.2328.41786
25ZglińskaIwonaK40400m01:08.5301:03.65778
26Sucharska-CzapskaIzabellaK45400m01:11.4401:03.77775
27PierzchałaHalinaK60pchnięcie kulą8.5313.66767
28PierzchałaHalinaK60rzut oszczepem23.0143.22734
29Milińska-TymendorfAnnaK45800m02:46.5702:28.35705
30BrulińskaMonikaK40100m15.5314.69637
31Kalista-ŁebekBeataK35100m15.1014.83619
32Przybysz-MałekBeataK50pchnięcie kulą9.1911.19614
33BrulińskaMonikaK40400m01:15.3201:09.96614
34Giżyńska Karolina K351500m05:36.7205:28.91597
35BrulińskaMonikaK40800m02:49.5202:37.47584
36Giżyńska Karolina K35800m02:44.5802:39.12563
37PatlaGenowefaK55rzut młotem28.2936.80542
38Przybysz-MałekBeataK50rzut młotem30.5936.02529
39Kalista-ŁebekBeataK35skok wzwyż1.251.35508
40WurstMagdalenaK45skok wzwyż1.101.34497
41ZglińskaIwonaK40pchnięcie kulą8.098.65457
42Kalista-ŁebekBeataK35rzut oszczepem22.5226.25419
43DżońBarbaraK55rzut młotem21.5828.07396
44UgniewskaMonikaK35pchnięcie kulą7.497.49386
45JezierskaTeresaK551500m07:49.4806:24.18325
46UgniewskaMonikaK35rzut oszczepem18.1121.11324
47WurstMagdalenaK45pchnięcie kulą5.256.44322
48Kalista-ŁebekBeataK35rzut dyskiem18.0018.00261
49JezierskaTeresaK555000m30:56.3325:45.21253
50TomczakKingaK30pchnięcie kulą4.804.80221
51TomczakKingaK30rzut oszczepem9.8610.11121

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 64038

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.562.291148
2WalczakMariuszM45rzut młotem58.7872.361058
3DamszelTomaszM45rzut oszczepem56.2073.05976
4TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.1517.03941
5PiotrowskiAndrzejM45800m02:05.4201:53.58931
6PiączkowskiAndrzejM65rzut młotem40.8563.33916
7JaworskiIgorM40100m11.4510.93888
8UgniewskiAndrzejM75pchnięcie kulą9.3615.70862
9TurczynMarekM50800m02:13.7601:56.59853
10PiączkowskiAndrzejM65pchnięcie kulą10.2015.41844
11JaworskiIgorM40200m23.9122.69844
12KamionkaMarekM60rzut młotem41.8758.48840
13ŚwidzińskiPawełM50rzut młotem46.3457.56826
14DługołęckiMieczyslawM70pchnięcie kulą10.0015.05823
15Gajda RobertM55800m02:20.9901:57.94819
16BobińskiMarianM65trójskok8.9613.86813
17Kossowski DanielM35100m11.3511.20802
18Gajda RobertM551500m04:50.4804:04.82798
19UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem28.5860.28791
20Pruszyński AndrzejM45200m25.5123.36773
21TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.161.90770
22GrzeszczakMirosławM50rzut oszczepem40.8858.40764
23CzerwońskiArturM50400m59.7252.26763
24Pruszyński AndrzejM45skok w dal5.226.29762
25PopławskiJanuszM70skok w dal3.686.21754
26BarszczewskiKamilM35skok wzwyż1.751.88751
27WalczykKonradM45skok w dal5.136.18742
28NowakowskiJacekM50800m02:19.2902:01.41735
29Pruszyński AndrzejM45100m12.3911.44734
30PawskiWawrzyniecM35800m02:05.1802:01.65729
31LeviCharlesM60rzut młotem36.6351.16726
32TurczynMarekM501500m04:46.1104:11.43725
33ZawadzkiTomaszM45800m02:15.1202:02.36713
34TokarskiJerzyM75rzut dyskiem26.6341.23697
35SeremakPawelM35skok wzwyż1.701.82694
36KowalskiLechM80rzut oszczepem23.0353.37691
37ProkopiukRobertM40400m57.2453.71690
38OstrykiewiczHenrykM7010000m45:23.7633:36.40682
39CzerwońskiArturM50800m02:22.1102:03.86679
40PionkAndrzejM70rzut dyskiem28.7839.97673
41Więckowski TadeuszM652000m pprz.09:46.1510:38.32668
42WalczykKonradM45skok wzwyż1.501.79665
43Więckowski TadeuszM65trójskok7.9412.28658
44BernardelliMichałM355000m16:05.9316:02.36657
45NowakowskiJacekM501500m04:53.5304:17.95656
46Pruszyński AndrzejM45trójskok10.6812.38651
47OstrykiewiczHenrykM705000m21:51.0916:05.75648
48UgniewskiAndrzejM75trójskok6.7812.12647
49MaluchnikRadosławM4010000m35:26.4434:18.18632
50PiączkowskiAndrzejM65rzut dyskiem30.2937.73631
51BernardelliMichałM3510000m34:20.6534:20.65629
52ProkopiukRobertM40skok wzwyż1.551.75627
53PopławskiJanuszM70200m32.8324.70615
54MichalskiWojciechM75skok w dal3.075.54614
55PiechnikMateuszM35200m25.3224.88599
56GiżyńskiPrzemysławM405000m17:12.0316:33.23578
57JanuszkoRomanM45skok w dal4.435.34570
58GrotkowskiKrzysztofM55400m01:07.0456.45563
59JurekPawełM50skok w dal4.085.26557
60Gajda RobertM55200m29.5725.23557
61DukałaPiotrM355000m16:46.7116:42.99554
62DukałaPiotrM3510000m35:28.5235:28.52553
63JanuszkoRomanM45skok wzwyż1.401.67552
64PopławskiJanuszM70400m01:17.6556.73551
65PiechnikMateuszM35skok w dal4.925.18548
66WitkowskiPawełM3510000m35:33.2935:33.29548
67GrotkowskiKrzysztofM55200m29.7925.41539
68Więckowski TadeuszM65800m02:51.7002:10.65534
69PrzetackiRyszardM60100m14.6712.25527
70Więckowski TadeuszM65300m ppł.01:03.3101:06.51527
71ProkopiukRobertM40pchnięcie kulą9.409.96519
72DżońWitoldM55skok o tyczce2.403.40511
73PiechnikMateuszM35100m12.4512.28509
74GronkiewiczMarekM50rzut oszczepem27.8239.74496
75GiżyńskiPrzemysławM40800m02:21.1902:12.56496
76MusiatowiczWojciechM35400m59.9258.08493
77GiżyńskiPrzemysławM401500m04:50.1904:35.07491
78BernardelliMichałM351500m04:40.8904:35.75485
79DługołęckiMieczyslawM70100m16.1512.41483
80MaślankiewiczAndrzejM80pchnięcie kulą4.999.33482
81GronkiewiczMarekM50skok wzwyż1.251.57459
82WitkowskiPawełM355000m17:28.8917:25.01457
83JurekPawełM50100m ppł.19.8318.92456
84MusiatowiczWojciechM35200m26.9926.53436
85ByraJerzyM65rzut dyskiem21.0226.18416
86DżońWitoldM55100m ppł.21.4619.42407
87JanuszkoRomanM45200m29.4626.98397
88SowińskiEdmundM7510000m54:54.8038:04.94397
89WróblewskiMichałM35800m02:22.2502:18.24393
90OpiatowskiRyszardM5010000m42:34.9438:14.34388
91Więcek JacekM50200m30.7027.14387
92Więcek JacekM50100m14.5312.98363
93GronkiewiczMarekM50rzut dyskiem21.1622.83354
94JędrzejowskiJarosławM455000m19:46.9318:21.59340
95DembińskiEugeniuszM7010000m52:57.3439:12.18337
96JędrzejowskiJarosławM4510000m42:10.7139:21.91329
97SowińskiEdmundM755000m27:11.3218:45.77296
98KowalskiLechM80skok wzwyż0.801.38284
99StuczyńskiJanM75800m03:36.9802:26.16268
100DembińskiEugeniuszM705000m25:55.3419:05.66262
101GańkoAleksanderM70400m01:28.4301:04.61260
102SowińskiEdmundM751500m07:31.4705:05.33258
103GronkiewiczMarekM50100m ppł.22.2621.23256
104KowalskiLechM80trójskok4.328.30252
105KamionkaGrzegorzM35rzut młotem20.0220.02242
106GańkoAleksanderM705000m26:37.0619:36.39213
107SowińskiEdmundM75800m03:52.8102:36.82138
108UgniewskiAndrzejM75100m20.3214.8381
109SowińskiEdmundM75400m01:47.1401:13.6260
110KowalskiLechM80200m52.6135.0712

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 4013

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Szymura HenrykM65100m ppł.16.2513.611151
2LipowskiWitoldM60rzut młotem51.1971.501045
3Szymura HenrykM65100m13.5110.86915
4Szymura HenrykM65200m28.2622.31902

Kobiety - Województwo podkarpackie - 3032

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SiembidaMałgorzataK401500m05:17.8904:58.21783
2SiembidaMałgorzataK405000m19:40.9318:44.84783
3SiembidaMałgorzataK40800m02:40.4102:29.00696
4ZaorskaJustyna K40400m01:25.7901:19.68398
5ZaorskaJustyna K401500m06:37.9206:13.29372

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 14471

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁańcuckiStanisławM602000m pprz.07:25.2508:38.451102
2KoniuszyKazimierzM75pchnięcie kulą10.9918.431025
3Cząstka JanM60800m02:18.6801:50.921002
4Cząstka JanM601500m04:50.1003:53.59932
5ŁańcuckiStanisławM601500m04:52.1603:55.25911
6ŁańcuckiStanisławM605000m18:35.3915:13.84791
7PorzuczekBartoszM35800m02:02.8101:59.35784
8Futyma ZygmuntM60rzut dyskiem40.5345.29773
9PorzuczekBartoszM35400m53.7852.13769
10ZajchowskiMarekM55skok w dal4.285.90689
11SzymańskiAdamM7010000m45:38.7833:47.52668
12ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.351.79665
13KurczTadeuszM40400m57.8354.27663
14PorzuczekBartoszM35200m24.6324.21658
15KurczTadeuszM40100m12.2911.73653
16KurczTadeuszM40200m25.7424.42637
17ZajchowskiMarekM55trójskok8.4911.37559
18SzymańskiAdamM70800m03:06.5502:14.15466
19ZajchowskiMarekM55skok o tyczce2.102.98397
20ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:32.4601:14.06327

Kobiety - Województwo podlaskie - 5143

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PrużaninGenowefaK85pchnięcie kulą4.1713.76773
2Guzowska-NowakMałgorzataK60pchnięcie kulą8.0012.81714
3RakowskaIwonaK35800m02:36.2202:31.03668
4Wysocka-GolaMałgorzataK50skok wzwyż1.101.43592
5RakowskaIwonaK351500m05:38.7905:30.93585
6Wysocka-GolaMałgorzataK50rzut oszczepem23.6434.39570
7Malewicka-Wróblewska LiliaK6010000m01:00:50.2548:23.41444
8SzubzdaAlinaK451500m06:41.6606:01.09428
9PrużaninGenowefaK85rzut oszczepem6.4023.58369

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 20241

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChomkoMarekM55rzut oszczepem43.2067.82900
2BrocJerzyM75rzut dyskiem31.7349.12845
3ChomkoMarekM55pchnięcie kulą11.4515.26835
4AndrzejukBogusławM405000m15:35.7715:00.59830
5ŚwiderskiPawełM35skok w dal6.206.53810
6NowackiAndrzejM45400m57.7252.36758
7NowackiAndrzejM45100m12.4711.51714
8NowackiAndrzejM45200m26.2424.03694
9GolonkoDariuszM40skok wzwyż1.601.81684
10RoszkowskiLeonM70pchnięcie kulą8.0212.07645
11GrygoPawełM4010000m35:33.9634:25.46624
12KoszelewAnatolM80pchnięcie kulą6.2411.66620
13SysułaJanuszM60100m14.3611.99592
14DziekońskiTadeuszM655000m21:10.1016:29.92586
15OkurowskiJerzyM755000m23:55.6216:30.72584
16MidroHenrykM75pchnięcie kulą6.2910.55554
17Gawieńczyk MieczysławM70rzut dyskiem23.5032.63536
18DziekońskiTadeuszM65800m02:52.1502:10.99527
19GrygoPawełM401500m04:47.5304:32.55514
20PiankaKrzysztofM603000m chód21:35.9717:16.78512
21KoszelewAnatolM80rzut dyskiem18.0631.17509
22KoszelewAnatolM80rzut młotem18.8035.64484
23RoszkowskiLeonM70rzut oszczepem19.9438.27475
24BrocJerzyM75400m01:25.4358.70468
25MidroHenrykM75rzut dyskiem17.1026.47422
26SysułaJanuszM605000m21:37.7917:43.28417
27BasajPawełM45800m02:31.1502:16.88416
28Mydlarz JerzyM601500m05:58.0104:48.27380
29JanucikTadeuszM6510000m49:01.0138:23.99379
30SzubzdaPiotrM451500m05:17.7004:50.28364
31Pleskowicz AndrzejM551500m05:44.9504:50.72361
32KoszelewAnatolM80rzut oszczepem12.4428.83340
33BołtućPiotrM4010000m41:41.6840:21.38281
34KondraciukPiotrM4010000m41:51.3840:30.76274
35MidroHenrykM75rzut oszczepem10.9723.14259
36KondraciukPiotrM405000m20:09.9819:24.48231
37JanucikTadeuszM651500m06:48.2505:12.47213
38MorawskiJacekM455000m21:22.7919:50.56192
39SawickiStanisławM5510000m50:15.4143:18.08161
40HoffmanMarekM505000m23:02.9020:35.07134
41JanucikTadeuszM65100m18.2114.64103
42PiankaKrzysztofM605000m28:10.7723:05.2514

Kobiety - Województwo pomorskie - 2056

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PetkaLucynaK405000m20:05.2119:07.96747
2PtakRyszardaK50pchnięcie kulą10.3912.65704
3PtakRyszardaK50rzut dyskiem27.1036.67605

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 22856

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RzepeckiAndrzejM80rzut młotem37.6271.311042
2RzepeckiAndrzejM80pchnięcie kulą9.7018.131007
3CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem36.3368.871003
4PłoskiPrzemysławM40pchnięcie kulą16.6517.65979
5CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą9.3617.49969
6ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:25.4513:08.36926
7ŁuniewskiMirosławM605000m chód27:52.8622:19.96911
8KaszubaKrzysztofM45pchnięcie kulą13.5315.98878
9WerlingZbigniewM80pchnięcie kulą8.1715.27836
10RytlewskiPiotrM45rzut oszczepem47.1561.29806
11CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem26.8646.36793
12LibanZygfrydM7510000m46:57.8532:34.18759
13RzepeckiAndrzejM80rzut oszczepem24.9757.87756
14RzepeckiAndrzejM80rzut dyskiem24.9243.01730
15KostroWłodzimierzM75skok wzwyż1.131.85722
16KaszubaKrzysztofM45rzut dyskiem37.8941.49702
17WysockiJanuszM65skok w dal3.705.84676
18WerlingZbigniewM80rzut młotem25.0047.39667
19BorowskiSławomirM40pchnięcie kulą10.7211.36602
20BorowskiSławomirM40rzut młotem38.0242.17585
21LibanZygfrydM751500m06:35.5204:27.49561
22LibanZygfrydM755000m24:09.0416:39.98561
23BarwickiPawełM35400m58.4956.69552
24BarwickiPawełM35100m12.3312.16538
25WysockiJanuszM65trójskok7.1711.09532
26Kostra ZbigniewM60300m ppł.59.6901:06.60525
27NarlochAdamM45skok w dal4.225.08522
28LibanZygfrydM75800m03:15.0902:11.41519
29Kostra ZbigniewM60400m01:11.9558.09493
30BorowskiSławomirM40rzut dyskiem30.1830.18491
31NarlochAdamM45trójskok9.2610.73489
32WerlingZbigniewM80rzut dyskiem17.4030.03488
33MatejaJózefM555000m22:35.5919:21.74236

Kobiety - Województwo śląskie - 13908

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1HelbikBarbaraK55skok w dal3.995.72900
2Śleziona Katarzyna K453000m chód16:54.0815:14.29894
3HelbikBarbaraK55100m15.4112.99863
4ŚwitajAneta K352000m pprz.07:36.3607:22.17862
5BrooksDominika K40400m01:05.8501:01.16849
6Brych-PająkEwaK401500m05:07.7904:48.74845
7Brych-PająkEwaK405000m19:28.8918:33.37802
8WolniewiczKatarzyna K455000m chód32:18.1029:09.33748
9ŚwitajAneta K355000m19:26.4819:16.33734
10WolniewiczKatarzyna K453000m chód19:29.5017:34.42713
11ŚwitajAneta K3510000m42:07.4642:00.89682
12ŚwitajAneta K35800m02:35.3102:30.15680
13Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:59.2905:23.00630
14NowakMonikaK3510000m43:55.1943:48.34610
15Stępień-Wyrobiec OlgaK455000m22:54.6620:55.48587
16NowakMonikaK355000m21:20.4621:09.32568
17Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m03:02.2802:42.34524
18Włodarczyk AlicjaK65200m44.3433.63481
19Włodarczyk AlicjaK651500m08:40.2006:20.32341
20Włodarczyk AlicjaK65400m01:55.1401:24.84303
21Włodarczyk AlicjaK65800m04:14.2003:04.52292

Mężczyźni - Województwo śląskie - 44152

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NowakRafałM403000m pprz.09:44.9109:03.441003
2MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem49.5855.40963
3PluszczewskiCzesławM85pchnięcie kulą7.6316.85931
4KubiczekPiotrM60200m26.9522.17919
5OrłowskiWaldemarM60100m13.0010.86916
6KubiczekPiotrM60100m13.0710.92899
7NowakRafałM40800m02:04.4601:56.86846
8JenekAndrzejM55rzut oszczepem39.1461.44808
9MałeckiWaldemarM605000m chód29:54.2023:57.15804
10DobrzyńskiMarekM65300m ppł.56.0758.91778
11BryniakFryderykM75rzut oszczepem28.0059.05773
12BryniakFryderykM75skok wzwyż1.161.90770
13StecułaLeszekM55skok w dal4.496.19751
14DobrzyńskiMarekM65trójskok8.5913.29751
15MałeckiWaldemarM603000m chód18:27.6114:46.09749
16ŁukasiakAndrzejM601500m05:10.5204:10.03740
17ŁukasiakAndrzejM605000m18:57.5615:32.00739
18KreihsWitoldM45skok w dal5.066.10735
19StanekJózefM70pchnięcie kulą9.0013.55733
20Śleziona AdamM453000m chód16:37.3015:04.35718
21Dądela AntoniM65200m30.2623.89706
22KreihsWitoldM45pchnięcie kulą11.0012.99700
23Dądela AntoniM65400m01:09.7953.77687
24KańtochRudolfM80skok wzwyż1.051.81684
25ZawadzkiJerzyM75skok wzwyż1.101.80675
26ŻabińskiStanisławM65rzut oszczepem29.8852.19674
27DobrzyńskiMarekM65200m30.6524.20671
28StecułaLeszekM55skok wzwyż1.351.79665
29MacochZbigniewM7010000m46:00.5734:03.65649
30StanekJózefM70rzut dyskiem27.7138.48645
31BryniakFryderykM75trójskok6.7212.01631
32KalinowskiZbigniewM3510000m34:24.3734:24.37625
33ŁukasiakAndrzejM60800m02:39.8302:07.83592
34KreihsWitoldM45trójskok10.0711.67590
35KalinowskiZbigniewM355000m16:32.7716:29.10588
36WierzbickiJacekM35skok w dal5.165.43585
37BryniakFryderykM75skok w dal2.965.34576
38WilkDariuszM40400m59.8556.16576
39ListowskiAndrzejM50400m ppł.01:17.0501:05.22567
40StecułaLeszekM55100m13.9212.03565
41WierzbickiJacekM35200m25.6825.24561
42MacochZbigniewM705000m22:43.0116:43.99551
43PiontekAdrianM40pchnięcie kulą9.8010.39545
44Dądela AntoniM65800m02:51.1502:10.23542
45KreihsWitoldM45400m ppł.01:15.3701:06.28534
46ZawadzkiJerzyM75200m35.9425.57530
47ZawadzkiJerzyM75400m01:23.4057.30526
48ListowskiAndrzejM501500m05:09.2604:31.78521
49WierzbickiJacekM35100m12.4412.27520
50WilkDariuszM401500m04:46.7704:31.83520
51KreihsWitoldM45rzut dyskiem28.7631.49515
52WierzbickiJacekM35trójskok10.9010.93509
53ZawadzkiJerzyM75100m16.8912.32505
54PluszczewskiCzesławM85rzut dyskiem14.8830.38494
55GamracyLeszekM653000m chód22:59.1717:30.38493
56BerwidEdwardM85rzut dyskiem14.8030.21491
57GamracyLeszekM655000m chód38:40.2829:29.45486
58StecułaLeszekM55100m ppł.20.9018.92461
59KreihsWitoldM45110m ppł.21.6519.29422
60MacochZbigniewM701500m06:33.3404:44.27412
61BerwidEdwardM85rzut oszczepem12.6333.84411
62Dądela AntoniM651500m06:11.5104:44.35411
63StecułaLeszekM55rzut dyskiem21.5125.87410
64ZawadzkiJerzyM75300m ppł.01:19.2101:11.80382
65ListowskiAndrzejM505000m20:12.0718:02.50378
66MacochZbigniewM70800m03:15.5802:20.64353
67WierzbickiJacekM35rzut oszczepem26.9629.02342
68PluszczewskiCzesławM85rzut oszczepem10.5428.24331
69PiontekAdrianM40rzut oszczepem23.8228.18330
70WyrobiecGrzegorzM451500m05:25.4804:57.39312
71GamracyLeszekM65100m16.6313.37284
72StecułaLeszekM55rzut młotem16.0822.17275
73GamracyLeszekM65200m36.4228.75255
74WyrobiecGrzegorzM455000m20:43.9619:14.52247
75WierzbickiJacekM35400m ppł.01:20.9401:18.11239
76ZawadzkiJerzyM7580m ppł.26.7724.7365
77PluszczewskiCzesławM85200m57.5935.559
78BerwidEdwardM85200m57.6435.589

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 5475

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚlęzakHalinaK60skok wzwyż1.151.69869
2WronaAgnieszkaK35skok o tyczce3.303.60801
3Stępniewska CzesławaK60rzut dyskiem26.1245.12762
4Stępniewska CzesławaK60pchnięcie kulą8.4013.45754
5Stępniewska CzesławaK60rzut oszczepem21.5540.48683
6ŚlęzakHalinaK60skok w dal2.694.15538
7ŚlęzakHalinaK60100m19.5715.86483
8ŚlęzakHalinaK60rzut dyskiem16.0127.66439
9MarekEwaK55400m01:56.7901:35.53146

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 11233

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MirkowskiGrzegorzM80pchnięcie kulą9.4817.72983
2MirkowskiGrzegorzM80rzut młotem32.5561.70891
3MirkowskiGrzegorzM80rzut dyskiem26.4845.70781
4Włodarczyk ZdzisławM75rzut młotem29.3050.04708
5KołodziejStanisławM703000m chód21:33.0615:33.33670
6KołodziejStanisławM705000m chód36:45.2026:33.92645
7PardelaMirosławM80trójskok6.2512.01628
8MirkowskiGrzegorzM80rzut oszczepem20.0046.35591
9SułekKrzysztofM70pchnięcie kulą7.3711.09586
10Włodarczyk ZdzisławM75rzut dyskiem22.6235.02581
11SułekKrzysztofM70rzut dyskiem25.1834.97580
12SułekKrzysztofM70trójskok6.6811.11535
13MarekAndrzejM55100m14.2412.30498
14PardelaMirosławM80skok w dal2.564.94493
15SyskaRyszardM55200m30.4125.94486
16SyskaRyszardM55400m01:10.6559.49437
17SułekKrzysztofM70rzut młotem19.6730.27400
18Włodarczyk ZdzisławM7580m ppł.21.5219.88373
19Włodarczyk ZdzisławM75skok wzwyż0.901.47367

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 14293

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Romanowska HelenaK75pchnięcie kulą7.3617.781023
2SkrzyńskaEwaK50100m14.0812.34964
3SkrzyńskaEwaK50200m29.6725.70962
4SamborTeresaK80pchnięcie kulą5.6215.57886
5SamborElżbieta K50skok wzwyż1.311.70879
6PieczulisKrystynaK555000m22:18.6618:34.30800
7PieczulisKrystynaK551500m06:09.1005:02.03758
8PawłowskaDorotaK351500m05:11.9605:04.72741
9PawłowskaDorotaK355000m19:40.2019:29.93713
10PieczulisKrystynaK55400m01:21.4201:06.60699
11SamborElżbieta K50skok w dal3.504.67658
12Romanowska HelenaK75rzut młotem21.7842.20632
13SamborElżbieta K503000m chód22:08.3119:08.72602
14Romanowska HelenaK75rzut dyskiem14.3135.66587
15MalgremMariaK65pchnięcie kulą5.359.83530
16SamborElżbieta K50rzut oszczepem19.8428.86467
17Romanowska HelenaK75rzut oszczepem10.1828.06452
18SamborTeresaK80rzut oszczepem8.4526.47423
19MalgremMariaK65rzut młotem17.0026.99378
20MalgremMariaK65rzut dyskiem12.1023.62364
21MalgremMariaK65rzut oszczepem10.8123.07360
22GulbickaHalinaK605000m31:51.3525:09.58287
23SamborTeresaK80100m31.0420.02128

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 24821

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM70rzut młotem50.7778.131149
2KubackiMieczysławM65pchnięcie kulą12.4018.731043
3ZawadaSławomirM50skok w dal5.537.13941
4GrzybMarekM60skok w dal4.797.06926
5GrzybMarekM60skok wzwyż1.472.05914
6ZawadaSławomirM50100m ppł.15.9615.22912
7ZawadaSławomirM50trójskok11.7814.67898
8GrzybMarekM60rzut oszczepem42.5167.56896
9ZawadaSławomirM50skok wzwyż1.612.02885
10ZawadaSławomirM50400m ppł.01:07.1156.80856
11OlszewskiMarekM50skok w dal5.126.60825
12JabłońskiJerzyM70rzut dyskiem34.4747.87821
13KubackiMieczysławM65rzut młotem35.9755.76798
14KubackiMieczysławM65rzut dyskiem37.2746.43794
15JabłońskiSławomirM70rzut młotem34.9853.83767
16ZawadaSławomirM50100m12.7111.35766
17JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą9.3014.00760
18GulbickiTadeuszM65skok w dal3.916.17744
19SkrzyńskiPiotrM50200m26.9623.83721
20SkrzyńskiPiotrM50100m12.9511.56706
21OlszewskiMarekM50trójskok10.2012.71696
22OlszewskiMarekM50400m ppł.01:13.7701:02.44656
23GulbickiTadeuszM65rzut oszczepem28.9750.60652
24WalendykiewiczTadeuszM40800m02:15.5302:07.25604
25GulbickiTadeuszM65100m14.9211.99589
26Zienkiewicz PiotrM4510000m38:07.8135:35.21546
27PawłowskiMariuszM4010000m37:14.9736:03.23516
28JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem22.1630.77502
29Zienkiewicz PiotrM45rzut oszczepem30.6039.78496
30PawłowskiMariuszM405000m17:56.0417:15.58478
31CiołkowskiMarekM555000m chód36:08.8930:17.53447
32TrudnowskiMaciejM451500m05:06.9904:40.50444
33Zienkiewicz PiotrM455000m18:52.5717:31.14443
34OlszewskiMarekM50100m ppł.21.4620.47317
35TrudnowskiMaciejM455000m20:03.0818:36.58313

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 18147

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą6.6518.431064
2BaranowskaIrenaK70pchnięcie kulą7.5415.89906
3ŁeszykAneta K45skok w dal4.655.77905
4PodsiadłoAleksandraK65100m17.1313.27825
5BaranowskaIrenaK70rzut oszczepem19.7147.81820
6PodsiadłoAleksandraK65200m38.0028.82749
7BaranowskaIrenaK70rzut dyskiem19.2042.35710
8KapturskaDanutaK65pchnięcie kulą6.7412.38688
9PodsiadłoAleksandraK65400m01:33.2101:08.68646
10FrąckowiakEwaK80rzut młotem19.9542.70640
11BaranowskaIrenaK70rzut młotem23.6141.40618
12SinieckaBeataK50rzut dyskiem27.4337.11613
13FrąckowiakEwaK80rzut dyskiem13.0836.83608
14SinieckaBeataK50pchnięcie kulą8.8710.80590
15ŻerkoRenataK50rzut oszczepem23.8134.63574
16Gawłowska ReginaK65100m19.5315.13573
17KapturskaDanutaK65rzut oszczepem15.9033.94561
18Gawłowska ReginaK65rzut młotem23.0436.58538
19JanickaLidiaK55100m18.4415.55519
20Wolna AleksandraK601500m07:25.0805:45.29508
21JanickaLidiaK55200m39.8933.14505
22KapturskaDanutaK65rzut dyskiem15.9131.06501
23ŻerkoRenataK50pchnięcie kulą7.489.11486
24FrąckowiakEwaK80rzut oszczepem9.4829.69483
25KapturskaDanutaK65rzut młotem19.9631.69456
26Gawłowska ReginaK65rzut dyskiem14.1427.60438
27Szymańska-KierzynkaLidiaK455000m25:02.6822:52.40436
28Gawłowska ReginaK65rzut oszczepem12.1225.87412
29Wolna AleksandraK60800m03:46.6002:54.44389
30ŻerkoRenataK50rzut młotem23.3027.43386

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 49770

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM75pchnięcie kulą10.7918.101006
2RoszczakCzesławM75rzut dyskiem34.5253.44926
3KrollEdwardM75rzut oszczepem32.4468.42909
4JarmuszkiewiczAndrzejM70rzut młotem40.5762.43902
5MarcinkowskiMarcinM35200m22.6522.26896
6GuzowskiKrzysztofM40100m11.4410.92891
7GołębiewskiEdwardM653000m chód17:40.1013:27.37890
8KwitaZbigniewM553000m chód16:05.0813:27.77889
9WolnyJarosławM65rzut młotem39.4961.22883
10RoszczakCzesławM75rzut młotem35.4360.51872
11GuzowskiKrzysztofM40200m23.6922.48871
12DrążkowskiMariuszM60pchnięcie kulą11.6315.77866
13GuzowskiKrzysztofM40400m53.6250.32866
14BrandenburgJózefM602000m pprz.08:20.1709:42.40857
15MarcinkowskiMarcinM35100m11.1811.03854
16WawrzyniakZenonM60rzut oszczepem39.8963.40836
17FraśAndrzejM55400m01:00.8951.27814
18BondalskiSławomirM35400m52.9851.35810
19GołębiewskiEdwardM655000m chód31:22.1223:55.30806
20KapturskiAndrzejM70pchnięcie kulą9.7814.72803
21RoszczakCzesławM75rzut oszczepem28.6460.40793
22KwitaZbigniewM555000m chód28:56.2824:15.00785
23FraśAndrzejM55200m27.2323.23783
24WawrzyniakRyszardM70rzut oszczepem31.1359.74783
25NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą12.1514.35781
26Dziuba MariuszM45skok wzwyż1.601.91779
27WieteckiMarekM35rzut oszczepem53.9658.09759
28WieteckiMarekM35rzut dyskiem44.4244.42757
29KrólikBogdanM50rzut oszczepem40.2257.45750
30WieteckiMarekM35pchnięcie kulą13.6613.66740
31JankowskiTomaszM45rzut młotem42.1651.90737
32SzczodrzyńskiPiotrM45100m12.3911.44734
33RepczyńskiAleksanderM70300m ppł.01:01.5101:00.36726
34JarmuszkiewiczAndrzejM70rzut dyskiem30.7442.69724
35KapturskiAndrzejM70rzut młotem33.1851.06724
36NadachowskiJanM65pchnięcie kulą8.8513.37722
37NadachowskiMarekM45rzut młotem40.9250.37713
38SzczodrzyńskiPiotrM45200m26.1523.95704
39PodsiadłoZdzisławM70skok w dal3.535.96702
40WieteckiJerzyM60rzut dyskiem37.0841.43701
41KapturskiAndrzejM70rzut oszczepem27.6253.01686
42NadachowskiJanM65rzut młotem31.0548.13678
43KrólikBogdanM50pchnięcie kulą10.1712.17651
44KapturskiAndrzejM70rzut dyskiem27.8738.70650
45MichalskiZygmuntM65skok wzwyż1.201.76637
46MichalskiZygmuntM65rzut dyskiem30.4137.88634
47WrzeszczMarcinM40rzut oszczepem41.6049.21632
48WrzeszczMarcinM40rzut młotem39.9744.33619
49WrzeszczMarcinM40rzut dyskiem36.0236.02599
50FrąckowiakFeliksM75rzut dyskiem23.0235.64592
51NadachowskiMarekM45rzut dyskiem32.4735.55591
52NowakIreneuszM65rzut oszczepem26.1745.71581
53RepczyńskiAleksanderM70400m01:16.9756.23573
54WrzeszczMarcinM40pchnięcie kulą10.2310.84572
55CzarneckiMateuszM40rzut dyskiem34.1534.15565
56SienkiewiczCzesławM6010000m43:06.4335:30.18552
57NadachowskiJanM65rzut dyskiem25.8932.25529
58NowakIreneuszM65rzut dyskiem25.9032.26529
59DrążkowskiMariuszM60rzut dyskiem28.0531.34512
60RepczyńskiAleksanderM70200m34.1625.71511
61BrandenburgJózefM60800m02:45.2702:12.18504
62RepczyńskiAleksanderM70800m03:04.2402:12.49498
63CzarneckiMateuszM40rzut młotem32.4035.94488
64RepczyńskiAleksanderM70100m16.1812.44476
65KrólikBogdanM50rzut dyskiem27.1929.33475
66SienkiewiczCzesławM605000m21:11.3117:21.58464
67FrąckowiakFeliksM75rzut młotem19.8333.87456
68DrążkowskiMariuszM60rzut oszczepem22.6636.01442
69RepczyńskiAleksanderM7080m ppł.19.0719.18439
70ChudzikMariuszM45400m01:07.1701:00.93383
71GołębiewskiEdwardM651500m06:21.1804:51.76353
72PodsiadłoZdzisławM70100m17.2813.28300
73MichalskiZygmuntM65skok o tyczce1.502.45255

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 7588

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielingAnnaK55100m15.7613.29818
2KielingAnnaK5580m ppł.16.4315.95813
3KielingAnnaK55200m34.3128.51768
4ZboińskaAgnieszkaK45100m15.2613.90725
5ZboińskaAgnieszkaK45200m32.7829.59709
6MaryszczakBogumiłaK60pchnięcie kulą7.6412.24679
7KielingAnnaK55rzut dyskiem25.7339.34655
8ZboińskaAgnieszkaK45skok w dal3.534.38591
9SulejaJoannaK5510000m56:41.3247:30.65473
10MaryszczakBogumiłaK60rzut dyskiem16.3128.18448
11SulejaJoannaK551500m07:45.5906:20.99338
12SulejaJoannaK55400m01:44.5201:25.50291
13MaryszczakBogumiłaK60rzut młotem14.6521.05280

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 28818

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KopikLeszekM70pchnięcie kulą12.2318.411024
2RadzikowskiHenrykM60pchnięcie kulą12.8517.42965
3StrelczukWojciechM60pchnięcie kulą12.7517.29957
4SobońRomanM60skok wzwyż1.502.09952
5KrauzeJerzyM55rzut oszczepem41.7665.55867
6SuskiJanM65300m ppł.54.1656.90852
7KłosowiczStanisławM60200m27.8822.93821
8SuskiJanM65trójskok8.8213.65791
9KłosowiczStanisławM60100m13.5111.28789
10KłosowiczStanisławM60100m ppł.18.1416.20773
11RadzikowskiHenrykM60rzut młotem38.1653.30759
12KrauzeJerzyM55100m ppł.18.1016.38754
13ZboińskiWojciechM50400m59.9552.46753
14RokickiŁukaszM35200m23.8923.48743
15PiotrowskiRobertM50pchnięcie kulą11.3413.57734
16HoffmannZygfrydM65100m14.3211.51719
17ZboińskiWojciechM50200m26.9923.86718
18StrelczukWojciechM60rzut młotem35.9250.17710
19BurdzyMieczysławM70skok w dal3.545.97703
20RokickiŁukaszM35100m11.7611.60686
21PiotrowskiRobertM50rzut dyskiem37.6140.57685
22JurkowskiJerzyM65rzut młotem31.1048.21679
23HoffmannZygfrydM65400m01:10.0453.96678
24RadzikowskiHenrykM60rzut dyskiem35.7039.89672
25SuskiGrzegorzM40trójskok11.5312.43670
26ChabraszewskiWiesławM50400m01:01.9054.17668
27KielingMariuszM553000m chód18:51.8015:47.32647
28KuśmiderAndrzejM355000m16:11.9216:08.32641
29SkąpskiRyszardM703000m chód22:07.1915:57.97630
30ChabraszewskiWiesławM50100m13.2711.85627
31ZboińskiWojciechM50800m02:25.3002:06.64617
32KrawczukJanM65skok o tyczce2.303.75607
33KielingMariuszM555000m chód32:51.7527:32.33590
34SkąpskiRyszardM705000m chód38:11.3427:36.18586
35DunalJerzyM65rzut młotem26.5741.19570
36JurkowskiJerzyM65rzut dyskiem27.2934.00562
37SuskiJanM65rzut oszczepem25.1243.87555
38ChabraszewskiWiesławM50200m28.7425.41548
39KielingMariuszM55400m ppł.01:25.1801:08.23478
40PiotrowskiRobertM50rzut młotem27.1933.77455
41BurdzyMieczysławM70300m ppł.01:13.4901:12.12374
42SkąpskiRyszardM701500m07:38.8105:31.58116
43BurdzyMieczysławM70100m19.1414.7193
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2019 by ATP_Web