30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Klasyfikacja dodatkowa: 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

3000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski DNS - DNS 0
 
 

100m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 21.09 0.4 19.09 440
 
 

100m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 12.85 -0.5 12.15 1005
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 13.26 -0.5 13.26 833
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków 13.33 -0.5 13.33 822
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław 12.80 0 11.82 637
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 14.10 0.8 12.18 540
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 13.45 0 12.42 487
- Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin DNS - DNS 0
 
 

200m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.79 0.7 25.18 987
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 27.20 0.3 27.20 850
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków 27.60 0.3 27.60 824
4 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 31.37 0.7 31.37 595
5 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 32.48 0.3 31.78 575
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
5 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław 26.08 1.5 23.89 694
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.32 1.5 24.15 664
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 29.98 1 25.58 515
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin DNS - DNS 0
 
 

400m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 01:08.24 - 01:08.24 657
2 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 01:16.70 - 01:16.70 459
- Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:01.52 - 53.84 684
2 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków 01:03.99 - 53.88 682
 
 

800m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 02:52.14 - 02:33.31 638
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 02:42.65 - 02:42.65 520
3 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy 02:58.44 - 02:45.75 484
4 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 02:55.58 - 02:49.75 439
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 03:20.93 - 02:58.95 344
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:25.98 - 02:02.11 719
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:31.17 - 02:11.76 512
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 03:05.00 - 02:27.96 243
 
 

1500m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 05:53.93 - 05:18.18 659
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 05:35.35 - 05:35.35 561
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:34.42 - 05:54.58 460
4 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 06:19.35 - 06:19.35 345
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 05:04.15 - 04:16.34 673
2 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:08.58 - 04:41.95 431
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 06:26.02 - 05:10.82 223
 
 

5000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 19:42.47 - 18:17.45 348
- Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno DNS - DNS 0
 
 

10000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin DNS - DNS 0
 
 

5000m chód

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski DNS - DNS 0
 

skok w dal

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 4.71 0.3 5.44 835
2 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 4.28 1.8 4.28 561
3 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 3.16 -1.5 3.92 500
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.32 0.9 6.81 872
2 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin 4.06 2 6.40 781
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.16 2 5.73 644
 
 

skok wzwyż

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.65 - 1.86 732
2 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska 1.38 - 1.73 609
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.30 - 1.72 599
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń NM - NM 0
 
 

trójskok

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska 9.12 0.8 11.36 552
 
 

skok o tyczce

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa 2.70 - 3.57 558
 
 

pchnięcie kulą

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 6.23 - 6.23 309
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 10.77 - 16.21 892
2 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin 10.72 - 16.19 891
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 13.03 - 15.59 855
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 8.05 - 13.50 730
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń NM - NM 0
 
 

rzut dyskiem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 15.49 - 18.55 271
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 27.24 - 42.17 715
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 38.19 - 41.20 696
3 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin 28.36 - 35.33 587
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 31.87 - 34.89 578
 
 

rzut oszczepem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 11.16 - 16.80 244
2 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 11.61 - 11.61 149
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 41.32 - 79.30 1066
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 42.00 - 60.00 787
3 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 33.95 - 53.29 690
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 25.01 - 52.75 683
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 30.87 - 48.46 621
 
 

rzut młotem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 24.54 - 41.91 581
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 33.29 - 41.35 572

Klasyfikacja dodatkowa: 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Pełny raport wyników

3000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski DNS - DNS 0

100m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 21.09 0.4 19.09 440

100m (8)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 12.85 -0.5 12.15 1005
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 13.26 -0.5 13.26 833
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków 13.33 -0.5 13.33 822
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław 12.80 0 11.82 637
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 14.10 0.8 12.18 540
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 13.45 0 12.42 487
- Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa DNS - DNS 0
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin DNS - DNS 0

200m (9)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 26.79 0.7 25.18 987
2 Kazek Ilona 1986-11-16 Kraków 27.20 0.3 27.20 850
3 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków 27.60 0.3 27.60 824
4 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 31.37 0.7 31.37 595
5 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 32.48 0.3 31.78 575
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
5 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław 26.08 1.5 23.89 694
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.32 1.5 24.15 664
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 29.98 1 25.58 515
- Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin DNS - DNS 0

400m (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 01:08.24 - 01:08.24 657
2 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 01:16.70 - 01:16.70 459
- Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:01.52 - 53.84 684
2 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków 01:03.99 - 53.88 682

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

800m (9)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 02:52.14 - 02:33.31 638
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 02:42.65 - 02:42.65 520
3 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy 02:58.44 - 02:45.75 484
4 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin 02:55.58 - 02:49.75 439
5 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 03:20.93 - 02:58.95 344
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:25.98 - 02:02.11 719
2 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 02:31.17 - 02:11.76 512
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 03:05.00 - 02:27.96 243

1500m (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 05:53.93 - 05:18.18 659
2 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok 05:35.35 - 05:35.35 561
3 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 06:34.42 - 05:54.58 460
4 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 06:19.35 - 06:19.35 345
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 05:04.15 - 04:16.34 673
2 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:08.58 - 04:41.95 431
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 06:26.02 - 05:10.82 223

5000m (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 19:42.47 - 18:17.45 348
- Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno DNS - DNS 0

10000m (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Jaguś Krzysztof 1972-06-01 Lublin DNS - DNS 0

5000m chód (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski DNS - DNS 0

skok w dal (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica 4.71 0.3 5.44 835
2 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 4.28 1.8 4.28 561
3 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 3.16 -1.5 3.92 500
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.32 0.9 6.81 872
2 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin 4.06 2 6.40 781
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.16 2 5.73 644

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

skok wzwyż (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.65 - 1.86 732
2 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska 1.38 - 1.73 609
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.30 - 1.72 599
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń NM - NM 0

trójskok (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietras Grzegorz 1965-10-23 Lubelska Izba Lekarska 9.12 0.8 11.36 552

skok o tyczce (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa 2.70 - 3.57 558

pchnięcie kulą (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 6.23 - 6.23 309
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 10.77 - 16.21 892
2 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin 10.72 - 16.19 891
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 13.03 - 15.59 855
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 8.05 - 13.50 730
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń NM - NM 0

rzut dyskiem (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 15.49 - 18.55 271
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 27.24 - 42.17 715
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 38.19 - 41.20 696
3 Chrościcki Andrzej 1953-04-16 Izba lekarska Lublin 28.36 - 35.33 587
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Janów Lubelski 31.87 - 34.89 578

rzut oszczepem (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY 11.16 - 16.80 244
2 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom 11.61 - 11.61 149
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 41.32 - 79.30 1066
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 42.00 - 60.00 787
3 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 33.95 - 53.29 690
4 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 25.01 - 52.75 683
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 30.87 - 48.46 621

2020 by ATP_Web

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

Pełny raport wyników

rzut młotem (2)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 24.54 - 41.91 581
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 33.29 - 41.35 572

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web