31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Klasyfikacja dodatkowa: 10. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

100m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 19.98 0 17.84 575
 
 

300m ppł.

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 53.56 - 59.76 747
 
 

100m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa 13.54 -0.4 13.54 791
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 12.83 0.2 11.46 735
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 14.16 0.1 11.83 634
 
 

200m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa 27.95 -0.1 27.95 804
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 27.24 -0.2 24.08 683
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.98 -0.1 24.73 610
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0
 
 

400m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne 01:40.84 - 01:22.49 345
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:01.38 - 53.71 690
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0
 
 

800m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 02:48.87 - 02:30.40 677
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:20.79 - 01:57.77 823
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 03:13.53 - 02:27.26 253
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin DNS - DNS 0
 
 

1500m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 05:38.39 - 05:04.21 744
2 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne 07:16.34 - 05:57.06 448
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 04:54.40 - 04:08.12 761
2 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:05.59 - 04:39.22 454
4 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 06:36.24 - 05:03.28 271
11 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik 05:47.99 - 05:29.86 123
 
 

5000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 21:13.99 - 19:23.54 722
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 19:24.20 - 18:00.49 382
2 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn 18:49.42 - 18:49.42 290
 
 

10000m

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 53:24.42 - 49:05.50 420
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szostawicki Michał 1977-07-13 Olsztyn 39:08.24 - 37:52.86 408
2 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn 39:41.87 - 39:41.87 313
3 Szapiel Grzegorz 1973-06-17 Heart Team 46:44.90 - 43:37.81 150
 

skok w dal

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 3.16 0.4 3.92 488
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.14 -2.3 6.98 926
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.13 -0.7 6.09 733
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin DNS - DNS 0
 
 

skok wzwyż

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 1.30 - 2.02 885
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.92 789
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.35 - 1.88 751
 
 

pchnięcie kulą

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 10.83 - 16.30 898
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 12.60 - 15.07 824
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 8.27 - 13.87 752
8 Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno DNS - DNS 0
 
 

rzut dyskiem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 26.55 - 41.10 694
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 37.11 - 40.03 674
3 Krysiuk Kamil 1988-03-28 Białystok 40.03 - 40.03 674
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 36.62 - 39.50 665
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 34.36 - 38.39 644
- Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno DNS - DNS 0
 
 

rzut oszczepem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 39.15 - 75.14 1006
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 43.67 - 62.38 821
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 24.97 - 52.66 681
4 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 31.92 - 50.11 645
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 28.68 - 45.58 579
 
 

rzut młotem

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 41.98 - 58.63 843
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 29.34 - 50.11 709
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 34.41 - 42.74 594

Klasyfikacja dodatkowa: 10. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Pełny raport wyników

100m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 19.98 0 17.84 575

300m ppł. (1)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 53.56 - 59.76 747

100m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa 13.54 -0.4 13.54 791
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 12.83 0.2 11.46 735
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 14.16 0.1 11.83 634

200m (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa 27.95 -0.1 27.95 804
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
4 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 27.24 -0.2 24.08 683
5 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 27.98 -0.1 24.73 610
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0

400m (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne 01:40.84 - 01:22.49 345
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin 01:01.38 - 53.71 690
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk DNS - DNS 0

800m (6)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 02:48.87 - 02:30.40 677
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 02:20.79 - 01:57.77 823
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 03:13.53 - 02:27.26 253
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin DNS - DNS 0

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

1500m (8)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 05:38.39 - 05:04.21 744
2 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne 07:16.34 - 05:57.06 448
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
- Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk 04:54.40 - 04:08.12 761
2 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 05:05.59 - 04:39.22 454
4 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 06:36.24 - 05:03.28 271
11 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik 05:47.99 - 05:29.86 123

5000m (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
4 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 21:13.99 - 19:23.54 722
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne DNS - DNS 0
- Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor 19:24.20 - 18:00.49 382
2 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn 18:49.42 - 18:49.42 290

10000m (4)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola 53:24.42 - 49:05.50 420
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szostawicki Michał 1977-07-13 Olsztyn 39:08.24 - 37:52.86 408
2 Sugier Dawid 1990-09-09 Olsztyn 39:41.87 - 39:41.87 313
3 Szapiel Grzegorz 1973-06-17 Heart Team 46:44.90 - 43:37.81 150

skok w dal (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty 3.16 0.4 3.92 488
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
2 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 4.14 -2.3 6.98 926
2 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 4.13 -0.7 6.09 733
- Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin DNS - DNS 0

skok wzwyż (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
3 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 1.30 - 2.02 885
2 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów 1.70 - 1.92 789
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 1.35 - 1.88 751

2021 by ATP_Web

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

Pełny raport wyników

pchnięcie kulą (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń 10.83 - 16.30 898
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 12.60 - 15.07 824
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 8.27 - 13.87 752
8 Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno DNS - DNS 0

rzut dyskiem (7)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY DNS - DNS 0
 
Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 26.55 - 41.10 694
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze 37.11 - 40.03 674
3 Krysiuk Kamil 1988-03-28 Białystok 40.03 - 40.03 674
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 36.62 - 39.50 665
5 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 34.36 - 38.39 644
- Gołąb Jerzy 1954-01-09 Kutno DNS - DNS 0

rzut oszczepem (5)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec 39.15 - 75.14 1006
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 43.67 - 62.38 821
3 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 24.97 - 52.66 681
4 Kotecki Andrzej 1963-05-25 Warszawa 31.92 - 50.11 645
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom 28.68 - 45.58 579

rzut młotem (3)

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Iliaszewicz Ryszard 1959-04-03 Witnica 41.98 - 58.63 843
2 Krukowski Zenon 1942-06-04 Międzyrzecz 29.34 - 50.11 709
3 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów 34.41 - 42.74 594

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web