30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Klasyfikacja dodatkowa: - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40100m12.8512.151005
2Gąsowska MałgorzataK40200m26.7925.18987
3KazekIlona K30200m27.2027.20850
4KazekIlona K30100m13.2613.26833
5PiechutaAleksandraK30200m27.6027.60824
6PiechutaAleksandraK30100m13.3313.33822
7SzczykowskaJoannapk400m01:08.2401:08.24657
8SprawkaMarta pk200m31.3731.37595
9Michałowska AnnaK35200m32.4831.78575
10SprawkaMarta pk400m01:16.7001:16.70459

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1WojciechowskiPrzemysławM45200m26.0823.89694
2ZboińskiWojciechM50400m01:01.5253.84684
3SuszkoRobertM55400m01:03.9953.88682
4ZboińskiWojciechM50200m27.3224.15664
5WojciechowskiPrzemysławM45100m12.8011.82637
6StecułaLeszekM55100m14.1012.18540
7StecułaLeszekM55200m29.9825.58515
8AlbiniakLeszekM45100m13.4512.42487
9StecułaLeszekM55100m ppł.21.0919.09440

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:53.9305:18.18659
2Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m02:52.1402:33.31638
3SzczykowskaJoannapk1500m05:35.3505:35.35561
4SzczykowskaJoannapk800m02:42.6502:42.65520
5WinklerIzabelaK40800m02:58.4402:45.75484
6ZaorskaJustyna K451500m06:34.4205:54.58460
7Michałowska AnnaK35800m02:55.5802:49.75439
8SprawkaMarta pk1500m06:19.3506:19.35345
9ZaorskaJustyna K45800m03:20.9302:58.95344

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gajda RobertM55800m02:25.9802:02.11719
2Gajda RobertM551500m05:04.1504:16.34673
3ZboińskiWojciechM50800m02:31.1702:11.76512
4WyrobiecGrzegorzM451500m05:08.5804:41.95431
5WyrobiecGrzegorzM455000m19:42.4718:17.45348
6KurpiewskiJanuszM60800m03:05.0002:27.96243
7KurpiewskiJanuszM601500m06:26.0205:10.82223

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40skok w dal4.715.44835
2SprawkaMarta pkskok w dal4.284.28561
3KaczanowskaJoannaK45skok w dal3.163.92500

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PełkaJulianM65skok w dal4.326.81872
2SiwekRyszardM65skok w dal4.066.40781
3PólkowskiMarcinM40skok wzwyż1.651.86732
4StecułaLeszekM55skok w dal4.165.73644
5PietrasGrzegorzM50skok wzwyż1.381.73609
6StecułaLeszekM55skok wzwyż1.301.72599
7PietrakGrzegorzM50skok o tyczce2.703.57558
8PietrasGrzegorzM50trójskok9.1211.36552

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SprawkaMarta pkpchnięcie kulą6.236.23309
2KaczanowskaJoannaK45rzut dyskiem15.4918.55271
3KaczanowskaJoannaK45rzut oszczepem11.1616.80244
4SprawkaMarta pkrzut oszczepem11.6111.61149

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MadejStefanM70rzut oszczepem41.3279.301066
2MadejStefanM70pchnięcie kulą10.7716.21892
3ChrościckiAndrzejM65pchnięcie kulą10.7216.19891
4BońdaKonradM50pchnięcie kulą13.0315.59855
5BońdaKonradM50rzut oszczepem42.0060.00787
6KrukowskiZenonM75pchnięcie kulą8.0513.50730
7KrukowskiZenonM75rzut dyskiem27.2442.17715
8BońdaKonradM50rzut dyskiem38.1941.20696
9KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem33.9553.29690
10KrukowskiZenonM75rzut oszczepem25.0152.75683

Klasyfikacja dodatkowa: 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40100m12.8512.151005
2Gąsowska MałgorzataK40200m26.7925.18987
3KazekIlona K30200m27.2027.20850
4KazekIlona K30100m13.2613.26833
5PiechutaAleksandraK30200m27.6027.60824
6PiechutaAleksandraK30100m13.3313.33822
7SzczykowskaJoannapk400m01:08.2401:08.24657
8SprawkaMarta pk200m31.3731.37595
9Michałowska AnnaK35200m32.4831.78575
10SprawkaMarta pk400m01:16.7001:16.70459

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1WojciechowskiPrzemysławM45200m26.0823.89694
2ZboińskiWojciechM50400m01:01.5253.84684
3SuszkoRobertM55400m01:03.9953.88682
4ZboińskiWojciechM50200m27.3224.15664
5WojciechowskiPrzemysławM45100m12.8011.82637
6StecułaLeszekM55100m14.1012.18540
7StecułaLeszekM55200m29.9825.58515
8AlbiniakLeszekM45100m13.4512.42487
9StecułaLeszekM55100m ppł.21.0919.09440

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:53.9305:18.18659
2Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m02:52.1402:33.31638
3SzczykowskaJoannapk1500m05:35.3505:35.35561
4SzczykowskaJoannapk800m02:42.6502:42.65520
5WinklerIzabelaK40800m02:58.4402:45.75484
6ZaorskaJustyna K451500m06:34.4205:54.58460
7Michałowska AnnaK35800m02:55.5802:49.75439
8SprawkaMarta pk1500m06:19.3506:19.35345
9ZaorskaJustyna K45800m03:20.9302:58.95344

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gajda RobertM55800m02:25.9802:02.11719
2Gajda RobertM551500m05:04.1504:16.34673
3ZboińskiWojciechM50800m02:31.1702:11.76512
4WyrobiecGrzegorzM451500m05:08.5804:41.95431
5WyrobiecGrzegorzM455000m19:42.4718:17.45348
6KurpiewskiJanuszM60800m03:05.0002:27.96243
7KurpiewskiJanuszM601500m06:26.0205:10.82223

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Gąsowska MałgorzataK40skok w dal4.715.44835
2SprawkaMarta pkskok w dal4.284.28561
3KaczanowskaJoannaK45skok w dal3.163.92500

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PełkaJulianM65skok w dal4.326.81872
2SiwekRyszardM65skok w dal4.066.40781
3PólkowskiMarcinM40skok wzwyż1.651.86732
4StecułaLeszekM55skok w dal4.165.73644
5PietrasGrzegorzM50skok wzwyż1.381.73609
6StecułaLeszekM55skok wzwyż1.301.72599
7PietrakGrzegorzM50skok o tyczce2.703.57558
8PietrasGrzegorzM50trójskok9.1211.36552

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SprawkaMarta pkpchnięcie kulą6.236.23309
2KaczanowskaJoannaK45rzut dyskiem15.4918.55271
3KaczanowskaJoannaK45rzut oszczepem11.1616.80244
4SprawkaMarta pkrzut oszczepem11.6111.61149

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MadejStefanM70rzut oszczepem41.3279.301066
2MadejStefanM70pchnięcie kulą10.7716.21892
3ChrościckiAndrzejM65pchnięcie kulą10.7216.19891
4BońdaKonradM50pchnięcie kulą13.0315.59855
5BońdaKonradM50rzut oszczepem42.0060.00787
6KrukowskiZenonM75pchnięcie kulą8.0513.50730
7KrukowskiZenonM75rzut dyskiem27.2442.17715
8BońdaKonradM50rzut dyskiem38.1941.20696
9KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem33.9553.29690
10KrukowskiZenonM75rzut oszczepem25.0152.75683
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web