31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Klasyfikacja dodatkowa2: - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Więciorkowska ZofiaK55400m01:18.2601:04.02768

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM40400m55.3251.91781
2KoczkodajWojciechpk200m24.2124.21667
3KoczkodajWojciechpk100m11.9811.98596
4Malinowski MichałM35400m01:02.0801:00.17411
5Malinowski MichałM35400m ppł.01:13.2501:10.69410
6NiejadlikTomaszM40200m31.3429.74189
7SmoczykGrzegorzpk400m ppł.01:23.0101:23.01151
8PilchMarekM65200m38.7830.62138
9PilchMarekM65400m01:30.1201:09.43136
10NurkiewiczJarosławM45110m ppł.30.4727.151

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Więciorkowska ZofiaK55800m03:01.5502:27.33719
2Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód21:08.7519:48.82558

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM401500m04:19.7704:06.24782
2NagórekMarcinM40800m02:08.0802:00.25763
3NurkiewiczJarosławM453000m chód18:18.4516:36.07572
4NurkiewiczJarosławM455000m chód36:21.3033:00.18325
5SmoczykGrzegorzpk3000m pprz.13:24.3213:24.32245
6SmoczykGrzegorzpk800m02:29.3102:29.31225
7PilchMarekM6510000m53:40.7542:03.14208
8SobkowskiKrzysztofM351500m05:30.8805:24.82147
9PilchMarekM655000m27:07.6021:08.5597
10GóreckiFilippk10000m48:09.1948:09.1936

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Pasińska-SkowronSylwiaK40skok wzwyż1.201.38539

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RysioTomaszpkskok wzwyż1.841.84713
2RysioTomaszpkskok w dal5.835.83696
3Malinowski MichałM35skok w dal4.875.13528
4SułekKrzysztofM75skok w dal2.394.31376

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Więciorkowska ZofiaK55rzut dyskiem13.9321.30322
2Truszczyńska Juliapkpchnięcie kulą5.285.28250

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.1315.09825
2SułekKrzysztofM75rzut dyskiem22.4434.74576
3SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.3210.60557
4SułekKrzysztofM75rzut młotem17.8930.56405
5WitkowskiBartoszM40pchnięcie kulą7.307.74388
6NiejadlikTomaszM40rzut dyskiem18.9518.95282
7WitkowskiBartoszM40rzut młotem17.7119.64236

Klasyfikacja dodatkowa: 10. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Więciorkowska ZofiaK55400m01:18.2601:04.02768

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM40400m55.3251.91781
2KoczkodajWojciechpk200m24.2124.21667
3KoczkodajWojciechpk100m11.9811.98596
4Malinowski MichałM35400m01:02.0801:00.17411
5Malinowski MichałM35400m ppł.01:13.2501:10.69410
6NiejadlikTomaszM40200m31.3429.74189
7SmoczykGrzegorzpk400m ppł.01:23.0101:23.01151
8PilchMarekM65200m38.7830.62138
9PilchMarekM65400m01:30.1201:09.43136
10NurkiewiczJarosławM45110m ppł.30.4727.151

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Więciorkowska ZofiaK55800m03:01.5502:27.33719
2Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód21:08.7519:48.82558

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM401500m04:19.7704:06.24782
2NagórekMarcinM40800m02:08.0802:00.25763
3NurkiewiczJarosławM453000m chód18:18.4516:36.07572
4NurkiewiczJarosławM455000m chód36:21.3033:00.18325
5SmoczykGrzegorzpk3000m pprz.13:24.3213:24.32245
6SmoczykGrzegorzpk800m02:29.3102:29.31225
7PilchMarekM6510000m53:40.7542:03.14208
8SobkowskiKrzysztofM351500m05:30.8805:24.82147
9PilchMarekM655000m27:07.6021:08.5597
10GóreckiFilippk10000m48:09.1948:09.1936

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Pasińska-SkowronSylwiaK40skok wzwyż1.201.38539

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RysioTomaszpkskok wzwyż1.841.84713
2RysioTomaszpkskok w dal5.835.83696
3Malinowski MichałM35skok w dal4.875.13528
4SułekKrzysztofM75skok w dal2.394.31376

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Więciorkowska ZofiaK55rzut dyskiem13.9321.30322
2Truszczyńska Juliapkpchnięcie kulą5.285.28250

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.1315.09825
2SułekKrzysztofM75rzut dyskiem22.4434.74576
3SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.3210.60557
4SułekKrzysztofM75rzut młotem17.8930.56405
5WitkowskiBartoszM40pchnięcie kulą7.307.74388
6NiejadlikTomaszM40rzut dyskiem18.9518.95282
7WitkowskiBartoszM40rzut młotem17.7119.64236
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web