30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Klasyfikacja dodatkowa2: - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BednarczykSebastianpk400m54.3354.33660
2OkońAleksanderpk100m11.9511.95600
3BednarczykSebastianpk200m24.7524.75597
4MyrtaSzymonpk100m12.0112.01587
5KoczkodajWojciechpk400m56.3856.38566
6OkońAleksanderpk200m25.2325.23554
7KoczkodajWojciechpk200m25.3825.38531
8KoczkodajWojciechpk100m12.3212.32510
9BartosikZbigniewM40100m13.3812.77415
10PilchMarekM65400m01:26.9901:07.02193

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Pasińska-SkowronSylwiaK405000m chód39:14.9036:48.90440
2Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód24:22.0622:49.95380

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM35800m02:01.8401:58.40808
2ChylińskiAndrzejM555000m chód33:31.2128:05.39559
3JagusiakMaciejM355000m16:53.2416:49.49538
4RomanowiczJanuszpk1500m04:55.2704:55.27327
5PilchMarekM655000m24:56.5219:26.39228
6PilchMarekM651500m07:00.9505:22.20160
7PilchMarekM6510000m55:19.7643:20.70160
8PilchMarekM65800m03:32.9102:42.0090
9GóreckiFilippk5000m22:30.8422:30.8431
10GóreckiFilippk10000m51:11.1651:11.163

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RysioTomaszpkskok w dal6.236.23755
2RysioTomaszpkskok wzwyż1.741.74618
3RomanowiczJanuszpkskok w dal5.385.38579
4KoczkodajWojciechpkskok w dal5.095.09519
5SułekKrzysztofM75skok wzwyż1.001.63515
6Malinowski MichałM35trójskok10.7610.79495

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.5915.71862
2BrocJerzyM75rzut dyskiem25.9840.22678
3SułekKrzysztofM75rzut dyskiem23.5236.41607
4SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.1810.37544
5SułekKrzysztofM75rzut młotem15.9827.29354

Klasyfikacja dodatkowa: 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy - Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BednarczykSebastianpk400m54.3354.33660
2OkońAleksanderpk100m11.9511.95600
3BednarczykSebastianpk200m24.7524.75597
4MyrtaSzymonpk100m12.0112.01587
5KoczkodajWojciechpk400m56.3856.38566
6OkońAleksanderpk200m25.2325.23554
7KoczkodajWojciechpk200m25.3825.38531
8KoczkodajWojciechpk100m12.3212.32510
9BartosikZbigniewM40100m13.3812.77415
10PilchMarekM65400m01:26.9901:07.02193

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Pasińska-SkowronSylwiaK405000m chód39:14.9036:48.90440
2Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód24:22.0622:49.95380

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1NagórekMarcinM35800m02:01.8401:58.40808
2ChylińskiAndrzejM555000m chód33:31.2128:05.39559
3JagusiakMaciejM355000m16:53.2416:49.49538
4RomanowiczJanuszpk1500m04:55.2704:55.27327
5PilchMarekM655000m24:56.5219:26.39228
6PilchMarekM651500m07:00.9505:22.20160
7PilchMarekM6510000m55:19.7643:20.70160
8PilchMarekM65800m03:32.9102:42.0090
9GóreckiFilippk5000m22:30.8422:30.8431
10GóreckiFilippk10000m51:11.1651:11.163

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RysioTomaszpkskok w dal6.236.23755
2RysioTomaszpkskok wzwyż1.741.74618
3RomanowiczJanuszpkskok w dal5.385.38579
4KoczkodajWojciechpkskok w dal5.095.09519
5SułekKrzysztofM75skok wzwyż1.001.63515
6Malinowski MichałM35trójskok10.7610.79495

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.5915.71862
2BrocJerzyM75rzut dyskiem25.9840.22678
3SułekKrzysztofM75rzut dyskiem23.5236.41607
4SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.1810.37544
5SułekKrzysztofM75rzut młotem15.9827.29354
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web