30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 800m - M40 (M)   

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
461 Artan Qose 1980-03-03 Sevas Naoussas
595 Cup Krzysztof 1980-07-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
96 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
459 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas
141 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk
317 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin
489 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team
111 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe
172 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
318 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
167 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz
210 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk
394 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa
597 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka
127 Sosnowski Krzysztof 1979-11-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
400 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja
11 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
45 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg

Lista startowa - 800m - M40 (M)   

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
461 Artan Qose 1980-03-03 Sevas Naoussas      
595 Cup Krzysztof 1980-07-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
96 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
459 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas      
141 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk      
317 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin      
489 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team      
111 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe      
172 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
318 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
167 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz      
210 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk      
394 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa      
597 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners      
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka      
127 Sosnowski Krzysztof 1979-11-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL      
400 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja      
11 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
45 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web