31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 5000m - M40 (M)   

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
542 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis
342 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH
171 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć
543 Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza
581 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
206 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin
544 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo
545 Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć
584 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
225 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM
585 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team
606 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team
534 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć
337 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice
136 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją
316 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć
48 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team

Lista startowa - 5000m - M40 (M)   

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
542 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis      
342 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH      
171 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć      
543 Fehlau Marcin 1978-01-07 Świat Biegacza      
581 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć      
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
206 Jedlewski Krzysztof 1978-02-13 Lublin      
544 Kasprowicz Marcin 1979-10-20 UKS MOSiR Działdowo      
545 Królak Przemysław 1978-09-28 Team Kopeć      
584 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
225 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM      
585 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team      
606 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running Team      
534 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć      
337 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
136 Szajda Tomasz 1979-04-16 Biegaj z Pasją      
316 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć      
48 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin      
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik      
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web