30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 3000m - M50 (M)   

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
617 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team
166 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team
87 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom
618 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa
619 Kordyl Waldemar 1970-01-25 AZS AWF Masters
620 Kosoń Marcin 1967-03-30 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
185 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów
508 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega
622 Misiak Mirosław 1970-01-03 Widłorogi
274 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
22 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
623 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin
360 Romaniuk Wojciech 1970-01-26 Sztorm Kołobrzeg
229 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo
66 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem
37 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team
18 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team
123 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
624 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce
512 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec

Lista startowa - 3000m - M50 (M)   

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
617 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team      
166 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team      
87 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom      
618 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa      
619 Kordyl Waldemar 1970-01-25 AZS AWF Masters      
620 Kosoń Marcin 1967-03-30 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
185 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów      
508 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega      
622 Misiak Mirosław 1970-01-03 Widłorogi      
274 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
22 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
623 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin      
360 Romaniuk Wojciech 1970-01-26 Sztorm Kołobrzeg      
229 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo      
66 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem      
37 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team      
18 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team      
123 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
624 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce      
512 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec      
                  
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web