30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 400m ppł. - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
439 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
341 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
42 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
229 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
444 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
285 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM
447 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
233 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
19 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy
272 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński
36 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
507 Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
25 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice
506 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
358 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik
478 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków
479 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica

Lista startowa - 400m ppł. - M

[M35] - 400m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
439 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia      
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice      
341 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel      
42 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 400m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
229 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
444 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
285 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM      
447 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl      
                  
                  

[M45] - 400m ppł. - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
233 Rzemień Ryszard 1973-04-03 Nowa Dęba      
                  
                  

[M50] - 400m ppł. - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
19 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy      
272 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński      
36 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
507 Zawada Slawomir 1968-02-18 Dobre Miasto      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 400m ppł. - M

[M55] - 400m ppł. - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
25 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice      
506 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
358 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik      
478 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków      
479 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web