31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 300m ppł. - M

 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
275 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
505 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
554 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
207 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
403 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin
614 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
558 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis
238 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
199 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
190 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik

Lista startowa - 300m ppł. - M

[M60] - 300m ppł. - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
275 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin      
158 Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem      
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom      
505 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
554 Zaniauskas Vytautas 1960-05-31 Azuolas      
                  
                  

[M65] - 300m ppł. - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
207 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
403 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin      
614 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz      
                  
                  

[M70] - 300m ppł. - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
558 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis      
238 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice      
199 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź      
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
                  
                  

[M75] - 300m ppł. - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
190 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia      
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web