31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 100m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
516 Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com
358 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin
270 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice
237 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
200 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA
117 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev
64 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl
115 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
16 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice
463 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
432 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
208 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica
361 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów
116 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
250 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
437 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa
304 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik
469 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
297 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław
439 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH
446 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY
360 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
326 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa
381 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH
179 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
414 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn
455 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge
283 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
359 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie
191 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica
576 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
252 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
201 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
611 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM

Lista startowa - 100m - K

[K30] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
516 Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com      
358 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa      
                  
                  

[K35] - 100m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin      
270 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice      
237 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
200 Pater Agnieszka 1982-02-12 KS VICTORIA TRZEBINIA      
117 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev      
64 Rupala-Kapuścińska Barbara 1984-04-05 Treningzbasia.pl      
115 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky      
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik      
                  
                  

[K40] - 100m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
16 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice      
463 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
432 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY      
208 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica      
361 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów      
116 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 100m - K

[K45] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
250 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
437 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa      
304 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik      
469 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

[K50] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
297 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław      
439 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH      
446 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY      
360 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
326 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn      
                  
                  

[K55] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa      
381 Dżoń Barbara 1962-09-17 Masters La SGH      
179 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
414 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn      
455 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg      
                  
                  

[K60] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge      
283 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik      
359 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie      
191 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 100m - K

[K65] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
94 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica      
576 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K70] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
252 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka      
201 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice      
                  
                  

[K85] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

[pk] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
611 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web