32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022
 

Lista startowa - 100m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
318 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin
317 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice
117 Grupa Anna 1984-04-14 Lemiesz Team
69 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
98 Jarząbek Milena 1984-08-01 Złotniki
320 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
519 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
13 Haszczyc Magdalena 1978-07-19 Sprinterzy.com
175 Kujawska Monika 1978-08-05 Puck
169 Michalak Marta 1978-11-19 Płońszczanki
323 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Schulo Team Działdowo
227 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
326 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa
328 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń
486 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin
487 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa
229 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa
330 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice
331 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
523 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH
334 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
139 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie
337 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
234 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn
590 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
344 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
178 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie
347 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
277 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
430 Maj Maria 1953-02-07 Starachowice
159 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka
156 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC
 

[K75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
574 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
158 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
293 Kotulska Martyna 1994-01-31 KS Lemiesz Team Warszawa

Lista startowa - 100m - K

[K35] - 100m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
318 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin      
317 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice      
117 Grupa Anna 1984-04-14 Lemiesz Team      
69 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
98 Jarząbek Milena 1984-08-01 Złotniki      
320 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock      
                  
                  

[K40] - 100m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
519 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
13 Haszczyc Magdalena 1978-07-19 Sprinterzy.com      
175 Kujawska Monika 1978-08-05 Puck      
169 Michalak Marta 1978-11-19 Płońszczanki      
323 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Schulo Team Działdowo      
227 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów      
                  
                  

[K45] - 100m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
326 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
328 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń      
486 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin      
487 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa      
229 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
330 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice      
331 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

   

32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022

- 100m - K

[K50] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
523 Borek Elżbieta 1968-04-03 Masters La SGH      
334 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
139 Konrad Agnieszka 1971-07-01 Błonie      
337 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
                  
                  

[K55] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
234 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn      
590 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia      
                  
                  

[K60] - 100m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
344 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
178 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie      
347 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
277 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

[K65] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
430 Maj Maria 1953-02-07 Starachowice      
159 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica      
                  
                  

   

32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022

- 100m - K

[K70] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
289 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka      
156 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC      
                  
                  

[K75] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
574 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek      
                  
                  

[K85] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
158 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź      
                  
                  

[pk] - 100m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
293 Kotulska Martyna 1994-01-31 KS Lemiesz Team Warszawa      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2022 by ATP_Web