31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 100m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
474 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków
533 Janczak Artur 1986-03-28 Żory
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń
272 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
203 Luchowski Konrad 1982-09-17 Lublin
114 Lyshenko Oleksandr 1982-01-25 Belgorod-Dnestrjvsky
197 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów
346 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków
329 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard
540 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina
83 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin
478 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa
125 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom
325 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
25 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa
362 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
582 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
385 Kępiński Cezary 1980-08-07 Wiązowna
583 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
400 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
442 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
482 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
323 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno
215 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
445 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY
195 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
86 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
66 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg
365 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
196 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla
239 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
176 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze
548 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdańsk
560 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK
621 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK
327 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn
236 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
551 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska
410 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
235 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
70 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie
444 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
101 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com
282 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów
622 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
499 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim
275 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin
595 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
553 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań
187 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
249 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
79 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto
319 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin
243 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
132 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki
163 Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
558 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK
238 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
199 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
311 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań
303 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
55 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.
351 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów
95 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
401 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów
370 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława
183 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko
68 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec
389 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew
380 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
310 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice
378 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
610 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
395 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa

Lista startowa - 100m - M

[M35] - 100m - (14)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
474 Gąsiorowski Marcin 1981-08-02 Kraków      
533 Janczak Artur 1986-03-28 Żory      
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń      
272 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
203 Luchowski Konrad 1982-09-17 Lublin      
114 Lyshenko Oleksandr 1982-01-25 Belgorod-Dnestrjvsky      
197 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów      
346 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków      
329 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard      
540 Skalski Przemysław 1981-07-23 Neopunkt Mosina      
83 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin      
478 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa      
125 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom      
325 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny      
                  
                  

[M40] - 100m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
25 Dubiel Adam 1979-01-12 KS Orzeł Warszawa      
362 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński      
582 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
385 Kępiński Cezary 1980-08-07 Wiązowna      
583 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
400 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
442 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
482 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel      
323 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno      
215 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team Działdowo      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 100m - M

[M45] - 100m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
445 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY      
195 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
86 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
66 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg      
365 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
196 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla      
239 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków      
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
                  
                  

[M50] - 100m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
176 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze      
548 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdańsk      
560 Grantins Guntis 1967-02-21 LSSK      
621 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK      
327 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn      
236 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
551 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska      
410 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 100m - M

[M55] - 100m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
235 Bontemps Francois 1964-01-10 Athle Tarn Passion      
450 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
70 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
254 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie      
444 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
101 Kwiatkowski Ryszard 1963-03-23 W-MKLA Masters Olsztyn      
166 Szczepaniak Tomasz 1965-05-08 Tomusicart.com      
282 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów      
622 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Cordial Athletics Team      
                  
                  

[M60] - 100m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
499 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim      
275 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin      
595 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
553 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań      
187 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
249 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice      
596 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom      
192 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
79 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 100m - M

[M65] - 100m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
459 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn      
343 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto      
319 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin      
243 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
132 Przetacki Ryszard 1954-09-08 Marki      
163 Wójcik Zdzislaw 1955-07-14 ks-brzustowiec      
                  
                  

[M70] - 100m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
558 Anatanas Ruginis 1949-05-12 Pakruojis      
559 Cela Valdis 1948-02-01 Ventspils VK      
238 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice      
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
199 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
311 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza      
159 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań      
303 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
55 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.      
351 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
95 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica      
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
401 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 100m - M

[M75] - 100m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
369 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
217 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów      
370 Jóźwiak Alfred 1942-08-30 Mława      
183 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
233 Tobias Hubert 1943-01-17 PKWLA      
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M80] - 100m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko      
68 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec      
389 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew      
380 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń      
                  
                  

[M85] - 100m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
310 Berwid Edward 1934-01-01 Gliwice      
378 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń      
                  
                  

[pk] - 100m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
610 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
395 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web