31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 200m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
516 Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com
358 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin
270 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
237 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
117 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev
115 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik
462 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
12 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team
463 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź
432 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
434 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa
208 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica
361 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów
116 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
250 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
562 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena
437 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa
304 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik
469 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
446 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY
360 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
454 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
326 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa
179 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice
414 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn
531 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge
283 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
191 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica
576 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
201 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice

Lista startowa - 200m - K

[K30] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
516 Mosak Weronika 1991-03-29 Sprinterzy.com      
358 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 Warszawa      
                  
                  

[K35] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin      
270 Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice      
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
237 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
117 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdschev      
115 Shcherbyna Liudmyla 1982-07-11 Belgorod-Dnestrjvsky      
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik      
462 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
                  
                  

[K40] - 200m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
12 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team      
463 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź      
432 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY      
434 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa      
208 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica      
361 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów      
116 Yatsenko Ksenila 1979-01-23 Nikopol      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 200m - K

[K45] - 200m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
250 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
562 Balcerzak Joanna 1973-10-16 Warszawa      
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena      
437 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa      
304 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik      
469 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

[K50] - 200m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
446 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY      
360 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
454 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY      
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
326 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn      
                  
                  

[K55] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa      
179 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice      
414 Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn      
531 Zaniauskiene Lina 1962-12-19 Azuolas      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 200m - K

[K60] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge      
283 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik      
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
191 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza      
                  
                  

[K65] - 200m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
94 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica      
576 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K70] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
201 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice      
                  
                  

[K85] - 200m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web