30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 200m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
510 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
26 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com
151 Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS
339 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom
29 Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa
201 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
308 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl
328 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań
128 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek
258 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów
508 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM
127 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa
301 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
341 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
129 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa
459 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa
42 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
458 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
229 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
96 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński
444 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
454 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa
28 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY
445 Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice
330 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów
283 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
447 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
471 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY
132 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
62 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
55 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
474 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY
216 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
111 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH
348 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
101 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa
335 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko
234 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn
87 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz
36 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi
271 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
429 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
113 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew
320 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska
355 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin
506 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
415 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom
237 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
175 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
154 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim
238 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM
480 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
432 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem
203 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice
138 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań
362 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała
75 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice
363 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
389 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza
183 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
43 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
196 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
482 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn
143 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
273 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters
105 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
156 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw
303 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa
275 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin
433 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle
485 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
516 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
373 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin
277 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków
244 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw
207 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz
393 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin
291 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko
434 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
376 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
383 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice
468 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane
103 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
371 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
382 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice
243 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples
102 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
279 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin
63 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt
116 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew
293 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
425 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com
282 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
514 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika
193 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa
421 Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin

Lista startowa - 200m - M

[M35] - 200m - (18)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
510 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
26 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com      
151 Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS      
339 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom      
29 Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa      
201 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
308 Malinowski Michał 1983-09-17 TuŁódź.pl      
328 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań      
128 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek      
258 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów      
508 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM      
127 Piechnik Mateusz 1984-03-28 Polonia Warszawa      
301 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
341 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel      
129 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa      
459 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa      
42 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
458 Żołek Daniel 1981-12-27 Muks Płock      
                  
                  

[M40] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
229 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
96 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński      
444 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
454 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa      
28 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY      
445 Norek Tomasz 1976-12-02 Gliwice      
330 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów      
283 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
447 Witek Marcin 1980-06-11 Akademia Młodego Lekkoatl      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 200m - M

[M45] - 200m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
471 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY      
132 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
62 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
55 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
474 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY      
216 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
111 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań      
488 Walczyk Konrad 1973-01-06 Masters La SGH      
348 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław      
                  
                  

[M50] - 200m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
101 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa      
335 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko      
234 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn      
87 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz      
36 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi      
271 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
                  
                  

[M55] - 200m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
429 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina      
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
113 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew      
320 Korneluk Mirosław 1962-05-20 AZS AWF Biała Podlaska      
355 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin      
506 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
415 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom      
237 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 200m - M

[M60] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
175 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
154 Haj Andrzej 1960-01-22 Oświęcim      
238 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 PZLAM      
480 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
432 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem      
203 Muszyński Jerzy 1956-04-06 Gliwice      
138 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań      
362 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała      
75 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice      
363 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
389 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza      
183 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

[M65] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
43 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
196 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
482 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn      
143 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
273 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin      
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters      
105 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
156 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw      
303 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa      
275 Siwek Ryszard 1952-05-27 Lublin      
433 Szymura Henryk 1952-01-26 Kędzierzyn- Koźle      
485 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 200m - M

[M70] - 200m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
516 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
373 Koprianiuk Stanisław 1947-01-01 Kublin      
277 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków      
244 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw      
207 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz      
393 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
291 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko      
434 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom      
376 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
383 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice      
468 Seidel Wojciech 1950-01-16 Zakopane      
103 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica      
                  
                  

[M75] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
371 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
382 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice      
243 Pakiet Ziggy 1945-05-08 Naples      
102 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M80] - 200m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
279 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin      
63 Kowalski Lech 1936-08-09 Nieporęt      
116 Maler Władysław 1940-05-02 Reebok Run Crew      
293 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 200m - M

[pk] - 200m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
425 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com      
282 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
514 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika      
193 Rysio Tomasz 1988-02-11 Włodawa      
421 Tustanowski Michał 2002-12-17 AZS Lublin      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web