30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 400m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
14 Cichowlas Agnieszka 1988-08-17 UKS Orkan Środa
30 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
188 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team
118 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa
11 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek
502 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
119 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock
185 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team
287 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY
509 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów
245 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów
18 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin
260 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
412 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy
435 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
436 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń
411 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie
438 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa
440 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa
122 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
248 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
123 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
225 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
200 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
505 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola
263 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin
409 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
333 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
484 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy
153 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy
53 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
327 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa
290 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko
220 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
377 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
108 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom
420 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok
428 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin

Lista startowa - 400m - K

[K30] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
14 Cichowlas Agnieszka 1988-08-17 UKS Orkan Środa      
30 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
                  
                  

[K35] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
188 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team      
118 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa      
11 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek      
502 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola      
                  
                  

[K40] - 400m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
119 Brulińska Monika 1976-08-02 Płock      
185 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team      
287 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY      
509 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów      
245 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów      
18 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin      
260 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
412 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy      
435 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 400m - K

[K45] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
436 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń      
411 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie      
438 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa      
440 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa      
122 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
248 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
123 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek      
                  
                  

[K50] - 400m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
225 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
200 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
505 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola      
263 Tustanowska Jolanta 1967-08-18 Lublin      
409 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy      
                  
                  

[K55] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
333 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM      
                  
                  

[K60] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
484 Marek Ewa 1960-07-23 Tuczępy      
153 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy      
53 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 400m - K

[K65] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
327 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa      
290 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko      
220 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K80] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
377 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  

[pk] - 400m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
108 Sprawka Marta 1993-09-15 Radom      
420 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok      
428 Wójtowicz Emilia 2003-10-13 AZS Lublin      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web