32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022
 

Lista startowa - 400m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
222 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
318 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin
319 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
69 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
49 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team
226 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
169 Michalak Marta 1978-11-19 Płońszczanki
474 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
196 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka
230 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
331 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
176 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
334 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
336 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź
337 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
313 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM
525 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
347 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
159 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
238 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz
475 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
158 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
293 Kotulska Martyna 1994-01-31 KS Lemiesz Team Warszawa

Lista startowa - 400m - K

[K30] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
222 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa      
                  
                  

[K35] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
318 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin      
319 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
69 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
                  
                  

[K40] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
49 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team      
226 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
169 Michalak Marta 1978-11-19 Płońszczanki      
474 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
                  
                  

[K45] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
196 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka      
230 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
331 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
176 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek      
                  
                  

   

32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022

- 400m - K

[K50] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
334 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
336 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź      
337 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
                  
                  

[K55] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
313 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM      
525 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor      
                  
                  

[K60] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
347 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K65] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
159 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica      
                  
                  

[K70] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
238 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz      
475 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

   

32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022

- 400m - K

[K85] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
158 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź      
                  
                  

[pk] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
293 Kotulska Martyna 1994-01-31 KS Lemiesz Team Warszawa      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2022 by ATP_Web