31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 400m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
344 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
237 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com
332 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo
276 Zielińska Weronika 1986-03-21 12tri.pl / ASICS FrontRun
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
12 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team
24 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
41 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA
573 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
250 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena
437 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa
304 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik
469 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
360 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
599 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa
402 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne
458 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice

Lista startowa - 400m - K

[K35] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
344 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team      
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin      
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
237 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com      
332 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo      
276 Zielińska Weronika 1986-03-21 12tri.pl / ASICS FrontRun      
                  
                  

[K40] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
12 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team      
24 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO      
41 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA      
573 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
                  
                  

[K45] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
250 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń      
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena      
437 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa      
304 Sambor-Żyrek Małgorzata 1974-06-09 Reykjavik      
469 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 400m - K

[K50] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
360 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH      
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
599 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor      
                  
                  

[K55] - 400m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa      
402 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM      
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne      
458 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia      
                  
                  

[K60] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge      
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K65] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
94 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 RKL Kusy Rokietnica      
                  
                  

[K85] - 400m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web