30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 400m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
510 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów
26 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice
35 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk
151 Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS
29 Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa
201 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
128 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek
258 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów
301 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica
46 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów
129 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa
459 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa
42 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
229 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa
267 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH
167 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna
444 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
454 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa
170 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno
283 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
192 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań
471 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY
132 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
62 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
55 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
500 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice
216 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica
349 Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
335 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko
271 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
429 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina
489 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica
113 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew
476 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
395 Koszyk Piotr 1964-09-21 -
506 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
491 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
175 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
137 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom
361 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
75 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice
363 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
364 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
183 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
43 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
196 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice
143 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters
105 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
157 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B
156 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw
303 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa
469 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
257 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
516 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard
367 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
104 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków
244 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw
393 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin
148 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa
376 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
371 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki
299 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
102 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
425 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com
282 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com

Lista startowa - 400m - M

[M35] - 400m - (14)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
510 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Żyrardów      
26 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com      
441 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice      
35 Jaśkiewicz Łukasz 1984-12-29 AZS AWFiS Gdańsk      
151 Kobielarz Adrian 1985-07-11 NOLIMITS      
29 Krzemiński Michał 1983-10-02 Warszawa      
201 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
128 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek      
258 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów      
301 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeznica      
46 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów      
129 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa      
459 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa      
42 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew      
                  
                  

[M40] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
229 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa      
267 Bernardelli Michał 1980-03-21 Masters La SGH      
167 Czarnecki Rafał 1979-12-26 STS Skarzysko-Kamienna      
444 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
454 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa      
170 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno      
283 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 400m - M

[M45] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
192 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Poznań      
471 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY      
132 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
62 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
55 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
500 Proszowski Piotr 1972-07-06 Jastkowice      
216 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica      
349 Wójtowicz Paweł 1972-04-05 Lublin      
                  
                  

[M50] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
335 Krupiński Paweł 1967-05-13 Kościelisko      
271 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
                  
                  

[M55] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
429 Antkowiak Mirosław 1962-11-01 Golina      
489 Chmielewski Ireneusz 1961-01-29 Toruń      
74 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica      
113 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew      
476 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
395 Koszyk Piotr 1964-09-21 -      
506 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
491 Suszko Robert 1964-05-14 Kraków      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 400m - M

[M60] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
175 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
137 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom      
361 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
75 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice      
363 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
364 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
183 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

[M65] - 400m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
43 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
196 Dądela Antoni 1952-03-27 Krzepice      
143 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
158 Kaczmarek Marek 1955-05-15 Masters      
105 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
157 Krawczak Jan 1952-07-02 Stalowowolski K B      
156 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw      
303 Mucha Edward 1954-09-21 Limanowa      
469 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
257 Wojtasiewicz Wincenty 1955-04-07 ULKS Trzcinica      
                  
                  

[M70] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
516 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard      
367 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
104 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków      
244 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 Masters Wroclaw      
393 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
148 Pionk Andrzej 1949-03-10 Warszawa      
376 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 400m - M

[M75] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
371 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki      
299 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
102 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[pk] - 400m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
425 Bednarczyk Sebastian 1989-09-21 Sprinterzy.com      
282 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web