31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 400m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
320 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run
184 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń
272 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka
396 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie
197 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów
476 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica
212 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów
56 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
219 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com
582 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów
149 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa
266 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo
583 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL
106 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
482 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel
227 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners
271 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno
316 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć
323 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno
586 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
561 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com
216 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team
445 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY
195 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki
86 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec
365 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź
546 Pieczkowski Hubert 1974-03-07 URWIS BIEGA
556 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
290 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają
27 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa
105 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
491 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz
621 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK
551 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska
470 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
175 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn
137 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
594 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
135 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria
282 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
377 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
619 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom
595 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy
348 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
249 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice
505 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź
392 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
79 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec
177 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn
243 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
207 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
564 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora
107 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn
614 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
311 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza
77 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
388 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni
29 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego
351 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów
30 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg
285 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin
95 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica
422 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
401 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
190 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
610 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com
565 Musiał Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com

Lista startowa - 400m - M

[M35] - 400m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
320 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run      
184 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia      
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS      
579 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń      
272 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka      
396 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie      
197 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów      
476 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica      
212 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów      
56 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice      
                  
                  

[M40] - 400m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
219 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com      
582 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów      
149 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa      
266 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo      
583 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL      
106 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
482 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel      
227 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners      
271 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno      
316 Tkacz Jacek 1980-01-13 Team Kopeć      
323 Wnorowski Stefan 1978-08-26 SRS Kondycja Piaseczno      
586 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 400m - M

[M45] - 400m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
561 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com      
216 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team      
445 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY      
195 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki      
86 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec      
365 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź      
546 Pieczkowski Hubert 1974-03-07 URWIS BIEGA      
556 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA      
421 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź      
                  
                  

[M50] - 400m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
290 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają      
27 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa      
105 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
491 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz      
621 Mutli Andrus 1969-08-22 Tartu KEVEK      
551 Więckowski Tomasz 1969-10-18 Orange Polska      
470 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot      
                  
                  

[M55] - 400m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
175 Elminowski Edward 1965-03-16 Olsztyn      
137 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
594 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy      
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
135 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria      
282 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 400m - M

[M60] - 400m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
377 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
619 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom      
595 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy      
348 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
249 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice      
505 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź      
392 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
79 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź      
                  
                  

[M65] - 400m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec      
177 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn      
243 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
207 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
564 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora      
107 Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn      
614 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 400m - M

[M70] - 400m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
311 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza      
77 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
388 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni      
29 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego      
351 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów      
30 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg      
285 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
95 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 RKL Kusy Rokietnica      
422 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom      
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
401 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław      
                  
                  

[M75] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
190 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia      
97 Zawadzki Jerzy 1944-06-17 Rybnik      
                  
                  

[M80] - 400m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 400m - M

[pk] - 400m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
610 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com      
565 Musiał Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web