31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 800m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
344 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
332 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo
519 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
12 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
434 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa
32 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo
24 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
339 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
523 Pieczkowska Agnieszka 1978-08-07 URWIS BIEGA
41 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA
139 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok
194 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba
467 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena
258 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
257 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides
570 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
453 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
78 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
294 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
599 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
402 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne
458 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
576 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice

Lista startowa - 800m - K

[K35] - 800m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
344 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team      
223 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin      
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
332 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo      
519 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team      
                  
                  

[K40] - 800m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
12 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team      
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
434 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa      
32 Łoń Agnieszka 1981-01-23 Bestie Legionowo      
24 Michalak Marta 1978-11-19 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO      
339 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
523 Pieczkowska Agnieszka 1978-08-07 URWIS BIEGA      
41 Raczyńska Ewa 1978-07-04 SKLA      
139 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok      
194 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba      
467 Woszczek Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice      
                  
                  

[K45] - 800m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena      
258 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
257 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides      
570 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
453 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 800m - K

[K50] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
78 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
294 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa      
167 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
599 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor      
                  
                  

[K55] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
402 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM      
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne      
458 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 Polonia      
                  
                  

[K60] - 800m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge      
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K65] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
576 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[K85] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web