30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 800m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
188 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team
150 Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM
118 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa
306 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin
61 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok
11 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek
502 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola
83 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
509 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów
322 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
253 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba
504 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola
424 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES
412 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy
219 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
437 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
324 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY
223 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
122 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
3 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
200 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH
505 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
333 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
53 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
327 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa
220 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
420 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok

Lista startowa - 800m - K

[K35] - 800m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
188 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team      
150 Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM      
118 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa      
306 Michałowska Anna 1981-01-31 Lublin      
61 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok      
11 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek      
502 Sojka Anna 1984-09-20 Stalowa Wola      
83 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
                  
                  

[K40] - 800m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
94 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
509 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Żyrardów      
322 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
253 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba      
504 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola      
424 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES      
412 Winkler Izabela 1980-08-03 Nie dotyczy      
219 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
                  
                  

[K45] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
437 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
324 Kaczanowska Joanna 1971-04-18 UKS OTRĘBUSY      
223 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
122 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 800m - K

[K50] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
3 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
200 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH      
505 Orłowska Beata 1970-03-31 Stalowa Wola      
                  
                  

[K55] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
333 Więciorkowska Zofia 1963-01-21 PZLAM      
                  
                  

[K60] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
53 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K65] - 800m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
327 Głowacka Elżbieta 1955-01-07 Warszawa      
220 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor      
                  
                  

[pk] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
420 Szczykowska Joanna 1991-05-05 Białystok      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web