30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Lista startowa - 800m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
269 Bartyzel Michał 1984-03-22 NIEZRZESZONY
121 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne
481 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła
369 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn
365 Hoffmann Daniel 1981-09-29 KS Sokół Zblewo
578 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik
108 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits
581 Łaz Kamil 1983-07-30 wtlenie.pl
583 Majewski Michał 1984-07-20 Spin Force Runners
107 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
447 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola
585 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa
485 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM
67 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock
97 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES
587 Sobas Jacek 1985-06-11 MKS Siechnice
241 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź
591 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa
592 Wietecki Łukasz 1984-07-29 AZS Poznań
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
461 Artan Qose 1980-03-03 Sevas Naoussas
595 Cup Krzysztof 1980-07-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
96 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
459 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas
141 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk
317 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin
489 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team
111 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe
172 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck
318 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
167 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz
210 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk
394 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa
597 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka
127 Sosnowski Krzysztof 1979-11-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
400 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja
11 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team
45 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
359 Biedrzycki Krzysztof 1971-06-13 Sztorm
498 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
124 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team
445 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola
411 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk
224 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
42 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972
502 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team
402 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin
404 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa
637 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
256 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega
145 Piniewski Robert 1973-09-09 Pszczółkowski Team
323 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa
324 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński
506 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków
375 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
156 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
128 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
166 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team
87 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom
327 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz
274 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
22 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
623 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin
229 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo
123 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
624 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce
358 Zalasa Wojciech 1968-03-25 Łódź Kocha Sport
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
513 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo
405 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
517 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
416 Krupitsa Jerzy 1963-07-18 Białystok
259 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków
179 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
397 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka
331 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław
143 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
454 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów
237 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin
277 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
333 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
524 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy
444 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola
625 Majkowski Stanisław 1956-12-17 KB GOCH Bytów
221 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
161 Nowocień Jacek 1959-01-02 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
529 Zaremba Janusz 1957-11-23 Poznań
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
530 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo
196 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
125 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
534 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw
442 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
25 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
165 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
170 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
82 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
630 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni
353 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast
631 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega
225 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg
446 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
119 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
406 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
268 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
46 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
194 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
273 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
373 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
642 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com
209 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio
84 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl

Lista startowa - 800m - M

[M35] - 800m - (19)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
269 Bartyzel Michał 1984-03-22 NIEZRZESZONY      
121 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne      
481 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła      
369 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn      
365 Hoffmann Daniel 1981-09-29 KS Sokół Zblewo      
578 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik      
108 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits      
581 Łaz Kamil 1983-07-30 wtlenie.pl      
583 Majewski Michał 1984-07-20 Spin Force Runners      
107 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
447 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola      
585 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa      
485 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM      
67 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock      
97 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES      
587 Sobas Jacek 1985-06-11 MKS Siechnice      
241 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź      
591 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa      
592 Wietecki Łukasz 1984-07-29 AZS Poznań      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 800m - M

[M40] - 800m - (19)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
461 Artan Qose 1980-03-03 Sevas Naoussas      
595 Cup Krzysztof 1980-07-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
96 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
459 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas      
141 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk      
317 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin      
489 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team      
111 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe      
172 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck      
318 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
167 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz      
210 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk      
394 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa      
597 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners      
5 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka      
127 Sosnowski Krzysztof 1979-11-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL      
400 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja      
11 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
45 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 800m - M

[M45] - 800m - (18)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
359 Biedrzycki Krzysztof 1971-06-13 Sztorm      
498 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
124 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team      
445 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola      
411 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk      
224 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
42 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972      
502 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team      
402 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin      
404 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa      
637 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
256 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega      
145 Piniewski Robert 1973-09-09 Pszczółkowski Team      
323 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa      
324 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński      
506 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków      
375 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
156 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
                  
                  

[M50] - 800m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
128 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
166 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team      
87 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom      
327 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz      
274 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
22 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
623 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin      
229 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo      
123 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
624 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce      
358 Zalasa Wojciech 1968-03-25 Łódź Kocha Sport      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 800m - M

[M55] - 800m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
513 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo      
405 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
517 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
416 Krupitsa Jerzy 1963-07-18 Białystok      
259 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków      
179 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
397 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka      
331 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław      
143 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo      
                  
                  

[M60] - 800m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
454 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów      
237 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
277 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
333 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
524 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy      
444 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola      
625 Majkowski Stanisław 1956-12-17 KB GOCH Bytów      
221 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
161 Nowocień Jacek 1959-01-02 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY      
529 Zaremba Janusz 1957-11-23 Poznań      
                  
                  

[M65] - 800m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
530 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo      
196 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
125 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
534 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw      
442 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 800m - M

[M70] - 800m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
25 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
165 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
170 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
82 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
630 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni      
353 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast      
631 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega      
225 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg      
446 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola      
                  
                  

[M75] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
119 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
406 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
268 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
46 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

[M80] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
194 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
273 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
373 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin      
                  
                  

   

30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021

- 800m - M

[pk] - 800m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
642 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com      
209 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio      
84 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web