31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 800m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
320 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run
184 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia
475 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn
569 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS
69 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn
318 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó
476 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica
212 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów
541 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód
151 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa
152 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa
56 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
87 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk
182 Gajowniczek Jarosław 1979-09-14 Bestie OCR Legionowo
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
269 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team
266 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo
607 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin
106 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
227 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners
62 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik
586 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów
128 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
536 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA
484 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
216 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team
202 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
605 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team
281 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa
556 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
27 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa
105 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki
209 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom
61 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin
549 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl
491 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz
306 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
427 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN
345 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy
140 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
293 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce
470 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
186 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team
137 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
492 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
188 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team
172 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
135 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria
601 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
567 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów
377 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
619 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom
425 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin
504 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
348 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk
506 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty
356 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew
392 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
555 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis
177 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn
243 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin
207 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo
408 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn
108 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno
245 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
99 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków
375 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard
77 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS
388 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź
29 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego
30 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg
285 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
241 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony
72 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza
49 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
305 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
264 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko
515 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin
 

[pk]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
314 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl

Lista startowa - 800m - M

[M35] - 800m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
320 Drevnickis Vilius 1983-01-21 Volvere run      
184 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia      
475 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn      
569 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA      
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS      
69 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Olsztyn      
318 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó      
476 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica      
212 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów      
541 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód      
151 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa      
152 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa      
56 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice      
                  
                  

[M40] - 800m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
87 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk      
182 Gajowniczek Jarosław 1979-09-14 Bestie OCR Legionowo      
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
269 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team      
266 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo      
607 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin      
106 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
227 Salewski Jan 1980-09-29 Kujawscy Runners      
62 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team      
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik      
586 Wróblewski Michał 1979-08-06 AKL Ursynów      
128 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 800m - M

[M45] - 800m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
536 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA      
484 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
216 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team      
202 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń      
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
605 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team      
281 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa      
556 Rękawiecki Robert 1974-01-21 URWIS BIEGA      
                  
                  

[M50] - 800m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
27 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa      
105 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki      
209 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom      
61 Knap Czarek 1968-12-19 Szczecin      
549 Kubilus Robert 1970-10-11 biegamyrazem.pl      
491 Musiał Michał 1969-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz      
306 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
427 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN      
345 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy      
140 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
293 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce      
470 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin      
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 800m - M

[M55] - 800m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
186 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team      
137 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
492 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
188 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team      
172 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko      
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
135 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria      
601 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor      
                  
                  

[M60] - 800m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
567 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów      
377 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice      
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
619 Koszyk Fred 1959-09-14 Bytom      
425 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin      
504 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
348 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
506 Pszczółka Józef 1959-11-02 Kęty      
356 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew      
392 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 800m - M

[M65] - 800m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
555 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis      
177 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn      
243 Kamiński Edward 1953-08-11 AZS-UMCS Lublin      
207 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo      
408 Królikowski Janusz 1951-07-02 AKM Olsztyn      
108 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno      
245 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
99 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków      
375 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
                  
                  

[M70] - 800m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
512 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard      
77 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
388 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni      
308 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź      
29 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB im. P. Sękowskiego      
30 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg      
285 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
302 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz      
                  
                  

[M75] - 800m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
241 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony      
72 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza      
49 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
305 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
264 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 800m - M

[M80] - 800m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
75 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec      
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko      
515 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin      
                  
                  

[pk] - 800m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
314 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web