31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 1500m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk
189 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik
519 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team
631 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
598 Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
339 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
139 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok
194 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba
435 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn
573 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
574 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena
258 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
528 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis
257 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides
570 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
529 Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10
453 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
78 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
103 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo
294 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa
599 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa
402 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice

Lista startowa - 1500m - K

[K35] - 1500m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk      
189 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC      
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
597 Hennion Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor      
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik      
519 Śliwa Aneta 1985-11-26 KS Lemiesz Team      
631 Talar Patrycja 1986-04-15 Pobiedziska      
                  
                  

[K40] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
598 Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team      
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
339 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
139 Rakowska Iwona 1980-09-14 Białystok      
194 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba      
435 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn      
573 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
                  
                  

[K45] - 1500m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
574 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor      
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena      
258 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
528 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis      
257 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides      
570 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
529 Urbutiene Ingrida 1973-02-22 7ir10      
453 Zaorska Justyna 1974-09-07 Stalowa Wola      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 1500m - K

[K50] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
78 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
103 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo      
294 Grabińska Gizela 1969-08-07 AZS UW Warszawa      
599 Szczotka Ilona 1967-02-07 JKLA Jawor      
                  
                  

[K55] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
289 Bocek Telka Aldona 1963-11-28 Grodziska Grupa Biegowa      
402 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM      
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne      
                  
                  

[K60] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
76 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  

[K85] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web