31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 1500m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
538 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem
85 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia
473 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA
409 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć
569 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA
19 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS
318 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó
259 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES
268 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk
261 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES
541 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód
152 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa
537 Śliwczyński Jarosław 1984-05-17 Elektrojar Fotowoltaika
479 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
542 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis
87 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk
171 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES
269 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team
607 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin
98 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik
106 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk
225 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM
62 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team
534 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik
128 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
536 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA
484 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa
216 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team
202 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń
394 Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn
20 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa
605 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team
84 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz
487 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo
590 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor
228 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
27 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa
209 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom
220 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega
306 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa
43 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega
427 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN
345 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy
140 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin
293 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
186 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team
137 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk
492 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław
169 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno
188 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team
172 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień
253 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES
601 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
567 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów
498 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie
425 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin
504 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn
90 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega
333 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team Działdowo
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
555 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis
108 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno
245 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
367 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny
204 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór
375 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
23 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska
634 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega
285 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin
371 Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
96 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin
241 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony
72 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza
49 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew
305 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock
338 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik
264 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko
515 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin

Lista startowa - 1500m - M

[M35] - 1500m - (15)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
538 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem      
85 Bury Paweł 1981-12-04 Gdynia      
473 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA      
409 Florek Fabian 1985-10-18 Team Kopeć      
569 Jabłonka Krystian 1981-12-03 URWIS BIEGA      
19 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź      
324 Kaliszewski Karol 1984-10-01 NOLIMITS      
318 Makowski Michal 1986-04-11 Mazovia ProActiv Ciechanó      
259 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES      
268 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk      
261 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES      
541 Sobkowski Krzysztof 1985-04-20 Międzychód      
152 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa      
537 Śliwczyński Jarosław 1984-05-17 Elektrojar Fotowoltaika      
479 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners      
                  
                  

[M40] - 1500m - (13)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
542 Aividas Balciunas 1976-11-01 Pakruojis      
87 Bagiński Tomasz 1980-08-16 Gdańsk      
171 Czaplicki Piotr 1977-09-18 Team Kopeć      
260 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES      
269 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team      
607 Krukowski Artur 1978-09-29 Wołomin      
98 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik      
106 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk      
225 Pawlak Łukasz 1980-07-03 lubelskibiegacz.pl TEAM      
62 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team      
534 Sławuszewski Leszek 1978-06-03 Team Kopeć      
93 Wilk Dariusz 1977-12-15 Wapiennik      
128 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 1500m - M

[M45] - 1500m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
536 Barczak Adam 1972-01-15 URWIS BIEGA      
484 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
216 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team      
202 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń      
394 Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn      
20 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo      
566 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa      
605 Pieczarka Dariusz 1972-09-21 Kuropatwa Team      
84 Rębacz Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz      
487 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo      
590 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor      
228 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary      
                  
                  

[M50] - 1500m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
27 Churski Szymon 1969-09-03 Warszawa      
209 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom      
220 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega      
306 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa      
43 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega      
427 Szych Robert 1971-05-01 RAZ SZCZECIN      
345 Turczyn Marek 1969-05-11 Tarczyński Klub Biegowy      
140 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin      
293 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce      
59 Zieliński Jacek 1969-12-05 SKLA Sopot      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 1500m - M

[M55] - 1500m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
186 Dobrzyński Henryk 1962-02-23 Kuropatwa Team      
137 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk      
492 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław      
169 Klimik Zenon 1963-06-10 AKB Szczytno      
188 Kuczkowski Ryszard 1966-02-27 Andrzej Kuropatwa Team      
172 Maks Janusz 1962-11-04 Radomsko      
234 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
253 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES      
601 Szczotka Andrzej 1963-12-13 JKLA Jawor      
                  
                  

[M60] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
567 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów      
498 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
336 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
425 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin      
504 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
90 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega      
333 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team Działdowo      
                  
                  

[M65] - 1500m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
555 Abromaitis Kestutis 1956-01-01 Pakruojis      
108 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno      
245 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
367 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny      
204 Pochranowicz Janusz 1956-05-03 Biały Bór      
375 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 1500m - M

[M70] - 1500m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
23 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
373 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska      
634 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega      
285 Panek Stanislaw 1949-09-22 Lublin      
371 Werecki Zygmunt 1950-07-17 Zduńska Wola      
                  
                  

[M75] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
96 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Wołomin      
241 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony      
72 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza      
49 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew      
305 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
338 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik      
264 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

[M80] - 1500m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
246 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz      
42 Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko      
515 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web