31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Lista startowa - 5000m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk
465 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice
189 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
73 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak
118 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
265 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo
521 Królak Agnieszka 1980-08-18 Team Kopeć
522 Kulik Ewa 1976-12-24 UKS
435 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
574 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena
526 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba
258 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
528 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis
257 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides
570 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
103 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
185 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne
123 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge

Lista startowa - 5000m - K

[K35] - 5000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
412 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk      
465 Ficner Anna 1985-02-09 MKS Siechnice      
189 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC      
571 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
461 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
466 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik      
                  
                  

[K40] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
73 Gąszczyk Joanna 1979-08-31 Brak      
118 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem      
138 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
265 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo      
521 Królak Agnieszka 1980-08-18 Team Kopeć      
522 Kulik Ewa 1976-12-24 UKS      
435 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn      
                  
                  

[K45] - 5000m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
574 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor      
335 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
525 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 MKS Syrena      
526 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kssmsszklarskaporeba      
258 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
528 Ramune Pociuviene 1974-03-14 Pakruojis      
257 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides      
570 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
                  
                  

   

31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021

- 5000m - K

[K50] - 5000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
103 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo      
                  
                  

[K55] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
185 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW      
80 Piela Małgorzata 1962-03-24 Grodzisko Dolne      
123 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki      
                  
                  

[K60] - 5000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
383 Bondesson Barbara 1960-02-10 Tullinge      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web