30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Lista startowa - 5000m - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
421 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów
150 Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM
422 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa
83 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
94 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków
252 Łomnicka Barbara 1979-10-22 MKS Siechnice
260 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik
322 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES
504 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola
503 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola
424 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES
464 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn
219 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor
152 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Nudne Piątki
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
222 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor
437 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice
411 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie
223 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
3 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
418 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn
69 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość
153 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy
53 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard

Lista startowa - 5000m - K

[K35] - 5000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
421 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów      
150 Jagielska Ewa 1982-10-25 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOM      
422 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa      
83 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa      
                  
                  

[K40] - 5000m - (10)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
94 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków      
252 Łomnicka Barbara 1979-10-22 MKS Siechnice      
260 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik      
322 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
504 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola      
503 Skrzypczak Barbara 1980-07-20 Stalowa Wola      
424 Spręga Aurelia 1976-05-24 SKL FILIPPIDES      
464 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn      
219 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
152 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Nudne Piątki      
                  
                  

[K45] - 5000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
222 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor      
437 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
411 Kawka Ida 1975-05-14 Dobrze Nam Idzie      
223 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor      
                  
                  

   

30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020

- 5000m - K

[K50] - 5000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
3 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM      
                  
                  

[K55] - 5000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
418 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn      
69 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki      
                  
                  

[K60] - 5000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
153 Stalmach-Chylinska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy      
53 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web